AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 28 mar 2027 · 18:00

Eibar – Andorra

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eibar VDNDN od najstarszego do najnowszego

03/10/2026wyj.Albacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026wyj.Oviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026dom.Mallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Cordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026dom.Almeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Andorra VNVDD od najstarszego do najnowszego

26/09/2026wyj.Granada LaLiga 2 ♂3 – 2V
03/10/2026wyj.Sabadell LaLiga 2 ♂0 – 0N
11/10/2026dom.Castellon LaLiga 2 ♂1 – 0V
18/10/2026wyj.Girona LaLiga 2 ♂0 – 2D
26/10/2026dom.Burgos LaLiga 2 ♂2 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eibar mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4
po remisie 1-1 z Almeria · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Andorra porażki z rzędu: 2
po porażce 2-3 z Burgos · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eibar

Atak · gole na mecz: 2,00 (1,80 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,20 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 40% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Jon Mikel · obrony: 44, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,10 · ocena 6,9

Trener · Jokin Aranbarri od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWWWWWWWLD

Andorra

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,60 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 15,1 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,60 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 32, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 15,2 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Pau López rotacja · obrony: 11, 48% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,4

Trener · Carles Manso od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×1, 4-5-1 ×1)

Forma (API-Football): WLLLLLWDWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eibar

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Andorra

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,2 dla Eibar, 14,7 dla Andorra · Oczekiwane żółte kartki: 4,4 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Marc DomènechMarc Domènech Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra101018—57,1
2025-26Andorra382451—46,9
2023-24Sabadell3410——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andorra1,840,4533 %
Diego AlendeDiego Alende López
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790016—56,6
2025-26221022—66,9
2024-253310——1—
2023-2411105—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andorra1,580,4331 %
E. AkmanEfe Akman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra100122—47,0
2025-26Andorra221131—36,7
2025-26Galatasaray—00————
2024-25Galatasaray20001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andorra1,980,3531 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Jordi CanoJordi Cano Jiménez

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278425—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Javi MartónJavier Martón Ansó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), PejiñoFrancisco Jesús Crespo García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Moró SidibeMoró Sidibe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781217—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eibar

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar94 (1 z karnych)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 z karnych)126—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %210,2672 %

Andorra

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
15 Jordi CanoJordi Cano Jiménez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278425—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %420,6769 %
29 Hugo LópezHugo López Cortés
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra8209—06,8
2025-26Villarreal2011—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %200,3661 %
17 T. CarriqueThomas Carrique
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101110—16,7
2025-26390532—66,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1092 %
10 Marc DomènechMarc Domènech Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra101018—57,1
2025-26Andorra382451—46,9
2023-24Sabadell3410——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1277 %
21 Moró SidibeMoró Sidibe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781217—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,1661 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eibar — 4-3-3

Trener : Jokin Aranbarri od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Eibar · 2025-26: mecze 42, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Eibar · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Amorebieta · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 13 J. MikelAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2025-26: mecze 34, gole 4, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 2, ocena 7,1 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 2023-24: mecze 43, gole 1, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 23 A. ArbillaJuan Bernat Velasco Eibar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Eibar · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Getafe · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 J. BernatUnai Elgezabal Udondo Eibar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Levante · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Levante · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Burgos · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 Burgos · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 4 U. ElgezabalÁlvaro Rodríguez Pérez Eibar · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Eibar · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Albacete · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Albacete · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 22 Á. RodríguezAnder Madariaga Susaeta 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Eibar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 A. GarridoJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: mecze 10, gole 3, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 10 J. GuruzetaJon Bautista Orgilles 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 37, gole 11, asysty 4, faule 53, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 34, gole 17, asysty 2, faule 53, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 9 J. BautistaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Eibar · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Albacete · 2024-25: mecze 13, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Mirandes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2023-24: mecze 20, gole 4, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 J. MartónFrancisco Jesús Crespo García Eibar · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Las Palmas · 2025-26: mecze 27, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Elche · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Las Palmas · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Las Palmas · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 17 Pejiño
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Bernat Velasco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9005—16,7
2025-26Eibar500——06,7
2024-25Getafe140111—06,5
2024-25Villarreal1001——06,7
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Unai Elgezabal Udondo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9009—37,0
2025-26Levante1112—17,9
2024-25Levante390023—97,1
2024-25Burgos—00————
2023-24Levante361031—116,9
2023-24Burgos351031—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro Rodríguez Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ander Madariaga Susaeta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleix Garrido Cañizares
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Bautista Orgilles
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Martón Ansó
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Jesús Crespo García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Andorra — 4-3-3

Trener : Carles Manso od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pau López Sabata Andorra · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Betis · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Marseille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Marseille · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 13 P. LópezThomas Carrique 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 39, gole 0, asysty 5, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 17 T. CarriqueDiego Alende López 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 2023-24: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 23 D. AlendeMarc Bombardó Poyato 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 M. BombardóMartí Vilà García 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 20 M. VilàEfe Akman Andorra · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Andorra · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Galatasaray · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Galatasaray · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 8 E. AkmanMarc Domènech Costa Andorra · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Andorra · 2025-26: mecze 38, gole 2, asysty 4, faule 51, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Sabadell · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 10 M. DomènechSergio Molina Beloqui 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 14 S. MolinaJordi Cano Jiménez 2026-27: mecze 8, gole 4, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 15 J. CanoMoró Sidibe 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 21 M. SidibeHugo López Cortés Andorra · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Villarreal · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 29 H. López
Pau López Sabata
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra6001—16,4
2025-26Betis000——0—
2024-25Girona100——06,9
2024-25Marseille000——0—
2023-24Marseille3300——17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Carrique
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101110—16,7
2025-26390532—66,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Alende López
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790016—56,6
2025-26221022—66,9
2024-253310——1—
2023-2411105—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marc Bombardó Poyato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278009—16,7
2025-26190014—26,8
2024-252010——2—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martí Vilà García
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770011—16,6
2025-26261133—86,8
2024-251200——3—
2023-24140012—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Efe Akman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra100122—47,0
2025-26Andorra221131—36,7
2025-26Galatasaray—00————
2024-25Galatasaray20001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marc Domènech Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra101018—57,1
2025-26Andorra382451—46,9
2023-24Sabadell3410——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Molina Beloqui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710008—26,8
2025-26351529—87,1
2024-253510——1—
2023-24400131—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordi Cano Jiménez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278425—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Moró Sidibe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781217—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo López Cortés
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Andorra8209—06,8
2025-26Villarreal2011—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Eibar
2remis(y)
0zwycięstwa Andorra
1,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Eibar 8, Andorra 2 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 4,3, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Andrés Fuentes ×2, A. Ojaos, A. de Ena Wolf

Strzelcy w tych meczach : Jon Bautista Eibar, 2 · A. Garrido Eibar, 1 · J. Martinez Eibar, 1 · P. Nolaskoain Eibar, 1 · S. Cubero Eibar, 1

DataMeczWynikZwycięzca
30/08/2026Andorra – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 1Eibar
21/03/2026Andorra – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 1Eibar
08/09/2025Eibar – Andorra LaLiga 2 ♂2 – 0Eibar
14/04/2024Andorra – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 2Eibar
10/12/2023Eibar – Andorra LaLiga 2 ♂2 – 2remis
26/03/2023Eibar – Andorra LaLiga 2 ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Eibar – Andorra →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Grèce · prawa na sezon: MAGENTA TV kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13