AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · niedz. 27 gru 2026 · 15:00

Cesena – Pisa

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cesena DNDVN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Benevento Serie B ♂0 – 2D
18/10/2026dom.Avellino Serie B ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Modena Serie B ♂0 – 3D
27/10/2026dom.Empoli Serie B ♂2 – 1V
31/10/2026wyj.Sudtirol Serie B ♂1 – 1N

Pisa VVNND od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Vicenza Serie B ♂3 – 0V
17/10/2026dom.Cremonese Serie B ♂3 – 1V
25/10/2026wyj.Verona Serie B ♂1 – 1N
28/10/2026dom.Palermo Serie B ♂3 – 3N
01/11/2026wyj.Avellino Serie B ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cesena mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Sudtirol · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)

Pisa mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 0-2 z Avellino · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cesena

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 12, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,3 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · A. Siano rotacja · obrony: 5, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 6,6

Trener · Alessandro Diamanti od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×2, 4-2-3-1 ×2)

Forma (API-Football): DWDDDLD

Pisa

Atak · gole na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · S. Scuffet rotacja · obrony: 4, 57% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 6,7

Trener · P. Bianco od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2017
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): LWWLDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cesena

  • Zawieszenie Antonio Fiori · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Modena – Cesena) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Pisa

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,9 dla Cesena, 10,6 dla Pisa · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: C. ShpendiCristian Shpendi

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Albania1001—03,3
2026-27Cesena100——06,0
2025-26Cesena1002—07,2
2024-25Cesena3203—06,9
2023-24Cesena33210——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), M. CapriniMaat Daniel Caprini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,9
2025-26Mantova000——0—
2024-25Fiorentina1400——06,3
2023-24Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. DebenedettiAlessandro Debenedetti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,3
2025-26Virtus Entella100——06,6
2024-25Mantova294019—16,7
2023-24Mantova2610——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. MoreoStefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cesena

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
4 J. GelliJacopo Gelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena6006—17,0
2025-26Frosinone1013—05,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0066 %

Pisa

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 T. MarrasTommaso Simone Marras
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa110——09,5
2025-26Mantova000——0—
2024-25Monza—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %101,0024 %
42 B. BettazziB. Bettazzi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-261001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
32 S. MoreoStefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0024 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cesena — 4-3-3

Trener : Alessandro Diamanti od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alessandro Siano 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. SianoJacopo Gelli Cesena · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Frosinone · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 4 J. GelliGianluca Frabotta Cesena · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cesena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 West Brom · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Juventus · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cosenza · 2023-24: mecze 15, gole 3, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Bari · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 G. FrabottaAndrea Ciofi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 24, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 15 A. CiofiAntonio David 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 3 A. DavidLuca D'Andrea Cesena · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,4 Avellino · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sassuolo · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Brescia · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Catanzaro · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Sassuolo · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 L. D'AndreaMarco Dalla Vecchia Cesena · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,3 Virtus Entella · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Torino · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 M. Dalla VecchiaEmil Bohinen Cesena · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Venezia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Genoa · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Frosinone · 2024-25: mecze 8, gole 3, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Salernitana · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salernitana · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Genoa · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 E. BohinenCristian Shpendi Albania · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Cesena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Cesena · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cesena · 2023-24: mecze 33, gole 21, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 C. ShpendiMaat Daniel Caprini Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Mantova · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Fiorentina · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 M. CapriniAlessandro Debenedetti Cesena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Virtus Entella · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Mantova · 2024-25: mecze 29, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Mantova · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 91 A. Debenedetti
Alessandro Siano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacopo Gelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena6006—17,0
2025-26Frosinone1013—05,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Frabotta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena7005—16,6
2025-26Cesena1002—06,6
2024-25West Brom600——06,6
2024-25Juventus—00————
2023-24Cosenza15306—46,7
2023-24Bari7006—06,7
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Ciofi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5
2025-261001—07,3
2024-25340223—87,1
2023-242440——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio David
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—16,3
2024-25—00————
2023-241600——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca D'Andrea
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena4015—05,4
2025-26Avellino5001—06,5
2024-25Sassuolo10003—06,8
2024-25Brescia9003—16,8
2023-24Catanzaro230011—36,8
2023-24Sassuolo—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Dalla Vecchia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena4003—04,3
2025-26Virtus Entella2003—06,2
2024-25Torino000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emil Bohinen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena3002—16,4
2025-26Venezia2003—07,2
2025-26Genoa—00————
2024-25Genoa22003—06,5
2024-25Frosinone83 (1 z karnych)08—37,3
2024-25Salernitana—00————
2023-24Salernitana1200——16,6
2023-24Genoa500——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Shpendi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Albania1001—03,3
2026-27Cesena100——06,0
2025-26Cesena1002—07,2
2024-25Cesena3203—06,9
2023-24Cesena33210——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maat Daniel Caprini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,9
2025-26Mantova000——0—
2024-25Fiorentina1400——06,3
2023-24Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Debenedetti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cesena100——06,3
2025-26Virtus Entella100——06,6
2024-25Mantova294019—16,7
2023-24Mantova2610——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Pisa — 4-3-3

