AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · wt. 02 mar 2027 · 15:45

Middlesbrough – Blackburn

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Middlesbrough VNVVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Stoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026dom.Cardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026wyj.Bolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026dom.Charlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Wrexham Championship ♂0 – 2D

Blackburn VDVDD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Bristol City Championship ♂1 – 0V
17/10/2026wyj.West Brom Championship ♂2 – 3D
24/10/2026dom.Wrexham Championship ♂2 – 0V
31/10/2026wyj.Swansea Championship ♂0 – 4D
03/11/2026dom.Stoke Championship ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Middlesbrough mecze bez porażki: 9 u siebie
po porażce 0-2 z Wrexham · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 7 stracone)

Blackburn porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Stoke · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Middlesbrough

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 19,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · S. Brynn rotacja · obrony: 8, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,1

Trener · R. Edwards od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Forma (API-Football): LWDWWDDWWD

Blackburn

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,80 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,1 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 27, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,0 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 15)

Bramkarz · A. Pears rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,0

Trener · Tony Mowbray od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×2, 5-4-1 ×2)

Forma (API-Football): WLDLLWDWWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Middlesbrough

  • Kontuzja A. Jones · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja D. Strelec · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja R. Pukstas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Blackburn

  • Kontuzja A. Forshaw · Biodro nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Miller · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Litherland · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Morishita · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Y. Ohashi · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Y. Ribeiro · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Wharton (Ścięgno Achillesa)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,2 dla Middlesbrough, 12,0 dla Blackburn · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. Peart-HarrisMyles Spencer Peart-Harris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Middlesbrough1,290,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. FevrierJayden Raymond Fevrier

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2101—07,0
2026-27Blackburn Rovers FC2101—07,0
2025-26Charlton11201—06,7
2025-26Charlton Athletic FC11201—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. JosephKyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Middlesbrough

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,9521 %

Blackburn

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 J. FevrierJayden Raymond Fevrier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2101—07,0
2026-27Blackburn Rovers FC2101—07,0
2025-26Charlton11201—06,7
2025-26Charlton Athletic FC11201—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9021 %
21 O. AfolayanOladapo Joshua Afolayan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2107—07,1
2026-27Blackburn Rovers FC2107—07,1
2025-26Blackburn8003—06,7
2025-26Blackburn Rovers FC8003—06,7
2025-26St Pauli2003—06,9
2024-25St Pauli343121—36,7
2023-24St Pauli319336—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,6421 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Middlesbrough — 4-3-3

Trener : R. Edwards od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Solomon Brynn 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 31 S. BrynnLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Middlesbrough · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 12 L. AylingVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bristol City · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Clermont · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 C. BrittainMaximilian Arfsten 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 17 M. ArfstenLeo Castledine Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Middlesbrough · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Huddersfield · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 L. CastledineMyles Spencer Peart-Harris Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Brentford · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 4, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2023-24: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Brentford · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 M. Peart-HarrisAdilson Malanda 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 29 A. MalandaJeremy Leonel Sarmiento Morante Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Middlesbrough · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Cremonese · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Burnley · 2024-25: mecze 39, gole 4, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ipswich · 2023-24: mecze 20, gole 3, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 West Brom · 2023-24: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Radomiak Radom · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 J. SarmientoWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Tottenham · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 7 W. LankshearKyle Joseph Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hull · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 22 K. Joseph
Solomon Brynn
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——07,1
2025-26000——0—
2024-25600——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke David Ayling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Clermont000——0—
2024-25Middlesbrough000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum James Brittain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2024-25Blackburn332524—57,2
2023-24Blackburn441428—47,0
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Arfsten
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leo Castledine
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—06,2
2025-26Middlesbrough11107—06,7
2025-26Huddersfield310——07,0
2024-25Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Myles Spencer Peart-Harris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adilson Malanda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Blackburn — 4-3-3

