AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 02 maj 2027 · 17:00

Eldense – Almeria

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eldense VVVDD od najstarszego do najnowszego

02/10/2026dom.Oviedo LaLiga 2 ♂4 – 1V
10/10/2026dom.Cordoba LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026wyj.Valladolid LaLiga 2 ♂3 – 2V
25/10/2026wyj.Albacete LaLiga 2 ♂0 – 2D
01/11/2026dom.Granada LaLiga 2 ♂0 – 2D

Almeria VVVNN od najstarszego do najnowszego

03/10/2026dom.Burgos LaLiga 2 ♂2 – 1V
11/10/2026dom.Leganes LaLiga 2 ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Sociedad B LaLiga 2 ♂4 – 2V
24/10/2026dom.Oviedo LaLiga 2 ♂2 – 2N
31/10/2026wyj.Eibar LaLiga 2 ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eldense porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Granada · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Almeria mecze bez porażki: 9 mecze z rzędu z golem: 9 mecze bez porażki: 7 u siebie mecze bez porażki: 4 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z Eibar · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eldense

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,20 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Ramón Vila · obrony: 29, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Javi Calleja od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LDLDWLLWWW

Almeria

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,60 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 20% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 19, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,9 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Andrés Fernández · obrony: 28, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,70 · ocena 7,2

Trener · Javier Garcia Pimienta Francisco od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WLLWWWWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eldense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Almeria

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,7 dla Eldense, 12,1 dla Almeria · Oczekiwane żółte kartki: 4,6 · Oczekiwane spalone: 5,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Juan LariosJuan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,810,4533 %
J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,690,3629 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Manu NietoManuel Nieto Sánchez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 z karnych)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), D. RuizD. Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Adri EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria7004—16,9
2025-26Almeria4316 (2 z karnych)1051—87,1
2024-25Vallecano351125—46,7
2024-25Almeria000——0—
2023-24Almeria363 (1 z karnych)237—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eldense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 FidelFidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,2386 %
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %310,7143 %
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,3650 %
14 J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1279 %
9 M. CarmonaM. Carmona
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,5543 %

Almeria

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
24 Miguel de la FuenteMiguel de la Fuente Escudero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria106114—07,3
2025-26Almeria245539—56,9
2025-26Leganes200——1—
2024-25Leganes341 (1 z karnych)323—36,5
2023-24Leganes3513 (1 z karnych)040—106,9
2023-24Alaves3002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

32 %610,7072 %
17 B. CipengaBrian Kibambe Cipenga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria9347—17,5
2025-26Castellon306924—17,2
2024-25Castellon15319—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %340,4657 %
14 Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria72310—27,0
2025-26Getafe300——07,1
2024-25Las Palmas361330—56,9
2023-24Las Palmas372337—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %230,2965 %
18 F. BoniniFederico Bonini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria101010—27,1
2025-26Almeria381131—56,9
2024-25Catanzaro398349—57,2
2023-24Virtus Entella3830——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1086 %
29 S. DžodićStefan Džodić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria81114—27,1
2026-27Serbia100——06,5
2025-26Almeria362263—77,0
2024-25Montpellier13004—2 16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1372 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eldense — 4-3-3

Trener : Javi Calleja od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ramón Vila Rovira Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 1 R. VilaFloris Smand Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Cambuur · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cambuur · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 4 F. SmandAlex Serradell Garralaga Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Eldense · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. SerradellJesús Clemente Corcho Eldense · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,2 Andorra · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Eldense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eldense · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 3, faule 81, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,6 17 J. ClementeJuan Larios López Eldense · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. LariosFidel Chaves de la Torre Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Albacete · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Albacete · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 FidelJustin Smith Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Hibernian · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Gijon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Hibernian · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Livingston · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Espanol · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Huddersfield · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Mans · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. SmithCarlos Guirao Mora Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leganes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 C. GuiraoD. Ruiz 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 21 D. RuizJorge Rastrojo Moro 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 7 J. RastrojoManuel Nieto Sánchez Eldense · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Andorra · 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Andorra · 2024-25: mecze 34, gole 12, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Andorra · 2023-24: mecze 20, gole 4, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Elche · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 11 M. Nieto
Ramón Vila Rovira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense901——06,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Cordoba200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Floris Smand
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense10006—06,7
2025-26Eldense1001—16,3
2024-25Cambuur2005—06,9
2023-24Cambuur321132—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex Serradell Garralaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense9009—36,9
2025-26Eldense300——16,3
2024-25Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesús Clemente Corcho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7005—16,7
2025-26Eldense2003—15,2
2024-25Andorra2800——6—
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense362381—86,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Guirao Mora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense90112—16,8
2025-26Leganes200——0—
2024-25Betis200——0—
2024-25Leganes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Nieto Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 z karnych)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Almeria — 4-3-3

