AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · pon. 16 lis 2026 · 23:45

Gibraltar – Malta

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

22 %1 — Gibraltar
27 %Remis
51 %2 — Malta

najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany pierwszy mecz)

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Malta wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

⚖ Wyrównany pierwszy mecz: Malta 1 – 1 Gibraltar (01/10/2026), remis.

Źródło: Elo des sélections (1031 contre 1207) · obliczono 18/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Gibraltar NN od najstarszego do najnowszego

27/09/2026dom.Andorra Ligue des nations ♂0 – 0N
01/10/2026wyj.Malta Ligue des nations ♂1 – 1N

Malta VNV od najstarszego do najnowszego

24/09/2026wyj.Andorra Ligue des nations ♂2 – 1V
01/10/2026dom.Gibraltar Ligue des nations ♂1 – 1N
04/10/2026dom.Andorra Ligue des nations ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Gibraltar remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z Malta · 0 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 2 meczach (1 strzelone, 1 stracone)

Malta mecze bez porażki: 3
po zwycięstwie 1-0 z Andorra · 2 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (4 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Gibraltar

Atak · gole na mecz: 0,50 · 7,0 strzałów na mecz, 21% celnych

Obrona · stracone na mecz: 0,50

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 2)

Bramkarz · B. Banda

Trener · S. Wiseman od 01/03/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2023
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Malta

Atak · gole na mecz: 1,33 · 14,0 strzałów na mecz, 45% celnych

Obrona · stracone na mecz: 0,67

Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · H. Bonello

Trener · E. De Leo od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Gibraltar

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Malta

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,2 dla Gibraltar, 11,8 dla Malta · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
G. TorrillaGraeme Lee Torrilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln Red Imps FC3003—16,6
2026-27Gibraltar2005—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gibraltar1,570,4129 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: I. CardonaIrvin Charly Jose Cardona

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), T. De BarrAndre Tjay De Barr
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. PozoNicholas Charles Pozo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Liam JessopLiam Jessop
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Gibraltar

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 D. BentDaniel Bent
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,52100 %
10 T. De BarrAndre Tjay De Barr
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,00100 %
17 Liam JessopLiam Jessop
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,00100 %
22 G. TorrillaGraeme Lee Torrilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln Red Imps FC3003—16,6
2026-27Gibraltar2005—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,00100 %
11 J. ScanlonJames Scanlon
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,00100 %

Malta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 I. CardonaIrvin Charly Jose Cardona
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

33 %110,33100 %
6 M. GuillaumierMatthew Guillaumier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2003—06,8
2025-26Panserraikos7008—16,4
2024-25Stal Mielec253327—56,9
2023-24Stal Mielec282024—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0072 %
10 T. TeumaTeddy Teuma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—07,2
2025-26Standard9018—26,7
2025-26Reims2101—07,6
2024-25Reims231 (1 z karnych)011—16,7
2023-24Reims286 (1 z karnych)333—77,3
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0072 %
20 I. ChouarefIlyas Chouaref
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Sion8227—17,4
2026-27Malta2005—1 17,6
2025-26FC Sion311023—36,8
2024-25FC Sion376344—67,2
2023-24FC Sion376344—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0072 %
23 A. SatarianoAlexander Satariano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2001—06,8
2023-24Frosinone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0072 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Gibraltar — 4-3-3

Trener : S. Wiseman od 01/03/2025 · odczyt z 25/10/2026

Jaylan Ernest Hankins Lincoln Red Imps FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,3 Gibraltar · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 23 J. HankinsKian Joe Ronan 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 8 K. RonanDaniel Bent 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 5 D. BentBernardo Morgado Gaspar Lopes Gibraltar · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lincoln Red Imps FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 6 B. LopesEthan Terence Jolley Gibraltar · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lincoln Red Imps FC · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 E. JolleyGraeme Lee Torrilla Lincoln Red Imps FC · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Gibraltar · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 22 G. TorrillaJames Scanlon 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 11 J. ScanlonJulian John Valarino 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 3 J. ValarinoAndre Tjay De Barr 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 10 T. De BarrNicholas Charles Pozo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 4 N. PozoLiam Jessop 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 L. Jessop
Jaylan Ernest Hankins
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln Red Imps FC200——18,3
2026-27Gibraltar100——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kian Joe Ronan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Bent
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bernardo Morgado Gaspar Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gibraltar200——06,8
2026-27Lincoln Red Imps FC200——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Terence Jolley
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gibraltar000——0—
2026-27Lincoln Red Imps FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Graeme Lee Torrilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lincoln Red Imps FC3003—16,6
2026-27Gibraltar2005—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Scanlon
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julian John Valarino
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andre Tjay De Barr
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicholas Charles Pozo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Liam Jessop
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (01/10/2026) zachowanych.

Malta — 4-2-3-1

Trener : E. De Leo od 01/01/2025 · odczyt z 25/10/2026

Henry Bonello 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 1 H. BonelloRyan Camenzuli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 3 R. CamenzuliEnrico Pepe 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 13 E. PepeKurt Shaw 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 5 K. ShawZach Muscat Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Chaves · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Farense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Farense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 Z. MuscatIlyas Chouaref FC Sion · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,6 FC Sion · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 FC Sion · 2024-25: mecze 37, gole 6, asysty 3, faule 44, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 FC Sion · 2023-24: mecze 37, gole 6, asysty 3, faule 44, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 20 I. ChouarefTeddy Teuma Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Standard · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Reims · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Reims · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Reims · 2023-24: mecze 28, gole 6, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,3 St. Gilloise · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 T. TeumaAlexander Satariano Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Frosinone · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 A. SatarianoBrandon Diego Paiber 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 B. PaiberMatthew Guillaumier Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Panserraikos · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Stal Mielec · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Stal Mielec · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 6 M. GuillaumierIrvin Charly Jose Cardona Malta · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 St Etienne · 2025-26: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Espanol · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 St Etienne · 2024-25: mecze 15, gole 5, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Augsburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2023-24: mecze 20, gole 9, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Augsburg · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 11 I. Cardona
Henry Bonello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——07,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Camenzuli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrico Pepe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kurt Shaw
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—0 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zach Muscat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—16,7
2025-26Chaves5003—26,8
2024-25Farense000——0—
2023-24Chaves292020—5 16,9
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilyas Chouaref
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Sion8227—17,4
2026-27Malta2005—1 17,6
2025-26FC Sion311023—36,8
2024-25FC Sion376344—67,2
2023-24FC Sion376344—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Teddy Teuma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—07,2
2025-26Standard9018—26,7
2025-26Reims2101—07,6
2024-25Reims231 (1 z karnych)011—16,7
2023-24Reims286 (1 z karnych)333—77,3
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Satariano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2001—06,8
2023-24Frosinone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brandon Diego Paiber
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthew Guillaumier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2003—06,8
2025-26Panserraikos7008—16,4
2024-25Stal Mielec253327—56,9
2023-24Stal Mielec282024—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Irvin Charly Jose Cardona
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (04/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Gibraltar
1remis(y)
0zwycięstwa Malta
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Gibraltar 1, Malta 1 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 0 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Antoni Bandić

Strzelcy w tych meczach : James Scanlon Gibraltar, 1 · Joseph Mbong Malta, 1

DataMeczWynikZwycięzca
01/10/2026Malta – Gibraltar Ligue des nations ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Gibraltar – Malta →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13