AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · sob. 21 lis 2026 · 14:00

Catanzaro – Palermo

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

30 %1 — Catanzaro
26 %Remis
43 %2 — Palermo

Oczekiwany wynik 1 – 2 (9 %) · oczekiwane gole 1,37 – 1,73

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność niska (obniżona z „średnia”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Palermo wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Palermo 3 – 2 Catanzaro (01/05/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 24/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Catanzaro DNDNN od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Mantova Serie B ♂1 – 3D
16/10/2026wyj.Verona Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026dom.Ascoli Serie B ♂1 – 6D
27/10/2026wyj.Benevento Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Padova Serie B ♂1 – 1N

Palermo VVVNV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Empoli Serie B ♂4 – 2V
17/10/2026wyj.Mantova Serie B ♂2 – 0V
25/10/2026dom.Carrarese Serie B ♂2 – 1V
28/10/2026wyj.Pisa Serie B ♂3 – 3N
01/11/2026dom.Vicenza Serie B ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Catanzaro mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z Padova · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 13 stracone)

Palermo mecze bez porażki: 10 mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 9 u siebie zwycięstwa z rzędu: 8 u siebie mecze bez porażki: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Vicenza · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Catanzaro

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Pigliacelli rotacja · obrony: 1, 33% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,3

Trener · G. Gorgone od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-3-3-1 ×1, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): LLLWLLD

Palermo

Atak · gole na mecz: 2,30 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 16,5 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · M. Fortin rotacja · obrony: 9, 82% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,03 · ocena 7,9

Trener · F. Inzaghi od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WWWDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Catanzaro

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Palermo

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Catanzaro, 12,8 dla Palermo · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 3,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: N. KoffiN'Dri Philippe Koffi

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. PohjanpaloJoel Julius Ilmari Pohjanpalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo230——08,1
2026-27Finland21 (1 z karnych)0——06,9
2025-26Palermo3518 (3 z karnych)724—27,2
2024-25Venezia206 (3 z karnych)012—17,0
2024-25Palermo10627—07,2
2023-24Venezia3421 (4 z karnych)540—27,3
2023-24Palermo1103—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Catanzaro

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
31 E. PecorinoEmanuele Pecorino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro61 (1 z karnych)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,3932 %
19 N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0049 %
9 P. IemmelloPietro Iemmello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271101—07,2
2025-261001—06,2
2024-253817117—77,1
2023-243817 (1 z karnych)719—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1124 %
20 S. PafundiSimone Pafundi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1101—07,9
2025-26Sampdoria26139—46,8
2025-26Udinese—00————
2024-25Udinese9001—06,6
2024-25Lausanne200——06,7
2023-24Lausanne17129—27,1
2023-24Udinese1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,2324 %
82 K. GjokaK. Gjoka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Palermo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 J. PohjanpaloJoel Julius Ilmari Pohjanpalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo230——08,1
2026-27Finland21 (1 z karnych)0——06,9
2025-26Palermo3518 (3 z karnych)724—27,2
2024-25Venezia206 (3 z karnych)012—17,0
2024-25Palermo10627—07,2
2023-24Venezia3421 (4 z karnych)540—27,3
2023-24Palermo1103—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %303,6524 %
9 D. VavassoriDominic Vavassori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo2112—07,7
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,5032 %
5 A. PalumboAntonio Palumbo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo21 (1 z karnych)03—16,7
2025-26Palermo344834—77,1
2024-25Modena359 (5 z karnych)1032—11 17,5
2024-25Palermo299 (5 z karnych)1032—97,5
2024-25Pescara000——0—
2023-24Modena367 (5 z karnych)231—97,2
2023-24Palermo337 (5 z karnych)231—67,2
2023-24Pescara000——0—
2023-24Ternana—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8532 %
17 D. JohnsenDennis Tørset Johnsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo212——08,1
2025-26Palermo151111—26,5
2025-26Cremonese100——06,6
2024-25Cremonese305524—56,9
2023-24Venezia213211—46,9
2023-24Cremonese1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %120,8424 %
7 Gabriel StrefezzaGabriel Tadeu Strefezza Rebelato
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo2103—07,3
2025-26Parma142221—36,9
2025-26Olympiakos121112—16,9
2024-25Como376446—57,1
2023-24Lecce191 (1 z karnych)020—47,0
2023-24Como153126—2 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,2324 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Catanzaro — 3-4-2-1

