AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · śr. 20 sty 2027 · 16:00

Como – Paris SG

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Como VDV od najstarszego do najnowszego

10/09/2026dom.RB Leipzig Ligue des Champions ♂4 – 1V
14/10/2026wyj.Feyenoord Ligue des Champions ♂2 – 3D
21/10/2026dom.Man United Ligue des Champions ♂4 – 1V

Paris SG VVV od najstarszego do najnowszego

09/09/2026dom.ŠK Slovan Bratislava Ligue des Champions ♂6 – 1V
14/10/2026wyj.Man City Ligue des Champions ♂4 – 2V
20/10/2026dom.Barcelona Ligue des Champions ♂4 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Como brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-1 z Man United · 2 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Paris SG zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 4-2 z Barcelona · 3 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (14 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Como

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 53% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1

Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DWWWLDW

Paris SG

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 24,0 strzałów na mecz, 54% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 2 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 7, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,0 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 0,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · M. Safonov rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,94 · ocena 7,0

Trener · Luis Enrique od 01/07/2023 · prowadzone kluby: 6 od 2009
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-1-2 ×1)

Forma (API-Football): DDLWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Como

  • Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)

Paris SG

  • Kontuzja A. Longoni · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Kvaratskhelia · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Marquinhos · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Mendes · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Dembele · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez prasę i sprawdzone (kilka mediów lub brak w ostatnim protokole meczowym):

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Mayulu (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,4 dla Como, 10,9 dla Paris SG · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. GodtsMika Marcel Godts

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG6012—05,8
2026-27Ajax31 (1 z karnych)2——07,9
2026-27Belgium2102—07,4
2025-26Ajax500——16,6
2024-25Ajax294214—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), J. AddaiJayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. PisatiS. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Como

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

37 %300,54100 %
20 M. BaturinaMartin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

25 %210,64100 %
10 N. PazNicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

25 %220,32100 %
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %100,15100 %
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,3672 %

Paris SG

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Ferran TorresFerran Torres García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain8116—16,4
2026-27Paris SG7411—07,3
2025-26Barcelona100——06,3
2024-25Barcelona28965—1 17,1
2023-24Barcelona31728—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

64 %410,83100 %
14 D. DouéDésiré Doué
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France8114—06,8
2026-27Paris SG1111—08,2
2025-26Paris SG5107—17,2
2024-25Paris SG326628—17,3
2024-25Rennes00628—07,3
2023-24Rennes314435—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %111,0343 %
22 M. GodtsMika Marcel Godts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG6012—05,8
2026-27Ajax31 (1 z karnych)2——07,9
2026-27Belgium2102—07,4
2025-26Ajax500——16,6
2024-25Ajax294214—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %010,0043 %
33 W. Zaïre-EmeryWarren Zaïre-Emery
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France2001—06,7
2026-27Paris SG1003—06,9
2025-26Paris SG5002—06,8
2024-25Paris SG291225—37,0
2023-24Paris SG262321—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0043 %
17 VitinhaVítor Machado Ferreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Portugal5004—07,2
2026-27Paris SG100——07,0
2025-26Paris SG291714—17,5
2024-25Paris SG295 (2 z karnych)19—17,5
2023-24Paris SG420——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0043 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Como — 4-3-3

Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Jean Butez Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Como · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 1 J. ButezJacobo Ramón Naveros Como · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Real Madrid · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Real Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 J. Ramón NaverosYan Bueno Couto Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dortmund · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Girona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 8, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 27 Y. CoutoÁlex Valle Gómez Como · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celtic · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Celtic · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Levante · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Barcelona · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 Á. ValleKaiki Bruno da Silva 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 KaikiNicolás Paz Martínez Como · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Como · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Como · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 8, faule 47, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Real Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 N. PazLucas da Cunha Como · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Como · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Como · 2023-24: mecze 34, gole 7, asysty 6, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 7 L. da CunhaMartin Baturina Como · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Como · 2025-26: mecze 21, gole 5, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 20 M. BaturinaAnastasios Douvikas Como · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Greece · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,6 Como · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Celta · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Como · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Celta · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 T. DouvikasJayden Osei Addai Como · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 42 J. AddaiS. Pisati 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 S. Pisati
Jean Butez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como600——07,1
2026-27France0000—00,0
2025-26Como20001—07,0
2024-25Como20001—07,0
2024-25Antwerp000——0—
2023-24Antwerp20001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yan Bueno Couto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6013—16,9
2025-26Dortmund202320—46,8
2024-25Dortmund210012—56,7
2024-25Girona—00————
2023-24Girona341835—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álex Valle Gómez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como5025—16,7
2025-26Como3001—06,7
2025-26Celtic—00————
2024-25Como150014—26,9
2024-25Celtic11038—17,2
2024-25Levante—00————
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Levante290030—27,0
2023-24Barcelona—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas da Cunha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7002—07,1
2026-27France1001—03,5
2025-26Como182210—16,8
2024-25Como383221—47,2
2023-24Como347621—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Paris SG — 4-3-3

