AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · wt. 20 kwi 2027 · 20:45

Norwich – Stoke

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Norwich DDVVV od najstarszego do najnowszego

14/10/2026dom.Southampton Championship ♂0 – 1D
17/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.Charlton Championship ♂3 – 1V
31/10/2026dom.Watford Championship ♂3 – 2V
03/11/2026wyj.Derby Championship ♂4 – 0V

Stoke DVNVV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Middlesbrough Championship ♂2 – 3D
17/10/2026wyj.Derby Championship ♂1 – 0V
24/10/2026dom.Bristol City Championship ♂0 – 0N
31/10/2026dom.Preston Championship ♂2 – 0V
03/11/2026wyj.Blackburn Championship ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Norwich zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 4-0 z Derby · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Stoke mecze bez porażki: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Blackburn · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Norwich

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,70 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 14,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,70 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 26, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · D. Grimshaw rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,3

Trener · L. Manning od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2020
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWLWWLLLLL

Stoke

Atak · gole na mecz: 1,60 (2,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,20 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 23, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · V. Johansson rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 10,0

Trener · M. Robins od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×2)

Forma (API-Football): LLWWDWWWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Norwich

  • Kontuzja A. Ahmed · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja G. Forsyth · Powrót do gry nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Topic · Powrót do gry nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Toure · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. A. Diallo · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: K. McLean (Kontuzja), V. Kovacevic (Wstrząśnienie mózgu), A. Crnac (Odpoczynek)

Stoke

  • Kontuzja A. Ampah · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Cresswell · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja E. Bocat · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Gallagher · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Ingelsson · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,7 dla Norwich, 11,2 dla Stoke · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. McGlynnJack Ryan McGlynn

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. KvistgaardenMathias Damm Kvistgaarden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3104—06,9
2026-27Denmark100——06,9
2025-26Norwich100——06,2
2024-25Brondby2917539—47,3
2023-24Brondby248524—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. MakamaJovon Makama
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich6105—16,7
2025-26Norwich2003—06,2
2024-25Lincoln City FC387673—46,7
2024-25Lincoln387673—46,7
2023-24Lincoln332021—36,6
2023-24Lincoln City FC332021—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. CrnacAnte Crnac
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272100—06,6
2025-26100——06,3
2024-25387431—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Norwich

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
24 J. MakamaJovon Makama
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich6105—16,7
2025-26Norwich2003—06,2
2024-25Lincoln City FC387673—46,7
2024-25Lincoln387673—46,7
2023-24Lincoln332021—36,6
2023-24Lincoln City FC332021—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3421 %
30 M. KvistgaardenMathias Damm Kvistgaarden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3104—06,9
2026-27Denmark100——06,9
2025-26Norwich100——06,2
2024-25Brondby2917539—47,3
2023-24Brondby248524—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,5627 %
20 A. Ben SlimaneAnis Ben Slimane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3102—06,7
2025-26Norwich1001—06,5
2024-25Norwich342238—66,8
2023-24Brondby000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,5127 %
17 A. CrnacAnte Crnac
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272100—06,6
2025-26100——06,3
2024-25387431—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %100,9921 %
11 A. BrooksAndre Chance Brooks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2111—17,1
2025-26Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %110,8421 %

Stoke

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
13 J. DevennyJustin Devenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke72 (1 z karnych)04—16,8
2026-27Stoke City42 (1 z karnych)03—17,1
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,4051 %
7 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %210,4145 %
9 R. BoženíkRóbert Boženík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2206—07,6
2026-27Stoke2206—07,6
2026-27Slovakia210——1—
2025-26Stoke221039—26,3
2025-26Stoke City221039—26,3
2024-25Boavista335 (1 z karnych)168—76,7
2023-24Boavista319265—47,0
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,9121 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Norwich — 4-3-3

Trener : L. Manning od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Daniel James Grimshaw Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Plymouth · 2024-25: mecze 43, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 32 D. GrimshawHarry Jack Darling Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 39, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 Norwich · 2024-25: mecze 39, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 Swansea City AFC · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 6 H. DarlingJack William Stacey 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 4,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 41, gole 2, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 2023-24: mecze 48, gole 1, asysty 6, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 3 J. StaceyDarlin Zidane Yongwa Ngameni Norwich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lorient · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lorient · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 6, faule 57, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Lorient · 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 13 D. YongwaBruno Ferreira Alves 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 5 B. AlvesJacob Wright 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 16 J. WrightAnis Ben Slimane Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Norwich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Norwich · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Brondby · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. Ben SlimaneOscar Schwartau Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Norwich · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Brondby · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Brondby · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 29 O. SchwartauMathias Damm Kvistgaarden Norwich · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Denmark · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Norwich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Brondby · 2024-25: mecze 29, gole 17, asysty 5, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Brondby · 2023-24: mecze 24, gole 8, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 30 M. KvistgaardenJovon Makama Norwich · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Norwich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Lincoln City FC · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 6, faule 73, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Lincoln · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 6, faule 73, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Lincoln · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Lincoln City FC · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 24 J. MakamaAnte Crnac 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 17 A. Crnac
Daniel James Grimshaw
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2000—06,3
2025-26Norwich200——06,4
2024-25Plymouth4300——26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harry Jack Darling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3000—06,6
2025-26Norwich200——07,0
2024-25Swansea City AFC395319—4 17,2
2024-25Norwich395319—4 17,2
2023-24Swansea City AFC383239—97,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jack William Stacey
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272012—14,5
2025-263001—06,5
2024-25412632—56,7
2023-24481644—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Darlin Zidane Yongwa Ngameni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich2003—06,3
2025-26Lorient2001—07,1
2024-25Lorient321657—47,2
2023-24Lorient221121—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bruno Ferreira Alves
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacob Wright
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273012—06,8
2025-261001—06,9
2024-25150417—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anis Ben Slimane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3102—06,7
2025-26Norwich1001—06,5
2024-25Norwich342238—66,8
2023-24Brondby000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Schwartau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3001—06,6
2025-26Norwich200——06,4
2024-25Norwich401013—36,6
2024-25Brondby4001—16,7
2023-24Brondby14007—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathias Damm Kvistgaarden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich3104—06,9
2026-27Denmark100——06,9
2025-26Norwich100——06,2
2024-25Brondby2917539—47,3
2023-24Brondby248524—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jovon Makama
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norwich6105—16,7
2025-26Norwich2003—06,2
2024-25Lincoln City FC387673—46,7
2024-25Lincoln387673—46,7
2023-24Lincoln332021—36,6
2023-24Lincoln City FC332021—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ante Crnac
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272100—06,6
2025-26100——06,3
2024-25387431—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Stoke — 4-3-3

