AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 06 mar 2027 · 16:00

Lincoln – Middlesbrough

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lincoln DNVDD od najstarszego do najnowszego

14/10/2026dom.West Ham Championship ♂0 – 6D
17/10/2026wyj.Millwall Championship ♂2 – 2N
24/10/2026dom.Burnley Championship ♂4 – 1V
31/10/2026dom.Birmingham Championship ♂1 – 3D
03/11/2026wyj.Watford Championship ♂0 – 1D

Middlesbrough VNVVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Stoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026dom.Cardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026wyj.Bolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026dom.Charlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Wrexham Championship ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lincoln mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-1 z Watford · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 13 stracone)

Middlesbrough mecze bez porażki: 9 u siebie
po porażce 0-2 z Wrexham · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lincoln

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,60 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 27% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,40 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 27, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 2,9 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · J. Gauci rotacja · obrony: 6, 86% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,5

Trener · Tom Shaw od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×3, 3-4-3 ×2)

Forma (API-Football): LWDDWWLLLD

Middlesbrough

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 19,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · S. Brynn rotacja · obrony: 8, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,1

Trener · R. Edwards od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Forma (API-Football): LWDWWDDWWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lincoln

  • Kontuzja E. Wheatley · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Melia · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Darikwa · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: C. McGrandles (Czerwona kartka), F. Draper (Nadmiar żółtych kartek), T. Hamer (Czerwona kartka)

Middlesbrough

  • Kontuzja A. Jones · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja D. Strelec · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja R. Pukstas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,0 dla Lincoln, 12,2 dla Middlesbrough · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. Peart-HarrisMyles Spencer Peart-Harris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Middlesbrough1,290,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: F. DraperFrederick Charles Draper

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2012—06,5
2026-27Lincoln2012—06,5
2025-26Lincoln3113—16,6
2025-26Lincoln City FC3113—16,6
2024-25Lincoln City FC384 (1 z karnych)052—36,7
2024-25Lincoln384 (1 z karnych)052—36,7
2023-24Lincoln152013—16,6
2023-24Lincoln City FC152013—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), I. OlaofeIsaac Tanitoluwaloba Aduraoluwatimileyin Olaofe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2102—04,8
2026-27Lincoln2102—04,8
2025-26Charlton2014—16,7
2025-26Charlton Athletic FC2014—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), C. OgbeneChiedozie Ogbene
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3001—06,4
2026-27Lincoln City FC1000—05,4
2026-27Lincoln1000—05,4
2026-27Ipswich000——0—
2025-26Ipswich1001—07,3
2024-25Luton3003—06,6
2024-25Ipswich1001—06,2
2023-24Luton30418—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lincoln

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Middlesbrough

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,9521 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lincoln — 4-3-3

