AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · wt. 19 sty 2027 · 21:00

Inter – Liverpool

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Inter DDV od najstarszego do najnowszego

08/09/2026wyj.Real Madrid Ligue des Champions ♂1 – 2D
13/10/2026dom.Club Brugge Ligue des Champions ♂3 – 4D
21/10/2026dom.Shakhtar Donetsk Ligue des Champions ♂1 – 0V

Liverpool VVV od najstarszego do najnowszego

09/09/2026dom.Ath Madrid Ligue des Champions ♂2 – 1V
14/10/2026wyj.LASK Ligue des Champions ♂6 – 3V
20/10/2026dom.Villarreal Ligue des Champions ♂4 – 3V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Inter brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 1-0 z Shakhtar Donetsk · 1 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (5 strzelone, 6 stracone)

Liverpool zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 4-3 z Villarreal · 3 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (12 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inter

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 21,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 8,3 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9

Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDWW

Liverpool

Atak · gole na mecz: 1,30 (0,70 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 20,7 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,70 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,0 · spalone na mecz: 3,7 · żółte: 0,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · G. Mamardashvili rotacja · obrony: 5, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,8

Trener · Andoni Iraola od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2018
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): DDWDWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inter

  • Zawieszenie Alessandro Bastoni · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Inter – Shakhtar Donetsk) prawdopodobne zawieszenie 21/10/2026
  • Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)

Liverpool

  • Kontuzja B. Barcola · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Bradley · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Szoboszlai · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Leoni · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja H. Ekitike · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Frimpong · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Gravenberch (Czerwona kartka), A. Isak (Udo), C. Gakpo (Kostka), F. Chiesa (Off the roster), V. Munoz (Kolano), W. Endo (Off the roster)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,1 dla Inter, 12,2 dla Liverpool · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Luis HenriqueLuis Henrique Tomaz de Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter500——06,7
2025-26Inter400——06,8
2024-25Marseille33778—07,2
2023-24Marseille15101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. KoumasLewis Koumas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1000—06,4
2026-27Wales000——0—
2025-26Birmingham1001—06,6
2025-26Hull1001—06,6
2025-26Birmingham City FC1001—06,6
2025-26Stoke City—00————
2025-26Stoke—00————
2024-25Stoke433233—56,5
2024-25Stoke City433233—56,5
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Liverpool000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Inter

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

46 %420,98100 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter53 (1 z karnych)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 z karnych)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 z karnych)343—57,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

31 %301,29100 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

30 %210,44100 %
30 Carlos AugustoCarlos Augusto Zopolato Neves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %220,6872 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %120,17100 %

Liverpool

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 F. WirtzFlorian Richard Wirtz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool70214—16,6
2026-27Germany4031—07,7
2025-26Liverpool1012—16,2
2025-26Leverkusen1001—07,0
2024-25Leverkusen96 (1 z karnych)16—27,8
2024-25Liverpool5004—16,5
2023-24Leverkusen3211 (1 z karnych)1123—37,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %020,00100 %
10 A. Mac AllisterAlexis Mac Allister
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271113—08,8
2025-26100——05,3
2024-254013—06,8
2023-24335 (1 z karnych)553—7 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %111,0043 %
18 C. GakpoCody Mathès Gakpo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands4313—07,4
2026-27Liverpool1111—07,9
2025-26Liverpool100——06,2
2024-25Liverpool5126—07,3
2023-24Liverpool358528—17,1
2023-24PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %111,0043 %
67 L. KoumasLewis Koumas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1000—06,4
2026-27Wales000——0—
2025-26Birmingham1001—06,6
2025-26Hull1001—06,6
2025-26Birmingham City FC1001—06,6
2025-26Stoke City—00————
2025-26Stoke—00————
2024-25Stoke433233—56,5
2024-25Stoke City433233—56,5
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Liverpool000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0043 %
4 V. van DijkVirgil van Dijk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool7003—27,2
2026-27Netherlands4112—07,4
2025-26Liverpool1001—05,9
2024-25Liverpool5001—07,5
2023-24Liverpool362223—3 17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,00100 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Inter — 4-3-3

Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Josep Martínez Riera Inter · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Genoa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 1 J. MartínezManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 M. AkanjiYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 Y. BisseckCarlos Augusto Zopolato Neves Inter · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 30 C. AugustoL. Bovio 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 46 L. BovioFederico Dimarco 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 7, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 6, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 32 F. DimarcoNicolò Barella Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. DioufFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 39, gole 19, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Spezia · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: mecze 6, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 14, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Inter · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 7, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 9 M. ThuramLuis Henrique Tomaz de Lima Inter · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Marseille · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Marseille · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 L. Henrique
Josep Martínez Riera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter700——06,9
2026-27Spain0000—00,0
2025-26Inter400——0—
2024-25Inter3800——07,3
2024-25Genoa—00————
2023-24Genoa36002—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Obafemi Akanji
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Augusto Zopolato Neves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. Bovio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Dimarco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andy Alune Diouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Henrique Tomaz de Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter500——06,7
2025-26Inter400——06,8
2024-25Marseille33778—07,2
2023-24Marseille15101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Liverpool — 4-3-3

