2. Bundesliga ♂ · niedz. 31 sty 2027 · 07:30
Wolfsburg – Hannover
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Wolfsburg : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Wolfsburg : 24/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Hannover : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Hannover : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Wolfsburg VNVNV od najstarszego do najnowszego
| 18/09/2026 | dom. | Darmstadt 2. Bundesliga ♂ | 5 – 1 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | Nurnberg 2. Bundesliga ♂ | 4 – 4 | N |
| 17/10/2026 | dom. | Heidenheim 2. Bundesliga ♂ | 3 – 1 | V |
| 23/10/2026 | wyj. | Bochum 2. Bundesliga ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | dom. | Osnabruck 2. Bundesliga ♂ | 2 – 0 | V |
Hannover VDNDV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Bochum 2. Bundesliga ♂ | 2 – 1 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | Magdeburg 2. Bundesliga ♂ | 0 – 3 | D |
| 17/10/2026 | dom. | St Pauli 2. Bundesliga ♂ | 1 – 1 | N |
| 25/10/2026 | wyj. | Braunschweig 2. Bundesliga ♂ | 0 – 2 | D |
| 01/11/2026 | dom. | Dresden 2. Bundesliga ♂ | 2 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wolfsburg mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 5 mecze z rzędu z golem: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Osnabruck · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (15 strzelone, 7 stracone)
Hannover mecze bez porażki: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Dresden · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Wolfsburg
Atak · gole na mecz: 2,80 (3,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 18,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,50 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 18, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 0,7 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 9)
Bramkarz · J. Zieliński rotacja · obrony: 2, 40% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,25 · ocena 7,3
Trener · T. Strobl od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2012
System: 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-1-4-1 ×2, 5-4-1 ×1)
Forma (API-Football): DWWDLWDW
Hannover
Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 17, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 3,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)
Bramkarz · L. Weinkauf rotacja · obrony: 0 · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,6
Trener · S. Wagner od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-3-1-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-1-4-2 ×2, 3-4-1-2 ×1)
Forma (API-Football): LLWDLWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Wolfsburg
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Hannover
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,1 dla Wolfsburg, 10,0 dla Hannover · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,6
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vinicius SouzaVinicius de Souza Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Wolfsburg | 1,27 | 0,35 | 25 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: R. GlatzelRobert-Nesta Glatzel M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsburg 7 5 (1 z karnych) 1 12 — 0 7,3 2025-26 Hamburg 2 1 (1 z karnych) 0 — — 0 6,9 2024-25 Hamburg 15 10 (2 z karnych) 1 14 — 0 7,2 2023-24 Hamburg 32 22 (2 z karnych) 4 28 — 1 7,5 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsburg 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Darmstadt 2 2 0 — — 0 8,3 2024-25 Darmstadt 30 12 (3 z karnych) 2 32 — 6 1 7,2 2023-24 Darmstadt 7 0 0 5 — 1 6,5 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hannover 4 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Hannover 22 4 5 28 — 4 6,9 2024-25 Plymouth 42 10 6 45 — 4 6,9 2023-24 Plymouth 27 3 1 12 — 0 6,8 2023-24 Anderlecht — 0 0 — — — — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hannover 3 0 0 1 — 1 4,9 2025-26 Hamburg 2 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Hamburg 22 3 2 18 — 4 7,1
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Wolfsburg
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 R. GlatzelRobert-Nesta Glatzel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 47 % | 5 | 1 | 0,99 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 M. ArnoldMaximilian Arnold
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 2 | 0 | 2,40 | 15 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 H. WahlHauke Finn Wahl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,75 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 F. HornbyFraser David Ingham Hornby
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 32 % |
Hannover
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25 L. GindorfLars Timo Gindorf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 3 | 0 | 4,22 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 B. PichlerBenedikt Oscar Pichler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 2 | 1 | 2,00 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Wolfsburg — 4-3-3
Trener : T. Strobl od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Wolfsburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Legia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Legia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hauke Finn Wahl| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 8,6 |
| 2025-26 | St Pauli | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | St Pauli | 33 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | St Pauli | 33 | 0 | 0 | 17 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kilian Fischer| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 32 | 1 | 0 | 34 | — | 6 | 6,6 |
