AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue Europa ♂ · czw. 28 sty 2027 · 15:00

Sunderland – PFC Levski Sofia

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sunderland VVN od najstarszego do najnowszego

16/09/2026dom.AZ Alkmaar Ligue Europa ♂1 – 0V
15/10/2026wyj.Torreense Ligue Europa ♂2 – 1V
22/10/2026wyj.Lech Poznan Ligue Europa ♂1 – 1N

PFC Levski Sofia DNV od najstarszego do najnowszego

17/09/2026dom.Salzburg Ligue Europa ♂0 – 1D
15/10/2026wyj.Nijmegen Ligue Europa ♂1 – 1N
22/10/2026wyj.Plzen Ligue Europa ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sunderland mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Lech Poznan · 2 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (4 strzelone, 2 stracone)

PFC Levski Sofia brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 2-1 z Plzen · 1 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (3 strzelone, 3 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sunderland

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 22,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 15,3 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · R. Roefs rotacja · obrony: 2, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,4

Trener · R. Le Bris od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LWDLLLL

PFC Levski Sofia

Atak · gole na mecz: 1,00 · 9,3 strzałów na mecz, 18% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,00

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 0,5 · żółte: 0,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · S. Vutsov rotacja · obrony: 14, 88% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 8,0

Trener · Julio Velazquez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sunderland

  • Kontuzja D. Ballard · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja R. Mundle · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja T. Meunier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja W. Isidor · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: K. Danso (Czerwona kartka), A. Browne (Off the roster), B. Brobbey (Inactive), C. Talbi (Off the roster), J. Angulo (Off the roster), J. Ta Bi (Off the roster), M. Ellborg (Off the roster)

PFC Levski Sofia

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Bouras (Uraz mięśniowy), A. Mitkov (Kontuzja), G. Trdin (Kontuzja), M. Sangare (Off the roster), O. Kamdem (Off the roster), P. Hristov (Off the roster), R. Kirilov (Kolano)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,4 dla Sunderland, 9,9 dla PFC Levski Sofia · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 4,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
N. MukieleNordan Mukiele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier8119—26,8
2026-27Sunderland2016—26,3
2025-26Sunderland1001—07,0
2025-26Rennes000——0—
2024-25Leverkusen27106—46,9
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG160014—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sunderland1,810,4531 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: N. AnguloNilson David Angulo Ramírez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland2001—06,7
2025-26Anderlecht2106—17,1
2025-26Sunderland1003—06,7
2024-25Anderlecht340326—16,8
2023-24Anderlecht340326—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), C. TalbiChemsdine Talbi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1100—08,2
2025-26Sunderland200——06,6
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. FofanaMalick Martin Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), ReinaldoReinaldo Nascimento Satorno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2100—07,0
2025-26Chaves302210—77,1
2024-25Alverca1210——2—
2023-24Santa Clara000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sunderland

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
28 E. Le FéeEnzo Jérémy Le Fée
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland21 (1 z karnych)03—16,9
2025-26Sunderland1002—07,3
2024-25Sunderland181321—37,1
2024-25Roma6006—16,9
2024-25Rennes000——0—
2023-24Rennes250124—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,7443 %
7 C. TalbiChemsdine Talbi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1100—08,2
2025-26Sunderland200——06,6
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %101,0543 %

PFC Levski Sofia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 ReinaldoReinaldo Nascimento Satorno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2100—07,0
2025-26Chaves302210—77,1
2024-25Alverca1210——2—
2023-24Santa Clara000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %100,5572 %
17 Everton BalaFrancisco Everton Mota de Castro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %000,0072 %
35 SerginhoSérgio Miguel Lobo Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2004—06,8
2025-26Santa Clara314 (4 z karnych)345—96,9
2025-26Viborg2001—06,8
2024-25Santa Clara292139—56,7
2024-25Viborg2351116—4 17,6
2023-24Viborg292521—27,1
2023-24Santa Clara1820——4—
2023-24Estoril—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0072 %
11 A. Oko-FlexArmstrong Inya Echezolachuku Oko-Flex
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2003—06,3
2025-26FC Zurich000——0—
2024-25FC Zurich23014—06,6
2023-24FC Zurich30207—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0043 %
27 David KussoDavid João Kusso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia4000—02,2
2025-26Chaves1001—06,7
2024-25Chaves1000——26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0043 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sunderland — 4-3-3