Trener : Luis Enrique od 01/07/2023 · odczyt z 23/10/2026

Matvey Safonov 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 39 M. SafonovAchraf Hakimi Mouh 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 27, gole 4, asysty 6, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,7 2023-24: mecze 25, gole 4, asysty 5, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2 A. HakimiWillian Joel Pacho Tenorio Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Paris SG · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris SG · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 51 W. PachoLucas François Bernard Hernández Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Paris SG · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 21 L. HernándezLucas Lopes Beraldo 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 4 BeraldoWarren Zaïre-Emery France · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paris SG · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Paris SG · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Paris SG · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 33 W. Zaïre-EmeryVítor Machado Ferreira Portugal · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris SG · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 7, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Paris SG · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Paris SG · 2023-24: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 VitinhaMaghnes Akliouche France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Monaco · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Monaco · 2024-25: mecze 32, gole 5, asysty 10, faule 31, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Monaco · 2023-24: mecze 28, gole 7, asysty 4, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 11 M. AklioucheFerran Torres García Spain · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Paris SG · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Barcelona · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Barcelona · 2024-25: mecze 28, gole 9, asysty 6, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 31, gole 7, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 9 F. TorresMika Marcel Godts Paris SG · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Ajax · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Belgium · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Ajax · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ajax · 2024-25: mecze 29, gole 4, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 22 M. GodtsDésiré Doué France · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Paris SG · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Paris SG · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Paris SG · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rennes · 2023-24: mecze 31, gole 4, asysty 4, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 14 D. Doué
Matvey Safonov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,0
2025-26500——0—
2024-253300——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Achraf Hakimi Mouh
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—07,0
2025-26101——07,2
2024-25274619—47,7
2023-24254522—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Willian Joel Pacho Tenorio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG1001—07,2
2025-26Paris SG1001—07,0
2024-25Paris SG310120—27,0
2024-25Ein Frankfurt000——0—
2023-24Ein Frankfurt330222—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas François Bernard Hernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG100——06,6
2026-27France000——0—
2025-26Paris SG100——0—
2024-25Paris SG20009—26,8
2023-24Paris SG271123—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Lopes Beraldo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6
2025-265003—06,8
2024-25331022—67,1
2023-24131012—4 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Warren Zaïre-Emery
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France2001—06,7
2026-27Paris SG1003—06,9
2025-26Paris SG5002—06,8
2024-25Paris SG291225—37,0
2023-24Paris SG262321—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vítor Machado Ferreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Portugal5004—07,2
2026-27Paris SG100——07,0
2025-26Paris SG291714—17,5
2024-25Paris SG295 (2 z karnych)19—17,5
2023-24Paris SG420——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maghnes Akliouche
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France100——06,3
2026-27Paris SG100——06,3
2025-26Monaco1001—05,9
2024-25Monaco325 (1 z karnych)1031—27,3
2023-24Monaco287433—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferran Torres García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain8116—16,4
2026-27Paris SG7411—07,3
2025-26Barcelona100——06,3
2024-25Barcelona28965—1 17,1
2023-24Barcelona31728—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mika Marcel Godts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paris SG6012—05,8
2026-27Ajax31 (1 z karnych)2——07,9
2026-27Belgium2102—07,4
2025-26Ajax500——16,6
2024-25Ajax294214—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Désiré Doué
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France8114—06,8
2026-27Paris SG1111—08,2
2025-26Paris SG5107—17,2
2024-25Paris SG326628—17,3
2024-25Rennes00628—07,3
2023-24Rennes314435—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Como – Paris SG →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Guadeloupe.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13