Trener : P. Bianco od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Simone Scuffet Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Cagliari · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Napoli · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pisa · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cagliari · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 S. ScuffetAntonio Aldo Caracciolo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 4 A. CaraccioloSimone Canestrelli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 45, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule 44, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,0 5 S. CanestrelliFelipe Ignacio Loyola Olea 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 14 F. LoyolaAndrea Primasso 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PrimassoMehdi Pascal Marcel Léris Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Pisa · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Stoke · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Sampdoria · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 M. LérisGabriele Piccinini 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 38, gole 4, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 36 G. PiccininiSimone Zanon Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 44, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 72 S. ZanonStefano Moreo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 6, faule 45, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 2023-24: mecze 35, gole 4, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 32 S. MoreoEmanuele Rao Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Bari · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 17 E. RaoTommaso Simone Marras Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,5 Mantova · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monza · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 T. Marras
Simone Scuffet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—06,7
2025-26Pisa100——07,6
2024-25Cagliari1300——06,7
2024-25Napoli1300——06,7
2024-25Pisa300——06,3
2023-24Cagliari000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Aldo Caracciolo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,7
2025-261002—07,2
2024-25352037—87,1
2023-24242028—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Canestrelli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272006—15,9
2025-262006—06,8
2024-25363245—66,9
2023-24363044—127,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Felipe Ignacio Loyola Olea
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—16,8
2025-2611108—0 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Primasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—05,9
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mehdi Pascal Marcel Léris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2010—06,7
2025-26Pisa100——06,5
2024-25Pisa4007—06,5
2024-25Stoke000——0—
2024-25Stoke City000——0—
2023-24Stoke City302234—56,8
2023-24Stoke302234—56,8
2023-24Sampdoria000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriele Piccinini
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,4
2025-261001—16,9
2024-25384332—26,9
2023-24221115—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Zanon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2002—06,3
2025-26Carrarese1002—06,9
2024-25Carrarese270423—26,9
2023-24Carrarese4420——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emanuele Rao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2001—06,6
2025-26Bari000——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommaso Simone Marras
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa110——09,5
2025-26Mantova000——0—
2024-25Monza—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Cesena
1remis(y)
3zwycięstwa Pisa
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Cesena 6, Pisa 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: F. Maresca, P. Tremolada

Strzelcy w tych meczach : A. La Gumina Cesena, 1 · A. Lind Pisa, 1 · G. Prestia Cesena, 1 · I. Touré Pisa, 1 · S. Canestrelli Pisa, 1

DataMeczWynikZwycięzca
16/02/2025Cesena – Pisa Serie B ♂1 – 1remis
05/10/2024Pisa – Cesena Serie B ♂3 – 1Pisa
08/04/2017Pisa – Cesena Serie B ♂0 – 1Cesena
13/11/2016Cesena – Pisa Serie B ♂2 – 0Cesena
09/02/2008Pisa – Cesena Serie B ♂3 – 0Pisa
09/09/2007Cesena – Pisa Serie B ♂1 – 2Pisa

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cesena – Pisa →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13