Trener : G. Gorgone od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Mirko Pigliacelli Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Catanzaro · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Catanzaro · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Palermo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Catanzaro · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 M. PigliacelliMarco Imperiale Catanzaro · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Carrarese · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 3 M. ImperialeMatias Antonini Lui 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 M. AntoniniMarco Ruggero Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Spezia · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juve Stabia · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 24 M. RuggeroFederico Di Francesco Catanzaro · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 19, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Palermo · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Palermo · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lecce · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 29 F. Di FrancescoAntonio Candela Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Empoli · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Spezia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Venezia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Valladolid · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Venezia · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 3, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 27 A. CandelaJacopo Petriccione 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 10 J. PetriccioneSimone Pafundi Catanzaro · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Sampdoria · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Udinese · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Udinese · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lausanne · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lausanne · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Udinese · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 20 S. PafundiF. Tchaouna 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 28 F. TchaounaSamuel Giovane Catanzaro · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,1 Palermo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Carrarese · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Ascoli · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 14 S. GiovaneN'Dri Philippe Koffi Catanzaro · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sochaux · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 N. Koffi
Mirko Pigliacelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro100——07,3
2025-26Catanzaro100——08,2
2024-25Catanzaro3500——27,1
2024-25Palermo—00————
2023-24Palermo3700——07,1
2023-24Catanzaro100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Imperiale
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro5012—16,4
2025-26Carrarese1001—06,5
2024-25Carrarese360025—3 16,9
2023-24Carrarese4210——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matias Antonini Lui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—16,2
2025-261001—07,2
2024-25270012—47,1
2023-24174019—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Ruggero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro100——06,7
2025-26Spezia9007—26,6
2025-26Juve Stabia1002—06,3
2024-25Juve Stabia310260—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Di Francesco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro5001—16,5
2025-26Catanzaro19129—26,8
2025-26Palermo—00————
2024-25Palermo261611—26,9
2023-24Palermo365241—56,9
2023-24Lecce210——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Candela
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1002—06,6
2025-26Empoli160020—16,6
2025-26Spezia201——06,9
2025-26Venezia—00————
2024-25Venezia190114—26,5
2024-25Valladolid16005—16,4
2023-24Venezia401346—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacopo Petriccione
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—08,0
2025-261002—06,3
2024-25320325—67,0
2023-24190116—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Pafundi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro1101—07,9
2025-26Sampdoria26139—46,8
2025-26Udinese—00————
2024-25Udinese9001—06,6
2024-25Lausanne200——06,7
2023-24Lausanne17129—27,1
2023-24Udinese1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

F. Tchaouna
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276000—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Giovane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro4003—15,1
2025-26Palermo100——05,9
2024-25Carrarese291335—86,7
2023-24Ascoli330137—66,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N'Dri Philippe Koffi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 z karnych)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Palermo — 3-4-2-1

