AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 13 lut 2027 · 10:00

Wrexham – West Ham

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wrexham DVDDV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.West Brom Championship ♂1 – 2D
17/10/2026dom.Preston Championship ♂4 – 1V
24/10/2026wyj.Blackburn Championship ♂0 – 2D
30/10/2026wyj.Sheffield United Championship ♂0 – 1D
04/11/2026dom.Middlesbrough Championship ♂2 – 0V

West Ham VVDDN od najstarszego do najnowszego

14/10/2026wyj.Lincoln Championship ♂6 – 0V
17/10/2026wyj.Swansea Championship ♂1 – 0V
24/10/2026dom.Southampton Championship ♂2 – 3D
31/10/2026dom.West Brom Championship ♂1 – 3D
04/11/2026wyj.Cardiff Championship ♂3 – 3N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wrexham mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Middlesbrough · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

West Ham mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 10 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po remisie 3-3 z Cardiff · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wrexham

Atak · gole na mecz: 1,20 · 12,2 strzałów na mecz, 28% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,55

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · Arthur Smith

Trener · Phil Parkinson od 01/07/2021
System: équilibre entre attaque et défense

West Ham

Atak · gole na mecz: 2,70 (3,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 17,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 2 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 23, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · F. Herrick rotacja · obrony: 6, 86% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,0

Trener · Nuno Espírito Santo od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2016
System: 4-4-2 · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-4-1-1 ×4, 4-2-3-1 ×2)

Forma (API-Football): LDWWWWDDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wrexham

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

West Ham

  • Kontuzja K. Lamadrid · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Wrexham, 10,0 dla West Ham · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Alf SmithAlf Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), Alfred DaviesAlfred Davies

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), Connor BellConnor Bell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), J. AjalaJoshua Ajala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273201—07,4
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wrexham

Za mało danych, by oszacować strzelców.

West Ham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 V. CastellanosValentín Mariano José Castellanos Giménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham3304—07,3
2025-26Lazio3513 (1 z karnych)043—116,8
2025-26West Ham41010—16,7
2024-25Lazio3110 (2 z karnych)338—9 17,2
2023-24Lazio354334—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %301,8621 %
35 E. AustböEdvin Austbö
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277222—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %220,8421 %
66 J. AjalaJoshua Ajala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273201—07,4
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %201,6227 %
20 J. BowenJarrod Bowen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham3210—07,8
2026-27England200——07,0
2025-26West Ham210——07,0
2024-25West Ham3413 (1 z karnych)820—17,2
2023-24West Ham3416628—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %211,0721 %
19 PabloPablo Felipe Pereira de Jesus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham2111—07,3
2025-26West Ham140123—06,5
2025-26Gil Vicente1310 (2 z karnych)124—47,3
2024-25Gil Vicente205018—27,0
2024-25Famalicao00018—07,0
2023-24Famalicao8005—3 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %110,5527 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wrexham — 4-3-3

Trener : Phil Parkinson od 01/07/2021 · odczyt z 25/10/2026

Arthur Smith A. SmithAdrian Moody A. MoodyAlan Bermingham A. BerminghamAlan Hill A. HillAlf Bishop A. BishopAdam Mitchell A. MitchellAdam Owen A. OwenAlan Jones A. JonesAlf Smith A. SmithAlfred Davies A. DaviesConnor Bell C. Bell
Arthur Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adrian Moody

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Bermingham

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Hill

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Bishop

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Mitchell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Owen

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Jones

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alfred Davies

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Connor Bell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

West Ham — 4-3-3

Trener : Nuno Espírito Santo od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Finaly Herrick 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 49 F. HerrickMaximilian William Kilman West Ham · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Ham · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Wolves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 3 M. KilmanKonstantinos Mavropanos Greece · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 West Ham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 West Ham · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 West Ham · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Stuttgart · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 K. MavropanosKyle Leonardus Walker-Peters West Ham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Southampton · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Southampton · 2023-24: mecze 46, gole 2, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 2 K. Walker-PetersOliver Scarles 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 O. ScarlesLewis Orford 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 61 L. OrfordMohamadou Kanté West Ham · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 West Ham · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paris FC · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 West Ham · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 M. KantéDivine Tayon Mahogany Mukasa West Ham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leicester · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 14 D. MukasaJoshua Ajala 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 66 J. AjalaPablo Felipe Pereira de Jesus West Ham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Ham · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Gil Vicente · 2025-26: mecze 13, gole 10, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Gil Vicente · 2024-25: mecze 20, gole 5, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Famalicao · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Famalicao · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,3 19 PabloEdvin Austbö 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 35 E. Austbö
Finaly Herrick
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,0
2025-26—00————
2024-25—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian William Kilman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham3001—07,2
2025-26West Ham100——06,7
2024-25West Ham380123—57,0
2024-25Wolves—00————
2023-24Wolves382038—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Konstantinos Mavropanos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Greece4001—07,7
2026-27West Ham2012—06,9
2025-26West Ham100——06,3
2024-25West Ham330017—56,8
2023-24West Ham191015—26,8
2023-24Stuttgart000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyle Leonardus Walker-Peters
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham2001—06,6
2025-26West Ham1011—07,2
2024-25Southampton330228—56,8
2023-24Southampton462335—47,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Scarles
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,4
2025-26100——0—
2024-2515005—16,7
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis Orford
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273022—07,1
2025-26100——0—
2024-25500——06,8
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamadou Kanté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham3013—06,3
2025-26West Ham3004—06,9
2024-25Paris FC6002—06,4
2024-25West Ham—00————
2023-24Paris FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Divine Tayon Mahogany Mukasa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham2001—06,8
2025-26Leicester1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Ajala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273201—07,4
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Felipe Pereira de Jesus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Ham2111—07,3
2025-26West Ham140123—06,5
2025-26Gil Vicente1310 (2 z karnych)124—47,3
2024-25Gil Vicente205018—27,0
2024-25Famalicao00018—07,0
2023-24Famalicao8005—3 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Edvin Austbö
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277222—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Wrexham
0remis(y)
1zwycięstwa West Ham
6,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Wrexham 0, West Ham 6 · obie drużyny strzelają w 0 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 1,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Matt Donohue

Strzelcy w tych meczach : J. Bowen West Ham, 1 · J. Piroe West Ham, 1 · K. Mavropanos West Ham, 1 · M. Kante West Ham, 1 · M. Solomon West Ham, 1 · T. Castellanos West Ham, 1

DataMeczWynikZwycięzca
11/09/2026West Ham – Wrexham Championship ♂6 – 0West Ham

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wrexham – West Ham →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13