AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 10 kwi 2027 · 16:00

Bolton – Millwall

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Bolton VNDDV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Wolves Championship ♂3 – 1V
17/10/2026wyj.Southampton Championship ♂0 – 0N
23/10/2026dom.Middlesbrough Championship ♂1 – 5D
31/10/2026dom.Bristol City Championship ♂2 – 3D
03/11/2026wyj.Charlton Championship ♂1 – 0V

Millwall DNDVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Swansea Championship ♂0 – 1D
17/10/2026dom.Lincoln Championship ♂2 – 2N
24/10/2026wyj.Portsmouth Championship ♂1 – 2D
31/10/2026dom.Derby Championship ♂4 – 1V
03/11/2026wyj.Birmingham Championship ♂0 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Bolton mecze bez porażki: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 u siebie
po zwycięstwie 1-0 z Charlton · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 9 stracone)

Millwall brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-3 z Birmingham · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Bolton

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,20 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,40 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · G. Bazunu rotacja · obrony: 21, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,3

Trener · Steven Schumacher od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): DLLLLWWLWD

Millwall

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,80 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 13,7 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 3,2 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · M. Crocombe rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · A. Neil od 01/12/2024 · prowadzone kluby: 6 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3, 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLWLDDWLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Bolton

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: C. Forino-Joseph (Pachwina), J. Nelson (Inactive)

Millwall

  • Kontuzja C. De Norre · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja F. Marschall · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Coburn · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Jensen · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Luongo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Servais · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Arconte · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Ivanovic (Mięsień dwugłowy uda)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Bolton, 11,6 dla Millwall · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Millwall1,870,3328 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton11017—16,6
2026-27Bolton Wanderers FC8017—16,4
2025-26Pisa5001—06,5
2025-26Aston Villa200——06,7
2025-26West Brom000——0—
2024-25Middlesbrough161219—27,0
2024-25Bologna8106—16,7
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Juventus241215—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. BairThelonius Bair
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6113—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC3011—04,2
2026-27Auxerre100——06,3
2025-26Lausanne351115—16,5
2025-26Auxerre200——06,5
2024-25Auxerre342120—16,7
2024-25Motherwell000——0—
2023-24Motherwell3715 (3 z karnych)539—17,0
2023-24St Johnstone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. DalbySamuel George Dalby
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—06,3
2026-27Bolton1001—06,3
2025-26Bolton Wanderers FC5122—17,0
2025-26Bolton5122—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. DykesLyndon John Dykes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 z karnych)151—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Bolton

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 E. ErhahonEthan Erhahon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton10109—17,1
2026-27Bolton Wanderers FC7105—07,1
2025-26Bolton Wanderers FC101——07,5
2025-26Bolton101——07,5
2024-25Lincoln City FC310112—66,9
2024-25Lincoln310112—66,9
2024-25Bolton Wanderers FC4005—36,9
2024-25Bolton4005—36,9
2023-24Lincoln000——0—
2023-24Lincoln City FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %100,1364 %
17 A. ItoAtsuki Ito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton5202—06,9
2026-27Bolton Wanderers FC2101—06,8
2025-26Gent304327—36,9
2024-25Gent332033—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,8927 %
16 S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton11017—16,6
2026-27Bolton Wanderers FC8017—16,4
2025-26Pisa5001—06,5
2025-26Aston Villa200——06,7
2025-26West Brom000——0—
2024-25Middlesbrough161219—27,0
2024-25Bologna8106—16,7
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Juventus241215—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0051 %
9 T. BairThelonius Bair
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6113—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC3011—04,2
2026-27Auxerre100——06,3
2025-26Lausanne351115—16,5
2025-26Auxerre200——06,5
2024-25Auxerre342120—16,7
2024-25Motherwell000——0—
2023-24Motherwell3715 (3 z karnych)539—17,0
2023-24St Johnstone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,5421 %
36 D. LawrenceD. Lawrence

