LaLiga 2 ♂ · niedz. 18 kwi 2027 · 17:00
Mallorca – Eibar
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Mallorca : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Mallorca : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Eibar : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Eibar : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Mallorca NVNNV od najstarszego do najnowszego
| 04/10/2026 | wyj. | Girona LaLiga 2 ♂ | 0 – 0 | N |
| 11/10/2026 | dom. | Las Palmas LaLiga 2 ♂ | 3 – 1 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Eibar LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Leganes LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 02/11/2026 | dom. | Cadiz LaLiga 2 ♂ | 2 – 1 | V |
Eibar VDNDN od najstarszego do najnowszego
| 03/10/2026 | wyj. | Albacete LaLiga 2 ♂ | 3 – 1 | V |
| 12/10/2026 | wyj. | Oviedo LaLiga 2 ♂ | 1 – 3 | D |
| 17/10/2026 | dom. | Mallorca LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Cordoba LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 31/10/2026 | dom. | Almeria LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Mallorca mecze bez porażki: 5 mecze bez porażki: 5 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Cadiz · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)
Eibar mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4
po remisie 1-1 z Almeria · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Mallorca
Atak · gole na mecz: 1,20 (2,00 u siebie, 0,40 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,40 u siebie, 0,60 na wyjeździe) · 60% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 30, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,3 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 3,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 11)
Bramkarz · Arnau Tenas · obrony: 29, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2
Trener · Luis Garcia od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-1-3-2 ×2)
Forma (API-Football): WLWDWWLDWD
Eibar
Atak · gole na mecz: 2,00 (1,80 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,20 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 40% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 19, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · Jon Mikel · obrony: 44, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,10 · ocena 6,9
Trener · Jokin Aranbarri od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Forma (API-Football): LWWWWWWWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Mallorca
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Eibar
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 13,3 dla Mallorca, 10,2 dla Eibar · Oczekiwane żółte kartki: 4,3 · Oczekiwane spalone: 5,0
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Manu MorlanesManuel Morlanes Ariño
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Mallorca | 1,88 | 0,26 | 27 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M. CalatayudM. Calatayud
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Mallorca | 1,32 | 0,35 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Adrian LisoAdrian Liso Lahoz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Mallorca | 1,67 | 0,27 | 26 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: Javi MartónJavier Martón Ansó M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eibar 10 1 2 5 — 1 6,5 2025-26 Eibar 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Albacete 13 3 0 4 — 1 6,7 2024-25 Ath Bilbao 3 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Mirandes — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 20 4 0 9 — 5 6,7 2023-24 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mallorca 10 6 1 18 — 2 7,0 2025-26 Cordoba 40 14 3 29 — 2 6,9 2024-25 Castellon — 0 0 — — — — 2023-24 Castellon — 0 0 — — — — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eibar 7 1 0 3 — 0 6,8 2025-26 Las Palmas 27 2 3 15 — 3 6,7 2024-25 Elche 12 1 0 4 — 0 6,9 2024-25 Las Palmas 1 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Las Palmas 17 2 0 6 — 1 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mallorca 8 0 2 4 — 2 6,8 2025-26 Andorra 23 10 3 15 — 3 7,0 2024-25 Andorra 30 6 0 — — 3 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Mallorca
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 FuentesAdrián Fuentes González
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 31 % | 6 | 1 | 0,65 | 86 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Álex SalaÁlex Sala Herrero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 2 | 0,23 | 79 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 Pablo TorrePablo Torre Carral
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 0 | 0,28 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 RaílloAntonio José Raíllo Arenas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,10 | 86 % |
Eibar
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 16 % | 3 | 2 | 0,43 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 Iván GilIván Gil Calero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 15 % | 4 | 1 | 0,75 | 50 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 2 | 2 | 0,22 | 79 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 3 | 0,30 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 1 | 0,26 | 72 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Mallorca — 4-3-3
Trener : Luis Garcia od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Paris SG | 12 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2023-24 | Paris SG | 6 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio José Raíllo Arenas| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 0 | 10 | — | 4 | 7,5 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 36 | 2 | 0 | 50 | — | 7 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 29 | 3 | 2 | 32 | — | 6 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martin Valjent| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Slovakia | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 5,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Mallorca | 31 | 3 | 0 | 15 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Mallorca | 28 | 0 | 1 | 29 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Calatayud| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio Latorre Grueso| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 30 | 0 | 0 | 12 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 35 | 0 | 1 | 19 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Álex Sala Herrero| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 2 | 2 | 15 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Cordoba | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cordoba | 37 | 5 (1 z karnych) | 5 | 41 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | Cordoba | 33 | 2 | 0 | — | — | 9 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Manuel