Scottish Premiership ♂ · sob. 07 lis 2026 · 16:00
St Johnstone – Dundee
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 5 godz. temu
- Kadra St Johnstone : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w St Johnstone : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Dundee : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Dundee : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
Oczekiwany wynik 1 – 0 (9 %) · oczekiwane gole 1,44 – 1,32 Co to jest?
Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów St Johnstone wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.
⚖ Wyrównany pierwszy mecz: Dundee 1 – 1 St Johnstone (02/09/2026), remis.
Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
St Johnstone VNDNN od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | wyj. | Aberdeen Scottish Premiership ♂ | 1 – 0 | V |
| 17/10/2026 | dom. | Dundee United Scottish Premiership ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Rangers Scottish Premiership ♂ | 0 – 4 | D |
| 28/10/2026 | dom. | Motherwell Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Kilmarnock Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | N |
Dundee VVNDV od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | dom. | Motherwell Scottish Premiership ♂ | 2 – 1 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | Falkirk Scottish Premiership ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/10/2026 | dom. | Rangers Scottish Premiership ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | St Mirren Scottish Premiership ♂ | 1 – 2 | D |
| 28/10/2026 | dom. | Kilmarnock Scottish Premiership ♂ | 3 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
St Johnstone mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez porażki: 3 u siebie remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Kilmarnock · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 9 stracone)
Dundee mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 4 u siebie
po zwycięstwie 3-1 z Kilmarnock · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
St Johnstone
Atak · gole na mecz: 1,20 (1,60 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,20 (1,40 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 14, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · T. Steward · obrony: 38, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,11 · ocena 7,4
Trener · Simo Valakari od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): WLLDWLDWD
Dundee
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,6 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,20 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 12, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)
Bramkarz · O. Goodman · obrony: 38, 84% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,77 · ocena 7,1
Trener · Steven Pressley od 01/06/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×3)
Forma (API-Football): LWWLDLWWD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
St Johnstone
- Zawieszenie Kai Fotheringham · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Rangers – St Johnstone) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Dundee
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,0 dla St Johnstone, 11,2 dla Dundee · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 3,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: J. FowlerJ. Fowler M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 6 (2 z karnych) 1 5 — 0 7,1 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 2 2 — 1 6,6 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dundee 7 3 0 10 — 0 6,8 2024-25 FC Basel 1893 16 1 1 6 — 1 6,8 2024-25 Grasshoppers — 0 0 — — — — 2023-24 Grasshoppers 31 2 2 24 — 2 1 6,6 2023-24 FC Basel 1893 0 0 2 24 — 0 6,6 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 1 0 2 — 2 6,9 2025-26 4 0 0 — — 0 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
St Johnstone
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 J. FowlerJ. Fowler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 32 % | 6 | 1 | 0,90 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 C. DiabateCheick Tiemoko Diabate
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,13 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
99 R. PatonRuari Paton
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,20 | 50 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 E. AlićEnes Alić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,20 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
42 R. McAlearReece McAlear
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 79 % |
Dundee
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 J. WestleyJoseph Anthony Westley
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 3 | 0 | 0,50 | 69 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 O. BevanOwen Lucas Bevan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,22 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 B. FinkBradley Thomas Fink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 3 | 0 | 0,63 | 54 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 J. BevanJoseph Bevan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,15 | 69 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 D. WrightDrey Jermaine Wright
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,12 | 77 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
St Johnstone — 4-4-2
Trener : Simo Valakari od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | St Johnstone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Portsmouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Portsmouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cheick Tiemoko Diabate| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Liam Smith| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Aberdeen | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Hearts | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Swansea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Livingston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Hearts | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Swansea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Swansea City AFC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daniel Finlayson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Livingston | 5 | 0 | 1 | 5 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Livingston | 5 | 0 | 1 | 5 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Livingston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zach Joseph Mitchell| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Charlton | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Hibernian | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Charlton Athletic FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | St Johnstone | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Charlton Athletic FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Charlton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Reece McAlear| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 9 | 0 | 0 | 19 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | St Johnstone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Livingston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Livingston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Taylor Steven| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joel Allen Cotterill| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Dundee | 13 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Swansea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Swansea City AFC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Josh Campbell| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Johnstone | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 4,8 |
| 2026-27 | Hibernian | 1 | 1 (1 z karnych) | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Hibernian | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 6,3 |
| 2024-25 | Hibernian | 33 | 4 | 1 | 27 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Hibernian | 19 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
J. Fowler| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 6 (2 z karnych) | 1 | 5 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
James Gullan| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Dundee — 4-4-2
Trener : Steven Pressley od 01/06/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dundee | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Crystal Palace | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Owen Lucas Bevan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dundee | 9 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Hibernian | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bournemouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Astley| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 36 | 0 | 3 | 13 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | 19 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Drey Jermaine Wright| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dundee | 9 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Dundee | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dundee | 32 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | St Johnstone | 31 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | St Johnstone | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Dundee | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Imari-Narain Che Hines-Samuels| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dundee | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Dundee | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dundee | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Billy Hamilton| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dundee | 9 | 0 | 1 | 17 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Dundee | 33 | 1 | 0 | 48 | — | 9 | 6,8 |
| 2025-26 | Lincoln | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Lincoln City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lincoln City FC | 38 | 0 | 1 | 34 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Lincoln | 38 | 0 | 1 | 34 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Lincoln | 30 | 3 | 1 | 52 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Lincoln City FC | 30 | 3 | 1 | 52 | — | 8 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joseph Bevan| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alan James Forrest| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Curtis Julian Jones| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Dundee | 3 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Dundee | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Hull | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Liverpool | 27 | 1 | 1 | 16 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Hull | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bradley Thomas Fink| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dundee | 7 | 3 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 16 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Grasshoppers | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Grasshoppers | 31 | 2 | 2 | 24 | — | 2 1 | 6,6 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 2 | 24 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ashley Hay| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: St Johnstone 6, Dundee 10 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: S. McLean ×4, R. Hardie, I. Snedden
Strzelcy w tych meczach : L. Cameron Dundee, 5 · M. Kirk St Johnstone, 2 · S. Murray Dundee, 2 · A. Bakayoko Dundee, 1 · A. Sidibeh St Johnstone, 1 · C. Reilly Dundee, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 02/09/2026 | Dundee – St Johnstone Scottish Premiership ♂ | 1 – 1 | remis |
| 18/05/2025 | St Johnstone – Dundee Scottish Premiership ♂ | 0 – 2 | Dundee |
| 01/03/2025 | Dundee – St Johnstone Scottish Premiership ♂ | 1 – 1 | remis |
| 05/01/2025 | St Johnstone – Dundee Scottish Premiership ♂ | 1 – 3 | Dundee |
| 26/10/2024 | Dundee – St Johnstone Scottish Premiership ♂ | 1 – 2 | St Johnstone |
| 30/03/2024 | St Johnstone – Dundee Scottish Premiership ♂ | 1 – 2 | Dundee |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia St Johnstone – Dundee →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.