AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Scottish Premiership ♂ · sob. 20 mar 2027 · 16:00

Celtic – Aberdeen

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Celtic VVVND od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Motherwell Scottish Premiership ♂2 – 0V
18/10/2026dom.Hearts Scottish Premiership ♂7 – 1V
25/10/2026wyj.Hibernian Scottish Premiership ♂2 – 1V
28/10/2026dom.Dundee United Scottish Premiership ♂2 – 2N
01/11/2026wyj.Falkirk Scottish Premiership ♂0 – 2D

Aberdeen NDVDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Hibernian Scottish Premiership ♂1 – 1N
11/10/2026dom.St Johnstone Scottish Premiership ♂0 – 1D
17/10/2026dom.St Mirren Scottish Premiership ♂3 – 1V
24/10/2026wyj.Dundee United Scottish Premiership ♂2 – 3D
28/10/2026dom.Falkirk Scottish Premiership ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Celtic brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-2 z Falkirk · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 6 stracone)

Aberdeen porażki z rzędu: 2
po porażce 0-1 z Falkirk · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celtic

Atak · gole na mecz: 2,60 (2,60 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 17,6 strzałów na mecz, 43% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,60 (0,60 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · V. Sinisalo rotacja · obrony: 6, 46% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,50 · ocena 5,6

Trener · M. O'Neill od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 1990
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-1-4-1 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WWWWWWLWW

Aberdeen

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 56% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 25, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Müller · obrony: 37, 82% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,89 · ocena 7,3

Trener · Stephen Robinson od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×3, 4-1-3-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLLDWDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celtic

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Johnston (Noga), A. Trusty (Inactive), C. Carter-Vickers (Health problems), C. Osmand (Inactive), J. van den Berg (Off the roster), Jota (Off the roster), L. Emenalo (Off the roster), S. Mheuka (Off the roster), Yang Hyun-Jun (Mięsień dwugłowy uda)

Aberdeen

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia : D. Nicolson mecze w tym sezonie: 6

18,0 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 1,0 · 3,33 żółtych i 0,17 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 2 (statystyki z meczów: 2)

Celtic: 12,4 faulu/i na mecz · Aberdeen: 13,2.

Średnie z zaledwie 2 meczu(ów): za mało, by ocenić tego sędziego.

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,4 dla Celtic, 10,7 dla Aberdeen · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 3,8

Sędzia: −11 % odgwizdanych fauli i −7 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 6).

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
L. MayoLewis William Mayo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen7108—56,0
2025-26Kilmarnock400——0—
2024-25Kilmarnock370122—26,8
2023-24Kilmarnock361023—5 16,8
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aberdeen1,200,5229 %
A. MoulouaAyoub Mouloua
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792011—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aberdeen2,040,3328 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Shumaira MheukaShumaira Mheuka

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic5001—05,2
2025-26Chelsea200——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), K. NisbetKevin Michael Nisbet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen94 (1 z karnych)25—27,2
2025-26Aberdeen5104—06,5
2025-26Millwall2002—06,3
2024-25Aberdeen3211535—46,9
2024-25Millwall100——06,2
2023-24Millwall275014—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), C. DuránCamilo Andres Durán Marquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2103—06,8
2025-26Portimonense100——06,9
2024-25Portimonense4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,4 na mecz), K. HøghKasper Waarts Thenza Høgh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt127 (1 z karnych)411—07,1
2026-27Denmark400——06,5
2026-27Celtic2004—06,4
2023-24Aalborg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,4 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Celtic

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
13 Yang Hyun-JunHyun-Jun Yang
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—07,5
2025-2690010—16,3
2024-2534528—17,1
2023-24281214—1 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %200,4850 %
11 C. DuránCamilo Andres Durán Marquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2103—06,8
2025-26Portimonense100——06,9
2024-25Portimonense4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,5029 %
22 M. BaurMika Baur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2101—07,2
2026-27Germany200——06,7
2025-26Paderborn2004—16,5
2024-25Dynamo Dresden18113—06,5
2024-25Dresden18113—06,5
2024-25Paderborn6003—16,6
2023-24Freiburg000——0—
2023-24Paderborn—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,7329 %
50 S. McArdleSean McArdle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—
2024-25200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
22 F. TurleyFrancis Turley
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Celtic100——0—
2024-25Derby County FC000——0—
2024-25Derby000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Aberdeen