Morlanes Ariño| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 7 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Mallorca | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Mallorca | 23 | 0 | 0 | 15 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Mallorca | 35 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adrian Liso Lahoz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Zaragoza | 41 | 4 | 1 | 48 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Zaragoza | 12 | 2 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adrián Fuentes González| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 6 | 1 | 18 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Cordoba | 40 | 14 | 3 | 29 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Castellon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Castellon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Torre Carral| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 2 | 0 | 4 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Barcelona | 10 | 3 | 1 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 26 | 0 | 2 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 2 | 8 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Josep Cerdà Amengual| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 8 | 0 | 2 | 4 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Andorra | 23 | 10 | 3 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Andorra | 30 | 6 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Eibar — 4-3-3
Trener : Jokin Aranbarri od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Eibar | 42 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Eibar | 32 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Amorebieta | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anaitz Arbilla Zabala| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | 34 | 4 | 1 | 31 | — | 7 2 | 7,1 |
| 2024-25 | 26 | 0 | 0 | 24 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | 43 | 1 | 1 | 34 | — | 5 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Juan Bernat Velasco| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Eibar | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Getafe | 14 | 0 | 1 | 11 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Villarreal | 10 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Unai Elgezabal Udondo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Levante | 1 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | Levante | 39 | 0 | 0 | 23 | — | 9 | 7,1 |
| 2024-25 | Burgos | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Levante | 36 | 1 | 0 | 31 | — | 11 | 6,9 |
| 2023-24 | Burgos | 35 | 1 | 0 | 31 | — | 11 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Álvaro Rodríguez Pérez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 9 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Eibar | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Albacete | 26 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Albacete | 30 | 2 | 3 | 29 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ander Madariaga Susaeta| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 2 | 2 | 5 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 26 | 3 | 0 | 26 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 4 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aleix Garrido Cañizares| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 10 | 1 | 1 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Eibar | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jon Guruzeta Rodríguez| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 3 | 2 | 9 | — | 3 | 7,2 |
| 2025-26 | 32 | 0 | 2 | 36 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | 33 | 3 | 3 | 22 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jon Bautista Orgilles| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 37 | 11 | 4 | 53 | — | 5 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 34 | 17 | 2 | 53 | — | 6 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier Martón Ansó| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 10 | 1 | 2 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Eibar | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Albacete | 13 | 3 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Ath Bilbao | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Mirandes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mirandes | 20 | 4 | 0 | 9 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Bilbao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Jesús Crespo García| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Las Palmas | 27 | 2 | 3 | 15 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Elche | 12 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Las Palmas | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Las Palmas | 17 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 5 · gole: Mallorca 5, Eibar 5 · obie drużyny strzelają w 60 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 20 % · żółte: 5,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: I. Galech
Strzelcy w tych meczach : Adrian Fuentes Mallorca, 1 · Iván Gil Eibar, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 17/10/2026 | Eibar – Mallorca LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | remis |
| 04/05/2014 | Mallorca – Eibar LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | Eibar |
| 30/11/2013 | Eibar – Mallorca LaLiga 2 ♂ | 0 – 1 | Mallorca |
| 02/03/1997 | Eibar – Mallorca LaLiga 2 ♂ | 1 – 2 | Mallorca |
| 13/10/1996 | Mallorca – Eibar LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Mallorca – Eibar →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Espagne · prawa na sezon: Movistar+ lub DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Allemagne | DAZN prawa na sezon |
| Autriche | DAZN prawa na sezon |
| Belgique | DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | TSN Canada lub RDS prawa na sezon |
| Danemark | Disney+ prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon |
| France | DAZN lub Disney+ prawa na sezon |
| Grèce | MAGENTA TV prawa na sezon |
| Guadeloupe | ESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon |
| Irlande | Disney+ lub Premier Sports prawa na sezon |
| Italie | DAZN prawa na sezon |
| La Réunion | beIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon |
| Luxembourg | DAZN prawa na sezon |
| Maroc | beIN Sports prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo Sport prawa na sezon |
| Pologne | Canal+ prawa na sezon |
| Portugal | DAZN prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Disney+ lub Premier Sports prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon |
| Suisse | DAZN prawa na sezon |
| Tunisie | beIN Sports prawa na sezon |
| Turquie | S Sport lub S Sport Plus prawa na sezon |