AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 21 mar 2027 · 17:00

Cordoba – Eldense

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cordoba VDVVN od najstarszego do najnowszego

05/10/2026dom.Tenerife LaLiga 2 ♂3 – 2V
10/10/2026wyj.Eldense LaLiga 2 ♂1 – 2D
16/10/2026wyj.Leganes LaLiga 2 ♂1 – 0V
24/10/2026dom.Eibar LaLiga 2 ♂2 – 0V
31/10/2026wyj.Celta B LaLiga 2 ♂2 – 2N

Eldense VVVDD od najstarszego do najnowszego

02/10/2026dom.Oviedo LaLiga 2 ♂4 – 1V
10/10/2026dom.Cordoba LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026wyj.Valladolid LaLiga 2 ♂3 – 2V
25/10/2026wyj.Albacete LaLiga 2 ♂0 – 2D
01/11/2026dom.Granada LaLiga 2 ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cordoba mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez porażki: 3
po remisie 2-2 z Celta B · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 6 stracone)

Eldense porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Granada · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cordoba

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,50 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 17,4 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 10% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 10% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 33, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 15,9 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 3,20 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Iker Álvarez rotacja · obrony: 9, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,80 · ocena 6,7

Trener · Ivan Ania od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWLLLWLWLW

Eldense

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,20 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Ramón Vila · obrony: 29, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Javi Calleja od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LDLDWLLWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cordoba

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Eldense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,8 dla Cordoba, 12,7 dla Eldense · Oczekiwane żółte kartki: 4,9 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Juan LariosJuan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,810,4533 %
J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,690,3629 %
Daniel BudescaDaniel Budesca López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba80111—36,6
2025-26Villarreal100——06,6
2024-25Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cordoba1,430,3326 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Manu NietoManuel Nieto Sánchez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 z karnych)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), PercanDiego Pertejo Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba103117—26,7
2025-26Cordoba182121—3 16,5
2025-26Arka Gdynia9015—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), D. RuizD. Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cordoba

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 PercanDiego Pertejo Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba103117—26,7
2025-26Cordoba182121—3 16,5
2025-26Arka Gdynia9015—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %310,4172 %
28 Eder GarcíaEder García Altuna
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba9318—26,9
2024-25Sociedad B3320——5—
2024-25Real Sociedad II3320——5—
2023-24Sociedad B3030——3 1—
2023-24Real Sociedad II3030——3 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %310,4479 %
8 Isma RuizIsmael Ruiz Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba10207—27,2
2025-26Cordoba362329—77,1
2024-25Cordoba352031—67,0
2023-24Cordoba3510——4—
2023-24Granada—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,2086 %
23 Cristian CarracedoCristian Carracedo García
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101 (1 z karnych)37—37,5
2025-26393 (3 z karnych)1346—107,3
2024-25405 (2 z karnych)1158—137,4
2023-244120——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %130,1186 %
11 Diego BriDiego Vicente Bri Carrazoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba91212—27,1
2025-26Cordoba283317—06,8
2023-24Ath Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %120,1572 %

Eldense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 FidelFidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,2386 %
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %310,7143 %
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,3650 %
14 J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1279 %
9 M. CarmonaM. Carmona
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,5543 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cordoba — 4-3-3

