AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · pon. 16 lis 2026 · 15:00

Kazakhstan – Slovakia

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

13 %1 — Kazakhstan
21 %Remis
66 %2 — Slovakia

najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany pierwszy mecz)

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Slovakia wygrałaby około 7, a pozostałych 3 nie.

⚖ Wyrównany pierwszy mecz: Slovakia 2 – 1 Kazakhstan (29/09/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: Elo des sélections (1308 contre 1597) · obliczono 18/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Kazakhstan NDDN od najstarszego do najnowszego

26/09/2026wyj.Faroe Islands Ligue des nations ♂1 – 1N
29/09/2026wyj.Slovakia Ligue des nations ♂1 – 2D
02/10/2026dom.Moldova Ligue des nations ♂1 – 2D
06/10/2026dom.Faroe Islands Ligue des nations ♂2 – 2N

Slovakia VVNV od najstarszego do najnowszego

26/09/2026dom.Moldova Ligue des nations ♂2 – 0V
29/09/2026dom.Kazakhstan Ligue des nations ♂2 – 1V
02/10/2026wyj.Faroe Islands Ligue des nations ♂1 – 1N
06/10/2026wyj.Moldova Ligue des nations ♂4 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Kazakhstan mecze bez zwycięstwa: 4 mecze z rzędu z golem: 4
po remisie 2-2 z Faroe Islands · 0 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 4 meczach (5 strzelone, 7 stracone)

Slovakia mecze bez porażki: 4 mecze z rzędu z golem: 4
po zwycięstwie 4-0 z Moldova · 3 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 4 meczach (9 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Kazakhstan

Atak · gole na mecz: 1,25 · 14,0 strzałów na mecz, 21% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,75

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · Aleksandr Zarutskiy

Trener · J. van 't Schip od 01/10/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2011
System: équilibre entre attaque et défense

Slovakia

Atak · gole na mecz: 2,25 · 16,0 strzałów na mecz, 33% celnych

Obrona · stracone na mecz: 0,50

Dyscyplina · faule na mecz: 8,0 · spalone na mecz: 2,5 · żółte: 1,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · D. Greif

Trener · brak danych

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Kazakhstan

  • Zawieszenie Sergey Malyy · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Kazakhstan – Faroe Islands) prawdopodobne zawieszenie 06/10/2026

Stan na 25/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Slovakia

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,5 dla Kazakhstan, 9,3 dla Slovakia · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
I. KuatIslambek Kuat
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kazakhstan1,280,3726 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Ramazan·KarimovRamazan Karimov

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273103—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. ShushenachevArtur Shushenachev
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. SauerLeo Sauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart5001—06,5
2026-27Slovakia4111—06,8
2025-26Feyenoord100——06,9
2024-25NAC Breda317 (1 z karnych)221—26,9
2024-25Feyenoord00 (1 z karnych)221—06,9
2023-24Feyenoord13235—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. ĎurišDávid Ďuriš
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia200——06,7
2023-24Ascoli11205—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Kazakhstan

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 Ramazan·KarimovRamazan Karimov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273103—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %100,4679 %
18 D. KaramanDinmukhamed Karaman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—05,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %000,0079 %
5 I. KuatIslambek Kuat
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %000,0079 %
9 Bauyrzhan IslamkhanBauyrzhan Islamkhan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273022—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %020,0079 %
2 S. MaliySergiy Maliy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—0 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,8936 %

Slovakia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 D. HanckoDávid Hancko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4202—07,3
2026-27Ath Madrid100——06,5
2025-26Ath Madrid100——0—
2024-25Feyenoord12105—16,9
2024-25Ath Madrid12105—16,9
2023-24Feyenoord100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %200,6979 %
10 T. SuslovTomáš Suslov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4112—17,3
2026-27Verona3013—26,9
2025-26Verona11009—1 16,4
2024-25Verona310154—66,8
2023-24Verona323 (1 z karnych)540—76,9
2023-24Groningen210——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %110,26100 %
15 D. StrelecDavid Strelec
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4103—17,0
2026-27Middlesbrough200——06,6
2025-26Middlesbrough358119—26,7
2023-24Spezia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %100,3679 %
17 L. HaraslínLukáš Haraslín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4111—07,7
2026-27Sparta Prague2002—06,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %110,3179 %
8 O. DudaOndrej Duda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4113—16,7
2024-25Verona281351—127,0
2023-24Verona321454—127,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %110,3379 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Kazakhstan — 4-3-3