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
15 K. NisbetKevin Michael Nisbet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen94 (1 z karnych)25—27,2
2025-26Aberdeen5104—06,5
2025-26Millwall2002—06,3
2024-25Aberdeen3211535—46,9
2024-25Millwall100——06,2
2023-24Millwall275014—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %420,5085 %
23 L. MayoLewis William Mayo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen7108—56,0
2025-26Kilmarnock400——0—
2024-25Kilmarnock370122—26,8
2023-24Kilmarnock361023—5 16,8
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1669 %
9 A. MoulouaAyoub Mouloua
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792011—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %200,7130 %
25 C. RonanConnor Patrick Ronan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277125—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %120,2061 %
21 G. MolloyGavin Molloy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276113—05,8
2025-266005—07,1
2024-25200013—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2346 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Celtic — 4-3-3

Trener : M. O'Neill od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Viljami Kari Veikko Sinisalo Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Finland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Celtic · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 V. SinisaloKieran Tierney Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Celtic · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Arsenal · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sociedad · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 63 K. TierneyColby Donovan Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Scotland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 51 C. DonovanAlistair William Johnston 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 10, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 4, faule 38, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 2 A. JohnstonAuston Levi-Jesaiah Trusty Celtic · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Celtic · 2025-26: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Celtic · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 6 A. TrustyHyun-Jun Yang 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 13 Y. Hyun-JunCallum William McGregor 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 35, gole 8, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 42 C. McGregorMika Baur Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Paderborn · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dresden · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Paderborn · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Freiburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paderborn · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 M. BaurCamilo Andres Durán Marquez Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Portimonense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Portimonense · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 C. DuránKasper Waarts Thenza Høgh Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 12, gole 7, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Denmark · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Aalborg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 K. HøghShumaira Mheuka Celtic · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Chelsea · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 29 S. Mheuka
Viljami Kari Veikko Sinisalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2000—05,6
2026-27Finland000——0—
2025-26Celtic2300——06,4
2024-25Celtic3800——07,1
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kieran Tierney
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2003—07,0
2026-27Celtic2011—06,8
2025-26Celtic9016—06,7
2024-25Arsenal13101—06,9
2024-25Sociedad—00————
2023-24Sociedad20026—16,9
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Colby Donovan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2005—05,8
2026-27Scotland000——0—
2025-26Celtic3001—07,0
2024-25Celtic000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alistair William Johnston
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,1
2025-26151119—17,2
2024-253441032—37,5
2023-24341438—57,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Auston Levi-Jesaiah Trusty
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic1001—03,1
2025-26Celtic380023—46,6
2024-25Celtic331113—27,5
2023-24Arsenal00023—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hyun-Jun Yang
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—07,5
2025-2690010—16,3
2024-2534528—17,1
2023-24281214—1 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum William McGregor
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-26100010—16,8
2024-25358313—37,4
2023-24352632—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mika Baur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2101—07,2
2026-27Germany200——06,7
2025-26Paderborn2004—16,5
2024-25Dynamo Dresden18113—06,5
2024-25Dresden18113—06,5
2024-25Paderborn6003—16,6
2023-24Freiburg000——0—
2023-24Paderborn—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Camilo Andres Durán Marquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2103—06,8
2025-26Portimonense100——06,9
2024-25Portimonense4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kasper Waarts Thenza Høgh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt127 (1 z karnych)411—07,1
2026-27Denmark400——06,5
2026-27Celtic2004—06,4
2023-24Aalborg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Shumaira Mheuka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic5001—05,2
2025-26Chelsea200——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Aberdeen — 4-3-3

