Ligue des Champions ♂ · wt. 03 lis 2026 · 20:00
Feyenoord – Inter
Aktualność informacji 5 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 03/11/2026 do sprawdzenia
- Kadra Feyenoord : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Feyenoord : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Inter : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Inter : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność dobra (obniżona z „wysoka”: podzielone opinie) Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Inter wygrałaby około 10, a pozostałych 0 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
⚠ Opinie podzielone: 41 pkt różnicy przy zwycięstwo Inter. Rynek wierzy w to wyraźnie bardziej niż nasz model: ten mecz jest mniej oczywisty, niż mówią kursy.
Źródło: cotes du marché · obliczono 03/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Feyenoord DVD od najstarszego do najnowszego
| 09/09/2026 | wyj. | Barcelona Ligue des Champions ♂ | 1 – 5 | D |
| 14/10/2026 | dom. | Como Ligue des Champions ♂ | 3 – 2 | V |
| 21/10/2026 | wyj. | Betis Ligue des Champions ♂ | 0 – 1 | D |
Inter DDV od najstarszego do najnowszego
| 08/09/2026 | wyj. | Real Madrid Ligue des Champions ♂ | 1 – 2 | D |
| 13/10/2026 | dom. | Club Brugge Ligue des Champions ♂ | 3 – 4 | D |
| 21/10/2026 | dom. | Shakhtar Donetsk Ligue des Champions ♂ | 1 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Feyenoord brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Betis · 1 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (4 strzelone, 8 stracone)
Inter brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 1-0 z Shakhtar Donetsk · 1 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (5 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Feyenoord
Atak · gole na mecz: 3,40 (2,80 u siebie, 4,00 na wyjeździe) · 9,7 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,7 · spalone na mecz: 3,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · T. Ernst · obrony: 21, 84% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,44 · ocena 6,7
Trener · Giovanni van Bronckhorst od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2)
Forma (API-Football): WDWDWWWWW
Inter
Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 21,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 8,3 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9
Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WWWWDWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Feyenoord
- Kontuzja J. Bos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja T. Beelen · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: B. Nieuwkoop (Kolano), G. Smal (Kostka), J. Moder (Kolano), R. Nelson (Uraz mięśniowy), S. van Persie (Stłuczenie)
Inter
- Zawieszenie Alessandro Bastoni · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Inter – Shakhtar Donetsk) prawdopodobne zawieszenie 21/10/2026
- Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia : Glenn Nyberg mecze w tym sezonie: 14
Asystenci: Mahbod Beigi, Andreas Söderkvist · Sędzia techniczny: Adam Ladebäck · VAR: Tomasz Kwiatkowski (asystent VAR: Stuart Attwell) · oficjalna nominacja (uefa.com)
22,8 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 2,5 · 2,62 żółtych i 0,23 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 1 (statystyki z meczów: 13)
Feyenoord: 13,7 faulu/i na mecz · Inter: 8,3.
Sędzia w normie obu drużyn (22,8 odgwizdanych fauli na mecz, 22,0 zwykle popełnianych łącznie przez obie drużyny).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 9,8 dla Feyenoord, 10,1 dla Inter · Oczekiwane żółte kartki: 2,5 · Oczekiwane spalone: 3,5
Sędzia: −2 % odgwizdanych fauli i −28 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 14).
