AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 30 maj 2027 · 17:00

Eldense – Valladolid

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eldense VVVDD od najstarszego do najnowszego

02/10/2026dom.Oviedo LaLiga 2 ♂4 – 1V
10/10/2026dom.Cordoba LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026wyj.Valladolid LaLiga 2 ♂3 – 2V
25/10/2026wyj.Albacete LaLiga 2 ♂0 – 2D
01/11/2026dom.Granada LaLiga 2 ♂0 – 2D

Valladolid NVDDV od najstarszego do najnowszego

04/10/2026wyj.Las Palmas LaLiga 2 ♂2 – 2N
12/10/2026dom.Albacete LaLiga 2 ♂5 – 0V
18/10/2026dom.Eldense LaLiga 2 ♂2 – 3D
23/10/2026wyj.Granada LaLiga 2 ♂1 – 2D
02/11/2026dom.Leganes LaLiga 2 ♂4 – 3V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eldense porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Granada · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Valladolid mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 7
po zwycięstwie 4-3 z Leganes · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eldense

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,20 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Ramón Vila · obrony: 29, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Javi Calleja od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LDLDWLLWWW

Valladolid

Atak · gole na mecz: 1,50 (2,20 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 30% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 31, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 3,20 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Álvaro Aceves · obrony: 23, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,40 · ocena 6,8

Trener · G. Almada od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2011
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-1-3-2 ×4, 4-3-1-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDWLDWDWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eldense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Valladolid

  • Zawieszenie David Torres · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Granada – Valladolid) prawdopodobne zawieszenie 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,7 dla Eldense, 12,7 dla Valladolid · Oczekiwane żółte kartki: 4,7 · Oczekiwane spalone: 5,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Juan LariosJuan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,810,4533 %
Iván AlejoIván Alejo Peralta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid90025—36,9
2025-26Valladolid360171—127,0
2024-25Valladolid50015—37,3
2024-25Cadiz200——0—
2023-24Cadiz300249—176,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valladolid2,260,2730 %
J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eldense1,690,3629 %
Juanmi LatasaJuan Miguel Latasa Fernández Layos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid103017—36,7
2025-26Valladolid387 (2 z karnych)164—86,7
2024-25Valladolid283040—6 16,7
2024-25Real Madrid00040—06,7
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe322066—66,8
2023-24Real Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valladolid1,910,3129 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Manu NietoManuel Nieto Sánchez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 z karnych)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), D. RuizD. Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Iván AlejoIván Alejo Peralta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid90025—36,9
2025-26Valladolid360171—127,0
2024-25Valladolid50015—37,3
2024-25Cadiz200——0—
2023-24Cadiz300249—176,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eldense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 FidelFidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,2386 %
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %310,7143 %
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,3650 %
14 J. SmithJustin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1279 %
9 M. CarmonaM. Carmona
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,5543 %

Valladolid

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Juanmi LatasaJuan Miguel Latasa Fernández Layos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid103017—36,7
2025-26Valladolid387 (2 z karnych)164—86,7
2024-25Valladolid283040—6 16,7
2024-25Real Madrid00040—06,7
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe322066—66,8
2023-24Real Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %300,4665 %
19 Adrian ArnuncioAdrián Arnuncio Baquerín
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276413—07,5
2025-268003—06,3
2024-25500——06,5
2023-242001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %410,9650 %
21 J. PonceauJulien Ponceau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid10249—27,2
2025-26Valladolid371341—86,9
2024-25Lorient303539—37,1
2023-24Lorient323230—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %240,2386 %
7 Luis ChacónLuis Rodríguez Chacón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid7105—16,9
2025-26Cultural Leonesa200——06,6
2024-25Cultural Leonesa32100——5—
2024-25La Coruna100——0—
2023-24Ferrol—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1465 %
30 Víctor FernándezVíctor Fernández Durán
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid101413—2 17,0
2025-26Levante—00————
2024-25Levante3900——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %140,1565 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eldense — 4-3-3

Trener : Javi Calleja od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ramón Vila Rovira Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 1 R. VilaFloris Smand Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Cambuur · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cambuur · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 4 F. SmandAlex Serradell Garralaga Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Eldense · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. SerradellJesús Clemente Corcho Eldense · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Eldense · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,2 Andorra · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Eldense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eldense · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 3, faule 81, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,6 17 J. ClementeJuan Larios López Eldense · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Southampton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. LariosFidel Chaves de la Torre Eldense · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Eldense · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Albacete · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Albacete · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 FidelJustin Smith Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Hibernian · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Sp Gijon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Livingston · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Espanol · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Huddersfield · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Mans · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. SmithCarlos Guirao Mora Eldense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leganes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 C. GuiraoD. Ruiz 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 21 D. RuizJorge Rastrojo Moro 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 7 J. RastrojoManuel Nieto Sánchez Eldense · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Andorra · 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Andorra · 2024-25: mecze 34, gole 12, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Andorra · 2023-24: mecze 20, gole 4, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Elche · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 11 M. Nieto
Ramón Vila Rovira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense901——06,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Cordoba200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Floris Smand
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense10006—06,7
2025-26Eldense1001—16,3
2024-25Cambuur2005—06,9
2023-24Cambuur321132—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alex Serradell Garralaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense9009—36,9
2025-26Eldense300——16,3
2024-25Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesús Clemente Corcho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense7005—16,7
2025-26Eldense2003—15,2
2024-25Andorra2800——6—
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense362381—86,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Larios López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fidel Chaves de la Torre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense102 (2 z karnych)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Justin Smith
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Huddersfield—00————
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Guirao Mora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense90112—16,8
2025-26Leganes200——0—
2024-25Betis200——0—
2024-25Leganes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Ruiz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge Rastrojo Moro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279315—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Nieto Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 z karnych)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Valladolid — 4-3-3

