AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 10 kwi 2027 · 16:00

Wolves – Birmingham

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wolves VNVVV od najstarszego do najnowszego

16/10/2026wyj.Burnley Championship ♂2 – 1V
20/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂1 – 1N
24/10/2026dom.Watford Championship ♂1 – 0V
31/10/2026dom.Cardiff Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Bristol City Championship ♂2 – 1V

Birmingham VVDVV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Preston Championship ♂4 – 0V
17/10/2026dom.QPR Championship ♂3 – 0V
24/10/2026wyj.Cardiff Championship ♂0 – 1D
31/10/2026wyj.Lincoln Championship ♂3 – 1V
03/11/2026dom.Millwall Championship ♂3 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wolves mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Bristol City · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 3 stracone)

Birmingham mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-0 z Millwall · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wolves

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,8 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · José Sá rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · César Peixoto od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWLLWD

Birmingham

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 23, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Beadle rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · C. Davies od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DWDDLWDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wolves

  • Kontuzja B. Traore · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Gomes · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Jimenez · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Armstrong (Plecy)

Birmingham

  • Kontuzja M. Leonard · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Paik Seung-Ho · Health problems nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,3 dla Wolves, 11,4 dla Birmingham · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Carlos VicenteCarlos Vicente Robles

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2012—06,6
2026-27Birmingham City FC2012—06,6
2025-26Alaves43 (1 z karnych)13—07,9
2025-26Birmingham City FC1003—16,3
2025-26Birmingham1003—16,3
2024-25Alaves385 (1 z karnych)538—36,9
2023-24Alaves192418—17,0
2023-24Ferrol200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), T. ChirewaTawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. NeaveSean Thoms Neave
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. GrayDemarai Ramelle Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham210——06,9
2026-27Birmingham City FC210——06,9
2025-26Birmingham City FC101——07,5
2025-26Birmingham101——07,5
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wolves

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3927 %
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0021 %
28 Fer LópezFernando López González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2101—08,0
2025-26Celta6109—16,7
2025-26Wolves2002—06,6
2024-25Celta202013—26,8
2024-25Celta B1740——2—
2023-24Celta B3370——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9821 %
59 S. OlagunjuSaheed Olagunju
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0621 %

Birmingham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 L. MillarLiam Alan Millar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham7432—17,6
2026-27Birmingham City FC4131—07,4
2026-27Hull101——07,3
2025-26Hull2002—06,3
2024-25Hull111211—36,9
2024-25FC Basel 1893000——0—
2024-25Preston North End FC—00————
2024-25Preston—00————
2023-24Preston355520—37,0
2023-24Preston North End FC355520—37,0
2023-24FC Basel 18934005—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %430,7157 %
9 B. BatemanB. Bateman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Birmingham City FC000——0—
2025-26Birmingham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
7 A. Da SilvaA. Da Silva

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
10 D. GrayDemarai Ramelle Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham210——06,9
2026-27Birmingham City FC210——06,9
2025-26Birmingham City FC101——07,5
2025-26Birmingham101——07,5
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8521 %
9 A. PriskeAugust Priske Flyger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC2104—06,6
2026-27Birmingham2104—06,6
2025-26Birmingham City FC100——06,7
2025-26Birmingham100——06,7
2024-25FC Midtjylland000——0—
2023-24FC Midtjylland1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8921 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wolves — 4-3-3

Trener : César Peixoto od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

João Manuel Neves Virgínia Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sp Lisbon · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 J. VirgíniaTote António Gomes 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 24 T. GomesYacouba Nasser Djiga Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rangers · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Wolves · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 34 N. DjigaHugo Bueno López Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 3 H. BuenoKieran John Trippier Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Newcastle · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Newcastle · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 10, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 2 K. TrippierRafiki Saïd Ahamada Wolves · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Standard · 2025-26: mecze 37, gole 8, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 19 R. SaïdThomas Glyn Doyle Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wolves · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 20 T. DoyleJordan Anthony James Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Leicester · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Birmingham City FC · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 8 J. JamesAdam James Armstrong Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 West Brom · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Southampton · 2024-25: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Southampton · 2023-24: mecze 49, gole 24, asysty 13, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 10 A. ArmstrongTawanda Chirewa Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Wolves · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Derby County FC · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ipswich · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 T. ChirewaSean Thoms Neave Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Newcastle · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 S. Neave
João Manuel Neves Virgínia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1000—06,8
2026-27Sp Lisbon0000—00,0
2025-26Sp Lisbon200——07,0
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tote António Gomes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—07,1
2025-26200——06,3
2024-25310124—76,9
2023-24351338—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yacouba Nasser Djiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3001—07,0
2025-26Rangers1300——06,3
2024-25Wolves1300——06,3
2024-25FC Basel 1893000——0—
2023-24FC Basel 18934003—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Bueno López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—04,7
2025-26Wolves2001—07,0
2024-25Feyenoord20037—16,9
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves22007—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kieran John Trippier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—16,8
2025-26Newcastle100——06,2
2024-25Newcastle250316—17,0
2023-24Newcastle2811027—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafiki Saïd Ahamada
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves4003—16,7
2025-26Standard378421—47,1
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes359 (2 z karnych)340—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Glyn Doyle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3013—16,7
2025-26Birmingham City FC2002—16,9
2025-26Birmingham2002—16,9
2024-25Wolves33015—16,7
2023-24Wolves320011—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Anthony James
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—17,3
2026-27Wolves2001—06,4
2025-26Leicester000——0—
2025-26Rennes000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham City FC000——0—
2024-25Birmingham000——0—
2023-24Birmingham428032—106,8
2023-24Birmingham City FC428032—106,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sean Thoms Neave
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Birmingham — 4-3-3