Trener : Tony Mowbray od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Aynsley Alan William Pears Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Blackburn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Blackburn · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 44, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Blackburn · 2024-25: mecze 44, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Blackburn · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 1 A. PearsSean McLoughlin Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Blackburn · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Hull · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 15 S. McLoughlinHarry Leslie Pickering Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Blackburn · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Blackburn · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Blackburn · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 3 H. PickeringHayden James Carter Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Blackburn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Blackburn · 2025-26: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Blackburn · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Blackburn · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 17 H. CarterLucas Houghton Blackburn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2 L. HoughtonJake Joseph Garrett Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 30 J. GarrettOladapo Joshua Afolayan Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Blackburn · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 St Pauli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 St Pauli · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 St Pauli · 2023-24: mecze 31, gole 9, asysty 3, faule 36, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 21 O. AfolayanTodd Owen Cantwell Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Blackburn · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 7, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Blackburn · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 7, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Rangers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2023-24: mecze 30, gole 7, asysty 5, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 10 T. CantwellJayden Raymond Fevrier Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Charlton · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 11 J. FevrierMathias Jørgensen Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Blackburn Rovers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Blackburn · 2025-26: mecze 20, gole 5, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 20, gole 5, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Copenhagen · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Aalborg · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aalborg · 2024-25: mecze 31, gole 9, asysty 5, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Anderlecht · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,0 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brentford · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Aalborg · 2023-24: mecze 14, gole 11, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 29 M. JørgensenAugustus Kargbo Blackburn · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Blackburn · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cesena · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Blackburn · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cesena · 2023-24: mecze 33, gole 10, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 7 A. Kargbo
Aynsley Alan William Pears
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,0
2026-27Blackburn100——06,0
2025-26Blackburn1300——16,5
2025-26Blackburn Rovers FC1300——16,5
2024-25Blackburn Rovers FC4400——36,9
2024-25Blackburn4400——36,9
2023-24Blackburn2600——17,0
2023-24Blackburn Rovers FC2600——17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sean McLoughlin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2001—07,4
2026-27Blackburn Rovers FC2001—07,4
2025-26Blackburn000——0—
2025-26Blackburn Rovers FC000——0—
2024-25Hull370122—67,0
2023-24Hull23014—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harry Leslie Pickering
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2002—06,8
2026-27Blackburn Rovers FC2002—06,8
2025-26Blackburn100——07,2
2025-26Blackburn Rovers FC100——07,2
2024-25Blackburn Rovers FC150113—26,9
2024-25Blackburn150113—26,9
2023-24Blackburn361122—3 16,9
2023-24Blackburn Rovers FC361122—3 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hayden James Carter
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,3
2026-27Blackburn100——06,3
2025-26Blackburn10209—47,0
2025-26Blackburn Rovers FC10209—47,0
2024-25Blackburn Rovers FC160123—57,0
2024-25Blackburn160123—57,0
2023-24Blackburn310232—116,9
2023-24Blackburn Rovers FC310232—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Houghton
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn100——06,2
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jake Joseph Garrett
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn Rovers FC2004—06,4
2026-27Blackburn2004—06,4
2024-25Blackburn Rovers FC000——0—
2024-25Blackburn000——0—
2023-24Blackburn211111—46,8
2023-24Blackburn Rovers FC211111—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oladapo Joshua Afolayan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2107—07,1
2026-27Blackburn Rovers FC2107—07,1
2025-26Blackburn8003—06,7
2025-26Blackburn Rovers FC8003—06,7
2025-26St Pauli2003—06,9
2024-25St Pauli343121—36,7
2023-24St Pauli319336—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Todd Owen Cantwell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn Rovers FC201——17,5
2026-27Blackburn201——17,5
2025-26Blackburn1001—08,3
2025-26Blackburn Rovers FC1001—08,3
2024-25Blackburn Rovers FC373 (2 z karnych)738—67,1
2024-25Blackburn373 (2 z karnych)738—67,1
2024-25Rangers000——0—
2023-24Rangers307530—57,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Raymond Fevrier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2101—07,0
2026-27Blackburn Rovers FC2101—07,0
2025-26Charlton11201—06,7
2025-26Charlton Athletic FC11201—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathias Jørgensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2000—06,3
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,3
2025-26Blackburn20503—06,6
2025-26Blackburn Rovers FC20503—06,6
2025-26FC Copenhagen12017—37,2
2025-26Aalborg—00————
2024-25Aalborg319 (1 z karnych)58—06,9
2024-25Anderlecht170215—4 17,0
2024-25Brentford000——0—
2023-24Brentford141011—46,8
2023-24Aalborg14110——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Augustus Kargbo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Blackburn2001—04,2
2025-26Blackburn1001—16,6
2025-26Blackburn Rovers FC1001—16,6
2024-25Cesena183216—5 16,8
2024-25Blackburn Rovers FC8019—06,5
2024-25Blackburn8019—06,5
2023-24Cesena33100——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Middlesbrough
3remis(y)
2zwycięstwa Blackburn
1,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Middlesbrough 3, Blackburn 3 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Tom Reeves, O. Langford, James Bell

Strzelcy w tych meczach : A. Gudjohnsen Blackburn, 1 · D. Hyam Blackburn, 1 · J. Sarmiento Middlesbrough, 1 · S. Iling-Junior Middlesbrough, 1 · T. Cantwell Blackburn, 1 · T. Conway Middlesbrough, 1

DataMeczWynikZwycięzca
22/08/2026Blackburn – Middlesbrough Championship ♂2 – 1Blackburn
21/03/2026Blackburn – Middlesbrough Championship ♂0 – 0remis
26/12/2025Middlesbrough – Blackburn Championship ♂0 – 0remis
04/04/2025Blackburn – Middlesbrough Championship ♂0 – 2Middlesbrough
27/11/2024Middlesbrough – Blackburn Championship ♂0 – 1Blackburn
16/03/2024Middlesbrough – Blackburn Championship ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Middlesbrough – Blackburn →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13