AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 16 sty 2027 · 11:00

Cardiff – Middlesbrough

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cardiff VNVDN od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Watford Championship ♂5 – 1V
17/10/2026wyj.Middlesbrough Championship ♂2 – 2N
24/10/2026dom.Birmingham Championship ♂1 – 0V
31/10/2026wyj.Wolves Championship ♂0 – 3D
04/11/2026dom.West Ham Championship ♂3 – 3N

Middlesbrough VNVVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Stoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026dom.Cardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026wyj.Bolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026dom.Charlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Wrexham Championship ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cardiff mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze bez porażki: 9 u siebie
po remisie 3-3 z West Ham · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 9 stracone)

Middlesbrough mecze bez porażki: 9 u siebie
po porażce 0-2 z Wrexham · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cardiff

Atak · gole na mecz: 1,30 · 17,4 strzałów na mecz, 34% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,65

Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 14)

Bramkarz · C. Chamberlain

Trener · I. Darbyshire od 01/09/2023 · prowadzone kluby: 2 od 2017
System: équilibre entre attaque et défense

Middlesbrough

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 19,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · S. Brynn rotacja · obrony: 8, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,1

Trener · R. Edwards od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Forma (API-Football): LWDWWDDWWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cardiff

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Middlesbrough

  • Kontuzja A. Jones · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja D. Strelec · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja R. Pukstas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Cardiff, 12,2 dla Middlesbrough · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. Peart-HarrisMyles Spencer Peart-Harris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Middlesbrough1,290,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: W. LankshearWilliam Lankshear

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. BarryF. Barry

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), L. BillinghamL. Billingham

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), L. CurnockL. Curnock

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cardiff

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Middlesbrough

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,9521 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cardiff — 4-3-3

Trener : I. Darbyshire od 01/09/2023 · odczyt z 25/10/2026

C. Chamberlain 1 C. ChamberlainF. Price 3 F. PriceH. Evans 24 H. EvansHannah Power H. PowerHollie Smith 17 H. SmithA. Long 22 A. LongH. Daley 4 H. DaleyK. Walklett 10 K. WalklettF. Barry 8 F. BarryL. Billingham 18 L. BillinghamL. Curnock 7 L. Curnock
C. Chamberlain

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

F. Price

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

H. Evans

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Hannah Power

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Hollie Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

A. Long

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

H. Daley

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

K. Walklett

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

F. Barry

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

L. Billingham

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

L. Curnock

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Middlesbrough — 4-3-3

Trener : R. Edwards od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Solomon Brynn 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 31 S. BrynnLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Middlesbrough · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 12 L. AylingVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bristol City · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Clermont · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 C. BrittainMaximilian Arfsten 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 17 M. ArfstenLeo Castledine Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Middlesbrough · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Huddersfield · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 L. CastledineMyles Spencer Peart-Harris Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Brentford · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 4, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2023-24: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Brentford · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 M. Peart-HarrisAdilson Malanda 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 29 A. MalandaJeremy Leonel Sarmiento Morante Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Middlesbrough · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Cremonese · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Burnley · 2024-25: mecze 39, gole 4, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ipswich · 2023-24: mecze 20, gole 3, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 West Brom · 2023-24: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Radomiak Radom · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 J. SarmientoWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Tottenham · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 7 W. LankshearKyle Joseph Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hull · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 22 K. Joseph
Solomon Brynn
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——07,1
2025-26000——0—
2024-25600——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke David Ayling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Clermont000——0—
2024-25Middlesbrough000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum James Brittain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2024-25Blackburn332524—57,2
2023-24Blackburn441428—47,0
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Arfsten
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leo Castledine
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—06,2
2025-26Middlesbrough11107—06,7
2025-26Huddersfield310——07,0
2024-25Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Myles Spencer Peart-Harris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adilson Malanda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Cardiff
2remis(y)
4zwycięstwa Middlesbrough
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Cardiff 5, Middlesbrough 14 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 2,8, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Tom Nield, T. Nield, D. Webb

Strzelcy w tych meczach : E. Latte Lath Middlesbrough, 2 · M. Clarke Middlesbrough, 2 · A. Gilbert Middlesbrough, 1 · C. Chambers Cardiff, 1 · F. Azaz Middlesbrough, 1 · J. Bowler Cardiff, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/10/2026Middlesbrough – Cardiff Championship ♂2 – 2remis
04/01/2025Middlesbrough – Cardiff Championship ♂1 – 1remis
31/08/2024Cardiff – Middlesbrough Championship ♂0 – 2Middlesbrough
27/04/2024Cardiff – Middlesbrough Championship ♂1 – 4Middlesbrough
03/10/2023Middlesbrough – Cardiff Championship ♂2 – 0Middlesbrough
11/02/2023Cardiff – Middlesbrough Championship ♂1 – 3Middlesbrough

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cardiff – Middlesbrough →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13