2. Bundesliga ♂ · sob. 07 lis 2026 · 13:00
Holstein Kiel – Bielefeld
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 23 godz. temu
- Kadra Holstein Kiel : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Holstein Kiel : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Bielefeld : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Bielefeld : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
Oczekiwany wynik 1 – 0 (10 %) · oczekiwane gole 1,43 – 1,18 Co to jest?
Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Holstein Kiel wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
⚠ Opinie podzielone: rynek i nasz model wskazują innego faworyta. Otwarty mecz, ostrożnie.
⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Bielefeld 2 – 2 Holstein Kiel (23/01/2026), remis.
Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Holstein Kiel DDNVD od najstarszego do najnowszego
| 09/10/2026 | wyj. | Eintracht Braunschweig 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
| 09/10/2026 | wyj. | Braunschweig 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
| 16/10/2026 | dom. | Hertha 2. Bundesliga ♂ | 0 – 0 | N |
| 25/10/2026 | dom. | Dresden 2. Bundesliga ♂ | 3 – 0 | V |
| 01/11/2026 | wyj. | Greuther Furth 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
Bielefeld NVVDV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Heidenheim 2. Bundesliga ♂ | 2 – 2 | N |
| 11/10/2026 | wyj. | Bochum 2. Bundesliga ♂ | 1 – 0 | V |
| 18/10/2026 | dom. | Osnabruck 2. Bundesliga ♂ | 2 – 1 | V |
| 24/10/2026 | wyj. | Hertha 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
| 30/10/2026 | dom. | Braunschweig 2. Bundesliga ♂ | 3 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Holstein Kiel mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe mecze bez porażki: 5 u siebie porażki z rzędu: 5 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Greuther Furth · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 3 stracone)
Bielefeld mecze bez porażki: 10 u siebie
po zwycięstwie 3-1 z Braunschweig · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Holstein Kiel
Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 50% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 25, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 14,7 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 3,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 15)
Bramkarz · L. Rothenhagen rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,5
Trener · Tim Walter od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-5-1 ×2, 4-3-2-1 ×1)
Forma (API-Football): DDLDLDLD
Bielefeld
Atak · gole na mecz: 1,60 (2,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 16, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)
Bramkarz · J. Kersken rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 9,9
Trener · Oliver Kirch od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-1-4-1 ×3, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): LWLDLDWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Holstein Kiel
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Bielefeld
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia : Wolfgang Haslberger mecze w tym sezonie: 5
Asystenci: Tobias Endriß, Maximilian Lotz · Sędzia techniczny: Simon Schreiner · VAR: Tobias Welz · oficjalna nominacja (dfb.de)
24,3 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 3,3 · 5,00 żółtych i 0,00 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 2 (statystyki z meczów: 4)
Holstein Kiel: 14,7 faulu/i na mecz · Bielefeld: 12,3.
Ten sędzia pozwala grać (24,3 odgwizdanych fauli na mecz wobec 27,0 popełnianych zwykle łącznie przez obie drużyny).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,9 dla Holstein Kiel, 13,0 dla Bielefeld · Oczekiwane żółte kartki: 4,6 · Oczekiwane spalone: 3,8
Sędzia: +3 % odgwizdanych fauli i +10 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 5).
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
J. FelixJoel Rasmus Felix
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bielefeld | 1,58 | 0,31 | 28 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K. DavidsenKasper Stie Davidsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Holstein Kiel | 1,30 | 0,35 | 28 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
D. MinDavid Min
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bielefeld | 1,71 | 0,25 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J. GrodowskiJoel Grodowski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bielefeld | 1,58 | 0,25 | 26 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A. SickerArne Sicker
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bielefeld | 1,11 | 0,32 | 25 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: P. HarresPhil Harres M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 1 0 1 — 0 7,3 2025-26 4 1 0 4 — 0 6,8 2024-25 27 8 1 35 — 3 6,8 2023-24 — 0 0 — — — — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Holstein Kiel 3 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Metz 10 2 0 11 — 1 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arminia Bielefeld 1 1 0 5 — 1 7,0 2026-27 Bielefeld 1 1 0 5 — 1 7,0 2025-26 Bielefeld 2 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Arminia Bielefeld 2 0 0 5 — 0 6,8 2024-25 Bielefeld 17 5 2 14 — 2 7,0 2024-25 Arminia Bielefeld 17 5 2 14 — 2 7,0 2024-25 Preußen Münster 1 0 0 6 — 0 6,2 2023-24 Preußen Münster 36 17 0 11 — 4 7,1 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arminia Bielefeld 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Bielefeld 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Bielefeld 1 1 0 1 — 0 7,3 2025-26 Arminia Bielefeld 1 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Hannover 21 2 1 23 — 3 6,7 2023-24 Bielefeld 11 1 2 9 — 2 6,9 2023-24 Arminia Bielefeld 11 1 2 9 — 2 6,9 2023-24 Hannover 1 0 0 — — 0 6,7
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Holstein Kiel
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 P. HarresPhil Harres
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,00 | 23 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 G. BalziGuillermo Balzi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,00 | 23 % |
Bielefeld
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 F. HagmannFelix Hagmann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,42 | 32 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 J. GrodowskiJoel Grodowski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,75 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 A. F. Ocansey V.A. F. Ocansey V. Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 M. TheissM. Theiss
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 S. RussoStefano Russo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,75 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Holstein Kiel — 4-4-2
Trener : Tim Walter od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 25 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | 30 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Zec| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovenia | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,6 |