Trener : Andoni Iraola od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Giorgi Mamardashvili Georgia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Liverpool · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,1 25 G. MamardashviliVirgil van Dijk Liverpool · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Netherlands · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Liverpool · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,4 4 V. van DijkKonstantinos Tsimikas Greece · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Liverpool · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Liverpool · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Liverpool · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 21 K. TsimikasMiloš Kerkez Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Aris Thessalonikis · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aris · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 For Sittard · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Aris Thessalonikis · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aris · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 5, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Aris · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Aris Thessalonikis · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bournemouth · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 M. KerkezRonald Federico Araújo da Silva Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Barcelona · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 33 R. AraújoFlorian Richard Wirtz Liverpool · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Germany · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Leverkusen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Leverkusen · 2024-25: mecze 9, gole 6, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,8 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Leverkusen · 2023-24: mecze 32, gole 11, asysty 11, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,6 7 F. WirtzAlexis Mac Allister 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2023-24: mecze 33, gole 5, asysty 5, faule 53, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,3 10 A. Mac AllisterCody Mathès Gakpo Netherlands · 2026-27: mecze 4, gole 3, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Liverpool · 2023-24: mecze 35, gole 8, asysty 5, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 C. GakpoLewis Koumas Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Wales · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stoke City · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2024-25: mecze 43, gole 3, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 Stoke City · 2024-25: mecze 43, gole 3, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 Liverpool · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 67 L. KoumasAlexander Isak Sweden · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Newcastle · 2024-25: mecze 34, gole 23, asysty 6, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Newcastle · 2023-24: mecze 31, gole 21, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 9 A. IsakFederico Chiesa Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Liverpool · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Juventus · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2023-24: mecze 33, gole 9, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 14 F. Chiesa
Giorgi Mamardashvili
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia400——07,6
2026-27Liverpool1000—07,8
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Liverpool000——0—
2024-25Valencia000——0—
2023-24Valencia37003—3 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Virgil van Dijk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool7003—27,2
2026-27Netherlands4112—07,4
2025-26Liverpool1001—05,9
2024-25Liverpool5001—07,5
2023-24Liverpool362223—3 17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Konstantinos Tsimikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Greece4012—16,7
2026-27Liverpool2004—06,7
2025-26Roma200——06,9
2024-25Liverpool200——06,9
2023-24Liverpool130311—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miloš Kerkez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1003—16,2
2026-27Aris Thessalonikis000——0—
2026-27Aris000——0—
2025-26Liverpool100——07,3
2025-26For Sittard100——06,5
2025-26Aris Thessalonikis000——0—
2025-26Aris000——0—
2024-25Bournemouth382530—47,0
2024-25Liverpool5005—26,8
2024-25Aris2001—06,3
2024-25Aris Thessalonikis2001—06,3
2023-24Bournemouth310125—4 16,7
2023-24AZ Alkmaar—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ronald Federico Araújo da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1001—16,5
2025-26Barcelona100——0—
2024-25Barcelona12119—37,1
2023-24Barcelona251225—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Richard Wirtz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool70214—16,6
2026-27Germany4031—07,7
2025-26Liverpool1012—16,2
2025-26Leverkusen1001—07,0
2024-25Leverkusen96 (1 z karnych)16—27,8
2024-25Liverpool5004—16,5
2023-24Leverkusen3211 (1 z karnych)1123—37,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexis Mac Allister
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271113—08,8
2025-26100——05,3
2024-254013—06,8
2023-24335 (1 z karnych)553—7 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cody Mathès Gakpo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands4313—07,4
2026-27Liverpool1111—07,9
2025-26Liverpool100——06,2
2024-25Liverpool5126—07,3
2023-24Liverpool358528—17,1
2023-24PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis Koumas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool1000—06,4
2026-27Wales000——0—
2025-26Birmingham1001—06,6
2025-26Hull1001—06,6
2025-26Birmingham City FC1001—06,6
2025-26Stoke City—00————
2025-26Stoke—00————
2024-25Stoke433233—56,5
2024-25Stoke City433233—56,5
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Liverpool000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Isak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden4134—07,0
2026-27Liverpool1000—06,6
2025-26Liverpool110——07,9
2024-25Newcastle3423 (4 z karnych)627—17,3
2023-24Newcastle3121 (5 z karnych)214—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Chiesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Liverpool100——0—
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Liverpool4101—06,7
2024-25Juventus000——0—
2023-24Juventus339 (1 z karnych)213—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Inter – Liverpool →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Pologne.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13