AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 27 lut 2027 · 16:00

Wrexham – Derby

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wrexham DVDDV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.West Brom Championship ♂1 – 2D
17/10/2026dom.Preston Championship ♂4 – 1V
24/10/2026wyj.Blackburn Championship ♂0 – 2D
30/10/2026wyj.Sheffield United Championship ♂0 – 1D
04/11/2026dom.Middlesbrough Championship ♂2 – 0V

Derby DDNDD od najstarszego do najnowszego

14/10/2026wyj.QPR Championship ♂1 – 4D
17/10/2026dom.Stoke Championship ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.Sheffield United Championship ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Millwall Championship ♂1 – 4D
03/11/2026dom.Norwich Championship ♂0 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wrexham mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Middlesbrough · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Derby mecze bez zwycięstwa: 10 mecze bez zwycięstwa: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-4 z Norwich · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wrexham

Atak · gole na mecz: 1,20 · 12,2 strzałów na mecz, 28% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,55

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · Arthur Smith

Trener · Phil Parkinson od 01/07/2021
System: équilibre entre attaque et défense

Derby

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,70 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 25, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 15)

Bramkarz · J. Widell Zetterström rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,89 · ocena 7,3

Trener · J. Eustace od 01/02/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): DLWLLLDDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wrexham

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Derby

  • Zawieszenie Dion Sanderson · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Sheffield United – Derby) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja C. Forsyth · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja C. Taylor · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja D. Murkin · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja E. Cashin · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Travis · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Clarke · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Agyemang · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Langas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Widell Zetterstrom (Kolano), M. Johnston (Inactive)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Wrexham, 13,1 dla Derby · Oczekiwane żółte kartki: 4,0 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. OzohDavid Ikechukwu Ozoh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby70014—36,6
2026-27Derby County FC4007—16,6
2025-26Derby100——07,0
2025-26Derby County FC100——07,0
2024-25Derby10106—06,9
2024-25Derby County FC10106—06,9
2024-25Crystal Palace000——0—
2023-24Crystal Palace9002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Derby1,860,3629 %
H. MeisterHenrik Wendel Meister
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby60012—16,3
2026-27Derby County FC3009—05,9
2026-27Pisa100——06,9
2025-26Pisa100——06,9
2024-25Pisa152010—56,4
2024-25Rennes4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Derby2,270,2126 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Alf SmithAlf Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), Alfred DaviesAlfred Davies

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), Connor BellConnor Bell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

(0,6 na mecz), R. BrewsterRhian Joel Brewster
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby8012—16,6
2026-27Derby County FC6011—16,5
2025-26Derby1002—06,5
2025-26Derby County FC1002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wrexham

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Derby

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 M. FuseiniMohammed Gadafi Fuseini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby7118—26,8
2026-27Derby County FC4105—27,0
2026-27St. Gilloise2011—06,9
2025-26St. Gilloise9206—06,8
2024-25St. Gilloise348 (1 z karnych)126—46,7
2024-25Randers FC—00————
2023-24Randers FC159111—37,2
2023-24Sturm Graz13104—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2245 %
20 A. MowattAlex James Mowatt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby90011—36,9
2026-27Derby County FC7009—26,9
2026-27West Brom1001—07,3
2025-26West Brom1001—07,7
2024-25West Brom437227—67,2
2023-24West Brom452 (1 z karnych)519—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0064 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wrexham — 4-3-3

Trener : Phil Parkinson od 01/07/2021 · odczyt z 25/10/2026

Arthur Smith A. SmithAdrian Moody A. MoodyAlan Bermingham A. BerminghamAlan Hill A. HillAlf Bishop A. BishopAdam Mitchell A. MitchellAdam Owen A. OwenAlan Jones A. JonesAlf Smith A. SmithAlfred Davies A. DaviesConnor Bell C. Bell
Arthur Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adrian Moody

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Bermingham

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Hill

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Bishop

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Mitchell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Adam Owen