| 2026-27 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Holstein Kiel | 18 | 2 | 0 | 21 | — | 5 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hiroki Sekine| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Reims | 4 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | Reims | 18 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leon Parduzi| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolas Martin Hautorp Madsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Holstein Kiel | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | CS Marítimo | 12 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Maritimo | 12 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | QPR | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | QPR | 31 | 3 (1 z karnych) | 3 | 17 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Maritimo | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Westerlo | 4 | 1 (1 z karnych) | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Westerlo | 34 | 13 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Meffert| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Hamburg | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Hamburg | 29 | 0 | 2 | 29 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Hamburg | 32 | 2 | 2 | 44 | — | 10 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adrián Kaprálik| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 |
| 2026-27 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Gornik Zabrze | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Gornik Zabrze | 30 | 7 | 1 | 34 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kasper Stie Davidsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Aalborg | 30 | 0 | 1 | 37 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Aalborg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
T. Wiese| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Phil Harres| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 27 | 8 | 1 | 35 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giorgi Kvilitaia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Metz | 10 | 2 | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.
Bielefeld — 4-3-3
Trener : Oliver Kirch od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 9,9 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 9,9 |
| 2025-26 | Bielefeld | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | Bielefeld | 38 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Arminia Bielefeld | 38 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,5 |
| 2023-24 | Bielefeld | 37 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,7 |
| 2023-24 | Arminia Bielefeld | 37 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Felix Hagmann| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Bielefeld | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Arminia Bielefeld | 13 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Bielefeld | 13 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maximilian Bauer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Bielefeld | 17 | 1 | 0 | 12 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 17 | 1 | 0 | 12 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Augsburg | 11 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Kaiserslautern | 11 | 0 | 1 | 9 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Augsburg | 14 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joel Rasmus Felix| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,9 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,9 |
| 2025-26 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Bielefeld | 21 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Arminia Bielefeld | 21 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Silkeborg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Silkeborg | 14 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Arne Sicker| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Elversberg | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Elversberg | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Leon Jensen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bielefeld | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Millwall | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Hertha | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | Millwall | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Millwall | 41 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 31 | 4 | 1 | 36 | — | 10 | 7,0 |
| 2023-24 | Lincoln | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Lincoln City FC | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Karlsruhe | 26 | 2 | 1 | 20 | — | 8 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefano Russo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Bielefeld | 25 | 1 | 2 | 27 | — | 6 | 7,3 |
| 2024-25 | Arminia Bielefeld | 25 | 1 | 2 | 27 | — | 6 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marius Wörl| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Hannover | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Arminia Bielefeld | 37 | 6 | 0 | 19 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | Bielefeld | 37 | 6 | 0 | 19 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | Hannover | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bielefeld | 30 | 2 | 0 | 8 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Arminia Bielefeld | 30 | 2 | 0 | 8 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Hannover | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joel Grodowski| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Bielefeld | 17 | 5 | 2 | 14 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Arminia Bielefeld | 17 | 5 | 2 | 14 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Preußen Münster | 1 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Preußen Münster | 36 | 17 | 0 | 11 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thaddäus-Monju Momuluh| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Bielefeld | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Hannover | 21 | 2 | 1 | 23 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Bielefeld | 11 | 1 | 2 | 9 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Arminia Bielefeld | 11 | 1 | 2 | 9 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Hannover | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Min| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bielefeld | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Arminia Bielefeld | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Utrecht | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Utrecht | 34 | 3 | 0 | 26 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Waalwijk | 29 | 10 (1 z karnych) | 1 | 21 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Utrecht | — | 0 (1 z karnych) | 1 | 21 | — | — | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Holstein Kiel 8, Bielefeld 15 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 %
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 23/01/2026 | Bielefeld – Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂ | 2 – 2 | remis |
| 10/08/2025 | Holstein Kiel – Bielefeld 2. Bundesliga ♂ | 0 – 2 | Bielefeld |
| 02/04/2023 | Holstein Kiel – Bielefeld 2. Bundesliga ♂ | 2 – 3 | Bielefeld |
| 17/09/2022 | Bielefeld – Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂ | 4 – 2 | Bielefeld |
| 30/05/2020 | Holstein Kiel – Bielefeld 2. Bundesliga ♂ | 1 – 2 | Bielefeld |
| 03/11/2019 | Bielefeld – Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂ | 2 – 1 | Bielefeld |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Holstein Kiel – Bielefeld →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.