Trener : Tom Shaw od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Joe Anthony Gauci Lincoln City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lincoln · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 46 J. GauciRyley Ben Towler Lincoln City FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lincoln · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lincoln · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lincoln City FC · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Portsmouth · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Portsmouth · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 6 R. TowlerCallum Roddie Elder Lincoln City FC · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Lincoln · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Derby · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Derby County FC · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Derby · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Derby County FC · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Derby · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Derby County FC · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Hull · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 C. ElderJoshua Honohan Lincoln City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lincoln · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 23 J. HonohanAndrei Coubiș Romania · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Lincoln City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lincoln · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Milan · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sampdoria · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. CoubișRobert Nicholas Street Lincoln City FC · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lincoln · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lincoln · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Lincoln City FC · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lincoln · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 R. StreetDominic Jefferies Lincoln City FC · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lincoln · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lincoln · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Lincoln · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 16 D. JefferiesThomas David Bayliss Lincoln City FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Lincoln · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Lincoln · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Lincoln City FC · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 4, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Lincoln · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 4, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 8 T. BaylissIsaac Tanitoluwaloba Aduraoluwatimileyin Olaofe Lincoln City FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,8 Lincoln · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,8 Charlton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 19 I. OlaofeFrederick Charles Draper Lincoln City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lincoln · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lincoln · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 38, gole 4, asysty 0, faule 52, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Lincoln · 2024-25: mecze 38, gole 4, asysty 0, faule 52, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Lincoln · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 34 F. DraperChiedozie Ogbene Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lincoln City FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,4 Lincoln · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,4 Ipswich · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Luton · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Ipswich · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Luton · 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 27 C. Ogbene
Joe Anthony Gauci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2000—06,5
2026-27Lincoln2000—06,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryley Ben Towler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC3001—06,6
2026-27Lincoln3001—06,6
2025-26Lincoln3003—06,7
2025-26Lincoln City FC3003—06,7
2024-25Portsmouth12108—36,7
2023-24Portsmouth6006—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum Roddie Elder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC3112—16,9
2026-27Lincoln3112—16,9
2025-26Derby6104—16,9
2025-26Derby County FC6104—16,9
2024-25Derby290335—86,9
2024-25Derby County FC290335—86,9
2023-24Derby220110—16,7
2023-24Derby County FC220110—16,7
2023-24Hull000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Honohan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2012—06,5
2026-27Lincoln2012—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrei Coubiș
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Romania4007—16,4
2026-27Lincoln City FC2001—06,8
2026-27Lincoln2001—06,8
2025-26Milan—00————
2025-26Sampdoria000——0—
2024-25Milan—00————
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robert Nicholas Street
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC3103—06,6
2026-27Lincoln3103—06,6
2025-26Lincoln3214—07,3
2025-26Lincoln City FC3214—07,3
2024-25Lincoln City FC6002—06,5
2024-25Lincoln6002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominic Jefferies
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC3101—16,5
2026-27Lincoln3101—16,5
2025-26Lincoln2003—06,6
2025-26Lincoln City FC2003—06,6
2024-25Lincoln City FC343327—46,8
2024-25Lincoln343327—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas David Bayliss
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2113—07,2
2026-27Lincoln2113—07,2
2025-26Lincoln3004—17,4
2025-26Lincoln City FC3004—17,4
2024-25Lincoln City FC343426—46,9
2024-25Lincoln343426—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac Tanitoluwaloba Aduraoluwatimileyin Olaofe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2102—04,8
2026-27Lincoln2102—04,8
2025-26Charlton2014—16,7
2025-26Charlton Athletic FC2014—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Frederick Charles Draper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln City FC2012—06,5
2026-27Lincoln2012—06,5
2025-26Lincoln3113—16,6
2025-26Lincoln City FC3113—16,6
2024-25Lincoln City FC384 (1 z karnych)052—36,7
2024-25Lincoln384 (1 z karnych)052—36,7
2023-24Lincoln152013—16,6
2023-24Lincoln City FC152013—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Chiedozie Ogbene
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3001—06,4
2026-27Lincoln City FC1000—05,4
2026-27Lincoln1000—05,4
2026-27Ipswich000——0—
2025-26Ipswich1001—07,3
2024-25Luton3003—06,6
2024-25Ipswich1001—06,2
2023-24Luton30418—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Middlesbrough — 4-3-3

Trener : R. Edwards od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Solomon Brynn 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 31 S. BrynnLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Middlesbrough · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 12 L. AylingVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bristol City · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Clermont · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 C. BrittainMaximilian Arfsten 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 17 M. ArfstenLeo Castledine Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Middlesbrough · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Huddersfield · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 L. CastledineMyles Spencer Peart-Harris Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Brentford · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 4, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2023-24: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Brentford · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 M. Peart-HarrisAdilson Malanda 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 29 A. MalandaJeremy Leonel Sarmiento Morante Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Middlesbrough · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Cremonese · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Burnley · 2024-25: mecze 39, gole 4, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ipswich · 2023-24: mecze 20, gole 3, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 West Brom · 2023-24: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Radomiak Radom · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 J. SarmientoWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Tottenham · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 7 W. LankshearKyle Joseph Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hull · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 22 K. Joseph
Solomon Brynn
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——07,1
2025-26000——0—
2024-25600——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke David Ayling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Clermont000——0—
2024-25Middlesbrough000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum James Brittain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2024-25Blackburn332524—57,2
2023-24Blackburn441428—47,0
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Arfsten
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leo Castledine
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—06,2
2025-26Middlesbrough11107—06,7
2025-26Huddersfield310——07,0
2024-25Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Myles Spencer Peart-Harris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adilson Malanda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Lincoln
0remis(y)
1zwycięstwa Middlesbrough
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Lincoln 1, Middlesbrough 2 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Robert Madley

Strzelcy w tych meczach : W. Lankshear Middlesbrough, 2 · A. Reach Lincoln, 1

DataMeczWynikZwycięzca
15/08/2026Middlesbrough – Lincoln Championship ♂2 – 1Middlesbrough

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Lincoln – Middlesbrough →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13