Napastnicy najczęściej na spalonym: L. ValenteLuciano Valente M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 9 4 (1 z karnych) 1 7 — 0 7,5 2026-27 Netherlands 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Groningen 32 2 7 15 — 4 1 7,1 2023-24 Groningen 35 7 7 19 — 4 7,2 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Inter 6 4 2 9 — 1 7,6 2026-27 France 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Inter 2 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Inter 35 14 4 30 — 1 7,3 2023-24 Inter 35 13 7 35 — 3 7,3 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 8 6 1 8 — 1 7,3 2025-26 Westerlo 36 11 2 71 — 7 7,0 2025-26 Kortrijk 31 8 1 48 — 9 7,0 2024-25 Kortrijk 32 8 1 48 — 9 7,0 2024-25 Westerlo 31 8 1 48 — 9 7,0 2023-24 Ein Frankfurt 8 1 0 1 — 0 6,6 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 8 5 1 4 — 1 8,0 2025-26 Feyenoord 1 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 Feyenoord 33 8 3 12 — 4 7,1 2023-24 Vitesse 14 1 2 10 — 3 6,9 2023-24 Feyenoord — 0 2 10 — — 6,9
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Feyenoord
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 Nacho FerriIgnacio Ferri Julià
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 50 % | 6 | 1 | 1,30 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 A. Hadj-MoussaAnis Hadj-Moussa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 44 % | 5 | 1 | 0,64 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 G. ZechiëlGjivai Zechiël
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 42 % | 5 | 4 | 0,59 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 L. ValenteLuciano Valente
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 38 % | 4 | 1 | 0,51 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 G. DiarraGaoussou Kyassou Diarra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 24 % | 2 | 1 | 0,44 | 100 % |
Inter
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 46 % | 4 | 2 | 0,98 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 31 % | 3 | 0 | 1,29 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 30 % | 2 | 1 | 0,44 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 Carlos AugustoCarlos Augusto Zopolato Neves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 2 | 2 | 0,68 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 N. BarellaNicolò Barella
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 16 % | 1 | 2 | 0,17 | 100 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Feyenoord — 4-3-3
Trener : Giovanni van Bronckhorst od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Hertha | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,1 |
| 2024-25 | Hertha | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Hertha | 27 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mika Màrmol Medina| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 9 | 0 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Las Palmas | 38 | 3 | 2 | 53 | — | 9 | 7,1 |
| 2024-25 | Las Palmas | 30 | 0 | 1 | 33 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Las Palmas | 36 | 0 | 1 | 23 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Andorra | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Givairo Read| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 9 | 0 | 5 | 6 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Feyenoord | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,3 |
| 2024-25 | Feyenoord | 33 | 2 | 6 | 10 | — | 2 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Volendam | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jeremiah Israël St. Juste| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Feyenoord | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 22 | 1 | 1 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 11 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier López Carballo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 4,7 |
| 2026-27 | Sabadell | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Sabadell | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Oviedo | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,7 |
| 2024-25 | Sociedad | 36 | 0 | 0 | 30 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Alaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Burgos | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Alaves | 37 | 1 | 3 | 25 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Burgos | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gjivai Zechiël| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 9 | 5 | 4 | 8 | — | 2 | 7,8 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Utrecht | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 17 | 0 | 2 | 3 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Charles Vanhoutte| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Nice | 7 | 1 | 1 | 6 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | St. Gilloise | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Nice | 8 | 0 | 2 | 11 | — | 3 | 7,7 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 8 | 0 | 2 | 11 | — | 3 | 7,7 |
| 2023-24 | St. Gilloise | 39 | 1 | 0 | — | — | 11 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oussama Targhalline| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Feyenoord | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Alanyaspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luciano Valente| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 9 | 4 (1 z karnych) | 1 | 7 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Netherlands | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Feyenoord | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Groningen | 32 | 2 | 7 | 15 | — | 4 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Groningen | 35 | 7 | 7 | 19 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anis Hadj-Moussa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 8 | 5 | 1 | 4 | — | 1 | 8,0 |
| 2025-26 | Feyenoord | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Feyenoord | 33 | 8 | 3 | 12 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Vitesse | 14 | 1 | 2 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Feyenoord | — | 0 | 2 | 10 | — | — | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ignacio Ferri Julià| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Feyenoord | 8 | 6 | 1 | 8 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Westerlo | 36 | 11 | 2 | 71 | — | 7 | 7,0 |
| 2025-26 | Kortrijk | 31 | 8 | 1 | 48 | — | 9 | 7,0 |
| 2024-25 | Kortrijk | 32 | 8 | 1 | 48 | — | 9 | 7,0 |
| 2024-25 | Westerlo | 31 | 8 | 1 | 48 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 8 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.