Trener : J. van 't Schip od 01/10/2026 · odczyt z 25/10/2026

Aleksandr Zarutskiy 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 16 A. ZarutskiyNuraly Alip 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 3 N. AlipSergiy Maliy 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 2 S. MaliyAleksandr Mrynskiy FC Kairat · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Kazakhstan · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Kairat Almaty · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 13 A. MrynskiyZ. Amir Kazakhstan · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Le Mans · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Le Mans · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 Z. AmirIslambek Kuat 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 5 I. KuatBauyrzhan Islamkhan 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 9 B. IslamkhanStanislav Basmanov 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 13 s. basmanovRamazan Karimov 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 19 Ramazan·KarimovArtur Shushenachev 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 A. ShushenachevNauryzbek Zhagorov 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 14 N. Zhagorov *
Aleksandr Zarutskiy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nuraly Alip
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergiy Maliy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—0 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleksandr Mrynskiy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Kairat6001—16,9
2026-27Kazakhstan3001—06,4
2026-27Kairat Almaty1001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zaïd Amir
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kazakhstan3012—06,2
2024-25Le Mans400——1—
2023-24Le Mans700——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Islambek Kuat
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—26,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bauyrzhan Islamkhan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273022—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislav Basmanov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramazan Karimov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273103—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Artur Shushenachev
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nauryzbek Zhagorov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 7 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (06/10/2026) zachowanych.

Slovakia — 4-3-3

Brak informacji o trenerze w danych.

Dominik Greif Slovakia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,1 Lyon · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Mallorca · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 23 D. GreifMilan Škriniar Fenerbahce · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 M. ŠkriniarDávid Hancko Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Ath Madrid · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ath Madrid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ath Madrid · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Feyenoord · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 16 D. HanckoAdam Obert Slovakia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cagliari · 2025-26: mecze 40, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Cagliari · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Cagliari · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 21 A. ObertIvan Mesík Slovakia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Heracles · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Heracles · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Pescara · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 2 I. MesíkStanislav Lobotka Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Napoli · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Napoli · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 22 S. LobotkaTomáš Suslov Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Verona · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,4 Verona · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 54, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Verona · 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Groningen · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 10 T. SuslovLukáš Haraslín Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Sparta Prague · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 17 L. HaraslínDavid Strelec Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Middlesbrough · 2025-26: mecze 35, gole 8, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Spezia · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 D. StrelecLeo Sauer Stuttgart · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Feyenoord · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 NAC Breda · 2024-25: mecze 31, gole 7, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Feyenoord · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Feyenoord · 2023-24: mecze 13, gole 2, asysty 3, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 7 L. SauerDávid Ďuriš Slovakia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ascoli · 2023-24: mecze 11, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 20 D. Ďuriš
Dominik Greif
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia3000—08,1
2026-27Lyon1000—06,2
2025-26Lyon600——07,1
2025-26Mallorca400——07,7
2024-25Mallorca3800——17,1
2023-24Mallorca3800——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Milan Škriniar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fenerbahce8106—17,3
2026-27Slovakia4003—07,4
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce163023—27,0
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG400——0—
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dávid Hancko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4202—07,3
2026-27Ath Madrid100——06,5
2025-26Ath Madrid100——0—
2024-25Feyenoord12105—16,9
2024-25Ath Madrid12105—16,9
2023-24Feyenoord100——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Obert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia3002—07,3
2026-27Cagliari2002—06,5
2025-26Cagliari400122—3 16,9
2024-25Cagliari361122—46,7
2023-24Cagliari170014—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ivan Mesík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia2012—06,9
2026-27Charlton2003—06,1
2026-27Charlton Athletic FC2003—06,1
2025-26Heracles3014—06,9
2024-25Heracles331039—97,0
2023-24Pescara3300——8—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislav Lobotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7103—07,1
2026-27Slovakia4000—07,5
2025-26Napoli2003—07,3
2024-25Napoli330124—37,0
2023-24Napoli380133—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomáš Suslov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4112—17,3
2026-27Verona3013—26,9
2025-26Verona11009—1 16,4
2024-25Verona310154—66,8
2023-24Verona323 (1 z karnych)540—76,9
2023-24Groningen210——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukáš Haraslín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4111—07,7
2026-27Sparta Prague2002—06,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Strelec
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4103—17,0
2026-27Middlesbrough200——06,6
2025-26Middlesbrough358119—26,7
2023-24Spezia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leo Sauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stuttgart5001—06,5
2026-27Slovakia4111—06,8
2025-26Feyenoord100——06,9
2024-25NAC Breda317 (1 z karnych)221—26,9
2024-25Feyenoord00 (1 z karnych)221—06,9
2023-24Feyenoord13235—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dávid Ďuriš
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia200——06,7
2023-24Ascoli11205—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (06/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Kazakhstan
0remis(y)
1zwycięstwa Slovakia
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Kazakhstan 1, Slovakia 2 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Patrik Kolarić

Strzelcy w tych meczach : Dávid Hancko Slovakia, 1 · Leo Sauer Slovakia, 1 · Ramazan·Karimov Kazakhstan, 1

DataMeczWynikZwycięzca
29/09/2026Slovakia – Kazakhstan Ligue des nations ♂2 – 1Slovakia

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Kazakhstan – Slovakia →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13