Trener : Stephen Robinson od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Marius Müller Aberdeen · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Wolfsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Wolfsburg · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Osnabruck · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,5 Mainz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Schalke 04 · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Mainz · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Wolfsburg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 M. MüllerChristopher Cadden Aberdeen · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Hibernian · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Hibernian · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Hibernian · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 28 C. CaddenNesta Guinness-Walker 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 24 N. Guinness-WalkerLewis William Mayo Aberdeen · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,0 Kilmarnock · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kilmarnock · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Kilmarnock · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Rangers · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 L. MayoMats Knoester Aberdeen · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Aberdeen · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Aberdeen · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Aarhus · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 M. KnoesterAfeez Aremu Olalekan Aberdeen · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,2 Aberdeen · 2025-26: mecze 10, gole 1, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Kaiserslautern · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Kaiserslautern · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Kaiserslautern · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,1 St Pauli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 32 A. AremuOlutoyosi Tajudeen Olusanya Aberdeen · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Aberdeen · 2025-26: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 St Mirren · 2024-25: mecze 31, gole 8, asysty 2, faule 62, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,6 St Mirren · 2023-24: mecze 35, gole 6, asysty 1, faule 42, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,7 20 T. OlusanyaConnor Patrick Ronan 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 25 C. RonanKevin Michael Nisbet Aberdeen · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Aberdeen · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Millwall · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Aberdeen · 2024-25: mecze 32, gole 11, asysty 5, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Millwall · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Millwall · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 15 K. NisbetTony Yogane Aberdeen · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Dundee · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 T. YoganeAyoub Mouloua 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 9 A. Mouloua
Marius Müller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen9010—17,3
2025-26Holstein Kiel2001—06,4
2025-26Wolfsburg100——17,0
2024-25Wolfsburg3000——07,3
2024-25Osnabruck181025—3 16,5
2024-25Mainz000——0—
2023-24Schalke 042100——17,3
2023-24Mainz1001—06,7
2023-24Wolfsburg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christopher Cadden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen9007—26,5
2025-26Hibernian371322—56,8
2024-25Hibernian350117—16,7
2023-24Hibernian12105—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nesta Guinness-Walker
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279004—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis William Mayo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen7108—56,0
2025-26Kilmarnock400——0—
2024-25Kilmarnock370122—26,8
2023-24Kilmarnock361023—5 16,8
2023-24Rangers—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mats Knoester
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen6002—16,9
2025-26Aberdeen130112—07,1
2024-25Aberdeen130112—07,1
2024-25Aarhus—00————
2023-24Aarhus140012—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Afeez Aremu Olalekan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen9018—36,2
2025-26Aberdeen101118—16,8
2025-26Kaiserslautern100——07,0
2024-25Kaiserslautern15009—46,8
2023-24Kaiserslautern5003—0 16,1
2023-24St Pauli0003—06,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olutoyosi Tajudeen Olusanya
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen80023—16,2
2025-26Aberdeen162222—16,5
2024-25St Mirren318262—86,6
2023-24St Mirren356142—5 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Connor Patrick Ronan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277125—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kevin Michael Nisbet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen94 (1 z karnych)25—27,2
2025-26Aberdeen5104—06,5
2025-26Millwall2002—06,3
2024-25Aberdeen3211535—46,9
2024-25Millwall100——06,2
2023-24Millwall275014—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tony Yogane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aberdeen6001—06,7
2025-26Dundee400——0—
2024-25Brentford000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ayoub Mouloua
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792011—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

6zwycięstwa Celtic
0remis(y)
0zwycięstwa Aberdeen
4,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Celtic 20, Aberdeen 4 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: N. Walsh ×2, D. Nicolson, D. Dickinson

Strzelcy w tych meczach : B. Nygren Celtic, 4 · K. Nisbet Aberdeen, 3 · K. Tierney Celtic, 3 · Yang Hyun-Jun Celtic, 3 · D. Maeda Celtic, 2 · A. Idah Celtic, 1

DataMeczWynikZwycięzca
02/09/2026Celtic – Aberdeen Scottish Premiership ♂3 – 0Celtic
04/03/2026Aberdeen – Celtic Scottish Premiership ♂1 – 2Celtic
21/12/2025Celtic – Aberdeen Scottish Premiership ♂3 – 1Celtic
10/08/2025Aberdeen – Celtic Scottish Premiership ♂0 – 2Celtic
14/05/2025Aberdeen – Celtic Scottish Premiership ♂1 – 5Celtic
25/02/2025Celtic – Aberdeen Scottish Premiership ♂5 – 1Celtic

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Celtic – Aberdeen →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13