Scottish Premiership ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Motherwell
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDNV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-0-zege tegen St Mirren · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 9 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
9e na 12 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 10e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Motherwell
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 1,60 uit) · 13,9 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,00 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 12 geel, 0 rood
Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 53 wedstrijd(en))
Doelman · A. Paulsen rotatie · 13 redding(en), 65% van de schoten op doel gestopt · 3,50 tegen per 90 min · cijfer 7,6
Trainer · Alfred Johansson sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-2-2-2 ×2, 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): WDDWLLLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Motherwell
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Lechia Gdansk | 24 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Bournemouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bournemouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martin Moormann| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 5,6 |
| 2025-26 | BW Linz | 19 | 1 | 0 | 16 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | BW Linz | 23 | 0 | 0 | 15 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | SK Rapid | 15 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 15 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | BW Linz | — | 0 | 1 | 6 | — | — | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Emmanuel Longelo Mbule| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 6 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Motherwell | 5 | 3 | 1 | 7 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 0 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Birmingham | 0 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Birmingham | 17 | 0 | 1 | 13 | — | 4 | 6,5 |
| 2023-24 | Birmingham City FC | 17 | 0 | 1 | 13 | — | 4 | 6,5 |
| 2023-24 | West Ham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thomas Lance Sparrow| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Motherwell | 34 | 6 | 1 | 33 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Motherwell | 34 | 6 | 1 | 33 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Motherwell | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stephen Gerard O'Donnell| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 37 | 0 | 0 | 15 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 1 | 18 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | 37 | 0 | 3 | 28 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lukas Fadinger| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Motherwell | 31 | 3 | 1 | 55 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Altach | 25 | 0 | 1 | 20 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Altach | 31 | 3 | 1 | 55 | — | 7 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ibrahim Muhammad Said| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Motherwell | 29 | 4 | 4 | 39 | — | 6 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Viborg | 19 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Viborg | 29 | 3 | 4 | 42 | — | 6 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tawanda Jethro Maswanhise| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Motherwell | 34 | 6 | 3 | 26 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Motherwell | 34 | 6 | 3 | 26 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alexander Lowry| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,1 |
| 2024-25 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Joseph Shaun Hodge| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Tondela | 25 | 1 | 1 | 22 | — | 3 | 6,5 |
| 2024-25 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | QPR | 8 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sebastian Palmer-Houlden| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Dundee | 34 | 5 | 1 | 23 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Dundee | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 55
- 31/08/2026 D. LevittDylan James Christopher Levitt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Hibernian 27 5 3 10 — 3 6,9 2024-25 Hibernian 34 2 1 9 — 2 6,9 2023-24 Hibernian 34 2 2 9 — 6 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leyton Orient - 30/08/2026 D. LevittDylan James Christopher Levitt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Hibernian 27 5 3 10 — 3 6,9 2024-25 Hibernian 34 2 1 9 — 2 6,9 2023-24 Hibernian 34 2 2 9 — 6 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leyton Orient - 27/08/2026 J. KangaJardell Kanga
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 0 2 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Ilves - 26/08/2026 J. KangaJardell Kanga
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 0 2 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Ilves - 18/08/2026 S. Palmer-HouldenSebastian Palmer-Houlden
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 2 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Dundee 34 5 1 23 — 3 6,6 2023-24 Dundee — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Gillingham - 17/08/2026 S. Palmer-HouldenSebastian Palmer-Houlden
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 2 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Dundee 34 5 1 23 — 3 6,6 2023-24 Dundee — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Gillingham - 11/08/2026 J. HodgeJoseph Shaun Hodge
