AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue Europa ♂ · czw. 10 gru 2026 · 17:45

Marseille – Celta

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Marseille DDD od najstarszego do najnowszego

17/09/2026wyj.Besiktas Ligue Europa ♂1 – 4D
15/10/2026dom.Olympiakos Ligue Europa ♂0 – 1D
22/10/2026wyj.Sturm Graz Ligue Europa ♂0 – 1D

Celta DDV od najstarszego do najnowszego

16/09/2026wyj.Omonia Nicosia Ligue Europa ♂0 – 1D
15/10/2026dom.Juventus Ligue Europa ♂1 – 2D
22/10/2026wyj.Celtic Ligue Europa ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Marseille porażki z rzędu: 3 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Sturm Graz · 0 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 3 meczach (1 strzelone, 6 stracone)

Celta brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 2-1 z Celtic · 1 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (3 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Marseille

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · J. de Lange rotacja · obrony: 6, 55% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,50 · ocena 6,4

Trener · Bruno Genesio od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-1-4-1 ×2, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLLLWW

Celta

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 16,7 strzałów na mecz, 22% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · I. Radu rotacja · obrony: 7, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,2

Trener · Claudio Giraldez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLLDDDWDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Marseille

  • Kontuzja A. Koum Mbondo · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Cornelius · Biodro nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja F. Moumbagna · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Hojbjerg (Uraz mięśniowy)

Celta

  • Kontuzja A. Nunez · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja B. Iglesias · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Starfelt · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. El Abdellaoui · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Roman · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Duran (Łydka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Marseille, 11,5 dla Celta · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Celta1,650,4329 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: W. SwedbergWilliot Theo Swedberg

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), K. AbdallahKeyliane Hikram Abdallah
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—16,5
2025-26000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. MaupayNeal Maupay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—06,2
2025-26Sevilla122115—26,6
2025-26Marseille000——0—
2024-25Marseille224410—26,7
2024-25Everton000——0—
2024-25Brentford—00————
2023-24Brentford296319—86,8
2023-24Everton20319—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Marseille

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
48 K. AbdallahKeyliane Hikram Abdallah
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—16,5
2025-26000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

30 %100,5672 %
11 N. MaupayNeal Maupay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—06,2
2025-26Sevilla122115—26,6
2025-26Marseille000——0—
2024-25Marseille224410—26,7
2024-25Everton000——0—
2024-25Brentford—00————
2023-24Brentford296319—86,8
2023-24Everton20319—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %000,0072 %
8 H. AbdelliHimad Said Abdelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2012—06,9
2025-26Angers132 (2 z karnych)016—17,1
2025-26Marseille1003—16,2
2024-25Angers326 (3 z karnych)148—47,0
2023-24Angers359 (6 z karnych)250—77,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %010,0072 %
7 A. GomesAdilson Angel Abreu de Almeida Gomes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—06,5
2026-27Venezia1001—06,5
2025-26Marseille143019—36,9
2025-26Zaragoza13006—36,6
2025-26Wolves12007—16,7
2024-25Marseille24114—16,8
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille310831—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,0072 %
70 U. Lamare El KadmiriU. Lamare El Kadmiri
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-263001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %

Celta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,8743 %
9 Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %000,0072 %
5 Sergio CarreiraSergio Carreira Vilariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %000,0072 %
19 W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0043 %
24 C. DriouechCouhaib Driouech
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0043 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Marseille — 4-3-3