Trener : M. Robins od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026

Viktor Tobias Johansson Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Sweden · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke City · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Stoke City · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Rotherham · 2023-24: mecze 45, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Stoke City · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Stoke · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 1 V. JohanssonMohammed Bosun Lawal Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Stoke · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. LawalBenjamin Lewis Wilmot Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Stoke · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke City · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Stoke City · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Stoke City · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Stoke · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 16 B. WilmotLuke Graham Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Scotland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Dundee · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Falkirk · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 L. GrahamLuca Bombino Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 L. BombinoEthan Stuart William Galbraith Northern Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 8 E. GalbraithBenjamin David Pearson Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke City · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Stoke City · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Stoke City · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,8 4 B. PearsonTomáš Rigo Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stoke City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke City · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 19 T. RigoJustin Devenny Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Crystal Palace · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Crystal Palace · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Crystal Palace · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 J. DevennyJack Ryan McGlynn Stoke · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke City · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 7 J. McGlynnMillion Manhoef Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Stoke · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke City · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Stoke · 2024-25: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Stoke City · 2024-25: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Vitesse · 2023-24: mecze 18, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 14, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke City · 2023-24: mecze 14, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 42 M. Manhoef
Viktor Tobias Johansson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke100——010,0
2026-27Stoke City100——010,0
2026-27Sweden000——0—
2025-26Stoke601——26,9
2025-26Stoke City601——26,9
2024-25Stoke4600——47,2
2024-25Stoke City4600——47,2
2023-24Rotherham45001—47,3
2023-24Stoke City—001——7,3
2023-24Stoke—001——7,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohammed Bosun Lawal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7001—07,2
2026-27Stoke City4001—16,0
2026-27Rep. Of Ireland1000—06,0
2025-26Stoke—00————
2025-26Stoke City—00————
2024-25Stoke700——0—
2024-25Stoke City700——0—
2023-24Celtic000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Lewis Wilmot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2003—07,1
2026-27Stoke2003—07,1
2025-26Stoke6004—17,2
2025-26Stoke City6004—17,2
2024-25Stoke393033—87,0
2024-25Stoke City393033—87,0
2023-24Stoke City251223—76,9
2023-24Stoke251223—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke Graham
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2001—06,8
2026-27Stoke2001—06,8
2026-27Scotland0000—00,0
2025-26Dundee310——0—
2024-25Dundee000——0—
2024-25Falkirk000——0—
2023-24Dundee000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Bombino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7005—06,9
2026-27Stoke City4005—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Stuart William Galbraith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland3004—16,7
2026-27Stoke City2001—06,6
2026-27Stoke2001—06,6
2025-26Swansea City AFC4104—17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin David Pearson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke1001—06,9
2026-27Stoke City1001—06,9
2025-26Stoke1001—06,6
2025-26Stoke City1001—06,6
2024-25Stoke130013—56,7
2024-25Stoke City130013—56,7
2023-24Stoke City290130—126,8
2023-24Stoke290130—126,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomáš Rigo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4000—06,7
2026-27Stoke City100——06,3
2026-27Stoke100——06,3
2025-26Stoke2001—06,9
2025-26Stoke City2001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Devenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke72 (1 z karnych)04—16,8
2026-27Stoke City42 (1 z karnych)03—17,1
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jack Ryan McGlynn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Million Manhoef
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2002—06,7
2026-27Stoke2002—06,7
2025-26Stoke4204—17,2
2025-26Stoke City4204—17,2
2024-25Stoke355528—16,8
2024-25Stoke City355528—16,8
2023-24Vitesse184020—0 16,8
2023-24Stoke144119—26,9
2023-24Stoke City144119—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Norwich
2remis(y)
2zwycięstwa Stoke
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Norwich 9, Stoke 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Andrew Kitchen

Strzelcy w tych meczach : E. Galbraith Stoke, 1

DataMeczWynikZwycięzca
01/09/2026Stoke – Norwich Championship ♂1 – 0Stoke
04/01/2026Norwich – Stoke Championship ♂0 – 2Stoke
27/09/2025Stoke – Norwich Championship ♂1 – 1remis
22/02/2025Norwich – Stoke Championship ♂4 – 2Norwich
19/10/2024Stoke – Norwich Championship ♂1 – 1remis
16/03/2024Stoke – Norwich Championship ♂0 – 3Norwich

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Norwich – Stoke →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13