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 2 0 0 3 — 1 6,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Tondela 25 1 1 22 — 3 6,5 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 QPR 8 1 0 4 — 1 6,9 2023-24 Wolves 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Tondela - 10/08/2026 J. HodgeJoseph Shaun Hodge
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 2 0 0 3 — 1 6,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Tondela 25 1 1 22 — 3 6,5 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 QPR 8 1 0 4 — 1 6,9 2023-24 Wolves 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Tondela - 30/07/2026 Jamie Knight-LebelJamie Knight-Lebel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 4 0 0 3 — 1 6,8 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bristol City 2 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bristol City - 24/07/2026 A. LowryAlexander Lowry
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 4 0 0 2 — 2 6,1 2024-25 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Wycombe - 19/07/2026 Dylan WilliamsDylan Williams
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Burton Albion - 18/07/2026 Dylan WilliamsDylan Williams
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Burton Albion - 14/07/2026 J. Girdwood-ReichJake Max Girdwood-Reich
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 1 — 1 1 6,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van St. Louis City - 13/07/2026 J. Girdwood-ReichJake Max Girdwood-Reich
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 1 — 1 1 6,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van St. Louis City - 12/07/2026 A. PaulsenAlexander Noah Paulsen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 6 0 0 — — 0 7,6 2025-26 Lechia Gdansk 24 0 0 — — 2 6,7 2024-25 Bournemouth — 0 0 — — — — 2023-24 Bournemouth — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bournemouth - 02/07/2026 M. MoormannMartin Moormann
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 5 0 0 1 — 0 1 5,6 2025-26 BW Linz 19 1 0 16 — 5 6,8 2024-25 BW Linz 23 0 0 15 — 5 7,0 2023-24 SK Rapid 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 Rapid Vienna 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 BW Linz — 0 1 6 — — 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van FC BW Linz - 02/07/2026 W. VogtWilly Gabriel Vogt Veigantes
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bellinzona - 30/06/2026 S. NganduS. Ngandu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Motherwell - 30/06/2026 Samuel NganduSamuel Ngandu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Motherwell - 29/06/2026 A. StamatelopoulosApostolos Vasilios Stamatelopoulos
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 16 5 1 19 — 3 7,0 2024-25 16 5 1 19 — 3 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sydney - 29/06/2026 M. MoormannMartin Moormann
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 5 0 0 1 — 0 1 5,6 2025-26 BW Linz 19 1 0 16 — 5 6,8 2024-25 BW Linz 23 0 0 15 — 5 7,0 2023-24 SK Rapid 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 Rapid Vienna 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 BW Linz — 0 1 6 — — 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van FC BW Linz - 29/06/2026 W. VogtWilly Gabriel Vogt Veigantes
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bellinzona - 30/05/2026 A. OxboroughAston Jay Oxborough
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 31 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 31 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Dunfermline - 30/05/2026 C. ForrestC. Forrest
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Hamilton Academical - 30/05/2026 D. WellsDylan Wells
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Stirling Albion
Vertrekken 57
- 16/09/2026 Z. RobinsonZachary Scott Robinson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 29 3 0 14 — 0 6,6 2024-25 Motherwell 13 1 0 8 — 1 6,6 2023-24 Motherwell 29 3 0 14 — 0 6,6 2023-24 Dundee 21 3 0 14 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Morton - 13/09/2026 A. StamatelopoulosApostolos Vasilios Stamatelopoulos
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 16 5 1 19 — 3 7,0 2024-25 16 5 1 19 — 3 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Macarthur - 12/09/2026 A. StamatelopoulosApostolos Vasilios Stamatelopoulos
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 16 5 1 19 — 3 7,0 2024-25 16 5 1 19 — 3 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Macarthur - 10/09/2026 L. RossLuca Ross
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motherwell 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Motherwell 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ross County 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell 3 1 0 — — 0 6,7 2023-24 Ross County 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Alloa Athletic - 02/09/2026 Olly WhyteOliver Whyte
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 — — 0 6,5 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Ayr Utd - 21/07/2026 E. JustElijah Henry Just
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Swansea City AFC 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Motherwell 5 0 3 2 — 0 7,2 2024-25 AC Horsens 4 1 0 — — 0 — 2023-24 AC Horsens 27 3 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Swansea - 20/07/2026 E. JustElijah Henry Just
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Swansea City AFC 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Motherwell 5 0 3 2 — 0 7,2 2024-25 AC Horsens 4 1 0 — — 0 — 2023-24 AC Horsens 27 3 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Swansea - 17/07/2026 E. WattElliot William Watt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Samsunspor 5 0 0 8 — 2 6,9 2025-26 Motherwell 3 0 1 — — 0 7,0 2024-25 St Johnstone 8 2 1 8 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Samsunspor - 16/07/2026 A. OxboroughAston Jay Oxborough