Trener : Bruno Genesio od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jeffrey de Lange Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Marseille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Marseille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 1 J. de LangeTimothy Tarpeh Weah Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Juventus · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juventus · 2024-25: mecze 32, gole 5, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Juventus · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 22 T. WeahNayef Aguerd Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sociedad · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 West Ham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Ham · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 21 N. AguerdEmerson Palmieri dos Santos Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 West Ham · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 West Ham · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 33 EmersonUlisses Alexandre Garcia Lopes Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sassuolo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Marseille · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,3 Marseille · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Young Boys · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 5, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Marseille · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 25 U. GarciaHimad Said Abdelli Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2025-26: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Angers · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 1, faule 48, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Angers · 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,5 8 H. AbdelliAdilson Angel Abreu de Almeida Gomes Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Venezia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Marseille · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Wolves · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Marseille · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 8, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 7 A. GomesIgor Guilherme Barbosa da Paixão Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Feyenoord · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Feyenoord · 2024-25: mecze 34, gole 16, asysty 10, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Feyenoord · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 14 I. PaixãoKeyliane Hikram Abdallah 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 48 K. AbdallahNeal Maupay Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Sevilla · 2025-26: mecze 12, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Marseille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Marseille · 2024-25: mecze 22, gole 4, asysty 4, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brentford · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brentford · 2023-24: mecze 29, gole 6, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Everton · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 N. MaupayAmine Ferid Gouiri Marseille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Marseille · 2024-25: mecze 14, gole 10, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Rennes · 2024-25: mecze 14, gole 10, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Rennes · 2023-24: mecze 31, gole 7, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 9 A. Gouiri
Jeffrey de Lange
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2000—06,4
2025-26Marseille000——0—
2024-25Marseille000——0—
2024-25Go Ahead Eagles000——0—
2023-24Go Ahead Eagles3600——47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Timothy Tarpeh Weah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2004—06,6
2025-26Marseille1001—16,0
2025-26Juventus—00————
2024-25Juventus325220—46,8
2023-24Juventus300115—56,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nayef Aguerd
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2003—06,2
2025-26Marseille100——07,2
2025-26West Ham100——06,3
2024-25Sociedad210011—57,2
2024-25West Ham000——0—
2023-24West Ham211010—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emerson Palmieri dos Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—05,9
2025-26Marseille100——07,3
2025-26West Ham100——07,2
2024-25West Ham352125—56,7
2023-24West Ham361232—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ulisses Alexandre Garcia Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2000—06,6
2025-26Sassuolo131211—36,9
2025-26Marseille4004—1 16,3
2024-25Marseille26228—26,9
2023-24Young Boys141513—27,1
2023-24Marseille130015—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Himad Said Abdelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2012—06,9
2025-26Angers132 (2 z karnych)016—17,1
2025-26Marseille1003—16,2
2024-25Angers326 (3 z karnych)148—47,0
2023-24Angers359 (6 z karnych)250—77,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adilson Angel Abreu de Almeida Gomes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—06,5
2026-27Venezia1001—06,5
2025-26Marseille143019—36,9
2025-26Zaragoza13006—36,6
2025-26Wolves12007—16,7
2024-25Marseille24114—16,8
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille310831—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor Guilherme Barbosa da Paixão
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—06,9
2025-26Feyenoord100——06,7
2025-26Marseille100——06,2
2024-25Feyenoord34161020—07,6
2023-24Feyenoord100——16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Keyliane Hikram Abdallah
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272103—16,5
2025-26000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Neal Maupay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2001—06,2
2025-26Sevilla122115—26,6
2025-26Marseille000——0—
2024-25Marseille224410—26,7
2024-25Everton000——0—
2024-25Brentford—00————
2023-24Brentford296319—86,8
2023-24Everton20319—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amine Ferid Gouiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Marseille2000—06,3
2025-26Marseille100——06,5
2024-25Marseille1410311—07,6
2024-25Rennes1410311—07,6
2023-24Rennes317327—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Celta — 4-3-3

Trener : Claudio Giraldez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ionuț Andrei Radu Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Celta · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Bournemouth · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Inter · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 I. RaduJavier Rodríguez Galiano Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Celta B · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 J. RodríguezMarcos Alonso Mendoza Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Celta · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 2, ocena 7,1 Barcelona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 3 M. AlonsoYoel Lago Amil Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Celta B · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Celta · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Celta B · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 18 Y. LagoJavier Rueda García Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Albacete · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 J. RuedaSergio Carreira Vilariño Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 4, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elche · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 S. CarreiraHugo Álvarez Antúnez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Celta B · 2023-24: mecze 27, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Celta · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 23 H. ÁlvarezAleix Febas Pérez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Elche · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Elche · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 42, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 14 A. FebasFerran Jutglà Blanch Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Club Brugge · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Club Brugge · 2023-24: mecze 35, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 F. JutglàWilliot Theo Swedberg Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Celta · 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 19 W. SwedbergCouhaib Driouech Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Excelsior · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 26, gole 6, asysty 7, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 24 C. Driouech
Ionuț Andrei Radu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—07,2
2026-27Romania2000—06,0
2025-26Celta1200——26,7
2024-25Venezia1500——17,0
2024-25Inter000——07,0
2024-25Bournemouth—00————
2023-24Bournemouth1300——06,1
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rodríguez Galiano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2001—06,8
2026-27Spain100——06,6
2025-26Celta100——06,6
2024-25Celta373237—76,9
2023-24Celta B3630——7—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Alonso Mendoza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,9
2025-26Celta11009—27,0
2024-25Celta313 (3 z karnych)031—10 27,1
2024-25Barcelona—00————
2023-24Celta21007—07,1
2023-24Barcelona5007—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoel Lago Amil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—03,2
2025-26Celta3118—17,8
2024-25Celta B2900——9—
2024-25Celta160116—26,7
2023-24Celta B3300——9—
2023-24Celta1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rueda García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—02,9
2025-26Celta100——16,2
2024-25Albacete314123—77,1
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3220——4 1—
2023-24Celta100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Carreira Vilariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleix Febas Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,3
2025-26Elche1001—06,2
2024-25Elche371029—97,1
2023-24Elche420229—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Williot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden2001—06,5
2026-27Celta2015—26,8
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Couhaib Driouech
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Marseille – Celta →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Portugal.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13