AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 16 sty 2027 · 16:00

Wolves – Burnley

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wolves VNVVV od najstarszego do najnowszego

16/10/2026wyj.Burnley Championship ♂2 – 1V
20/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂1 – 1N
24/10/2026dom.Watford Championship ♂1 – 0V
31/10/2026dom.Cardiff Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Bristol City Championship ♂2 – 1V

Burnley NDDNN od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Charlton Championship ♂2 – 2N
16/10/2026dom.Wolves Championship ♂1 – 2D
24/10/2026wyj.Lincoln Championship ♂1 – 4D
31/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂0 – 0N
03/11/2026wyj.QPR Championship ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wolves mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Bristol City · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 3 stracone)

Burnley mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z QPR · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wolves

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,8 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · José Sá rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · César Peixoto od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWLLWD

Burnley

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,70 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 23, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,6 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · M. Weiß rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,93 · ocena 6,2

Trener · Nicky Hayen od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDLDLDWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wolves

  • Kontuzja B. Traore · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Gomes · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Jimenez · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Armstrong (Plecy)

Burnley

  • Kontuzja A. Ahmedhodzic · Stłuczenie nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Barnes · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Ramsey · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja B. Humphreys · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja H. Mejbri · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Banel · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Beyer · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Bruun Larsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Cullen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Vardy · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Obafemi · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Tresor Ndayishimiye · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Sambo · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Z. Amdouni · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Agyei (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,3 dla Wolves, 11,8 dla Burnley · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. SatpaevDastan Satpaev

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kazakhstan200——06,5
2026-27Burnley100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), T. ChirewaTawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. NeaveSean Thoms Neave
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. TrésorMike Trésor Ndayishimiye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley200——06,5
2025-26Burnley201——06,9
2024-25Burnley000——0—
2023-24Burnley1600——06,5
2023-24Genk200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wolves

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3927 %
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0021 %
28 Fer LópezFernando López González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2101—08,0
2025-26Celta6109—16,7
2025-26Wolves2002—06,6
2024-25Celta202013—26,8
2024-25Celta B1740——2—
2023-24Celta B3370——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9821 %
59 S. OlagunjuSaheed Olagunju
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0621 %

Burnley

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 L. RamazaniLargie Ramazani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley82111—06,9
2025-26Valencia4013—06,8
2025-26Leeds100——0—
2024-25Leeds296215—26,8
2024-25Almeria1102—07,3
2023-24Almeria293527—96,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %210,3351 %
5 R. HatateReo Hatate
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley7128—26,8
2026-27Celtic000——0—
2025-26Celtic326 (1 z karnych)819—07,2
2024-25Celtic3710434—27,3
2023-24Celtic173 (1 z karnych)416—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %120,2345 %
17 B. Pouri-SieweBrandon Pouri-Siewe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wolves — 4-3-3

Trener : César Peixoto od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

João Manuel Neves Virgínia Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sp Lisbon · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 J. VirgíniaTote António Gomes 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 24 T. GomesYacouba Nasser Djiga Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rangers · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Wolves · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 34 N. DjigaHugo Bueno López Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 3 H. BuenoKieran John Trippier Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Newcastle · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Newcastle · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 10, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 2 K. TrippierRafiki Saïd Ahamada Wolves · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Standard · 2025-26: mecze 37, gole 8, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 19 R. SaïdThomas Glyn Doyle Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wolves · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 20 T. DoyleJordan Anthony James Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Leicester · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Birmingham City FC · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 8 J. JamesAdam James Armstrong Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 West Brom · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Southampton · 2024-25: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Southampton · 2023-24: mecze 49, gole 24, asysty 13, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 10 A. ArmstrongTawanda Chirewa Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Wolves · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Derby County FC · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ipswich · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 T. ChirewaSean Thoms Neave Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Newcastle · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 S. Neave
João Manuel Neves Virgínia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1000—06,8
2026-27Sp Lisbon0000—00,0
2025-26Sp Lisbon200——07,0
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tote António Gomes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—07,1
2025-26200——06,3
2024-25310124—76,9
2023-24351338—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yacouba Nasser Djiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3001—07,0
2025-26Rangers1300——06,3
2024-25Wolves1300——06,3
2024-25FC Basel 1893000——0—
2023-24FC Basel 18934003—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Bueno López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—04,7
2025-26Wolves2001—07,0
2024-25Feyenoord20037—16,9
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves22007—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kieran John Trippier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—16,8
2025-26Newcastle100——06,2
2024-25Newcastle250316—17,0
2023-24Newcastle2811027—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafiki Saïd Ahamada
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves4003—16,7
2025-26Standard378421—47,1
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes359 (2 z karnych)340—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Glyn Doyle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3013—16,7
2025-26Birmingham City FC2002—16,9
2025-26Birmingham2002—16,9
2024-25Wolves33015—16,7
2023-24Wolves320011—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Anthony James
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—17,3
2026-27Wolves2001—06,4
2025-26Leicester000——0—
2025-26Rennes000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham City FC000——0—
2024-25Birmingham000——0—
2023-24Birmingham428032—106,8
2023-24Birmingham City FC428032—106,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sean Thoms Neave
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Burnley — 4-3-3

