AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · wt. 02 mar 2027 · 21:45

Bolton – QPR

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Bolton VNDDV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Wolves Championship ♂3 – 1V
17/10/2026wyj.Southampton Championship ♂0 – 0N
23/10/2026dom.Middlesbrough Championship ♂1 – 5D
31/10/2026dom.Bristol City Championship ♂2 – 3D
03/11/2026wyj.Charlton Championship ♂1 – 0V

QPR VDVDN od najstarszego do najnowszego

14/10/2026dom.Derby Championship ♂4 – 1V
17/10/2026wyj.Birmingham Championship ♂0 – 3D
24/10/2026dom.Swansea Championship ♂5 – 0V
31/10/2026wyj.Southampton Championship ♂1 – 4D
03/11/2026dom.Burnley Championship ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Bolton mecze bez porażki: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 u siebie
po zwycięstwie 1-0 z Charlton · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 9 stracone)

QPR mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie
po remisie 1-1 z Burnley · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Bolton

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,20 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,40 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · G. Bazunu rotacja · obrony: 21, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,3

Trener · Steven Schumacher od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): DLLLLWWLWD

QPR

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · P. Charles rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 6,3

Trener · J. Stéphan od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2015
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×4, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): DWWLDDDDWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Bolton

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: C. Forino-Joseph (Pachwina), J. Nelson (Inactive)

QPR

  • Kontuzja A. S. Mbengue · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja I. Chair · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Madsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Burrell · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Lamptey · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Cirkin (Czerwona kartka), K. Dembele (Kolano)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Bolton, 11,8 dla QPR · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
G. KamaraGlen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

QPR1,380,4027 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton11017—16,6
2026-27Bolton Wanderers FC8017—16,4
2025-26Pisa5001—06,5
2025-26Aston Villa200——06,7
2025-26West Brom000——0—
2024-25Middlesbrough161219—27,0
2024-25Bologna8106—16,7
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Juventus241215—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. BairThelonius Bair
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6113—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC3011—04,2
2026-27Auxerre100——06,3
2025-26Lausanne351115—16,5
2025-26Auxerre200——06,5
2024-25Auxerre342120—16,7
2024-25Motherwell000——0—
2023-24Motherwell3715 (3 z karnych)539—17,0
2023-24St Johnstone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. DalbySamuel George Dalby
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—06,3
2026-27Bolton1001—06,3
2025-26Bolton5122—17,0
2025-26Bolton Wanderers FC5122—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Bolton

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 E. ErhahonEthan Erhahon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton10109—17,1
2026-27Bolton Wanderers FC7105—07,1
2025-26Bolton101——07,5
2025-26Bolton Wanderers FC101——07,5
2024-25Lincoln City FC310112—66,9
2024-25Lincoln310112—66,9
2024-25Bolton Wanderers FC4005—36,9
2024-25Bolton4005—36,9
2023-24Lincoln000——0—
2023-24Lincoln City FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %100,1364 %
17 A. ItoAtsuki Ito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton5202—06,9
2026-27Bolton Wanderers FC2101—06,8
2025-26Gent304327—36,9
2024-25Gent332033—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,8927 %
16 S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton11017—16,6
2026-27Bolton Wanderers FC8017—16,4
2025-26Pisa5001—06,5
2025-26Aston Villa200——06,7
2025-26West Brom000——0—
2024-25Middlesbrough161219—27,0
2024-25Bologna8106—16,7
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Juventus241215—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0051 %
9 T. BairThelonius Bair
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6113—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC3011—04,2
2026-27Auxerre100——06,3
2025-26Lausanne351115—16,5
2025-26Auxerre200——06,5
2024-25Auxerre342120—16,7
2024-25Motherwell000——0—
2023-24Motherwell3715 (3 z karnych)539—17,0
2023-24St Johnstone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,5421 %
36 D. LawrenceD. Lawrence

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

2 %00—60 %

QPR

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 G. KamaraGlen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %000,0051 %
26 Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0033 %
G. IkorohaG. Ikoroha

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
33 L. ScarlettL. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0021 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Bolton — 4-3-3