Trener : R. Le Bris od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Robin Roefs Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Netherlands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Nijmegen · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Nijmegen · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 22 R. RoefsNordi Mukiele Mulere Montpellier · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rennes · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 20 N. MukieleOmar Federico Alderete Fernández Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Getafe · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Getafe · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,7 15 O. AldereteKevin Danso Austria · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,4 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lens · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Tottenham · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 4 K. DansoDayann Methalie Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Toulouse · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Toulouse · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 D. MethalieEnzo Jérémy Le Fée Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sunderland · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Roma · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 28 E. Le FéeGranit Xhaka Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Leverkusen · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 7, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Leverkusen · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,5 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 G. XhakaChristopher Rigg 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 2024-25: mecze 45, gole 4, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 11 C. RiggNilson David Angulo Ramírez Sunderland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sunderland · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Anderlecht · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Anderlecht · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 10 N. AnguloChemsdine Talbi Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Club Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Club Brugge · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 C. TalbiMalick Martin Fofana Antwerp · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Belgium · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Kortrijk · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Antwerp · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Lyon · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 4, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Amiens · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Lyon · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Buyuksehyr · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Amiens · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2023-24: mecze 0, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 39 M. Fofana
Robin Roefs
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland2000—06,4
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Sunderland200——08,3
2024-25Nijmegen3300——07,1
2023-24Nijmegen500——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nordan Mukiele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Montpellier8119—26,8
2026-27Sunderland2016—26,3
2025-26Sunderland1001—07,0
2025-26Rennes000——0—
2024-25Leverkusen27106—46,9
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG160014—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omar Federico Alderete Fernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1000—07,2
2025-26Sunderland100——07,5
2024-25Getafe341033—87,0
2023-24Getafe310134—8 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kevin Danso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Austria4001—06,7
2026-27Sunderland1001—03,4
2026-27Tottenham110——08,0
2025-26Tottenham1001—16,7
2024-25Lens120027—37,2
2024-25Tottenham10009—06,9
2023-24Lens301023—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dayann Methalie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1001—07,1
2025-26Toulouse50013—26,2
2024-25Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enzo Jérémy Le Fée
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland21 (1 z karnych)03—16,9
2025-26Sunderland1002—07,3
2024-25Sunderland181321—37,1
2024-25Roma6006—16,9
2024-25Rennes000——0—
2023-24Rennes250124—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Granit Xhaka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland61 (1 z karnych)04—27,6
2026-27Sunderland2010—07,3
2025-26Sunderland200——17,6
2024-25Leverkusen332733—37,4
2023-24Leverkusen333030—57,5
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christopher Rigg
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—07,3
2025-261001—05,3
2024-25454132—96,9
2023-24212010—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nilson David Angulo Ramírez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland2001—06,7
2025-26Anderlecht2106—17,1
2025-26Sunderland1003—06,7
2024-25Anderlecht340326—16,8
2023-24Anderlecht340326—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Chemsdine Talbi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sunderland1100—08,2
2025-26Sunderland200——06,6
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Malick Martin Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

PFC Levski Sofia — 5-3-2

Trener : Julio Velazquez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Svetoslav Velislavov Vutsov 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 92 S. VutsovMaicon Araújo dos Santos 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 2, ocena 4,0 3 MaiconAldair Neves Paulo Faustino PFC Levski Sofia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Bodrumspor · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 21 AldairKristian Traychev Dimitrov Bulgaria · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 PFC Levski Sofia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 50 K. DimitrovWabo Oliver Kamdem 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 71 O. KamdemChristian Frederick Bayoi Makoun Reyes 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 4 C. MakounAkram Bouras 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 0,0 47 A. BourasSérgio Miguel Lobo Araújo PFC Levski Sofia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Santa Clara · 2025-26: mecze 31, gole 4, asysty 3, faule 45, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 Viborg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Santa Clara · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Viborg · 2024-25: mecze 23, gole 5, asysty 11, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,6 Viborg · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Santa Clara · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Estoril · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 SerginhoGašper Trdin 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 18 G. TrdinReinaldo Nascimento Satorno PFC Levski Sofia · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Chaves · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Alverca · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Santa Clara · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 ReinaldoFrancisco Everton Mota de Castro 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 E. Bala
Svetoslav Velislavov Vutsov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272010—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maicon Araújo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277000—24,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aldair Neves Paulo Faustino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2003—07,1
2023-24Bodrumspor1003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kristian Traychev Dimitrov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bulgaria4001—17,0
2026-27PFC Levski Sofia2000—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wabo Oliver Kamdem
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Frederick Bayoi Makoun Reyes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Akram Bouras
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—10,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sérgio Miguel Lobo Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2004—06,8
2025-26Santa Clara314 (4 z karnych)345—96,9
2025-26Viborg2001—06,8
2024-25Santa Clara292139—56,7
2024-25Viborg2351116—4 17,6
2023-24Viborg292521—27,1
2023-24Santa Clara1820——4—
2023-24Estoril—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gašper Trdin
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Reinaldo Nascimento Satorno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC Levski Sofia2100—07,0
2025-26Chaves302210—77,1
2024-25Alverca1210——2—
2023-24Santa Clara000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Everton Mota de Castro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Sunderland – PFC Levski Sofia →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla États-Unis (New York).

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13