Trener : Nicky Hayen od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Max Weiß Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Karlsruhe · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Karlsruhe · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 1 M. WeißIgor Júlio dos Santos de Paulo Burnley · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 West Ham · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Brighton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Dordrecht · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Brighton · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 44 IgorConnor Richard John Roberts Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Wales · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Plymouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Burnley · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2024-25: mecze 41, gole 2, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Plymouth · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Leeds · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Burnley · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,4 Plymouth · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 C. RobertsKyle Andrew Walker Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 England · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Burnley · 2025-26: mecze 36, gole 0, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,6 Milan · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Burnley · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2 K. WalkerHjalmar Ekdal Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sweden · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Groningen · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Burnley · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 18 H. EkdalLargie Ramazani Burnley · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2024-25: mecze 29, gole 6, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Almeria · 2024-25: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Almeria · 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 19 L. RamazaniReo Hatate Burnley · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Celtic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2025-26: mecze 32, gole 6, asysty 8, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Celtic · 2024-25: mecze 37, gole 10, asysty 4, faule 34, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Celtic · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 5 R. HatateUgo Raghouber Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Levante · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Dunkerque · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Mans · 2023-24: mecze 19, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 8 U. RaghouberMike Trésor Ndayishimiye Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Burnley · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Genk · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 M. TrésorMarcus Edwards Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Cyprus · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Burnley · 2025-26: mecze 23, gole 1, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 26, gole 4, asysty 4, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 10 M. EdwardsDastan Satpaev Kazakhstan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 12 D. Satpaev
Max Weiß
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley100——06,2
2025-26Burnley200——06,2
2024-25Karlsruhe3400——37,2
2023-24Karlsruhe200——07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor Júlio dos Santos de Paulo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley6026—27,1
2025-26West Ham4001—06,4
2025-26Brighton100——07,6
2025-26Dordrecht000——0—
2024-25Brighton23009—46,7
2023-24Brighton340021—46,9
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Connor Richard John Roberts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley200——06,8
2026-27Wales1002—07,0
2025-26Plymouth100——16,6
2025-26Burnley000——0—
2024-25Burnley412324—47,2
2024-25Plymouth13005—16,5
2023-24Leeds14114—16,9
2023-24Burnley14015—46,4
2023-24Plymouth000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyle Andrew Walker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley200——06,9
2026-27England2001—07,2
2025-26Burnley360232—96,6
2024-25Milan11007—16,9
2023-24Burnley350423—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hjalmar Ekdal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley1002—06,9
2026-27Sweden000——0—
2025-26Burnley2013—16,8
2024-25Groningen140017—26,8
2024-25Burnley000——0—
2023-24Burnley8008—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Largie Ramazani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley82111—06,9
2025-26Valencia4013—06,8
2025-26Leeds100——0—
2024-25Leeds296215—26,8
2024-25Almeria1102—07,3
2023-24Almeria293527—96,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Reo Hatate
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley7128—26,8
2026-27Celtic000——0—
2025-26Celtic326 (1 z karnych)819—07,2
2024-25Celtic3710434—27,3
2023-24Celtic173 (1 z karnych)416—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ugo Raghouber
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley2002—06,8
2025-26Levante160010—16,8
2025-26Lille1003—16,5
2024-25Dunkerque281150—127,0
2024-25Lille000——0—
2023-24Le Mans1930——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mike Trésor Ndayishimiye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley200——06,5
2025-26Burnley201——06,9
2024-25Burnley000——0—
2023-24Burnley1600——06,5
2023-24Genk200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Edwards
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley2011—07,2
2026-27Cyprus2100—07,1
2025-26Burnley23137—06,6
2024-25Burnley14114—16,9
2024-25Sp Lisbon610——06,9
2023-24Sp Lisbon264414—4 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dastan Satpaev
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kazakhstan200——06,5
2026-27Burnley100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Wolves
2remis(y)
3zwycięstwa Burnley
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Wolves 4, Burnley 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Lewis Smith

Strzelcy w tych meczach : Fer López Wolves, 1 · Jamie Vardy Burnley, 1 · Tawanda Chirewa Wolves, 1

DataMeczWynikZwycięzca
16/10/2026Burnley – Wolves Championship ♂1 – 2Wolves
19/03/2016Burnley – Wolves Championship ♂1 – 1remis
07/11/2015Wolves – Burnley Championship ♂0 – 0remis
27/04/2013Wolves – Burnley Championship ♂1 – 2Burnley
03/11/2012Burnley – Wolves Championship ♂2 – 0Burnley
14/02/2009Burnley – Wolves Championship ♂1 – 0Burnley

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wolves – Burnley →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13