AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

2. Bundesliga ♂ · niedz. 21 lut 2027 · 13:30

Dresden – Braunschweig

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Dresden DNVDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Hertha 2. Bundesliga ♂1 – 2D
10/10/2026wyj.Osnabruck 2. Bundesliga ♂1 – 1N
18/10/2026dom.Magdeburg 2. Bundesliga ♂2 – 0V
25/10/2026wyj.Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂0 – 3D
01/11/2026wyj.Hannover 2. Bundesliga ♂1 – 2D

Braunschweig DVDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Kaiserslautern 2. Bundesliga ♂0 – 1D
09/10/2026dom.Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂1 – 0V
17/10/2026wyj.Greuther Furth 2. Bundesliga ♂0 – 2D
25/10/2026dom.Hannover 2. Bundesliga ♂2 – 0V
30/10/2026wyj.Bielefeld 2. Bundesliga ♂1 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Dresden mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Hannover · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Braunschweig porażki z rzędu: 4 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 1-3 z Bielefeld · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Dresden

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,00 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · L. Grill rotacja · obrony: 8, 89% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,0

Trener · T. Stamm od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LWLLDLDW

Braunschweig

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,50 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 16,4 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,5 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · R. Hoffmann rotacja · obrony: 6, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 4,00 · ocena 7,6

Trener · Lars Kornetka od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-1-2 ×2, 4-2-3-1 ×2)

Forma (API-Football): WLLLDLWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Dresden

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Braunschweig

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,8 dla Dresden, 11,0 dla Braunschweig · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: K. OkpalaKennedy Onyedika Okpala

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden3002—06,4
2026-27Dynamo Dresden2002—04,4
2025-26Paderborn000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), V. VermeijVincent Vermeij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden1101—07,2
2026-27Dresden1101—07,2
2025-26Dresden2411217—27,1
2025-26Dynamo Dresden2411217—27,1
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Fortuna Dusseldorf221 (1 z karnych)110—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf3012 (1 z karnych)321—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. InanogluKaan İnanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden111——07,0
2026-27Dresden111——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. EntrupMaximilian Entrup
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig1021—06,9
2026-27Braunschweig1021—06,9
2025-26LASK231113—16,5
2024-25LASK2913316—47,1
2023-24Hartberg2613 (1 z karnych)319—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Dresden

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
24 P. ČovićPatrice Čović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden4106—15,4
2026-27Dynamo Dresden2102—07,2
2026-27Werder Bremen000——0—
2025-26Werder Bremen1002—06,2
2024-25Werder Bremen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,3341 %
9 V. VermeijVincent Vermeij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden1101—07,2
2026-27Dresden1101—07,2
2025-26Dresden2411217—27,1
2025-26Dynamo Dresden2411217—27,1
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Fortuna Dusseldorf221 (1 z karnych)110—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf3012 (1 z karnych)321—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
11 K. InanogluKaan İnanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden111——07,0
2026-27Dresden111——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %111,3824 %
18 R. WagnerRobert Wagner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden110——08,0
2026-27Dresden110——08,0
2025-26Dresden150021—56,8
2025-26Dynamo Dresden150021—56,8
2025-26Holstein Kiel2003—06,7
2024-25Freiburg2001—06,8
2024-25St Pauli2001—06,8
2023-24Greuther Furth314428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0024 %
20 B. BobzienBen Bobzien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden112——010,0
2026-27Dresden112——010,0
2025-26Dresden15459—16,9
2025-26Dynamo Dresden15459—16,9
2025-26Mainz1002—16,0
2024-25A. Klagenfurt319 (5 z karnych)119—67,1
2023-24A. Lustenau271413—46,7
2023-24Mainz—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %121,0024 %

Braunschweig

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
15 Max MarieMax Marie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig1201—07,9
2026-27Braunschweig1201—07,9
2025-26Braunschweig101——17,7
2025-26Eintracht Braunschweig101——17,7
2024-25Eintracht Braunschweig290016—46,6
2024-25Braunschweig290016—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %202,0024 %
26 Hugo Luis AfonsoHugo Luis Afonso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Braunschweig000——0—
2025-26Eintracht Braunschweig000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %00—60 %
11 J. MijatovićJovan Mijatović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Braunschweig5000—06,6
2026-27Eintracht Braunschweig3000—06,6
2025-26Braunschweig141116—26,7
2025-26Oud-Heverlee Leuven140112—26,5
2025-26Eintracht Braunschweig141116—26,7
2024-25Oud-Heverlee Leuven4102—2 16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0015 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Dresden — 4-3-3

