AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · sob. 08 maj 2027 · 15:00

Cremonese – Empoli

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cremonese NDDVV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Arezzo Serie B ♂0 – 0N
17/10/2026wyj.Pisa Serie B ♂1 – 3D
24/10/2026dom.Juve Stabia Serie B ♂0 – 1D
27/10/2026wyj.Mantova Serie B ♂2 – 0V
31/10/2026dom.Benevento Serie B ♂2 – 0V

Empoli DNDDN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Palermo Serie B ♂2 – 4D
17/10/2026wyj.Ascoli Serie B ♂1 – 1N
23/10/2026dom.Vicenza Serie B ♂0 – 2D
27/10/2026wyj.Cesena Serie B ♂1 – 2D
01/11/2026dom.Juve Stabia Serie B ♂2 – 2N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cremonese zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Benevento · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 4 stracone)

Empoli mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po remisie 2-2 z Juve Stabia · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cremonese

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,2 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · F. Agazzi rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · Fabio Pecchia od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-5-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LLWDDDL

Empoli

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 16,8 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Seghetti rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,6

Trener · Guido Pagliuca od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWLLLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cremonese

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Empoli

  • Zawieszenie Marco Curto · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Empoli – Vicenza) prawdopodobne zawieszenie 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Cremonese, 12,5 dla Empoli · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. NastiMarco Nasti

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), J. CeesayLars Joseph Ceesay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1001—05,9
2025-26Antalyaspor200——1—
2025-26Empoli1001—06,3
2024-25Cesena310——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. LickūnasAdrian Lickūnas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lithuania3001—06,5
2026-27Cremonese2002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. BonazzoliFederico Bonazzoli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese1001—06,3
2025-26Cremonese1001—06,5
2024-25Cremonese335120—26,9
2024-25Salernitana—00————
2023-24Verona243110—36,8
2023-24Salernitana—0110——6,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cremonese

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Empoli

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
91 N. CorradoNiccolò Corrado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli6002—06,5
2025-26Frosinone—00————
2024-25Brescia361211—16,8
2024-25Frosinone321211—16,8
2023-24Ternana18011—16,7
2023-24Modena17011—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0066 %
10 E. SaporitiEdoardo Saporiti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——07,2
2025-260102—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
98 K. ZedadkaKarim Zedadka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli70010—16,5
2025-26Sudtirol—00————
2024-25Sudtirol181119—26,8
2023-24Ascoli140021—26,9
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0041 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cremonese — 4-3-3

Trener : Fabio Pecchia od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Andrea Fulignati Cremonese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Cremonese · 2024-25: mecze 42, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Catanzaro · 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Cremonese · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 1 A. FulignatiFederico Baschirotto Cremonese · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lecce · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Lecce · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 6 F. BaschirottoAlessandro Vogliacco Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 PAOK · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Genoa · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Parma · 2024-25: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Genoa · 2024-25: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Genoa · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 38 A. VogliaccoSebastiano Luperto Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cremonese · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cagliari · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Cagliari · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Empoli · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Empoli · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Cagliari · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 S. LupertoTommaso Barbieri Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2024-25: mecze 35, gole 3, asysty 4, faule 40, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,0 Juventus · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 T. BarbieriSimone Pontisso Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Catanzaro · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Catanzaro · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Catanzaro · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 20 S. PontissoJari Vandeputte Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Cremonese · 2024-25: mecze 39, gole 5, asysty 11, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Catanzaro · 2023-24: mecze 39, gole 9, asysty 13, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,3 Cremonese · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 13, faule 40, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 27 J. VandeputteTommaso Berti Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cesena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Cesena · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Cesena · 2023-24: mecze 38, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 14 T. BertiAdrian Lickūnas Lithuania · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 17 A. LickūnasMarco Nasti Cremonese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Empoli · 2025-26: mecze 26, gole 4, asysty 0, faule 44, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Cremonese · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,6 Milan · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bari · 2023-24: mecze 37, gole 7, asysty 2, faule 58, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 6,8 19 M. NastiFederico Bonazzoli Cremonese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cremonese · 2024-25: mecze 33, gole 5, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Salernitana · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Verona · 2023-24: mecze 24, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Salernitana · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 90 F. Bonazzoli
Andrea Fulignati
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese100——08,2
2025-26Empoli100——08,0
2024-25Cremonese4200——07,0
2023-24Catanzaro40002—17,1
2023-24Cremonese—002——7,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Baschirotto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese4001—16,9
2025-26Cremonese1002—07,0
2024-25Lecce382031—36,9
2023-24Lecce370130—3 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Vogliacco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese200——06,8
2025-26PAOK4101—16,7
2025-26Genoa—00————
2024-25Parma192012—36,7
2024-25Genoa122012—36,7
2023-24Genoa200113—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sebastiano Luperto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese2001—06,9
2025-26Cremonese15019—16,7
2025-26Cagliari301——07,9
2024-25Cagliari381323—46,8
2024-25Empoli—00————
2023-24Empoli381125—46,9
2023-24Cagliari301——07,9
2023-24Napoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommaso Barbieri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese2003—16,4
2025-26Cremonese100——0—
2024-25Cremonese353440—117,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Pisa313240—76,9
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Pontisso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese2001—07,3
2025-26Catanzaro100——06,9
2024-25Catanzaro282616—67,1
2023-24Catanzaro272021—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jari Vandeputte
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese2003—17,0
2025-26Cremonese100——06,6
2024-25Cremonese3951132—57,2
2023-24Catanzaro399 (1 z karnych)1340—77,3
2023-24Cremonese—0 (1 z karnych)1340——7,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommaso Berti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese211——07,6
2026-27Italy000——0—
2025-26Cesena100——07,3
2024-25Cesena30228—16,8
2023-24Cesena3860——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrian Lickūnas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lithuania3001—06,5
2026-27Cremonese2002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Nasti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Bonazzoli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cremonese1001—06,3
2025-26Cremonese1001—06,5
2024-25Cremonese335120—26,9
2024-25Salernitana—00————
2023-24Verona243110—36,8
2023-24Salernitana—0110——6,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Empoli — 4-3-3