Trener : F. Inzaghi od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mattia Perin Juventus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Palermo · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Juventus · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Juventus · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 1 M. PerinPietro Ceccaroni 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 32 P. CeccaroniTommaso Augello Palermo · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Palermo · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Cagliari · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 7, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Palermo · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Cagliari · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Sampdoria · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 T. AugelloTommaso Cassandro Palermo · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Catanzaro · 2025-26: mecze 38, gole 4, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Catanzaro · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 84 T. CassandroDominic Vavassori Palermo · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Atalanta · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Atalanta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 D. VavassoriAntonio Palumbo Palermo · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Palermo · 2025-26: mecze 34, gole 4, asysty 8, faule 34, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Modena · 2024-25: mecze 35, gole 9, asysty 10, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,5 Palermo · 2024-25: mecze 29, gole 9, asysty 10, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,5 Pescara · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Modena · 2023-24: mecze 36, gole 7, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 Palermo · 2023-24: mecze 33, gole 7, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Pescara · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. PalumboDennis Tørset Johnsen Palermo · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,1 Palermo · 2025-26: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Cremonese · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Venezia · 2023-24: mecze 21, gole 3, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Cremonese · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 17 D. JohnsenJacopo Segre 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2023-24: mecze 37, gole 7, asysty 5, faule 46, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 8 J. SegreFilippo Ranocchia Palermo · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Palermo · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Palermo · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 7, faule 41, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Palermo · 2023-24: mecze 15, gole 4, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Empoli · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 F. RanocchiaNahuel Estévez Álvarez Palermo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Parma · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Parma · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Parma · 2023-24: mecze 34, gole 3, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 24 N. EstévezJoel Julius Ilmari Pohjanpalo Palermo · 2026-27: mecze 2, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,1 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Palermo · 2025-26: mecze 35, gole 18, asysty 7, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Venezia · 2024-25: mecze 20, gole 6, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Palermo · 2024-25: mecze 10, gole 6, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Venezia · 2023-24: mecze 34, gole 21, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Palermo · 2023-24: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 20 J. Pohjanpalo
Mattia Perin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Juventus100——06,3
2026-27Palermo000——0—
2025-26Juventus000——06,2
2024-25Juventus500——07,1
2023-24Juventus300——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pietro Ceccaroni
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,3
2025-26200——05,3
2024-25302018—47,1
2023-24302225—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommaso Augello
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo100——07,7
2025-26Palermo3011—07,5
2024-25Cagliari380715—36,9
2024-25Palermo3011—07,5
2023-24Cagliari321115—56,8
2023-24Sampdoria—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommaso Cassandro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo1001—06,6
2025-26Catanzaro384339—87,0
2024-25Catanzaro322125—36,9
2024-25Como000——0—
2023-24Como20009—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominic Vavassori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo2112—07,7
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Atalanta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Palumbo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo21 (1 z karnych)03—16,7
2025-26Palermo344834—77,1
2024-25Modena359 (5 z karnych)1032—11 17,5
2024-25Palermo299 (5 z karnych)1032—97,5
2024-25Pescara000——0—
2023-24Modena367 (5 z karnych)231—97,2
2023-24Palermo337 (5 z karnych)231—67,2
2023-24Pescara000——0—
2023-24Ternana—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dennis Tørset Johnsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo212——08,1
2025-26Palermo151111—26,5
2025-26Cremonese100——06,6
2024-25Cremonese305524—56,9
2023-24Venezia213211—46,9
2023-24Cremonese1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacopo Segre
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272012—06,9
2025-26100——06,7
2024-25303243—56,8
2023-24377546—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Ranocchia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo1003—07,5
2025-26Palermo34107—16,8
2024-25Palermo330741—17,1
2023-24Palermo154022—47,0
2023-24Empoli90011—36,7
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nahuel Estévez Álvarez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo2005—06,6
2025-26Parma3001—07,0
2024-25Parma25009—36,7
2023-24Parma343135—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joel Julius Ilmari Pohjanpalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Palermo230——08,1
2026-27Finland21 (1 z karnych)0——06,9
2025-26Palermo3518 (3 z karnych)724—27,2
2024-25Venezia206 (3 z karnych)012—17,0
2024-25Palermo10627—07,2
2023-24Venezia3421 (4 z karnych)540—27,3
2023-24Palermo1103—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Catanzaro
1remis(y)
2zwycięstwa Palermo
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Catanzaro 9, Palermo 9 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,3, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: E. Feliciani ×2, M. Marcenaro, A. Arena

Strzelcy w tych meczach : P. Iemmello Catanzaro, 2 · T. Biasci Catanzaro, 2 · D. Nikolaou Palermo, 1 · J. Le Douaron Palermo, 1 · J. Pohjanpalo Palermo, 1 · J. Segre Palermo, 1

DataMeczWynikZwycięzca
01/05/2026Palermo – Catanzaro Serie B ♂3 – 2Palermo
25/10/2025Catanzaro – Palermo Serie B ♂1 – 0Catanzaro
27/04/2025Catanzaro – Palermo Serie B ♂1 – 3Palermo
15/12/2024Palermo – Catanzaro Serie B ♂1 – 2Catanzaro
26/01/2024Catanzaro – Palermo Serie B ♂1 – 1remis
01/12/2023Palermo – Catanzaro Serie B ♂1 – 2Catanzaro

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Catanzaro – Palermo →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13