Ligue des nations ♂ · pon. 16 lis 2026 · 20:45
Germany – Netherlands
Aktualność informacji 5 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 18/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Germany : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Germany : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Netherlands : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Netherlands : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Netherlands wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.
⚖ Wyrównany pierwszy mecz: Netherlands 1 – 1 Germany (24/09/2026), remis.
Źródło: Elo des sélections (1856 contre 1913) · obliczono 18/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Germany NNDVN od najstarszego do najnowszego
| 29/06/2026 | dom. | Paraguay Coupe du monde ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/09/2026 | wyj. | Netherlands Ligue des nations ♂ | 1 – 1 | N |
| 27/09/2026 | dom. | Greece Ligue des nations ♂ | 0 – 1 | D |
| 01/10/2026 | dom. | Serbia Ligue des nations ♂ | 2 – 0 | V |
| 04/10/2026 | wyj. | Greece Ligue des nations ♂ | 0 – 0 | N |
Netherlands NNVNV od najstarszego do najnowszego
| 30/06/2026 | dom. | Morocco Coupe du monde ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/09/2026 | dom. | Germany Ligue des nations ♂ | 1 – 1 | N |
| 27/09/2026 | wyj. | Serbia Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | V |
| 01/10/2026 | wyj. | Greece Ligue des nations ♂ | 2 – 2 | N |
| 04/10/2026 | dom. | Serbia Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Germany mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po remisie 0-0 z Greece · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 3 stracone)
Netherlands mecze bez porażki: 8 mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Serbia · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Germany
Atak · gole na mecz: 1,75 · 19,1 strzałów na mecz, 31% celnych
Obrona · stracone na mecz: 0,88
Dyscyplina · faule na mecz: 13,3 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · M. ter Stegen
Trener · J. Nagelsmann od 01/09/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2013
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Netherlands
Atak · gole na mecz: 2,25 · 16,8 strzałów na mecz, 39% celnych
Obrona · stracone na mecz: 1,25
Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · B. Verbruggen
Trener · R. Koeman od 01/01/2023 · prowadzone kluby: 11 od 2000
System: attaque prolifique derrière une défense solide
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Germany
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
Netherlands
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,6 dla Germany, 11,7 dla Netherlands · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 3,9
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: K. HavertzKai Lukas Havertz M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Germany 4 3 (1 z karnych) 0 3 — 1 7,3 2026-27 Arsenal 1 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Arsenal 23 9 3 38 — 5 7,1 2023-24 Arsenal 37 13 (1 z karnych) 7 49 — 11 7,2 2023-24 Chelsea 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 6 5 1 3 — 1 7,3 2026-27 Germany 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Ein Frankfurt 5 1 0 2 — 0 6,4 2025-26 Elversberg 2 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Elversberg 14 0 0 2 — 0 6,4 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 2 (1 z karnych) 0 3 — 0 6,7
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Germany
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 K. HavertzKai Lukas Havertz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 23 % | 3 | 0 | 0,76 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 F. NmechaFelix Kalu Nmecha
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 1 | 0,33 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 J. MusialaJamal Musiala
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,33 | 79 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 N. BrownNathaniel Brown
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,32 | 79 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 J. KimmichJoshua Walter Kimmich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 2 | 0,00 | 100 % |
Netherlands
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 C. GakpoCody Mathès Gakpo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 33 % | 3 | 1 | 0,73 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 B. BrobbeyBrian Ebenezer Adjei Brobbey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 23 % | 3 | 0 | 1,16 | 79 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 Mexx MeerdinkMexx Meerdink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 2 | 0 | 0,72 | 79 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 C. SummervilleCrysencio Jilbert Sylverio Cir Summerville
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 13 % | 2 | 2 | 0,71 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 V. van DijkVirgil van Dijk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 1 | 1 | 0,23 | 100 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Germany — 4-4-2
Trener : J. Nagelsmann od 01/09/2023 · odczyt z 25/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Barcelona | 28 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Philipp Treu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 5,5 |
| 2026-27 | Freiburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Freiburg | 14 | 0 | 1 | 14 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | St Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Freiburg | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | St Pauli | 26 | 1 | 2 | 10 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Glao Tah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Leverkusen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Leverkusen | 33 | 3 | 0 | 16 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Leverkusen | 31 | 4 | 1 | 33 | — | 6 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nathaniel Brown| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 3 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 26 | 3 | 6 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Nurnberg | 3 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nico Cedric Schlotterbeck| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,7 |
| 2026-27 | Germany | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Dortmund | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7,5 |
| 2024-25 | Dortmund | 23 | 0 | 4 | 18 | — | 7 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Dortmund | 33 | 2 | 1 | 17 | — | 4 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joshua Walter Kimmich| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 2 | — | — | 0 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Felix Kalu Nmecha| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 4 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Dortmund | 26 | 4 | 1 | 22 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Dortmund | 20 | 1 | 2 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 0 | 0 | 2 | 9 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jamal Musiala| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Karim-David Adeyemi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Barcelona | 3 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Germany | 2 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Dortmund | 25 | 7 | 6 | 27 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Dortmund | 21 | 3 | 1 | 20 | — | 5 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kai Lukas Havertz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 4 | 3 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Arsenal | 23 | 9 | 3 | 38 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Arsenal | 37 | 13 (1 z karnych) | 7 | 49 | — | 11 | 7,2 |
| 2023-24 | Chelsea | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Younes Ebnoutalib| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 5 | 1 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Germany | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Elversberg | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Elversberg | 14 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 1 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (04/10/2026) zachowanych.
Netherlands — 4-2-3-1
Trener : R. Koeman od 01/01/2023 · odczyt z 25/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Brighton | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Brighton | 36 | 0 | 1 | — | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Brighton | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Denzel Justus Morris Dumfries| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 0 | 2 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Real Madrid | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,2 |
| 2025-26 | Inter | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Inter | 33 | 7 | 2 | 53 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Inter | 31 | 4 | 4 | 24 | — | 2 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Virgil van Dijk| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Liverpool | 36 | 2 | 2 | 23 | — | 3 1 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Micky van de Ven| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Tottenham | 19 | 0 | 2 | 10 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Tottenham | 28 | 3 | 0 | 13 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Teun Koopmeiners| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Juventus | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Juventus | 28 | 3 | 3 | 32 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | 12 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Atalanta | 34 | 12 (2 z karnych) | 5 | 51 | — | 5 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Jiro Gravenberch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Liverpool | 4 | 2 | 1 | 3 | — | 2 | 7,5 |
| 2023-24 | Liverpool | 31 | 1 | 0 | 20 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joey Veerman| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tijjani Reijnders| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 3 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Milan | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Milan | 37 | 10 | 4 | 28 | — | 2 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Milan | 36 | 3 | 3 | 21 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Crysencio Jilbert Sylverio Cir Summerville| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2025-26 | West Ham | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | West Ham | 19 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leeds | 46 | 20 (4 z karnych) | 9 | 54 | — | 8 | 7,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Niklas Lang| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Vaduz | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 |
| 2026-27 | Napoli | 5 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | 13 | 0 | 3 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Napoli | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Club Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mexx Meerdink| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 2 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (04/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 1 · gole: Germany 1, Netherlands 1 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 0 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Alejandro Hernandez
Strzelcy w tych meczach : Cody Gakpo Netherlands, 1 · Felix Nmecha Germany, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 24/09/2026 | Netherlands – Germany Ligue des nations ♂ | 1 – 1 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Germany – Netherlands →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.