Trener : Guido Pagliuca od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jacopo Seghetti 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 J. SeghettiLuca Magnino Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Empoli · 2025-26: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Modena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Modena · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Modena · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 8 L. MagninoM. Egan 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 35 M. EganGabriele Indragoli 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 G. IndragoliCristian Cauz Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Modena · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Modena · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 Modena · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 33 C. CauzNiccolò Corrado Empoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Frosinone · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brescia · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Frosinone · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Modena · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 91 N. CorradoKarim Zedadka Empoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sudtirol · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sudtirol · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Ascoli · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Napoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 98 K. ZedadkaFilippo Bandinelli Empoli · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spezia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 3, faule 66, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Spezia · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Empoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 F. BandinelliLars Joseph Ceesay Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Antalyaspor · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cesena · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 15 J. CeesayFilippo Distefano Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Frosinone · 2024-25: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze 34, gole 5, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 F. DistefanoS. Monaco 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 17 S. Monaco
Jacopo Seghetti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,6
2024-25100——06,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Magnino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1002—05,6
2025-26Empoli151124—46,6
2025-26Modena1001—06,3
2024-25Modena291027—66,7
2023-24Modena381249—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Egan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriele Indragoli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—16,6
2025-260001—06,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Cauz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli100——06,7
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena28118—3 16,8
2023-24Modena290016—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niccolò Corrado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli6002—06,5
2025-26Frosinone—00————
2024-25Brescia361211—16,8
2024-25Frosinone321211—16,8
2023-24Ternana18011—16,7
2023-24Modena17011—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Karim Zedadka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli70010—16,5
2025-26Sudtirol—00————
2024-25Sudtirol181119—26,8
2023-24Ascoli140021—26,9
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Bandinelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli4007—06,8
2025-26Spezia—00————
2024-25Spezia331366—76,8
2023-24Spezia290150—66,8
2023-24Empoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lars Joseph Ceesay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1001—05,9
2025-26Antalyaspor200——1—
2025-26Empoli1001—06,3
2024-25Cesena310——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Distefano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli100——06,2
2025-26Carrarese100——06,7
2024-25Frosinone17205—16,7
2024-25Fiorentina—00————
2023-24Ternana345210—36,8
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Monaco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Cremonese
3remis(y)
3zwycięstwa Empoli
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Cremonese 6, Empoli 9 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Paride Tremolada

Strzelcy w tych meczach : S. Shpendi Empoli, 1

DataMeczWynikZwycięzca
22/08/2026Empoli – Cremonese Serie B ♂1 – 0Empoli
13/04/2021Cremonese – Empoli Serie B ♂2 – 2remis
15/12/2020Empoli – Cremonese Serie B ♂1 – 0Empoli
03/03/2020Cremonese – Empoli Serie B ♂2 – 3Empoli
20/10/2019Empoli – Cremonese Serie B ♂1 – 1remis
07/05/2018Empoli – Cremonese Serie B ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cremonese – Empoli →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13