AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Conference League ♂ · czw. 15 paź 2026 · 18:45

PFC CSKA Sofia – AS Monaco

Aktualność informacji 2 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

PFC CSKA Sofia DN od najstarszego do najnowszego

15/10/2026dom.Monaco Conference League ♂1 – 2D
22/10/2026wyj.FC Nordsjaelland Conference League ♂2 – 2N

AS Monaco brak rozegranych meczów w danych

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

PFC CSKA Sofia brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po remisie 2-2 z FC Nordsjaelland · 0 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 2 meczach (3 strzelone, 4 stracone)

AS Monaco brak bieżącej serii

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

PFC CSKA Sofia

Atak · gole na mecz: 1,50 · 17,5 strzałów na mecz, 29% celnych

Obrona · stracone na mecz: 2,00

Dyscyplina · faule na mecz: 11,5 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 2)

Bramkarz · F. Lapoukhov rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,5

Trener · Hristo Yanev od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: équilibre entre attaque et défense

AS Monaco

Brak jeszcze statystyk dla tej drużyny.

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

PFC CSKA Sofia

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

AS Monaco

Kadra jeszcze nie została pobrana.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : J. Goncalves

Asystenci: Pedro Ribeiro, Tiago Costa · Sędzia techniczny: José Bessa · VAR: André Narciso (asystent VAR: Helder Malheiro) · oficjalna nominacja (uefa.com)

Brak jeszcze statystyk tego sędziego w tym sezonie.

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,3 dla PFC CSKA Sofia, — dla AS Monaco · Oczekiwane żółte kartki: 2,0 · Oczekiwane spalone: 2,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. GodoySantiago Leandro Godoy

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. BrahimiMohamed Amine Brahimi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277000—0 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

PFC CSKA Sofia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 S. GodoySantiago Leandro Godoy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %000,0057 %
5 J. GbaminJean-Philippe Gbamin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC CSKA Sofia7000—06,5
2025-26Metz311124—2 16,6
2024-25FC Zurich15108—06,8
2024-25Nantes14003—16,5
2024-25Dunkerque—00————
2023-24Trabzonspor000——0—
2023-24Everton000——0—
2023-24Dunkerque000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,00100 %
6 Bruno JordãoBruno André Cavaco Jordão
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC CSKA Sofia100——07,3
2025-26Radomiak Radom4024—27,0
2024-25Radomiak Radom250026—66,5
2023-24Radomiak Radom120118—6 16,6
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0057 %
8 S. SensiStefano Sensi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC CSKA Sofia1012—16,7
2024-25Monza121 (1 z karnych)03—06,8
2023-24Inter401——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0057 %
7 M. EbongAfrid Max Ebong Ngome
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belarus4106—06,8
2026-27PFC CSKA Sofia1002—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0057 %

AS Monaco

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

PFC CSKA Sofia — 3-5-2

Trener : Hristo Yanev od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Fedor Lapoukhov Belarus · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 21 F. LapoukhovÁngelo Martino 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 17 Á. MartinoFacundo Santiago Rodríguez 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 32 F. Santiago RodríguezDavid Samuel Custódio Lima PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Farense · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Farense · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 PastorBruno André Cavaco Jordão PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Radomiak Radom · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 Radomiak Radom · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,6 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 B. JordãoStefano Sensi PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Monza · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Inter · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 8 S. SensiIoannis Pittas Cyprus · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 28 I. PittasAfrid Max Ebong Ngome Belarus · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 7 M. EbongPetko Hristov Panayotov Bulgaria · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 PFC CSKA Sofia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 P. PanayotovSantiago Leandro Godoy 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 9 S. GodoyMohamed Amine Brahimi 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 11 M. Brahimi
Fedor Lapoukhov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belarus3000—07,0
2026-27PFC CSKA Sofia100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ángelo Martino
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Facundo Santiago Rodríguez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Samuel Custódio Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC CSKA Sofia100——06,3
2024-25Farense310223—46,9
2023-24Farense100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bruno André Cavaco Jordão
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC CSKA Sofia100——07,3
2025-26Radomiak Radom4024—27,0
2024-25Radomiak Radom250026—66,5
2023-24Radomiak Radom120118—6 16,6
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefano Sensi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PFC CSKA Sofia1012—16,7
2024-25Monza121 (1 z karnych)03—06,8
2023-24Inter401——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ioannis Pittas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cyprus2204—17,8
2026-27PFC CSKA Sofia100——06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Afrid Max Ebong Ngome
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belarus4106—06,8
2026-27PFC CSKA Sofia1002—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Petko Hristov Panayotov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bulgaria4005—06,7
2026-27PFC CSKA Sofia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Santiago Leandro Godoy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Amine Brahimi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277000—0 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

AS Monaco

Kadra jeszcze nie została pobrana.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia PFC CSKA Sofia – AS Monaco →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Espagne.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13