AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 18:30

Las Palmas – Eldense

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

43 %1 — Las Palmas
27 %Remis
29 %2 — Eldense

Oczekiwany wynik 1 – 0 (11 %) · oczekiwane gole 1,74 – 1,05

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Las Palmas wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)43 · 27 · 29
Nasz model (liga i Elo)52 · 25 · 23

≈ Niewielka różnica (9 pkt) przy zwycięstwo Las Palmas: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Las Palmas NDDVV od najstarszego do najnowszego

04/10/2026dom.Valladolid LaLiga 2 ♂2 – 2N
11/10/2026wyj.Mallorca LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026dom.Castellon LaLiga 2 ♂0 – 3D
24/10/2026dom.Sociedad B LaLiga 2 ♂1 – 0V
02/11/2026wyj.Oviedo LaLiga 2 ♂3 – 2V

Eldense VVVDD od najstarszego do najnowszego

02/10/2026dom.Oviedo LaLiga 2 ♂4 – 1V
10/10/2026dom.Cordoba LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026wyj.Valladolid LaLiga 2 ♂3 – 2V
25/10/2026wyj.Albacete LaLiga 2 ♂0 – 2D
01/11/2026dom.Granada LaLiga 2 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Las Palmas zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-2 z Oviedo · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 10 stracone)

Eldense porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Granada · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Las Palmas

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 10,3 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 20% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,60 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 30% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 29, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 11,4 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · José Caro · obrony: 30, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,90 · ocena 6,7

Trener · Ruben de la Barrera od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×3, 4-5-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWLLDLL

Eldense

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,20 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Ramón Vila · obrony: 29, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Javi Calleja od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LDLDWLLWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Las Palmas

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Eldense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,8 dla Las Palmas, 12,4 dla Eldense · Oczekiwane żółte kartki: 4,4 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Juan LariosJuan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,810,4533 %
J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,690,3629 %
G. BonfantiGiovanni Bonfanti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Las Palmas1,580,3127 %
Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Las Palmas1,240,3525 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 z karnych)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), JeséJesé Rodríguez Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 z karnych)319—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Las Palmas

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 T. MiyashiroTaisei Miyashiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %220,2286 %
25 Valentín PezzolesiValentín Alejandro Pezzolesi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,2086 %
10 JeséJesé Rodríguez Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 z karnych)319—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %210,3565 %
24 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %220,3257 %
7 Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 z karnych)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1757 %

Eldense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 FidelFidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,2386 %
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %310,7143 %
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %210,3650 %
14 J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1279 %
9 M. CarmonaM. Carmona
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %200,5543 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Las Palmas — 4-4-2

Trener : Ruben de la Barrera od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

José Antonio Caro Díaz Las Palmas · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Las Palmas · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cadiz · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Burgos · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burgos · 2023-24: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 13 J. CaroValentín Alejandro Pezzolesi 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 25 V. PezzolesiJuan Manuel Herzog González 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 15 J. HerzogJosé Alejandro Suárez Suárez 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,7 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 4 Á. SuárezGiovanni Bonfanti Las Palmas · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Spezia · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Atalanta · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Atalanta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 G. BonfantiTaisei Miyashiro 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 19, gole 4, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 T. MiyashiroEnzo Lilian Marin Loiodice 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 12 E. LoiodiceManuel Fuster Lázaro Las Palmas · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Las Palmas · 2025-26: mecze 44, gole 7, asysty 12, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Las Palmas · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Albacete · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Albacete · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 11, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 14 M. FusterIván Jaime Pajuelo Las Palmas · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Porto · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2024-25: mecze 9, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Valencia · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Famalicao · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Porto · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 24 I. JaimeJesé Rodríguez Ruiz 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 26, gole 7, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 10 JeséJefté Betancor Sánchez Las Palmas · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Albacete · 2025-26: mecze 5, gole 3, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Panserraikos · 2024-25: mecze 20, gole 12, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Panserraikos · 2023-24: mecze 13, gole 4, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 7 J. Betancor
José Antonio Caro Díaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas1000——06,7
2025-26Las Palmas200——16,9
2024-25Cadiz500——16,8
2024-25Burgos—00————
2023-24Burgos4100——57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valentín Alejandro Pezzolesi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Manuel Herzog González
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278009—26,7
2025-2619006—06,7
2024-2519006—16,8
2023-244201—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Alejandro Suárez Suárez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278006—36,7
2025-26240013—36,8
2024-25300027—126,7
2023-24322026—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Bonfanti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Taisei Miyashiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enzo Lilian Marin Loiodice
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100011—26,6
2025-26320333—36,8
2024-25170010—36,5
2023-24340132—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Fuster Lázaro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10116—17,0
2025-26Las Palmas4471223—27,1
2024-25Las Palmas282112—26,9
2024-25Albacete—00————
2023-24Albacete4281126—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Jaime Pajuelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesé Rodríguez Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 z karnych)319—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jefté Betancor Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 z karnych)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Eldense — 4-2-3-1

Trener : Javi Calleja od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ramón Vila Rovira Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 1 R. VilaFloris Smand Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Cambuur · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cambuur · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 4 F. SmandAlex Serradell Garralaga Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Eldense · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. SerradellJesús Clemente Corcho Eldense · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,2 Andorra · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Eldense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eldense · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 3, faule 81, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,6 17 J. ClementeJuan Larios López Eldense · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. LariosFidel Chaves de la Torre Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Albacete · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Albacete · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 FidelJustin Smith Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Hibernian · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Sp Gijon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Livingston · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Espanol · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Le Mans · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. SmithCarlos Guirao Mora Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leganes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 C. GuiraoAingeru Olabarrieta Capelo Eldense · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Andorra · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 33 A. OlabarrietaJavier Martínez Calvo Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Eibar · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Eibar · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Osasuna · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Huesca · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huesca · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Osasuna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 J. MartínezJorge Rastrojo Moro 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 7 J. Rastrojo
Ramón Vila Rovira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense901——06,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Cordoba200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Floris Smand
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense10006—06,7
2025-26Eldense1001—16,3
2024-25Cambuur2005—06,9
2023-24Cambuur321132—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex Serradell Garralaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense9009—36,9
2025-26Eldense300——16,3
2024-25Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesús Clemente Corcho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7005—16,7
2025-26Eldense2003—15,2
2024-25Andorra2800——6—
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense362381—86,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Guirao Mora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense90112—16,8
2025-26Leganes200——0—
2024-25Betis200——0—
2024-25Leganes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aingeru Olabarrieta Capelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Martínez Calvo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense9118—07,0
2025-26Eibar321112—26,8
2024-25Eibar16009—26,6
2024-25Osasuna100——06,3
2024-25Huesca—00————
2023-24Huesca383146—76,8
2023-24Osasuna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Las Palmas – Eldense →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Autriche · DAZN jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
BelgiqueDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV jedyny nadawca rozgrywek
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN jedyny nadawca rozgrywek
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN jedyny nadawca rozgrywek
MarocbeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasZiggo Sport jedyny nadawca rozgrywek
PologneCanal+ jedyny nadawca rozgrywek
PortugalDAZN jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN jedyny nadawca rozgrywek
TunisiebeIN Sports jedyny nadawca rozgrywek
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13