| 2023-24 | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Adjei Adjetey| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | FC Basel 1893 | 20 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 35 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 20 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joakim Mæhle Pedersen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 28 | 3 | 4 | 9 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 30 | 2 | 3 | 19 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Muhammed Mehmet Damar| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Elversberg | 31 | 9 | 3 | 45 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Hannover | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hannover | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattias Olof Svanberg| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 22 | 3 | 1 | 16 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 25 | 1 | 3 | 42 | — | 8 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Vinicius de Souza Costa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 36 | 1 | 1 | 64 | — | 10 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Lommel SK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robert-Nesta Glatzel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 7 | 5 (1 z karnych) | 1 | 12 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Hamburg | 2 | 1 (1 z karnych) | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Hamburg | 15 | 10 (2 z karnych) | 1 | 14 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Hamburg | 32 | 22 (2 z karnych) | 4 | 28 | — | 1 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fraser David Ingham Hornby| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Darmstadt | 2 | 2 | 0 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Darmstadt | 30 | 12 (3 z karnych) | 2 | 32 | — | 6 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Darmstadt | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabian Reese| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | Hertha | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Hertha | 18 | 11 | 1 | 13 | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Hertha | 31 | 9 (3 z karnych) | 11 | 25 | — | 2 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Hannover — 4-3-3
Trener : S. Wagner od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Boris Tomiak| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hannover | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Hannover | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Kaiserslautern | 15 | 4 | 0 | 9 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Hannover | 14 | 0 | 0 | 9 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Kaiserslautern | 30 | 4 (2 z karnych) | 2 | 19 | — | 5 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ime Okon| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jean Hugonet| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hannover | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Magdeburg | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Magdeburg | 32 | 3 | 3 | 23 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | Magdeburg | 14 | 1 | 0 | 24 | — | 5 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maurice Neubauer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hannover | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Hannover | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Hannover | 34 | 3 | 7 | 34 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Elversberg | 34 | 3 | 7 | 34 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Elversberg | 30 | 3 | 1 | 27 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kolja Nuno Oudenne| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 22 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 13 | 0 | 2 | 8 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lars Timo Gindorf| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 9,3 |
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | 32 | 1 | 0 | 16 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | 10 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefán Teitur Þórðarson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Iceland | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Hannover | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 9,4 |
| 2025-26 | Hannover | 16 | 3 | 1 | 6 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Preston | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Preston | 44 | 3 | 2 | 15 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Preston North End FC | 44 | 3 | 2 | 15 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Silkeborg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Silkeborg | 28 | 9 | 1 | 8 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mustapha Bundu Shong Hames| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hannover | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Hannover | 22 | 4 | 5 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Plymouth | 42 | 10 | 6 | 45 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Plymouth | 27 | 3 | 1 | 12 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Anderlecht | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emir Sahiti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hannover | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 4,9 |
| 2025-26 | Hamburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Hamburg | 22 | 3 | 2 | 18 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benedikt Oscar Pichler| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hannover | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 9,5 |
| 2025-26 | Hannover | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Hannover | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Holstein Kiel | 22 | 8 | 1 | 29 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Wolfsburg 8, Hannover 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Timo Gansloweit
Strzelcy w tych meczach : F. Reese Wolfsburg, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 16/08/2026 | Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | Wolfsburg |
| 15/05/1996 | Wolfsburg – Hannover 2. Bundesliga ♂ | 3 – 3 | remis |
| 29/10/1995 | Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | Wolfsburg |
| 26/05/1995 | Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂ | 1 – 1 | remis |
| 27/11/1994 | Wolfsburg – Hannover 2. Bundesliga ♂ | 2 – 1 | Wolfsburg |
| 14/05/1994 | Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂ | 2 – 0 | Hannover |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Wolfsburg – Hannover →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.