Trener : T. Stamm od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Hannes Lennart Grill Dresden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dresden · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,6 Braunschweig · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,6 Greuther Furth · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Osnabruck · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Union Berlin · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 L. GrillAlexander Rossipal Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Dresden · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 7, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 7, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Hansa Rostock · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Dresden · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Hansa Rostock · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 19 A. RossipalThomas Leon Keller Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Dresden · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Heidenheim · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heidenheim · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Heidenheim · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0 39 T. KellerTill Neininger Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 1,6 Wolfsburg · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 T. NeiningerJonas Sterner Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dresden · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Hannover · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hannover · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Dresden · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 32 J. SternerPatrice Čović Dresden · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,4 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Werder Bremen · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Werder Bremen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Werder Bremen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 P. ČovićTobias Raschl Dresden · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Preußen Münster · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Kaiserslautern · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Kaiserslautern · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Kaiserslautern · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Greuther Furth · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 T. RaschlBen Bobzien Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Dresden · 2025-26: mecze 15, gole 4, asysty 5, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 15, gole 4, asysty 5, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mainz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 A. Klagenfurt · 2024-25: mecze 31, gole 9, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 A. Lustenau · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 4, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Mainz · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 B. BobzienKennedy Onyedika Okpala Dresden · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,4 Paderborn · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 K. OkpalaVincent Vermeij Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Dresden · 2025-26: mecze 24, gole 11, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Dynamo Dresden · 2025-26: mecze 24, gole 11, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 30, gole 12, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 9 V. VermeijKaan İnanoğlu Dynamo Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dresden · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 11 K. Inanoglu
Hannes Lennart Grill
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden2000—07,0
2025-26Dresden000——0—
2025-26Dynamo Dresden000——0—
2024-25Eintracht Braunschweig9001—0 16,6
2024-25Braunschweig9001—0 16,6
2024-25Greuther Furth3001—06,6
2023-24Osnabruck15001—07,2
2023-24Union Berlin—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Rossipal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden101——08,3
2026-27Dresden101——08,3
2025-26Dresden284722—47,0
2025-26Dynamo Dresden284722—47,0
2024-25Hansa Rostock322012—6 16,8
2024-25Dresden191012—5 16,8
2024-25Dynamo Dresden191012—5 16,8
2023-24Hansa Rostock250223—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Leon Keller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden100——07,5
2026-27Dynamo Dresden100——07,5
2025-26Dresden143018—27,2
2025-26Dynamo Dresden143018—27,2
2025-26Heidenheim000——0—
2024-25Heidenheim20006—26,7
2023-24Heidenheim2001—0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Till Neininger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden1002—06,4
2026-27Dresden1002—01,6
2025-26Wolfsburg000——0—
2024-25Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jonas Sterner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden100——07,2
2026-27Dynamo Dresden100——07,2
2025-26Dresden170316—36,7
2025-26Dynamo Dresden170316—36,7
2025-26Hannover100——06,2
2024-25Hannover1001—07,3
2024-25Dynamo Dresden1001—07,3
2024-25Dresden1001—07,3
2024-25Holstein Kiel0001—07,3
2023-24Holstein Kiel16207—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrice Čović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden4106—15,4
2026-27Dynamo Dresden2102—07,2
2026-27Werder Bremen000——0—
2025-26Werder Bremen1002—06,2
2024-25Werder Bremen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tobias Raschl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden6015—06,5
2026-27Dynamo Dresden4012—06,1
2025-26Preußen Münster7007—16,6
2025-26Kaiserslautern2001—16,7
2024-25Kaiserslautern26007—26,5
2023-24Kaiserslautern281315—46,8
2023-24Greuther Furth000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ben Bobzien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden112——010,0
2026-27Dresden112——010,0
2025-26Dresden15459—16,9
2025-26Dynamo Dresden15459—16,9
2025-26Mainz1002—16,0
2024-25A. Klagenfurt319 (5 z karnych)119—67,1
2023-24A. Lustenau271413—46,7
2023-24Mainz—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kennedy Onyedika Okpala
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dresden3002—06,4
2026-27Dynamo Dresden2002—04,4
2025-26Paderborn000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Vermeij
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden1101—07,2
2026-27Dresden1101—07,2
2025-26Dresden2411217—27,1
2025-26Dynamo Dresden2411217—27,1
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Fortuna Dusseldorf221 (1 z karnych)110—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf3012 (1 z karnych)321—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaan İnanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Dynamo Dresden111——07,0
2026-27Dresden111——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Braunschweig — 4-3-3

