AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · wt. 24 lis 2026 · 21:00

Como – AEK

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

72 %1 — Como
16 %Remis
12 %2 — AEK

najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność wysoka

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Como wygrałaby około 7, a pozostałych 3 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)72 · 16 · 12
Nasz model (Elo klubów)62 · 23 · 16

≈ Niewielka różnica (10 pkt) przy zwycięstwo Como: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

Źródło: cotes du marché · obliczono 05/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Como VDV od najstarszego do najnowszego

10/09/2026dom.RB Leipzig Ligue des Champions ♂4 – 1V
14/10/2026wyj.Feyenoord Ligue des Champions ♂2 – 3D
21/10/2026dom.Man United Ligue des Champions ♂4 – 1V

AEK NVVDD od najstarszego do najnowszego

18/08/2026wyj.PFC Levski Sofia Ligue des Champions ♂0 – 0N
26/08/2026dom.PFC Levski Sofia Ligue des Champions ♂4 – 0V
08/09/2026dom.LASK Ligue des Champions ♂1 – 0V
14/10/2026wyj.Shakhtar Donetsk Ligue des Champions ♂1 – 3D
20/10/2026wyj.Man City Ligue des Champions ♂1 – 5D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Como brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-1 z Man United · 2 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

AEK mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-5 z Man City · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Como

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 53% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1

Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DWWWLDW

AEK

Atak · gole na mecz: 2,70 (4,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 5)

Bramkarz · A. Brignoli rotacja · obrony: 7, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 7,7

Trener · M. Nikolić od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2008
System: 4-4-2 · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WDWDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Como

  • Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)

AEK

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,2 dla Como, 13,5 dla AEK · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 3,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
P. MantalosPetros Mantalos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275016—15,5
2025-26233 (1 z karnych)440—47,3
2024-25252 (1 z karnych)220—87,1
2023-24281 (1 z karnych)326—5 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

AEK1,930,3127 %
L. RotaLazaros Rota
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5009—37,0
2026-27Greece4003—16,8
2025-26AEK290638—87,0
2024-25AEK16049—47,2
2023-24AEK222113—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

AEK1,450,3927 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: T. DouvikasAnastasios Douvikas

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), A. KoitaAboubakary Yeli Koita
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5108—16,9
2025-26AEK305140—67,0
2024-25AEK192217—37,2
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden192217—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. VargaBarnabás Varga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274404—07,8
2025-26175216—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Como

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

37 %300,54100 %
20 M. BaturinaMartin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

25 %210,64100 %
10 N. PazNicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

25 %220,32100 %
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %100,15100 %
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,3672 %

AEK

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 B. VargaBarnabás Varga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274404—07,8
2025-26175216—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

37 %401,3266 %
18 R. MarinRăzvan Gabriel Marin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK6146—07,5
2026-27Romania21 (1 z karnych)03—07,3
2025-26AEK303 (2 z karnych)750—57,1
2024-25Cagliari333 (2 z karnych)225—46,8
2023-24Empoli300328—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

21 %140,18100 %
2 H. MoukoudiHarold-Desty Moukoudi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276107—07,2
2025-26242031—5 16,9
2024-25142010—4 17,2
2023-2410118—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %100,17100 %
11 A. KoitaAboubakary Yeli Koita
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5108—16,9
2025-26AEK305140—67,0
2024-25AEK192217—37,2
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden192217—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %100,3466 %
8 M. GaćinovićMijat Gaćinović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5119—07,2
2026-27Serbia2001—06,6
2025-26AEK150020—56,6
2024-25AEK16105—5 16,7
2023-24AEK263125—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %110,3183 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Como — 4-2-3-1

Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Jean Butez Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Como · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 1 J. ButezYan Bueno Couto Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dortmund · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Girona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 8, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 27 Y. CoutoKaiki Bruno da Silva 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 KaikiMarc Oliver Kempf Como · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Como · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Hertha · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Hertha · 2023-24: mecze 23, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,2 2 M. KempfWilly Kambwala Ndengushi Como · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Villarreal · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Villarreal · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 53 W. Kambwala NdengushiLucas da Cunha Como · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Como · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Como · 2023-24: mecze 34, gole 7, asysty 6, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 7 L. da CunhaMartin Baturina Como · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Como · 2025-26: mecze 21, gole 5, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 20 M. BaturinaMáximo Perrone Como · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Las Palmas · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Las Palmas · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 5 M. PerroneMaxence Caqueret Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Lyon · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lyon · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 4, faule 34, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 8 M. CaqueretSamuele Ricci Como · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Milan · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,9 Milan · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,9 Torino · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,9 Torino · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 21 S. RicciAnastasios Douvikas Como · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Greece · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,6 Como · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Celta · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Como · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Celta · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 T. Douvikas
Jean Butez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como600——07,1
2026-27France0000—00,0
2025-26Como20001—07,0
2024-25Como20001—07,0
2024-25Antwerp000——0—
2023-24Antwerp20001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yan Bueno Couto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6013—16,9
2025-26Dortmund202320—46,8
2024-25Dortmund210012—56,7
2024-25Girona—00————
2023-24Girona341835—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marc Oliver Kempf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como400——06,9
2025-26Como1001—06,3
2024-25Como320021—6 17,0
2024-25Hertha3002—17,1
2023-24Hertha234020—3 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Willy Kambwala Ndengushi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,7
2026-27Villarreal000——0—
2025-26Villarreal200——06,6
2024-25Villarreal30005—1 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas da Cunha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7002—07,1
2026-27France1001—03,5
2025-26Como182210—16,8
2024-25Como383221—47,2
2023-24Como347621—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Máximo Perrone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7014—07,0
2025-26Como5002—16,8
2024-25Como260326—66,9
2024-25Las Palmas—00————
2023-24Las Palmas290027—66,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxence Caqueret
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6012—16,7
2025-26Como400——07,0
2024-25Como182317—46,9
2024-25Lyon9004—16,8
2023-24Lyon341434—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Ricci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como4001—06,5
2026-27Milan000——0—
2026-27Italy000——0—
2025-26Milan351138—8 16,9
2024-25Milan351138—8 16,9
2024-25Torino341138—8 16,9
2023-24Torino321237—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

AEK — 4-4-2

Trener : M. Nikolić od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Alberto Brignoli AEK · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 AEK · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 AEK · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Panathinaikos · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 AEK · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 91 A. BrignoliHarold-Desty Moukoudi 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 2023-24: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2 H. MoukoudiStavros Pilios AEK · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Albania · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AEK · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 AEK · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 AEK · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 3 S. PiliosLazaros Rota AEK · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Greece · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 AEK · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 6, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 AEK · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 4, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 AEK · 2023-24: mecze 22, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 12 L. RotaFilipe do Bem Relvas Vitó Oliveira AEK · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AEK · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 Vitória SC · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Portimonense · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Portimonense · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 44 F. RelvasMilán Vitális 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 27 M. VitálisPetros Mantalos 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 2025-26: mecze 23, gole 3, asysty 4, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 20 P. MantalosKasper Kaan Özden Kairinen AEK · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 6 K. KairinenRăzvan Gabriel Marin AEK · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 4, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Romania · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 AEK · 2025-26: mecze 30, gole 3, asysty 7, faule 50, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Cagliari · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Empoli · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 18 R. MarinAboubakary Yeli Koita AEK · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 AEK · 2025-26: mecze 30, gole 5, asysty 1, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 AEK · 2024-25: mecze 19, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 St Truiden · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Truiden · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 11 A. KoitaBarnabás Varga 2026-27: mecze 4, gole 4, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 2025-26: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 19 B. Varga
Alberto Brignoli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK3000—07,7
2025-26AEK200——07,1
2024-25AEK1500——16,4
2023-24Panathinaikos1000——06,8
2023-24AEK—00———6,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harold-Desty Moukoudi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276107—07,2
2025-26242031—5 16,9
2024-25142010—4 17,2
2023-2410118—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stavros Pilios
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK6017—07,1
2026-27Albania100——0—
2025-26AEK240219—46,8
2024-25AEK151114—47,2
2023-24AEK110211—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lazaros Rota
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5009—37,0
2026-27Greece4003—16,8
2025-26AEK290638—87,0
2024-25AEK16049—47,2
2023-24AEK222113—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filipe do Bem Relvas Vitó Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK100——0—
2025-26AEK261021—6 17,1
2024-25Vitória SC110015—27,1
2024-25Portimonense2001—16,8
2023-24Portimonense332324—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Milán Vitális
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275014—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Petros Mantalos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275016—15,5
2025-26233 (1 z karnych)440—47,3
2024-25252 (1 z karnych)220—87,1
2023-24281 (1 z karnych)326—5 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kasper Kaan Özden Kairinen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK3004—06,9
2026-27Finland2101—07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Răzvan Gabriel Marin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK6146—07,5
2026-27Romania21 (1 z karnych)03—07,3
2025-26AEK303 (2 z karnych)750—57,1
2024-25Cagliari333 (2 z karnych)225—46,8
2023-24Empoli300328—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aboubakary Yeli Koita
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK5108—16,9
2025-26AEK305140—67,0
2024-25AEK192217—37,2
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden192217—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Barnabás Varga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274404—07,8
2025-26175216—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Como – AEK →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Pologne.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13