AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · wt. 24 lis 2026 · 16:00

Cesena – Ascoli

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cesena DNDVN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Benevento Serie B ♂0 – 2D
18/10/2026dom.Avellino Serie B ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Modena Serie B ♂0 – 3D
27/10/2026dom.Empoli Serie B ♂2 – 1V
31/10/2026wyj.Sudtirol Serie B ♂1 – 1N

Ascoli NNVVN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Sudtirol Serie B ♂0 – 0N
17/10/2026dom.Empoli Serie B ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Catanzaro Serie B ♂6 – 1V
27/10/2026dom.Sampdoria Serie B ♂2 – 0V
01/11/2026wyj.Arezzo Serie B ♂0 – 0N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cesena mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Sudtirol · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)

Ascoli mecze bez porażki: 6 mecze bez porażki: 6 u siebie mecze bez porażki: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po remisie 0-0 z Arezzo · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cesena

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 12, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,3 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · A. Siano rotacja · obrony: 5, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 6,6

Trener · Alessandro Diamanti od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×2, 4-2-3-1 ×2)

Forma (API-Football): DWDDDLD

Ascoli

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,50 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 12,4 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 15,5 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · S. Vitale rotacja · obrony: 5, 56% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 4,00 · ocena 6,9

Trener · Francesco Tomei od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×3)

Forma (API-Football): WDWLWDD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cesena

  • Zawieszenie Antonio Fiori · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Modena – Cesena) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Ascoli

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Cesena, 12,1 dla Ascoli · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: C. ShpendiCristian Shpendi

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Albania1001—03,3
2026-27Cesena100——06,0
2025-26Cesena1002—07,2
2024-25Cesena3203—06,9
2023-24Cesena33210——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), M. CapriniMaat Daniel Caprini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,9
2025-26Mantova000——0—
2024-25Fiorentina1400——06,3
2023-24Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. DebenedettiAlessandro Debenedetti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,3
2025-26Virtus Entella100——06,6
2024-25Mantova294019—16,7
2023-24Mantova2610——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), G. GoriGabriele Gori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli200——06,7
2024-25Avellino2350——3—
2024-25Sudtirol112 (2 z karnych)05—26,6
2023-24Avellino41110——5—
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cesena

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
4 J. GelliJacopo Gelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena6006—17,0
2025-26Frosinone1013—05,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0066 %

Ascoli

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
99 M. BrunoriMatteo Luigi Brunori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli51 (1 z karnych)01—06,9
2025-26Sampdoria183 (1 z karnych)326—26,7
2025-26Palermo200——06,8
2024-25Palermo349 (3 z karnych)236—86,9
2023-24Palermo4017 (6 z karnych)549—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,4432 %
7 A. SilipoAndrea Silipo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27210——07,2
2024-253020——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0032 %
9 M. CuradoMarcos Curado
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—16,4
2024-251300——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0041 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cesena — 4-3-3

Trener : Alessandro Diamanti od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alessandro Siano 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. SianoJacopo Gelli Cesena · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Frosinone · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 4 J. GelliGianluca Frabotta Cesena · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cesena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 West Brom · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Juventus · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cosenza · 2023-24: mecze 15, gole 3, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Bari · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 G. FrabottaAndrea Ciofi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 24, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 15 A. CiofiMihajlo Ilić Kortrijk · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Kortrijk · 2025-26: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Anderlecht · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Bologna · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bologna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bologna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 M. IlićLuca D'Andrea Cesena · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,4 Avellino · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sassuolo · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Brescia · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Catanzaro · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Sassuolo · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 L. D'AndreaDimitri Bisoli Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cesena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Brescia · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Cesena · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Brescia · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,3 25 D. BisoliMatteo Guidi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 M. GuidiCristian Shpendi Albania · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Cesena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Cesena · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cesena · 2023-24: mecze 33, gole 21, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 C. ShpendiMaat Daniel Caprini Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Mantova · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Fiorentina · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 M. CapriniAlessandro Debenedetti Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Virtus Entella · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Mantova · 2024-25: mecze 29, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Mantova · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 91 A. Debenedetti
Alessandro Siano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacopo Gelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena6006—17,0
2025-26Frosinone1013—05,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Frabotta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena7005—16,6
2025-26Cesena1002—06,6
2024-25West Brom600——06,6
2024-25Juventus—00————
2023-24Cosenza15306—46,7
2023-24Bari7006—06,7
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Ciofi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5
2025-261001—07,3
2024-25340223—87,1
2023-242440——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marko Ilić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk600——06,8
2026-27Cesena1002—06,2
2025-26Kortrijk26001—46,8
2025-26Anderlecht100012—46,8
2025-26Bologna—00————
2024-25Kortrijk500——07,3
2024-25Bologna000——0—
2023-24Kortrijk000——0—
2023-24Bologna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca D'Andrea
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena4015—05,4
2025-26Avellino5001—06,5
2024-25Sassuolo10003—06,8
2024-25Brescia9003—16,8
2023-24Catanzaro230011—36,8
2023-24Sassuolo—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dimitri Bisoli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,7
2025-26Cesena1001—07,2
2024-25Brescia301529—87,1
2024-25Cesena241529—77,1
2023-24Brescia333436—77,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matteo Guidi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Shpendi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Albania1001—03,3
2026-27Cesena100——06,0
2025-26Cesena1002—07,2
2024-25Cesena3203—06,9
2023-24Cesena33210——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maat Daniel Caprini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,9
2025-26Mantova000——0—
2024-25Fiorentina1400——06,3
2023-24Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Debenedetti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,3
2025-26Virtus Entella100——06,6
2024-25Mantova294019—16,7
2023-24Mantova2610——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Ascoli — 4-2-3-1

Trener : Francesco Tomei od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Samuele Vitale 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 1 S. VitaleAbdoul Razack Guiébré Ascoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 Modena · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bari · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ascoli · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Modena · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 19 A. GuiébréNicholas Rizzo Ascoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juventus · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 N. RizzoAndrea Oliveri Ascoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pescara · 2025-26: mecze 15, gole 3, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Bari · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Catanzaro · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 Frosinone · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 A. OliveriFederico Agustín Gattoni Ascoli · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Anderlecht · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 32 F. GattoniAndrea Silipo 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 7 A. SilipoSimone D'Uffizi 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 15 S. D'UffiziGiovanni Corradini Ascoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Spezia · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Spezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 G. CorradiniSamuele Damiani Ascoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ternana · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Palermo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Palermo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 S. DamianiGennaro Acampora Ascoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Pescara · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Benevento · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Bari · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 13 G. AcamporaGabriele Gori Ascoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Avellino · 2024-25: mecze 23, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Sudtirol · 2024-25: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Avellino · 2023-24: mecze 41, gole 11, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 G. Gori
Samuele Vitale
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdoul Razack Guiébré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli200——05,3
2024-25Modena—00————
2023-24Bari13003—16,6
2023-24Ascoli13003—16,6
2023-24Modena10003—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicholas Rizzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli1004—06,3
2025-26Juventus000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Oliveri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli200——06,7
2025-26Pescara153014—36,8
2024-25Bari260221—36,9
2024-25Atalanta—00————
2023-24Catanzaro291112—2 16,7
2023-24Frosinone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Agustín Gattoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli000——0—
2025-26Sevilla100——06,6
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht1000——0—
2023-24Sevilla2002—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Silipo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27210——07,2
2024-253020——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone D'Uffizi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27201——06,3
2024-252620——6—
2023-24230015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Corradini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli200——07,2
2025-26Spezia000——0—
2024-25Ternana3320——7—
2024-25Spezia000——0—
2023-24Spezia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Damiani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli200——06,9
2024-25Ternana800——1—
2024-25Palermo—00————
2023-24Palermo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gennaro Acampora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli2001—06,5
2025-26Pescara121023—3 16,7
2024-25Benevento3130——6—
2023-24Bari220222—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriele Gori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ascoli200——06,7
2024-25Avellino2350——3—
2024-25Sudtirol112 (2 z karnych)05—26,6
2023-24Avellino41110——5—
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Cesena
2remis(y)
2zwycięstwa Ascoli
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Cesena 9, Ascoli 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 %

DataMeczWynikZwycięzca
24/02/2018Ascoli – Cesena Serie B ♂2 – 1Ascoli
24/09/2017Cesena – Ascoli Serie B ♂0 – 2Ascoli
28/01/2017Cesena – Ascoli Serie B ♂2 – 2remis
27/09/2016Ascoli – Cesena Serie B ♂0 – 0remis
30/01/2016Cesena – Ascoli Serie B ♂3 – 0Cesena
19/09/2015Ascoli – Cesena Serie B ♂1 – 3Cesena

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cesena – Ascoli →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13