Inter — 3-5-2
Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Lazio | 38 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Lazio | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Lazio | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Manuel Obafemi Akanji| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 7,4 |
| 2026-27 | Switzerland | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yann Aurel Ludger Bisseck| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Inter | 27 | 3 | 2 | 16 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Inter | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aarhus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlos Augusto Zopolato Neves| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 5 | 2 | 2 | 4 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Inter | 29 | 3 | 2 | 10 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Monza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Inter | 37 | 0 | 3 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Monza | — | 0 | 3 | 16 | — | — | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolò Barella| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 1 | 2 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Italy | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Inter | 34 | 3 | 6 | 25 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Inter | 37 | 2 | 3 | 28 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andy Alune Diouf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 0 | 3 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Lens | 34 | 1 | 2 | 43 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Lens | 25 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hakan Çalhanoğlu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 5 | 3 (1 z karnych) | 0 | 2 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Türkiye | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Turkey | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Inter | 30 | 5 (3 z karnych) | 6 | 22 | — | 5 | 7,4 |
| 2023-24 | Inter | 32 | 13 (10 z karnych) | 3 | 43 | — | 5 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Henrikh Hamlet Mkhitaryan| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 34 | 1 | 4 | 33 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 36 | 2 | 7 | 34 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Dimarco| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 34 | 4 | 7 | 19 | — | 3 | 7,3 |
| 2023-24 | 30 | 5 | 6 | 12 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francesco Pio Esposito| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 7 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Italy | 4 | 2 | 1 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Spezia | 39 | 19 (1 z karnych) | 3 | 48 | — | 9 | 7,3 |
| 2023-24 | Spezia | 38 | 3 | 0 | 35 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcus Lilian Thuram-Ulien| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 4 | 2 | 9 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Inter | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Inter | 35 | 14 | 4 | 30 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Inter | 35 | 13 | 7 | 35 | — | 3 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.
Pełna historia Feyenoord – Inter →
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
Po meczu
- I segnali di Spence: l’Inter ha la sua freccia Corriere dello Sport · czw. 09:39
- Spence stars as Inter Milan cruise to win at Feyenoord BBC Sport · śr. 22:03
- Tiago Fernandes inspira-se no Inter e Silas Andersen "mete Hjulmand no bolso de trás": ainda a vitória do Sporting em Londres Record · śr. 17:30
- Inter fecha porta ao regresso de Icardi Record · śr. 17:01
- Inter Milan : Carlos Augusto, la nouvelle arme secrète de Cristian Chivu Foot Mercato · śr. 16:26
- Inter, da squadra completa Corriere dello Sport · śr. 10:15 · Reakcja
- La moviola di Feyenoord-Inter 0-3: solo millimetri sul gol annullato Corriere dello Sport · śr. 08:02 · Sędziowanie
- Chivu dopo il tris al Feyenoord: "Abbiamo capito cosa non andava, ora serve una cosa" Corriere dello Sport · wt. 22:39
- Inter quer renovar com Federico Dimarco Record · wt. 22:28
- Bisseck und Zielinski sehenswert: Inter lässt Feyenoord keine Chance kicker · wt. 22:28
- Inter quer renovar com Federico Dimarco Record · wt. 22:28
- El Inter arrasa al Feyenoord AS · wt. 22:08
- 0-3: El Inter se levanta a costa del Feyenoord Mundo Deportivo · wt. 22:00
- Feyenoord 0 - Inter 3: resumen, goles y resultado del partido de UEFA Champions League AS · wt. 21:59
- Inter vence confortavelmente na visita ao Feyenoord Record · wt. 21:57
- L'Inter riparte dopo il derby e vince contro il Feyenoord: Bisseck, Pio Esposito e Zielinski firmano il colpo al De Kuip Corriere dello Sport · wt. 21:55 · Reakcja
- In bester Stürmer-Manier: Bisseck aus der Distanz zum 1:0 kicker · wt. 20:16
Przed meczem
- Dove vedere Feyenoord-Inter in tv? Sky o Prime Video, orario Corriere dello Sport · wt. 08:26 · Skład
- Chivu dimentica il derby e carica l'Inter: "Con il Feyenoord faremo una grande gara" Corriere dello Sport · pon. 18:20
- Inter, il mercato non si vede: i rinforzi dalla Premier frenati dagli infortuni Corriere dello Sport · pon. 09:18 · Kontuzja
- Inter, il bis dello scudetto missione durissima: serve subito la svolta Corriere dello Sport · pon. 09:02
- Messi brilha na reviravolta do Inter Miami e garante Champions da CONCACAF Record · pon. 08:26
- Messi nicht zu stoppen, VAR rettet Inter Miami den Sieg kicker · pon. 05:58 · Sędziowanie
- Gil Manzano ritrova la Roma dopo il discusso playoff contro il Feyenoord: il precedente Corriere dello Sport · niedz. 13:54 · Sędziowanie
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Irlande.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |