AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Conference League ♂ · czw. 17 gru 2026 · 21:00

Gent – Brann

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Gent NNVVD od najstarszego do najnowszego

13/08/2026dom.IFK Goteborg Conference League ♂1 – 1N
20/08/2026dom.Hibernian Conference League ♂0 – 0N
27/08/2026wyj.Hibernian Conference League ♂3 – 2V
15/10/2026dom.Aarhus Conference League ♂1 – 0V
22/10/2026wyj.SC Braga Conference League ♂0 – 2D

Brann VNVVV od najstarszego do najnowszego

11/08/2026wyj.Apollon Limassol Conference League ♂4 – 2V
20/08/2026wyj.PAOK Conference League ♂1 – 1N
27/08/2026dom.PAOK Conference League ♂3 – 2V
15/10/2026dom.Lincoln Red Imps FC Conference League ♂2 – 1V
22/10/2026wyj.FK Kauno Žalgiris Conference League ♂4 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Gent mecze bez porażki: 4 u siebie
po porażce 0-2 z SC Braga · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 5 stracone)

Brann mecze bez porażki: 5 mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 4-1 z FK Kauno Žalgiris · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Gent

Atak · gole na mecz: 1,90 (1,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 49% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 12, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 6)

Bramkarz · D. Roef · obrony: 22, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2

Trener · I. Leko od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WWWWWDWW

Brann

Atak · gole na mecz: 2,38 · 14,0 strzałów na mecz, 76% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,38

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 6)

Bramkarz · M. Dyngeland · obrony: 6, 86% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 8,5

Trener · F. Alexandersson od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2009
System: attaque prolifique derrière une défense solide

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Gent

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Brann

  • Kontuzja K. Kjartansson · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Boakye · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Opsahl · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Tronstad · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja U. Mathisen · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Sorensen (Nadmiar żółtych kartek), K. M. Ingason (Czerwona kartka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,7 dla Gent, 11,6 dla Brann · Oczekiwane żółte kartki: 4,1 · Oczekiwane spalone: 4,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
N. CastroNiklas Fernando Nygård Castro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Brann92 (1 z karnych)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 z karnych)226—47,1
2023-24Elche385 (1 z karnych)531—47,2
2023-24Genk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brann1,020,9543 %
F. KnudsenFredrik Pallesen Knudsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7005—37,3
2026-27SK Brann6002—37,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brann1,500,5533 %
J. SoltvedtJoachim Soltvedt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7013—26,4
2026-27SK Brann6012—26,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brann1,210,4126 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. SonkoMomodou Lamin Sonko

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. Y. Vergara OrtegaJ. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. CastroNiklas Fernando Nygård Castro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Brann92 (1 z karnych)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 z karnych)226—47,1
2023-24Elche385 (1 z karnych)531—47,2
2023-24Genk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. Jensen WassbergNiklas Jensen Wassberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7003—06,8
2026-27SK Brann6001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Gent

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
47 J. Y. Vergara OrtegaJ. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %300,5179 %
11 M. SonkoMomodou Lamin Sonko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %210,28100 %
20 Tiago AraújoTiago Filipe Alves Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8225—17,5
2025-26Gent331418—86,9
2024-25Gent240110—26,6
2024-25Estoril000——0—
2023-24Estoril292113—4 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %220,25100 %
16 C. BurgessChristian Albert Elliot Burgess
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8101—07,5
2026-27Swansea City AFC1001—17,3
2025-26St. Gilloise375033—117,1
2025-26Swansea City AFC4203—17,2
2024-25St. Gilloise311227—97,2
2024-25Swansea City AFC1012—16,9
2024-25Ipswich1012—16,9
2023-24Ipswich392110—37,1
2023-24St. Gilloise311227—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,13100 %
75 I. CisseIbrahim Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charleroi7013—16,8
2026-27Gent6304—1 16,9
2026-27Nancy1000—07,2
2025-26Gent12108—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %301,5936 %

Brann

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 N. CastroNiklas Fernando Nygård Castro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Brann92 (1 z karnych)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 z karnych)226—47,1
2023-24Elche385 (1 z karnych)531—47,2
2023-24Genk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %202,2079 %
16 K. EriksenKristian Eriksen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann6101—17,3
2026-27SK Brann5101—17,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,9257 %
25 N. Jensen WassbergNiklas Jensen Wassberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7003—06,8
2026-27SK Brann6001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0068 %
18 J. SørensenJakob Lungi Sørensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann6001—07,1
2026-27SK Brann5001—06,9
2024-25Norwich290014—16,8
2023-24Norwich14117—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0079 %
19 E. GuðmundssonEggert Aron Guðmundsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7002—07,1
2026-27SK Brann6001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0068 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Gent — 3-5-2

Trener : I. Leko od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Davy Roef 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 33 D. RoefSiebe Van der Heyden Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Gent · 2025-26: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,8 St Pauli · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Mallorca · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Mallorca · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 St. Gilloise · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 44 S. Van der HeydenChristian Albert Elliot Burgess Gent · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Swansea City AFC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 St. Gilloise · 2025-26: mecze 37, gole 5, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 St. Gilloise · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2023-24: mecze 39, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 St. Gilloise · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 16 C. BurgessMouhamed El Bachir Ngom Gent · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Grasshoppers · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 5 M. NgomTiago Filipe Alves Araújo Gent · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Gent · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Gent · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 20 T. AraújoMathias Delorge-Knieper Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Gent · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Gent · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 St Truiden · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 St Truiden · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Gent · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 17 M. Delorge-KnieperLeonardo Adelino da Silva Lopes Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Gent · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Gent · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Cercle Brugge · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 22 L. LopesMatties Volckaert 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 57 M. VolckaertTibe De Vlieger 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 27 T. De VliegerMomodou Lamin Sonko 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 11 M. SonkoJ. Y. Vergara Ortega 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 47 J. Y. Vergara Ortega
Davy Roef
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,2
2025-264100——07,3
2024-252600——17,5
2023-242600——17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Siebe Van der Heyden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8016—37,1
2025-26Gent362151—116,8
2024-25St Pauli131016—36,6
2024-25Mallorca2002—06,6
2023-24Mallorca6008—2 16,6
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Albert Elliot Burgess
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8101—07,5
2026-27Swansea City AFC1001—17,3
2025-26St. Gilloise375033—117,1
2025-26Swansea City AFC4203—17,2
2024-25St. Gilloise311227—97,2
2024-25Swansea City AFC1012—16,9
2024-25Ipswich1012—16,9
2023-24Ipswich392110—37,1
2023-24St. Gilloise311227—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mouhamed El Bachir Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent70013—07,0
2025-26Grasshoppers160113—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Filipe Alves Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8225—17,5
2025-26Gent331418—86,9
2024-25Gent240110—26,6
2024-25Estoril000——0—
2023-24Estoril292113—4 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathias Delorge-Knieper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8003—17,1
2025-26Gent200314—17,0
2024-25Gent361334—37,0
2024-25St Truiden00334—07,0
2023-24St Truiden4010——6—
2023-24Gent361334—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Adelino da Silva Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8009—26,8
2025-26Gent371122—36,8
2024-25Gent170121—6 16,8
2024-25Cercle Brugge—00————
2023-24Cercle Brugge170121—6 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matties Volckaert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277016—06,8
2025-260009—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tibe De Vlieger
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)29—07,2
2025-26251 (1 z karnych)020—57,2
2024-2525001—06,5
2023-2425001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Momodou Lamin Sonko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Brann — 3-4-3

Trener : F. Alexandersson od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mathias Lønne Dyngeland Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 SK Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 M. DyngelandFredrik Pallesen Knudsen Brann · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 SK Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,6 3 F. KnudsenJoachim Soltvedt Brann · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 SK Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 17 J. SoltvedtThore Baardsen Pedersen Brann · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 SK Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 23 T. PedersenJakob Lungi Sørensen Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 SK Brann · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Norwich · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Norwich · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 18 J. SørensenEggert Aron Guðmundsson Brann · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 SK Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 19 E. GuðmundssonKristall Máni Ingason SK Brann · 2026-27: mecze 18, gole 6, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 Iceland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sonderjyske · 2025-26: mecze 14, gole 6, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sonderjyske · 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Sonderjyske · 2023-24: mecze 28, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 10 K. IngasonKristian Eriksen Brann · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 SK Brann · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 16 K. EriksenNiklas Fernando Nygård Castro SK Brann · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Brann · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 5, ocena 9,2 Elche · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 38, gole 5, asysty 5, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Genk · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 N. CastroNiklas Jensen Wassberg Brann · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 SK Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 25 N. Jensen WassbergNoah Emmanuel Jean Holm Brann · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 SK Brann · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 N. Holm
Mathias Lønne Dyngeland
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann600——08,5
2026-27SK Brann600——08,5
2026-27Norway000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fredrik Pallesen Knudsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7005—37,3
2026-27SK Brann6002—37,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joachim Soltvedt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7013—26,4
2026-27SK Brann6012—26,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thore Baardsen Pedersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7001—06,8
2026-27SK Brann6001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jakob Lungi Sørensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann6001—07,1
2026-27SK Brann5001—06,9
2024-25Norwich290014—16,8
2023-24Norwich14117—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eggert Aron Guðmundsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7002—07,1
2026-27SK Brann6001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kristall Máni Ingason
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Brann186223—2 17,0
2026-27Brann600——18,2
2026-27Iceland100——06,6
2025-26Sonderjyske146212—17,0
2024-25Sonderjyske201115—36,7
2023-24Sonderjyske2880——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kristian Eriksen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann6101—17,3
2026-27SK Brann5101—17,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niklas Fernando Nygård Castro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Brann92 (1 z karnych)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 z karnych)226—47,1
2023-24Elche385 (1 z karnych)531—47,2
2023-24Genk000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niklas Jensen Wassberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann7003—06,8
2026-27SK Brann6001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Emmanuel Jean Holm
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brann6001—06,2
2026-27SK Brann420——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Gent – Brann →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Pologne.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13