AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 15 lis 2026 · 16:15

Granada – Las Palmas

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

44 %1 — Granada
26 %Remis
30 %2 — Las Palmas

Oczekiwany wynik 2 – 1 (9 %) · oczekiwane gole 1,69 – 1,25

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Granada wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 24/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Granada VVVVV od najstarszego do najnowszego

04/10/2026wyj.Sociedad B LaLiga 2 ♂3 – 2V
12/10/2026wyj.Burgos LaLiga 2 ♂1 – 0V
18/10/2026dom.Cadiz LaLiga 2 ♂2 – 0V
23/10/2026dom.Valladolid LaLiga 2 ♂2 – 1V
01/11/2026wyj.Eldense LaLiga 2 ♂2 – 0V

Las Palmas NDDVV od najstarszego do najnowszego

04/10/2026dom.Valladolid LaLiga 2 ♂2 – 2N
11/10/2026wyj.Mallorca LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026dom.Castellon LaLiga 2 ♂0 – 3D
24/10/2026dom.Sociedad B LaLiga 2 ♂1 – 0V
02/11/2026wyj.Oviedo LaLiga 2 ♂3 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Granada mecze z rzędu z golem: 9 zwycięstwa z rzędu: 6 zwycięstwa z rzędu: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Eldense · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 3 stracone)

Las Palmas zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-2 z Oviedo · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Granada

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 20% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 40% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 20, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Raúl Lizoain · obrony: 27, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,57 · ocena 6,8

Trener · Pacheta od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): DWWLDLLWWW

Las Palmas

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 10,3 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 20% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,60 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 30% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 29, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 11,4 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · José Caro · obrony: 30, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,90 · ocena 6,7

Trener · Ruben de la Barrera od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×3, 4-5-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWLLDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Granada

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Las Palmas

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,0 dla Granada, 11,8 dla Las Palmas · Oczekiwane żółte kartki: 4,3 · Oczekiwane spalone: 5,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Rubén AlcarazRubén Alcaraz Jiménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada100019—36,9
2025-26Granada2103—06,9
2024-25Cadiz293 (2 z karnych)144—107,1
2023-24Cadiz363 (2 z karnych)184—147,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Granada1,780,2827 %
G. BonfantiGiovanni Bonfanti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Las Palmas1,580,3127 %
Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Las Palmas1,240,3525 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 z karnych)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Jorge PascualJorge Pascual Medina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada9305—16,9
2025-26Granada2002—06,5
2024-25Eibar405245—46,8
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Pedro AlemañPedro Alemañ Serna
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada10215—26,8
2025-26Granada100——06,3
2024-25Valencia000——0—
2023-24Sparta Rotterdam000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), C. OnouhaC. Onouha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790012—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Granada

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 José ArnáizJosé Manuel Arnáiz Díaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada102 (1 z karnych)05—06,8
2025-26Granada300——06,3
2024-25Osasuna1500——06,7
2023-24Osasuna26218—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,2380 %
8 Pedro AlemañPedro Alemañ Serna
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada10215—26,8
2025-26Granada100——06,3
2024-25Valencia000——0—
2023-24Sparta Rotterdam000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %210,3061 %
10 Jorge PascualJorge Pascual Medina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada9305—16,9
2025-26Granada2002—06,5
2024-25Eibar405245—46,8
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %300,7835 %
6 GumbauGerard Gumbau Garriga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada101114—27,2
2025-26Vallecano4004—16,5
2024-25Vallecano220121—46,7
2024-25Granada000——0—
2023-24Granada350362—126,8
2023-24Elche—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %110,1080 %
5 Manu LamaManuel Lama Maroto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710129—27,2
2025-26200——06,0
2024-25162111—2 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %120,1080 %

Las Palmas

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 T. MiyashiroTaisei Miyashiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %220,2286 %
25 Valentín PezzolesiValentín Alejandro Pezzolesi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %200,2086 %
10 JeséJesé Rodríguez Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 z karnych)319—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %210,3565 %
24 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %220,3257 %
7 Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 z karnych)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,1757 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Granada — 4-3-3