Trener : G. Almada od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Álvaro Aceves Catalina Valladolid · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Valladolid · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Eldense · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Valladolid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eldense · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valladolid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 1 Á. AcevesIván Garriel Muñoz Valladolid · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Valladolid · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Celta B · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Valladolid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valladolid · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Celta B · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 I. GarrielRamón Martínez Gil Valladolid · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Valladolid · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Sevilla · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 5 R. MartínezPablo Tomeo Félez Valladolid · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Valladolid · 2025-26: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Mirandes · 2024-25: mecze 40, gole 4, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Mirandes · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,6 15 P. TomeoCarlos Clerc Martínez Valladolid · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Valladolid · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Elche · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Elche · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,1 18 ClercJulien Ponceau Valladolid · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 4, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Valladolid · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Lorient · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 5, faule 39, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Lorient · 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 21 J. PonceauVíctor Fernández Durán Valladolid · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 4, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Levante · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 V. FernándezStanko Jurić Valladolid · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valladolid · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 66, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 6,9 Levadiakos · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Valladolid · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 Valladolid · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 5, faule 53, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Parma · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 S. JurićIván Alejo Peralta Valladolid · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Valladolid · 2025-26: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule 71, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,0 Valladolid · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Cadiz · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cadiz · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 17, ocena 6,6 14 I. AlejoJuan Miguel Latasa Fernández Layos Valladolid · 2026-27: mecze 10, gole 3, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Valladolid · 2025-26: mecze 38, gole 7, asysty 1, faule 64, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Valladolid · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Real Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Getafe · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Getafe · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 66, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Real Madrid · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 J. LatasaLuis Rodríguez Chacón Valladolid · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cultural Leonesa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Cultural Leonesa · 2024-25: mecze 32, gole 10, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 La Coruna · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ferrol · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 L. Chacón
Álvaro Aceves Catalina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid1000——16,8
2025-26Valladolid1100——17,0
2024-25Eldense200——06,7
2024-25Valladolid000——0—
2023-24Eldense1400——06,9
2023-24Valladolid000——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Garriel Muñoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid8014—26,9
2025-26Valladolid150011—26,7
2024-25Celta B2900——2—
2024-25Valladolid—00————
2023-24Valladolid1001—06,2
2023-24Celta B—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramón Martínez Gil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid4002—16,7
2025-26Valladolid160014—56,5
2025-26Sevilla100——1—
2024-25Sevilla18101—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Tomeo Félez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid6003—16,7
2025-26Valladolid361131—96,7
2024-25Mirandes404032—56,9
2023-24Mirandes291020—76,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Clerc Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid5004—16,8
2025-26Valladolid150112—3 16,7
2024-25Elche1001—07,7
2023-24Elche340233—5 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julien Ponceau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid10249—27,2
2025-26Valladolid371341—86,9
2024-25Lorient303539—37,1
2023-24Lorient323230—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Víctor Fernández Durán
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid101413—2 17,0
2025-26Levante—00————
2024-25Levante3900——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanko Jurić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid6005—06,9
2025-26Valladolid351166—11 16,9
2025-26Levadiakos51 (1 z karnych)01—06,7
2024-25Valladolid260038—66,5
2023-24Valladolid382553—57,0
2023-24Parma000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Alejo Peralta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid90025—36,9
2025-26Valladolid360171—127,0
2024-25Valladolid50015—37,3
2024-25Cadiz200——0—
2023-24Cadiz300249—176,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Miguel Latasa Fernández Layos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid103017—36,7
2025-26Valladolid387 (2 z karnych)164—86,7
2024-25Valladolid283040—6 16,7
2024-25Real Madrid00040—06,7
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe322066—66,8
2023-24Real Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Rodríguez Chacón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Valladolid7105—16,9
2025-26Cultural Leonesa200——06,6
2024-25Cultural Leonesa32100——5—
2024-25La Coruna100——0—
2023-24Ferrol—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Eldense
0remis(y)
2zwycięstwa Valladolid
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 3 · gole: Eldense 3, Valladolid 4 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 5,5, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: J. Sanchez, Iosu Galech, Miguel Sesma

Strzelcy w tych meczach : Adrian Arnu Valladolid, 1 · Aingeru Olabarrieta Eldense, 1 · Jorge Rastrojo Eldense, 1 · Mariano Emilio Carmona Cerezo Eldense, 1 · Monchu Valladolid, 1 · Victor Barbera Valladolid, 1

DataMeczWynikZwycięzca
18/10/2026Valladolid – Eldense LaLiga 2 ♂2 – 3Eldense
13/04/2024Valladolid – Eldense LaLiga 2 ♂1 – 0Valladolid
04/10/2023Eldense – Valladolid LaLiga 2 ♂0 – 1Valladolid

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Eldense – Valladolid →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Luxembourg · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13