Trener : Steven Schumacher od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Gavin Okeroghene Bazunu Bolton · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Stoke · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke City · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Southampton · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Standard · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 31 G. BazunuLewis Brunt Bolton · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leicester · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 L. BruntAkinlolu Richard Olamide Famewo Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 14 A. FamewoLuca Stephenson Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Liverpool · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 L. StephensonBenjamin Keith Davies Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rangers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Tottenham · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Rangers · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sheffield United · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Rangers · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sheffield United · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 B. DaviesEthan Erhahon Bolton · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Bolton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Lincoln · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Bolton · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Lincoln · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lincoln City FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 E. ErhahonAtsuki Ito Bolton · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Gent · 2025-26: mecze 30, gole 4, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Gent · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 A. ItoJoshua Luke Sheehan Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bolton · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bolton Wanderers FC · 2024-25: mecze 35, gole 3, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Bolton · 2024-25: mecze 35, gole 3, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Bolton · 2023-24: mecze 48, gole 2, asysty 12, faule 41, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 Bolton Wanderers FC · 2023-24: mecze 48, gole 2, asysty 12, faule 41, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 8 J. SheehanSamuel Iling-Junior Bolton · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Pisa · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Aston Villa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Brom · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Bologna · 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 16 S. Iling-JuniorThelonius Bair Bolton · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Auxerre · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lausanne · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Auxerre · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Auxerre · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Motherwell · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Motherwell · 2023-24: mecze 37, gole 15, asysty 5, faule 39, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 St Johnstone · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 T. BairSamuel George Dalby Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bolton · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 S. Dalby
Gavin Okeroghene Bazunu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6000—07,3
2026-27Bolton Wanderers FC3000—08,0
2026-27Rep. Of Ireland0000—00,0
2025-26Stoke600——06,6
2025-26Stoke City600——06,6
2025-26Southampton000——0—
2024-25Standard800——06,8
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton4100——16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis Brunt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton7004—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC5002—06,8
2024-25Leicester—00————
2023-24Leicester—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Akinlolu Richard Olamide Famewo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton1001—16,3
2026-27Bolton Wanderers FC1001—16,3
2025-26Hull100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Stephenson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—16,9
2026-27Bolton1001—16,9
2024-25Liverpool—00————
2023-24Liverpool—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Thomas Davies
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Tottenham1100—03,7
2026-27Bolton100——06,9
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2025-26Rangers1001—06,3
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Erhahon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton10109—17,1
2026-27Bolton Wanderers FC7105—07,1
2025-26Bolton101——07,5
2025-26Bolton Wanderers FC101——07,5
2024-25Lincoln City FC310112—66,9
2024-25Lincoln310112—66,9
2024-25Bolton Wanderers FC4005—36,9
2024-25Bolton4005—36,9
2023-24Lincoln000——0—
2023-24Lincoln City FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Atsuki Ito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton5202—06,9
2026-27Bolton Wanderers FC2101—06,8
2025-26Gent304327—36,9
2024-25Gent332033—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Luke Sheehan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—06,7
2026-27Bolton1002—07,2
2026-27Bolton Wanderers FC1002—07,2
2025-26Bolton000——0—
2025-26Bolton Wanderers FC000——0—
2024-25Bolton Wanderers FC353527—87,1
2024-25Bolton353527—87,1
2023-24Bolton4821241—107,2
2023-24Bolton Wanderers FC4821241—107,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Iling-Junior
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton11017—16,6
2026-27Bolton Wanderers FC8017—16,4
2025-26Pisa5001—06,5
2025-26Aston Villa200——06,7
2025-26West Brom000——0—
2024-25Middlesbrough161219—27,0
2024-25Bologna8106—16,7
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Juventus241215—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thelonius Bair
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6113—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC3011—04,2
2026-27Auxerre100——06,3
2025-26Lausanne351115—16,5
2025-26Auxerre200——06,5
2024-25Auxerre342120—16,7
2024-25Motherwell000——0—
2023-24Motherwell3715 (3 z karnych)539—17,0
2023-24St Johnstone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel George Dalby
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—06,3
2026-27Bolton1001—06,3
2025-26Bolton5122—17,0
2025-26Bolton Wanderers FC5122—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

QPR — 4-3-3

Trener : J. Stéphan od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pierce Charles Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 1 P. CharlesDennis Cirkin QPR · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sunderland · 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Sunderland · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 19 D. CirkinBoy Kemper QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 NAC Breda · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 NAC Breda · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 NAC Breda · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 12 B. KemperJames Gerard Dunne QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 QPR · 2024-25: mecze 45, gole 5, asysty 2, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 QPR · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 3 J. DunneRonnie Lee Edwards QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 QPR · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Falkirk · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 QPR · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Southampton · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Amorebieta · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 R. EdwardsGlen Adjei Kamara QPR · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Finland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rennes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Rennes · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Rangers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 G. KamaraHarvey James Vale QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Chelsea · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 QPR · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chelsea · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 H. ValePaul Patrick Smyth QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Northern Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 QPR · 2024-25: mecze 43, gole 1, asysty 4, faule 41, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 QPR · 2023-24: mecze 44, gole 3, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 11 P. SmythRayan Jawad Kolli 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2024-25: mecze 20, gole 4, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 26 R. Jawad KolliL. Scarlett 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 33 L. ScarlettRichard Kone 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 22 R. Kone
Pierce Charles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland401——08,0
2026-27QPR100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dennis Cirkin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR7004—0 16,3
2026-27Latvia2002—06,3
2025-26Sunderland2003—06,7
2024-25Sunderland403250—87,0
2023-24Sunderland8018—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Boy Kemper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100——06,9
2025-26NAC Breda1102—06,3
2024-25NAC Breda301340—96,9
2023-24NAC Breda3101—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Gerard Dunne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1001—06,9
2026-27Rep. Of Ireland1001—07,3
2025-26QPR1001—06,3
2024-25QPR455248—97,2
2023-24QPR291136—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ronnie Lee Edwards
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100——07,0
2025-26QPR171111—26,8
2025-26Southampton3002—16,8
2025-26Falkirk000——06,7
2024-25QPR212019—27,1
2024-25Southampton100——06,2
2023-24Amorebieta364033—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Glen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harvey James Vale
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1002—07,5
2026-27Rep. Of Ireland100——06,9
2025-26QPR1011—06,6
2024-25Chelsea000——0—
2024-25QPR—00————
2023-24Hull000——0—
2023-24Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paul Patrick Smyth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1001—06,2
2026-27Northern Ireland000——0—
2025-26QPR1001—18,2
2024-25QPR431441—66,8
2023-24QPR443139—86,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Richard Kone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Bolton
3remis(y)
2zwycięstwa QPR
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Bolton 5, QPR 7 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Edward Duckworth

DataMeczWynikZwycięzca
22/08/2026QPR – Bolton Championship ♂0 – 0remis
30/03/2019QPR – Bolton Championship ♂1 – 2Bolton
15/09/2018Bolton – QPR Championship ♂1 – 2QPR
17/02/2018QPR – Bolton Championship ♂2 – 0QPR
21/10/2017Bolton – QPR Championship ♂1 – 1remis
20/02/2016Bolton – QPR Championship ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Bolton – QPR →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13