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

2 %00—60 %

Millwall

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 J. CooperJake Matthew Cooper
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,3333 %
49 D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,0057 %
9 M. IvanovićMihailo Ivanović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia200——06,3
2025-26Millwall100——05,6
2024-25Millwall4112 (1 z karnych)039—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
25 L. CundleLuke James Cundle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2101—07,4
2025-26Millwall200——06,8
2024-25Millwall161029—26,5
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Wolves000——0—
2023-24Plymouth243512—36,9
2023-24Stoke162512—26,9
2023-24Stoke City162512—26,9
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,5427 %
13 L. DykesLyndon John Dykes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 z karnych)151—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0027 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Bolton — 4-3-3

Trener : Steven Schumacher od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Gavin Okeroghene Bazunu Bolton · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Stoke City · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Southampton · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Standard · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 31 G. BazunuLewis Brunt Bolton · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leicester · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 L. BruntAkinlolu Richard Olamide Famewo Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 14 A. FamewoLuca Stephenson Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Liverpool · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 L. StephensonBenjamin Keith Davies Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Tottenham · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Rangers · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sheffield United · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Rangers · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sheffield United · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 B. DaviesEthan Erhahon Bolton · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Bolton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Lincoln · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Bolton · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Lincoln · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lincoln City FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 E. ErhahonAtsuki Ito Bolton · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Gent · 2025-26: mecze 30, gole 4, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Gent · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 A. ItoJoshua Luke Sheehan Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bolton · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bolton Wanderers FC · 2024-25: mecze 35, gole 3, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Bolton · 2024-25: mecze 35, gole 3, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Bolton · 2023-24: mecze 48, gole 2, asysty 12, faule 41, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 Bolton Wanderers FC · 2023-24: mecze 48, gole 2, asysty 12, faule 41, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 8 J. SheehanSamuel Iling-Junior Bolton · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Pisa · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Aston Villa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Brom · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Bologna · 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 16 S. Iling-JuniorThelonius Bair Bolton · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Auxerre · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lausanne · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Auxerre · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Auxerre · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Motherwell · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Motherwell · 2023-24: mecze 37, gole 15, asysty 5, faule 39, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 St Johnstone · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 T. BairSamuel George Dalby Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bolton · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 S. Dalby
Gavin Okeroghene Bazunu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6000—07,3
2026-27Bolton Wanderers FC3000—08,0
2026-27Rep. Of Ireland0000—00,0
2025-26Stoke City600——06,6
2025-26Stoke600——06,6
2025-26Southampton000——0—
2024-25Standard800——06,8
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton4100——16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis Brunt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton7004—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC5002—06,8
2024-25Leicester—00————
2023-24Leicester—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Akinlolu Richard Olamide Famewo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—16,3
2026-27Bolton1001—16,3
2025-26Hull100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Stephenson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—16,9
2026-27Bolton1001—16,9
2024-25Liverpool—00————
2023-24Liverpool—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Thomas Davies
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Tottenham1100—03,7
2026-27Bolton100——06,9
2025-26Tottenham100——0—
2025-26Rangers1001—06,3
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Erhahon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton10109—17,1
2026-27Bolton Wanderers FC7105—07,1
2025-26Bolton Wanderers FC101——07,5
2025-26Bolton101——07,5
2024-25Lincoln City FC310112—66,9
2024-25Lincoln310112—66,9
2024-25Bolton Wanderers FC4005—36,9
2024-25Bolton4005—36,9
2023-24Lincoln000——0—
2023-24Lincoln City FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Atsuki Ito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton5202—06,9
2026-27Bolton Wanderers FC2101—06,8
2025-26Gent304327—36,9
2024-25Gent332033—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Luke Sheehan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—06,7
2026-27Bolton Wanderers FC1002—07,2
2026-27Bolton1002—07,2
2025-26Bolton Wanderers FC000——0—
2025-26Bolton000——0—
2024-25Bolton Wanderers FC353527—87,1
2024-25Bolton353527—87,1
2023-24Bolton4821241—107,2
2023-24Bolton Wanderers FC4821241—107,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Iling-Junior
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton11017—16,6
2026-27Bolton Wanderers FC8017—16,4
2025-26Pisa5001—06,5
2025-26Aston Villa200——06,7
2025-26West Brom000——0—
2024-25Middlesbrough161219—27,0
2024-25Bologna8106—16,7
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Juventus241215—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thelonius Bair
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton6113—16,8
2026-27Bolton Wanderers FC3011—04,2
2026-27Auxerre100——06,3
2025-26Lausanne351115—16,5
2025-26Auxerre200——06,5
2024-25Auxerre342120—16,7
2024-25Motherwell000——0—
2023-24Motherwell3715 (3 z karnych)539—17,0
2023-24St Johnstone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel George Dalby
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bolton Wanderers FC1001—06,3
2026-27Bolton1001—06,3
2025-26Bolton Wanderers FC5122—17,0
2025-26Bolton5122—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Millwall — 4-3-3