Trener : C. Davies od 01/08/2024 · odczyt z 23/10/2026

James Giles Beadle Birmingham City FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Birmingham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 1 J. BeadleBright Osayi-Samuel Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Fenerbahce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 26 B. Osayi-SamuelChristoph Klarer Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 45, gole 1, asysty 3, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,3 Birmingham · 2024-25: mecze 45, gole 1, asysty 3, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,3 Darmstadt · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Darmstadt · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,6 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 C. KlarerPhil Yannik Neumann Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Hannover · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Hannover · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 5 P. NeumannAlexander William Cochrane Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 20 A. CochraneLiam Alan Millar Birmingham · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 3, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hull · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hull · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston North End FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston · 2023-24: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Preston North End FC · 2023-24: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 17 L. MillarJhon Elmer Solis Romero Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Girona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Girona · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 Girona · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 J. SolisTomoki Iwata Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 6, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 6, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 24 T. IwataCarlos Vicente Robles Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Alaves · 2025-26: mecze 4, gole 3, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Alaves · 2024-25: mecze 38, gole 5, asysty 5, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Alaves · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Ferrol · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 C. VicenteDemarai Ramelle Gray Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 D. GrayAugust Priske Flyger Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 FC Midtjylland · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Midtjylland · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 9 A. Priske
James Giles Beadle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC100——07,2
2026-27Birmingham100——07,2
2025-26Birmingham City FC200——06,7
2025-26Birmingham200——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bright Osayi-Samuel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2001—16,5
2026-27Birmingham City FC2001—16,5
2025-26Birmingham City FC100——06,3
2025-26Birmingham100——06,3
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce300——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christoph Klarer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2001—06,5
2026-27Birmingham City FC2001—06,5
2025-26Birmingham City FC1001—17,9
2025-26Birmingham1001—17,9
2024-25Birmingham City FC451351—117,3
2024-25Birmingham451351—117,3
2024-25Darmstadt000——0—
2023-24Darmstadt302229—96,6
2023-24Fortuna Dusseldorf—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Phil Yannik Neumann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2003—06,7
2026-27Birmingham City FC2003—06,7
2025-26Birmingham City FC1002—16,2
2025-26Birmingham1002—16,2
2024-25Hannover332146—77,2
2023-24Hannover322239—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander William Cochrane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham200——06,7
2026-27Birmingham City FC200——06,7
2025-26Birmingham City FC2001—07,8
2025-26Birmingham2001—07,8
2024-25Birmingham City FC421229—57,2
2024-25Birmingham421229—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Liam Alan Millar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham7432—17,6
2026-27Birmingham City FC4131—07,4
2026-27Hull101——07,3
2025-26Hull2002—06,3
2024-25Hull111211—36,9
2024-25FC Basel 1893000——0—
2024-25Preston North End FC—00————
2024-25Preston—00————
2023-24Preston355520—37,0
2023-24Preston North End FC355520—37,0
2023-24FC Basel 18934005—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jhon Elmer Solis Romero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2002—16,1
2026-27Birmingham City FC2002—16,1
2025-26Girona200——06,3
2025-26Birmingham City FC1003—17,2
2025-26Birmingham1003—17,2
2024-25Girona32109—36,4
2023-24Girona290010—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomoki Iwata
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2004—06,5
2026-27Birmingham City FC2004—06,5
2025-26Birmingham City FC100——07,3
2025-26Birmingham100——07,3
2024-25Birmingham City FC406146—77,1
2024-25Birmingham406146—77,1
2024-25Celtic000——0—
2023-24Celtic191115—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Vicente Robles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2012—06,6
2026-27Birmingham City FC2012—06,6
2025-26Alaves43 (1 z karnych)13—07,9
2025-26Birmingham City FC1003—16,3
2025-26Birmingham1003—16,3
2024-25Alaves385 (1 z karnych)538—36,9
2023-24Alaves192418—17,0
2023-24Ferrol200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Demarai Ramelle Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham210——06,9
2026-27Birmingham City FC210——06,9
2025-26Birmingham City FC101——07,5
2025-26Birmingham101——07,5
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

August Priske Flyger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC2104—06,6
2026-27Birmingham2104—06,6
2025-26Birmingham City FC100——06,7
2025-26Birmingham100——06,7
2024-25FC Midtjylland000——0—
2023-24FC Midtjylland1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Wolves
2remis(y)
1zwycięstwa Birmingham
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Wolves 9, Birmingham 5 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Adam Herczeg

Strzelcy w tych meczach : F. Lopez Wolves, 1 · J. Stansfield Birmingham, 1 · L. Krejci Wolves, 1

DataMeczWynikZwycięzca
06/09/2026Birmingham – Wolves Championship ♂2 – 2remis
15/04/2018Wolves – Birmingham Championship ♂2 – 0Wolves
04/12/2017Birmingham – Wolves Championship ♂0 – 1Wolves
24/02/2017Wolves – Birmingham Championship ♂1 – 2Birmingham
20/08/2016Birmingham – Wolves Championship ♂1 – 3Wolves
13/03/2016Wolves – Birmingham Championship ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wolves – Birmingham →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13