Trener : Pacheta od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Alberto Flores López Granada · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Sevilla · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. FloresManuel Lama Maroto 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2024-25: mecze 16, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 5 M. LamaSergio López Galache Granada · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Darmstadt · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Darmstadt · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Darmstadt · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 S. LópezBaïla Diallo Granada · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dijon · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Granada · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Dijon · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. Lustenau · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Clermont · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 B. DialloJuan José Flores Castro 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,7 30 J. José Flores CastroGerard Gumbau Garriga Granada · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Vallecano · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Vallecano · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Granada · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Granada · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 3, faule 62, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,8 Elche · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 GumbauRubén Alcaraz Jiménez Granada · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Granada · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cadiz · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 Cadiz · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 84, spalone —, żółte kartki 14, ocena 7,0 4 R. AlcarazJosé Manuel Arnáiz Díaz Granada · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Granada · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Osasuna · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 11 J. ArnáizJorge Pascual Medina Granada · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Granada · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Eibar · 2024-25: mecze 40, gole 5, asysty 2, faule 45, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 J. PascualPedro Alemañ Serna Granada · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Granada · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sparta Rotterdam · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 P. AlemañC. Onouha 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 19 C. Onouha
Alberto Flores López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada3000—07,4
2025-26Sevilla000——0—
2024-25Sevilla000——0—
2023-24Sevilla000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Lama Maroto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710129—27,2
2025-26200——06,0
2024-25162111—2 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio López Galache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada10017—37,0
2025-26Darmstadt2012—06,8
2024-25Darmstadt313312—46,9
2024-25FC Basel 1893—00————
2023-24FC Basel 18936012—06,9
2023-24Darmstadt—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Baïla Diallo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada5014—07,0
2026-27Dijon2004—06,5
2025-26Granada100——0—
2024-25Clermont310134—66,8
2024-25Dijon—00————
2023-24A. Lustenau130116—36,6
2023-24Clermont—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan José Flores Castro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274005—07,0
2025-26300——15,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gerard Gumbau Garriga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada101114—27,2
2025-26Vallecano4004—16,5
2024-25Vallecano220121—46,7
2024-25Granada000——0—
2023-24Granada350362—126,8
2023-24Elche—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rubén Alcaraz Jiménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada100019—36,9
2025-26Granada2103—06,9
2024-25Cadiz293 (2 z karnych)144—107,1
2023-24Cadiz363 (2 z karnych)184—147,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Manuel Arnáiz Díaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada102 (1 z karnych)05—06,8
2025-26Granada300——06,3
2024-25Osasuna1500——06,7
2023-24Osasuna26218—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Pascual Medina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada9305—16,9
2025-26Granada2002—06,5
2024-25Eibar405245—46,8
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pedro Alemañ Serna
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Granada10215—26,8
2025-26Granada100——06,3
2024-25Valencia000——0—
2023-24Sparta Rotterdam000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

C. Onouha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790012—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Las Palmas — 4-4-2

Trener : Ruben de la Barrera od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

José Antonio Caro Díaz Las Palmas · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Las Palmas · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cadiz · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Burgos · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burgos · 2023-24: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 13 J. CaroValentín Alejandro Pezzolesi 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 25 V. PezzolesiJuan Manuel Herzog González 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 15 J. HerzogJosé Alejandro Suárez Suárez 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,7 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 4 Á. SuárezGiovanni Bonfanti Las Palmas · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Spezia · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Atalanta · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Atalanta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 G. BonfantiTaisei Miyashiro 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 19, gole 4, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 T. MiyashiroEnzo Lilian Marin Loiodice 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 12 E. LoiodiceManuel Fuster Lázaro Las Palmas · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Las Palmas · 2025-26: mecze 44, gole 7, asysty 12, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Las Palmas · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Albacete · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Albacete · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 11, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 14 M. FusterIván Jaime Pajuelo Las Palmas · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Porto · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2024-25: mecze 9, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Valencia · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Famalicao · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Porto · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 24 I. JaimeJesé Rodríguez Ruiz 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 26, gole 7, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 10 JeséJefté Betancor Sánchez Las Palmas · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Albacete · 2025-26: mecze 5, gole 3, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Panserraikos · 2024-25: mecze 20, gole 12, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Panserraikos · 2023-24: mecze 13, gole 4, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 7 J. Betancor
José Antonio Caro Díaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas1000——06,7
2025-26Las Palmas200——16,9
2024-25Cadiz500——16,8
2024-25Burgos—00————
2023-24Burgos4100——57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valentín Alejandro Pezzolesi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Manuel Herzog González
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278009—26,7
2025-2619006—06,7
2024-2519006—16,8
2023-244201—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Alejandro Suárez Suárez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278006—36,7
2025-26240013—36,8
2024-25300027—126,7
2023-24322026—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Bonfanti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Taisei Miyashiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enzo Lilian Marin Loiodice
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100011—26,6
2025-26320333—36,8
2024-25170010—36,5
2023-24340132—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Fuster Lázaro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10116—17,0
2025-26Las Palmas4471223—27,1
2024-25Las Palmas282112—26,9
2024-25Albacete—00————
2023-24Albacete4281126—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Jaime Pajuelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesé Rodríguez Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 z karnych)319—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jefté Betancor Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 z karnych)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Granada
3remis(y)
2zwycięstwa Las Palmas
2,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Granada 5, Las Palmas 8 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 2,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: S. Lax, Alvaro Moreno Aragon

Strzelcy w tych meczach : C. Gutierrez Las Palmas, 1 · T. Miyashiro Las Palmas, 1

DataMeczWynikZwycięzca
02/04/2026Las Palmas – Granada LaLiga 2 ♂2 – 0Las Palmas
10/10/2025Granada – Las Palmas LaLiga 2 ♂0 – 0remis
15/04/2023Granada – Las Palmas LaLiga 2 ♂2 – 1Granada
26/09/2022Las Palmas – Granada LaLiga 2 ♂2 – 0Las Palmas
24/03/2019Granada – Las Palmas LaLiga 2 ♂1 – 1remis
16/11/2018Las Palmas – Granada LaLiga 2 ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Granada – Las Palmas →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Suisse · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13