Trener : Ivan Ania od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Guilherme Sousa Carvalho Fernandes Cordoba · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Valladolid · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Betis · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 G. FernandesRubén González Alves Cordoba · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Cordoba · 2025-26: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 Cordoba · 2024-25: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Tenerife · 2024-25: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Santander · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Santander · 2023-24: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 16 R. AlvesDaniel Esmorís Tasende Cordoba · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Zaragoza · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 7, faule 21, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 D. TasendeDaniel Budesca López Cordoba · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Villarreal · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Villarreal · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 D. BudescaJosé Alejandro Martín Valerón Cordoba · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Cordoba · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Elche · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Ferrol · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ferrol · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Elche · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 4 Á. MartínIsmael Ruiz Sánchez Cordoba · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Cordoba · 2025-26: mecze 36, gole 2, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Cordoba · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Cordoba · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Granada · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 I. RuizEder García Altuna Cordoba · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sociedad B · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Sociedad B · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1 28 E. GarcíaYoussouf Diarra Hartberg · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Cordoba · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Cadiz · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 Hartberg · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Tenerife · 2024-25: mecze 42, gole 5, asysty 3, faule 45, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Hartberg · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Cordoba · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cadiz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2023-24: mecze 41, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Asteras Tripolis · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Cadiz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salzburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 Y. DiarraCristian Carracedo García 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 2025-26: mecze 39, gole 3, asysty 13, faule 46, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,3 2024-25: mecze 40, gole 5, asysty 11, faule 58, spalone —, żółte kartki 13, ocena 7,4 2023-24: mecze 41, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 23 C. CarracedoDiego Pertejo Canseco Cordoba · 2026-27: mecze 10, gole 3, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Cordoba · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,5 Arka Gdynia · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 9 PercanDiego Vicente Bri Carrazoni Cordoba · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Cordoba · 2025-26: mecze 28, gole 3, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Ath Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 D. Bri
Guilherme Sousa Carvalho Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba500——06,6
2025-26Valladolid31003—16,9
2024-25Betis000——0—
2023-24Betis000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rubén González Alves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba91010—26,8
2025-26Cordoba212031—7 17,0
2024-25Cordoba102011—57,4
2024-25Tenerife91011—07,4
2024-25Santander00011—07,4
2023-24Santander252121—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Esmorís Tasende
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba90111—26,8
2025-26Zaragoza100——0—
2024-25Zaragoza342721—87,0
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Budesca López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba80111—36,6
2025-26Villarreal100——06,6
2024-25Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Alejandro Martín Valerón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba7007—27,0
2025-26Cordoba310236—56,9
2024-25Elche8006—16,8
2024-25Ferrol—00————
2023-24Ferrol8004—16,8
2023-24Elche5004—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ismael Ruiz Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba10207—27,2
2025-26Cordoba362329—77,1
2024-25Cordoba352031—67,0
2023-24Cordoba3510——4—
2023-24Granada—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eder García Altuna
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba9318—26,9
2024-25Sociedad B3320——5—
2024-25Real Sociedad II3320——5—
2023-24Sociedad B3030——3 1—
2023-24Real Sociedad II3030——3 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hamaciré Youba Diarra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hartberg9007—16,5
2026-27Cordoba71011—26,4
2025-26Cadiz281133—46,5
2025-26Hartberg160214—3 16,9
2024-25Tenerife425345—46,9
2024-25Hartberg302238—76,9
2024-25Cordoba—00————
2024-25Cadiz—00————
2023-24Cordoba4150——7—
2023-24Asteras Tripolis9003—16,3
2023-24Cadiz000——0—
2023-24Salzburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Carracedo García
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101 (1 z karnych)37—37,5
2025-26393 (3 z karnych)1346—107,3
2024-25405 (2 z karnych)1158—137,4
2023-244120——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Pertejo Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba103117—26,7
2025-26Cordoba182121—3 16,5
2025-26Arka Gdynia9015—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Vicente Bri Carrazoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cordoba91212—27,1
2025-26Cordoba283317—06,8
2023-24Ath Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Eldense — 4-3-3

Trener : Javi Calleja od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ramón Vila Rovira Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 1 R. VilaFloris Smand Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Cambuur · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cambuur · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 4 F. SmandAlex Serradell Garralaga Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Eldense · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. SerradellJesús Clemente Corcho Eldense · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,2 Andorra · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Eldense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eldense · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 3, faule 81, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,6 17 J. ClementeJuan Larios López Eldense · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. LariosFidel Chaves de la Torre Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Albacete · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Albacete · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 FidelJustin Smith Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Hibernian · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Sp Gijon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Livingston · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Espanol · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Huddersfield · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Mans · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. SmithCarlos Guirao Mora Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leganes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 C. GuiraoD. Ruiz 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 21 D. RuizJorge Rastrojo Moro 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 7 J. RastrojoManuel Nieto Sánchez Eldense · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Andorra · 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Andorra · 2024-25: mecze 34, gole 12, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Andorra · 2023-24: mecze 20, gole 4, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Elche · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 11 M. Nieto
Ramón Vila Rovira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense901——06,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Cordoba200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Floris Smand
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense10006—06,7
2025-26Eldense1001—16,3
2024-25Cambuur2005—06,9
2023-24Cambuur321132—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex Serradell Garralaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense9009—36,9
2025-26Eldense300——16,3
2024-25Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesús Clemente Corcho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7005—16,7
2025-26Eldense2003—15,2
2024-25Andorra2800——6—
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense362381—86,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Guirao Mora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense90112—16,8
2025-26Leganes200——0—
2024-25Betis200——0—
2024-25Leganes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Nieto Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 z karnych)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Cordoba
1remis(y)
1zwycięstwa Eldense
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 3 · gole: Cordoba 4, Eldense 3 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,7 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: M. H. De Aza, Marta Huerta, Carlos Muñiz

Strzelcy w tych meczach : A. Diawara Eldense, 1 · Antonio Casas Cordoba, 1 · Cristian Carracedo Cordoba, 1 · Fidel Eldense, 1 · Jorge Rastrojo Eldense, 1 · N. Obolskiy Cordoba, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/10/2026Eldense – Cordoba LaLiga 2 ♂2 – 1Eldense
26/04/2025Eldense – Cordoba LaLiga 2 ♂1 – 1remis
26/10/2024Cordoba – Eldense LaLiga 2 ♂2 – 0Cordoba

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cordoba – Eldense →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Italie · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13