AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · niedz. 15 lis 2026 · 15:00

Latvia – Armenia

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

32 %1 — Latvia
29 %Remis
38 %2 — Armenia

najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Armenia wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: Elo des sélections (1191 contre 1267) · obliczono 18/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Latvia DNDD od najstarszego do najnowszego

25/09/2026wyj.Armenia Ligue des nations ♂0 – 2D
28/09/2026dom.Cyprus Ligue des nations ♂0 – 0N
02/10/2026dom.Montenegro Ligue des nations ♂1 – 2D
05/10/2026wyj.Cyprus Ligue des nations ♂1 – 2D

Armenia VDDN od najstarszego do najnowszego

25/09/2026dom.Latvia Ligue des nations ♂2 – 0V
28/09/2026dom.Montenegro Ligue des nations ♂2 – 3D
02/10/2026wyj.Cyprus Ligue des nations ♂0 – 2D
05/10/2026wyj.Montenegro Ligue des nations ♂0 – 0N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Latvia mecze bez zwycięstwa: 4 porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Cyprus · 0 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 4 meczach (2 strzelone, 6 stracone)

Armenia mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez gola: 2
po remisie 0-0 z Montenegro · 1 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 4 meczach (4 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Latvia

Atak · gole na mecz: 0,50 · 9,8 strzałów na mecz, 10% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,50

Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · R. Matrevics

Trener · P. Nicolato od 01/02/2024 · prowadzone kluby: 5 od 2014
System: attaque en difficulté

Armenia

Atak · gole na mecz: 1,00 · 12,0 strzałów na mecz, 31% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,25

Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 0,7 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · A. Beglaryan

Trener · E. Melikyan od 01/09/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2011
System: attaque en difficulté

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Latvia

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Armenia

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,7 dla Latvia, 11,4 dla Armenia · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
E. SevikyanEdgar Sevikyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia3003—26,3
2026-27AD Ceuta FC2002—04,3
2026-27Ferencváros TC100——0—
2026-27Ferencvarosi TC1000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Armenia1,380,4529 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Markuss StrodsMarkuss Strods

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274100—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. MiranyanArtur Miranyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), G. ManvelyanGor Manvelyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia300——06,6
2023-24Nantes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. SevikyanEdgar Sevikyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia3003—26,3
2026-27AD Ceuta FC2002—04,3
2026-27Ferencváros TC100——0—
2026-27Ferencvarosi TC1000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Latvia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Markuss StrodsMarkuss Strods
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274100—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6657 %
20 Roberts UldriķisRoberts Uldriķis
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274005—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0057 %
9 V. GutkovskisVladislavs Gutkovskis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Latvia2005—06,6
2025-26Arka Gdynia164120—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0057 %

Armenia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 E. SpertsyanEduard Spertsyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274113—17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %110,3079 %
4 Georgiy HarutyunyanGeorgi Harutyunyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27411——07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %110,26100 %
9 A. SerobyanArtur Serobyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Ararat-Armenia6000—00,0
2026-27Ararat-Armenia4001—16,4
2026-27Armenia310——0—
2023-24Casa Pia2002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %10—75 %
18 A. MiranyanArtur Miranyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %000,00100 %
6 Ugochukwu IwuUgochukwu Christus Iwu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0079 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Latvia — 5-4-1

Trener : P. Nicolato od 01/02/2024 · odczyt z 25/10/2026

Rihards Matrevics 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 R. MatrevicsOskars Vientiess 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 4 O. VientiessDaniels Balodis Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 St Johnstone · 2024-25: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2 D. BalodisDeniss Meļņiks Falkirk · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 21 D. MeļņiksDennis Cirkin 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 3 D. CirkinAntonijs Černomordijs Riga · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 5 A. ČernomordijsAndrejs Cigaņiks FC Luzern · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Luzern · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 5, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 FC Luzern · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 4, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 Widzew Łódź · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Widzew Łódź · 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 14 A. CigaņiksDmitrijs Zelenkovs 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 15 D. ZelenkovsRaivis Andris Jurkovskis Riga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 13 R. JurkovskisEduards Dašķevičs 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 7 E. DaskevicsMarkuss Strods 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 M. Strods
Rihards Matrevics
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oskars Vientiess
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniels Balodis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Latvia200——06,8
2024-25St Johnstone132011—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Deniss Meļņiks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Falkirk7004—05,7
2026-27Latvia2001—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dennis Cirkin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonijs Černomordijs
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Riga3001—06,3
2026-27Latvia2002—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrejs Cigaņiks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Luzern9306—47,2
2026-27Latvia2001—06,6
2025-26FC Luzern261519—26,8
2024-25FC Luzern351438—6 16,9
2024-25Widzew Łódź—00————
2023-24Widzew Łódź263219—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dmitrijs Zelenkovs
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raivis Andris Jurkovskis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Riga7001—16,7
2026-27Latvia200——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eduards Dašķevičs
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Markuss Strods
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274100—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (05/10/2026) zachowanych.

Armenia — 4-3-3

Trener : E. Melikyan od 01/09/2025 · odczyt z 25/10/2026

Arsen Beglaryan 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 12 A. BeglaryanNayair Tiknizyan Armenia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Red Star Belgrade · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Olympiakos · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 21 N. TiknizyanErik Piloyan 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 3 E. PiloyanGeorgi Harutyunyan 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 4 G. HarutyunyanErik Simonyan 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 E. SimonyanUgochukwu Christus Iwu 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 6 U. IwuNarek Hovhannisyan 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 23 N. HovhannisyanKarlen Hovhannisyan Armenia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Ararat-Armenia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 FC Ararat-Armenia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 8 K. HovhannisyanArtur Miranyan 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 18 A. MiranyanGor Manvelyan Armenia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nantes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 G. ManvelyanEdgar Sevikyan Armenia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 AD Ceuta FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,3 Ferencváros TC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ferencvarosi TC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 7 E. Sevikyan
Arsen Beglaryan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nayair Tiknizyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia4005—06,6
2026-27Red Star Belgrade3003—07,2
2026-27Olympiakos2001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erik Piloyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Georgi Harutyunyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27411——07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erik Simonyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ugochukwu Christus Iwu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Narek Hovhannisyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Karlen Hovhannisyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia3005—17,1
2026-27Ararat-Armenia3000—05,9
2026-27FC Ararat-Armenia3000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Artur Miranyan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gor Manvelyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia300——06,6
2023-24Nantes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Edgar Sevikyan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Armenia3003—26,3
2026-27AD Ceuta FC2002—04,3
2026-27Ferencváros TC100——0—
2026-27Ferencvarosi TC1000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (05/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Latvia
0remis(y)
1zwycięstwa Armenia
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Latvia 0, Armenia 2 · obie drużyny strzelają w 0 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 0 % · żółte: 1,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Martin Matoša

Strzelcy w tych meczach : Artur Gharibyan Armenia, 1 · Georgiy Harutyunyan Armenia, 1

DataMeczWynikZwycięzca
25/09/2026Armenia – Latvia Ligue des nations ♂2 – 0Armenia

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Latvia – Armenia →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13