Trener : Javier Garcia Pimienta Francisco od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Andrés Eduardo Fernández Moreno Almeria · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Almeria · 2025-26: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Levante · 2024-25: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Levante · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Huesca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 1 A. FernándezFederico Bonini Almeria · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Almeria · 2025-26: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Catanzaro · 2024-25: mecze 39, gole 8, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Virtus Entella · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 18 F. BoniniAlejandro José Muñoz Miguel Almeria · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Almeria · 2025-26: mecze 39, gole 5, asysty 6, faule 67, spalone —, żółte kartki 14, ocena 6,8 Las Palmas · 2024-25: mecze 21, gole 3, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Levante · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 47, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 3 Á. MuñozMarcos Luna Ruiz Almeria · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Almeria · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Zaragoza · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2 M. LunaJorge Pulido Mayoral Almeria · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Huesca · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Huesca · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,1 Huesca · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 5 J. PulidoStefan Džodić Almeria · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Serbia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Almeria · 2025-26: mecze 36, gole 2, asysty 2, faule 63, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Montpellier · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,2 29 S. DžodićJavier Muñoz Jiménez Almeria · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Getafe · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Las Palmas · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Las Palmas · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 14 J. MuñozBrian Kibambe Cipenga Almeria · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Castellon · 2025-26: mecze 30, gole 6, asysty 9, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Castellon · 2024-25: mecze 15, gole 3, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 17 B. CipengaMiguel de la Fuente Escudero Almeria · 2026-27: mecze 10, gole 6, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Almeria · 2025-26: mecze 24, gole 5, asysty 5, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Leganes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Leganes · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Leganes · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Alaves · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 24 M. de la FuenteAdrián Embarba Blázquez Almeria · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Almeria · 2025-26: mecze 43, gole 16, asysty 10, faule 51, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Vallecano · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Almeria · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Almeria · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 23 A. EmbarbaLeonardo Micali Carrilho Baptistão 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 40, gole 9, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 37, gole 10, asysty 5, faule 37, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 12 L. Baptistão
Andrés Eduardo Fernández Moreno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria1000——17,2
2025-26Almeria3400——07,2
2024-25Levante4000——37,0
2023-24Levante3300——37,2
2023-24Huesca000——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Bonini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria101010—27,1
2025-26Almeria381131—56,9
2024-25Catanzaro398349—57,2
2023-24Virtus Entella3830——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alejandro José Muñoz Miguel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria100011—16,9
2025-26Almeria395667—146,8
2024-25Las Palmas213030—36,8
2024-25Levante—00————
2023-24Levante332047—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Luna Ruiz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria10016—27,0
2025-26Almeria330233—56,6
2024-25Zaragoza262229—76,9
2023-24Zaragoza3001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Pulido Mayoral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria5003—16,9
2025-26Huesca100——06,9
2024-25Huesca362132—11 17,1
2023-24Huesca372219—87,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefan Džodić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria81114—27,1
2026-27Serbia100——06,5
2025-26Almeria362263—77,0
2024-25Montpellier13004—2 16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Muñoz Jiménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria72310—27,0
2025-26Getafe300——07,1
2024-25Las Palmas361330—56,9
2023-24Las Palmas372337—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brian Kibambe Cipenga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria9347—17,5
2025-26Castellon306924—17,2
2024-25Castellon15319—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel de la Fuente Escudero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria106114—07,3
2025-26Almeria245539—56,9
2025-26Leganes200——1—
2024-25Leganes341 (1 z karnych)323—36,5
2023-24Leganes3513 (1 z karnych)040—106,9
2023-24Alaves3002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Embarba Blázquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Almeria7004—16,9
2025-26Almeria4316 (2 z karnych)1051—87,1
2024-25Vallecano351125—46,7
2024-25Almeria000——0—
2023-24Almeria363 (1 z karnych)237—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Micali Carrilho Baptistão
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278113—16,6
2025-26409240—7 16,7
2024-253710537—27,1
2023-24326021—6 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Eldense
0remis(y)
2zwycięstwa Almeria
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 3 · gole: Eldense 1, Almeria 8 · obie drużyny strzelają w 0 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 3,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: A. Ojaos, Rafael Sánchez, Carlos Muñiz

Strzelcy w tych meczach : L. Suárez Almeria, 2 · F. Bonini Almeria, 1 · Gui Almeria, 1 · Juanto Eldense, 1 · Léo Baptistão Almeria, 1 · N. Melamed Almeria, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/08/2026Almeria – Eldense LaLiga 2 ♂3 – 0Almeria
04/05/2025Almeria – Eldense LaLiga 2 ♂5 – 0Almeria
08/09/2024Eldense – Almeria LaLiga 2 ♂1 – 0Eldense

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Eldense – Almeria →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: DAZN lub Disney+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13