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alan Jones

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alf Smith

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Alfred Davies

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Connor Bell

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Derby — 4-3-3

Trener : J. Eustace od 01/02/2025 · odczyt z 23/10/2026

Jacob Mikael Widell Zetterström Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Derby · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Derby County FC · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Derby · 2024-25: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Derby County FC · 2024-25: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 1 J. Widell ZetterströmRyan Peter Hedges Derby · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Derby County FC · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Blackburn · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Blackburn · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 26 R. HedgesRyan Simasiku Nyambe Derby · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Derby County FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Derby · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Derby County FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Derby · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Derby County FC · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Derby · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Derby County FC · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 24 R. NyambeJoe Ward Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Derby · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Derby County FC · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Crystal Palace · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Derby · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 23 J. WardMax Johnston Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2025-26: mecze 34, gole 2, asysty 9, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Derby · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Derby County FC · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sturm Graz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 West Brom · 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Sturm Graz · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 5, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 West Brom · 2023-24: mecze 20, gole 7, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Celtic · 2023-24: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 22 M. JohnstonAlex James Mowatt Derby · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Derby County FC · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 West Brom · 2024-25: mecze 43, gole 7, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 West Brom · 2023-24: mecze 45, gole 2, asysty 5, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 20 A. MowattDavid Ikechukwu Ozoh Derby · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Derby County FC · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Derby · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Derby County FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Derby · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby County FC · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Crystal Palace · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 4 D. OzohMohammed Gadafi Fuseini Derby · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Derby County FC · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 St. Gilloise · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 St. Gilloise · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 St. Gilloise · 2024-25: mecze 34, gole 8, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Randers FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Randers FC · 2023-24: mecze 15, gole 9, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Sturm Graz · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 16 M. FuseiniRhian Joel Brewster Derby · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Derby County FC · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Derby · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Derby County FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 R. BrewsterHenrik Wendel Meister Derby · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Derby County FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Pisa · 2024-25: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,4 Rennes · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 H. MeisterCarlton John Morris Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Derby · 2025-26: mecze 31, gole 12, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Derby County FC · 2025-26: mecze 31, gole 12, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Luton · 2024-25: mecze 41, gole 8, asysty 2, faule 61, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Luton · 2023-24: mecze 38, gole 11, asysty 4, faule 49, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 9 C. Morris
Jacob Mikael Widell Zetterström
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden200——08,0
2026-27Derby100——07,3
2026-27Derby County FC100——07,3
2025-26Derby600——17,0
2025-26Derby County FC600——17,0
2024-25Derby40002—26,9
2024-25Derby County FC40002—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Peter Hedges
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby10005—16,7
2026-27Derby County FC7003—06,7
2025-26Blackburn241226—36,9
2025-26Blackburn Rovers FC241226—36,9
2024-25Blackburn Rovers FC421246—46,9
2024-25Blackburn421246—46,9
2023-24Blackburn172310—27,1
2023-24Blackburn Rovers FC172310—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Simasiku Nyambe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby5003—06,3
2026-27Derby County FC3001—06,3
2025-26Derby000——0—
2025-26Derby County FC000——0—
2024-25Derby200011—26,7
2024-25Derby County FC200011—26,7
2023-24Derby190015—16,9
2023-24Derby County FC190015—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joe Ward
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby County FC100——05,9
2026-27Derby100——05,9
2025-26Derby2101—06,9
2025-26Derby County FC2101—06,9
2025-26Swansea City AFC1001—06,7
2024-25Derby17002—16,5
2024-25Derby County FC17002—16,5
2024-25Crystal Palace2004—16,1
2023-24Derby29237—06,9
2023-24Derby County FC29237—06,9
2023-24Crystal Palace260122—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Andrew Johnston
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland400——0—
2026-27West Brom100——06,7
2026-27Derby100——06,9
2026-27Derby County FC100——06,9
2025-26West Brom342920—37,0
2025-26Derby15014—16,6
2025-26Derby County FC15014—16,6
2025-26Sturm Graz101——07,4
2024-25West Brom403515—37,0
2024-25Sturm Graz25157—36,8
2024-25Celtic000——0—
2023-24Sturm Graz23014—26,6
2023-24West Brom207213—17,1
2023-24Celtic9206—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex James Mowatt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby90011—36,9
2026-27Derby County FC7009—26,9
2026-27West Brom1001—07,3
2025-26West Brom1001—07,7
2024-25West Brom437227—67,2
2023-24West Brom452 (1 z karnych)519—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Ikechukwu Ozoh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby70014—36,6
2026-27Derby County FC4007—16,6
2025-26Derby100——07,0
2025-26Derby County FC100——07,0
2024-25Derby10106—06,9
2024-25Derby County FC10106—06,9
2024-25Crystal Palace000——0—
2023-24Crystal Palace9002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohammed Gadafi Fuseini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby7118—26,8
2026-27Derby County FC4105—27,0
2026-27St. Gilloise2011—06,9
2025-26St. Gilloise9206—06,8
2024-25St. Gilloise348 (1 z karnych)126—46,7
2024-25Randers FC—00————
2023-24Randers FC159111—37,2
2023-24Sturm Graz13104—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rhian Joel Brewster
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby8012—16,6
2026-27Derby County FC6011—16,5
2025-26Derby1002—06,5
2025-26Derby County FC1002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Henrik Wendel Meister
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby60012—16,3
2026-27Derby County FC3009—05,9
2026-27Pisa100——06,9
2025-26Pisa100——06,9
2024-25Pisa152010—56,4
2024-25Rennes4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlton John Morris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Derby County FC100——06,6
2026-27Derby100——06,6
2025-26Derby3112 (3 z karnych)243—57,0
2025-26Derby County FC3112 (3 z karnych)243—57,0
2024-25Luton418 (2 z karnych)261—107,0
2023-24Luton3811 (5 z karnych)449—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Wrexham
2remis(y)
0zwycięstwa Derby
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 3 · gole: Wrexham 4, Derby 3 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,7, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Matt Donohue, Matthew Corlett, Tom Nield

Strzelcy w tych meczach : B. Brereton Diaz Derby, 2 · L. O'Brien Wrexham, 1 · M. James Wrexham, 1 · Oliver Rathbone Wrexham, 1 · S. Smith Wrexham, 1 · Sammie Szmodics Derby, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/10/2026Derby – Wrexham Championship ♂1 – 1remis
04/01/2026Derby – Wrexham Championship ♂1 – 2Wrexham
27/09/2025Wrexham – Derby Championship ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wrexham – Derby →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13