Trener : Lars Kornetka od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ron-Thorben Hoffmann Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Braunschweig · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Schalke 04 · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Braunschweig · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Eintracht Braunschweig · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Schalke 04 · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 1 R. HoffmannIsidoros Koutsidis Braunschweig · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volos NFC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 I. KoutsidisKevin Ehlers Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Braunschweig · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Dresden · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Dynamo Dresden · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 21 K. EhlersLukas Frenkert Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Preußen Münster · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Braunschweig · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Preußen Münster · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 L. FrenkertMehmet Can Aydın Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Braunschweig · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Schalke 04 · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Schalke 04 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 M. AydınFlorian Flick Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Braunschweig · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Nurnberg · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nurnberg · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Nurnberg · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Schalke 04 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 6 F. FlickMax Marie Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Braunschweig · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 15 M. MarieJunior Arlet Zé Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Basel 1893 · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Midtjylland · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 19 J. Arlet ZéMaximilian Entrup Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 LASK · 2025-26: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 LASK · 2024-25: mecze 29, gole 13, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Hartberg · 2023-24: mecze 26, gole 13, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 9 M. EntrupJovan Mijatović Braunschweig · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Braunschweig · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Oud-Heverlee Leuven · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Eintracht Braunschweig · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,2 11 J. MijatovićJan Urbich Eintracht Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Braunschweig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 M'gladbach · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 J. Urbich
Ron-Thorben Hoffmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Braunschweig100——07,6
2026-27Eintracht Braunschweig100——07,6
2025-26Braunschweig100——07,3
2025-26Eintracht Braunschweig100——07,3
2024-25Eintracht Braunschweig1501——17,2
2024-25Braunschweig1501——17,2
2024-25Schalke 04201——17,2
2023-24Braunschweig33001—17,1
2023-24Eintracht Braunschweig33001—17,1
2023-24Schalke 04—001——7,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isidoros Koutsidis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Braunschweig2002—16,9
2026-27Eintracht Braunschweig1000—06,0
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Volos NFC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kevin Ehlers
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Braunschweig1001—06,6
2026-27Eintracht Braunschweig1001—06,6
2025-26Braunschweig1002—06,0
2025-26Eintracht Braunschweig1002—06,0
2024-25Eintracht Braunschweig331021—46,9
2024-25Braunschweig331021—46,9
2023-24Dresden16001—1 16,5
2023-24Dynamo Dresden16001—1 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukas Frenkert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Braunschweig100——06,7
2026-27Eintracht Braunschweig100——06,7
2025-26Braunschweig1002—06,3
2025-26Eintracht Braunschweig1002—06,3
2024-25Preußen Münster253222—87,1
2024-25Eintracht Braunschweig253222—87,1
2024-25Braunschweig253222—87,1
2023-24Preußen Münster000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mehmet Can Aydın
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig1001—16,0
2026-27Braunschweig1001—16,0
2025-26Braunschweig1011—07,3
2025-26Eintracht Braunschweig1011—07,3
2024-25Eintracht Braunschweig330127—46,6
2024-25Braunschweig330127—46,6
2024-25Schalke 04290127—46,6
2023-24Schalke 04000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Flick
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig100——07,2
2026-27Braunschweig100——07,2
2025-26Braunschweig271223—46,7
2025-26Eintracht Braunschweig271223—46,7
2025-26Nurnberg000——0—
2024-25Nurnberg331014—36,7
2023-24Nurnberg272117—56,9
2023-24Schalke 0400117—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Max Marie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig1201—07,9
2026-27Braunschweig1201—07,9
2025-26Braunschweig101——17,7
2025-26Eintracht Braunschweig101——17,7
2024-25Eintracht Braunschweig290016—46,6
2024-25Braunschweig290016—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Junior Arlet Zé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig1001—06,5
2026-27Braunschweig1001—06,5
2025-26FC Basel 189311003—06,6
2025-26FC Midtjylland000——0—
2024-25FC Basel 1893000——0—
2023-24FC Basel 189311003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Entrup
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig1021—06,9
2026-27Braunschweig1021—06,9
2025-26LASK231113—16,5
2024-25LASK2913316—47,1
2023-24Hartberg2613 (1 z karnych)319—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jovan Mijatović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Braunschweig5000—06,6
2026-27Eintracht Braunschweig3000—06,6
2025-26Braunschweig141116—26,7
2025-26Oud-Heverlee Leuven140112—26,5
2025-26Eintracht Braunschweig141116—26,7
2024-25Oud-Heverlee Leuven4102—2 16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Urbich
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Eintracht Braunschweig100——06,9
2026-27Braunschweig100——06,9
2025-26M'gladbach000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Dresden
3remis(y)
3zwycięstwa Braunschweig
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Dresden 7, Braunschweig 10 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Lars Erbst

Strzelcy w tych meczach : M. Aydin Braunschweig, 1 · M. Entrup Braunschweig, 1 · N. Rapp Dresden, 1 · T. Keller Dresden, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/09/2026Braunschweig – Dresden 2. Bundesliga ♂2 – 2remis
09/05/2026Braunschweig – Dresden 2. Bundesliga ♂2 – 1Braunschweig
12/12/2025Dresden – Braunschweig 2. Bundesliga ♂2 – 3Braunschweig
08/04/2018Braunschweig – Dresden 2. Bundesliga ♂1 – 1remis
29/10/2017Dresden – Braunschweig 2. Bundesliga ♂1 – 1remis
10/04/2017Braunschweig – Dresden 2. Bundesliga ♂1 – 0Braunschweig

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Dresden – Braunschweig →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13