Trener : A. Neil od 01/12/2024 · odczyt z 23/10/2026

Maxime Teremoana Crocombe 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 15 M. CrocombeJake Matthew Cooper 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,9 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 44, gole 2, asysty 0, faule 57, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 5 J. CooperCaleb Joaquin Taylor Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Southampton · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 West Brom · 2024-25: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Burnley · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Bolton · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stoke · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 C. TaylorElkan William Tio Baggott Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ipswich · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 E. BaggottJordi Martin Emmanuel Osei-Tutu Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bolton · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bolton Wanderers FC · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Bolton · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Bochum · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bochum · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 J. Osei-TutuDerek Mazou-Sacko Millwall · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Rodez · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rodez · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nancy · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Troyes · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 49 D. Mazou-SackoCamiel Neghli Millwall · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sparta Rotterdam · 2024-25: mecze 20, gole 5, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Millwall · 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sparta Rotterdam · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 10 C. NeghliJenson Metcalfe Millwall · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. MetcalfeLyndon John Dykes Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 20, gole 3, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Charlton · 2025-26: mecze 20, gole 3, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Birmingham · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 QPR · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 QPR · 2023-24: mecze 41, gole 6, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 13 L. DykesZakariya Lovelace Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Rangers · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Millwall · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 29 Z. LovelaceYanis Ali Issoufou Montpellier · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Millwall · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Montpellier · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Montpellier · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Montpellier · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 35 Y. Issoufou
Maxime Teremoana Crocombe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26300——07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jake Matthew Cooper
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Caleb Joaquin Taylor
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby County FC100——06,9
2026-27Derby100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26West Brom1001—06,6
2025-26Millwall1003—07,5
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke000——0—
2023-24Stoke City000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Elkan William Tio Baggott
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2001—07,1
2025-26Ipswich200——06,5
2024-25Ipswich000——0—
2023-24Ipswich000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2001—06,7
2025-26Bolton Wanderers FC1102—06,2
2025-26Bolton1102—06,2
2024-25Bolton Wanderers FC331218—76,9
2024-25Bolton331218—76,9
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Derek Mazou-Sacko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Camiel Neghli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall3002—06,2
2025-26Millwall1001—06,9
2024-25Sparta Rotterdam205212—26,9
2024-25Millwall510——06,9
2023-24Sparta Rotterdam27505—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jenson Metcalfe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall3006—16,9
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lyndon John Dykes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 z karnych)151—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zakariya Lovelace
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2013—06,2
2025-26Millwall100——06,3
2024-25Rangers101——07,3
2024-25Millwall000——0—
2023-24Rangers2002—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yanis Ali Issoufou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier4102—06,7
2026-27Millwall1001—06,0
2025-26Montpellier3112—16,9
2024-25Montpellier8001—06,7
2023-24Montpellier1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Bolton
2remis(y)
2zwycięstwa Millwall
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Bolton 6, Millwall 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 1,0, czerwone: 2,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Will Finnie

Strzelcy w tych meczach : L. Dykes Millwall, 2 · C. Neghli Millwall, 1 · C. Taylor Millwall, 1

DataMeczWynikZwycięzca
05/09/2026Millwall – Bolton Championship ♂4 – 0Millwall
09/03/2019Bolton – Millwall Championship ♂2 – 1Bolton
24/11/2018Millwall – Bolton Championship ♂1 – 1remis
10/04/2018Bolton – Millwall Championship ♂0 – 2Millwall
12/08/2017Millwall – Bolton Championship ♂1 – 1remis
14/03/2015Bolton – Millwall Championship ♂2 – 0Bolton

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Bolton – Millwall →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13