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 31 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 31 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Dunfermline - 16/07/2026 E. WattElliot William Watt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Samsunspor 5 0 0 8 — 2 6,9 2025-26 Motherwell 3 0 1 — — 0 7,0 2024-25 St Johnstone 8 2 1 8 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Samsunspor - 15/07/2026 A. OxboroughAston Jay Oxborough
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 31 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 31 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Dunfermline - 08/07/2026 C. WardCalum Brian Joseph Ward
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 QPR 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motherwell 5 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar QPR - 07/07/2026 C. WardCalum Brian Joseph Ward
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 QPR 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motherwell 5 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar QPR - 30/06/2026 C. SlatteryCallum Slattery
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 30 4 2 51 — 14 1 6,8 2024-25 16 6 1 17 — 4 7,1 2023-24 20 1 0 30 — 7 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sheffield Wednesday - 30/06/2026 D. WellsDylan Wells
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Linfield - 30/06/2026 K. BalmerKofi Balmer
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 15 0 0 11 — 5 6,7 2024-25 Motherwell 33 0 1 16 — 3 1 6,7 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Bristol Rovers - 30/06/2026 L. GordonLiam Craig Gordon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 36 2 1 36 — 7 6,8 2024-25 Motherwell 28 1 1 20 — 3 1 6,9 2023-24 Motherwell 32 0 0 32 — 3 1 6,9 2023-24 St Johnstone 32 0 0 32 — 3 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Gillingham - 30/06/2026 R. McColmRocco McColm
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Queen of the South - 30/06/2026 S. NicholsonSam Alastair Nicholson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 16 1 0 9 — 2 6,7 2024-25 Motherwell 12 0 0 2 — 1 6,6 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2023-24 Clermont 26 4 (1 strafsch.) 3 20 — 2 6,8 2023-24 Motherwell 16 1 0 9 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Livingston - 29/06/2026 C. SlatteryCallum Slattery
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 30 4 2 51 — 14 1 6,8 2024-25 16 6 1 17 — 4 7,1 2023-24 20 1 0 30 — 7 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sheffield Wednesday - 29/06/2026 D. WellsDylan Wells
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Linfield - 29/06/2026 K. BalmerKofi Balmer
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 15 0 0 11 — 5 6,7 2024-25 Motherwell 33 0 1 16 — 3 1 6,7 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Bristol Rovers - 29/06/2026 L. GordonLiam Craig Gordon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 36 2 1 36 — 7 6,8 2024-25 Motherwell 28 1 1 20 — 3 1 6,9 2023-24 Motherwell 32 0 0 32 — 3 1 6,9 2023-24 St Johnstone 32 0 0 32 — 3 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Gillingham - 29/06/2026 R. McColmRocco McColm
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Queen of the South - 29/06/2026 A. HallidayAndrew William Halliday
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 0 0 — — 0 — 2024-25 38 3 (1 strafsch.) 2 35 — 8 6,8 2023-24 12 1 0 2 — 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Halliday Andy
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Fadinger's penalty downs St Mirren to end Motherwell's winless run Sky Sports · za 18:08
- Weir 25th in Ballon d'Or and joins Olid & Cuthbert in award shortlist BBC Sport · ma 17:59
- Hearts seal solid win over struggling Motherwell Sky Sports · zo 21:15
- Weir would swap Ballon d'Or nominations for World Cup BBC Sport · zo 20:34
- Cláudio Braga regressa aos golos no triunfo do Hearts Record · zo 18:36
- Braga and Miller score as Hearts win at Motherwell Sky Sports · zo 16:50
- Lowry moves to McIlroy's team in TGL's first-ever trade as teams revealed Sky Sports · di 17:31
- Kiltie double helps Kilmarnock beat fellow-strugglers Motherwell Sky Sports · zo 13:53
- Motherwell 0-2 Celtic Sky Sports · ma 14:19
- Alarme na direita: Bah apresentou algumas queixas e Banjaqui é pouco provável para o Celtic Record · ma 11:39
- Moyes may offer Celtic solution next summer - gossip BBC Sport · ma 08:33
- Podcast: Naderi's hot streak & Celtic bounce back BBC Sport · ma 08:00
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Motherwell 461 26N 292 Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Motherwell
Rangers 281 26N 462 Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Motherwell
Hibernian komt eraan Scottish Premiership ♂ · wo 20:45 Falkirk
Motherwell komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Motherwell
Kilmarnock komt eraan Scottish Premiership ♂ · zo 16:00 Hearts
Motherwell komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Motherwell
Dundee komt eraan Scottish Premiership ♂ · za 16:00 Celtic
Motherwell komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Motherwell – St Mirren | 1 – 0 |
| 28/10/2026 | St Johnstone – Motherwell | 2 – 2 |
| 25/10/2026 | Motherwell – Hearts | 0 – 2 |
| 17/10/2026 | Kilmarnock – Motherwell | 3 – 2 |
| 11/10/2026 | Motherwell – Celtic | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Dundee – Motherwell | 2 – 1 |
| 15/09/2026 | Motherwell – Aberdeen | 0 – 4 |
| 05/09/2026 | Rangers – Motherwell | 1 – 0 |
| 02/09/2026 | Motherwell – Dundee United | 3 – 0 |
| 30/08/2026 | St Mirren – Motherwell | 3 – 3 |
| 09/08/2026 | Motherwell – Falkirk | 0 – 0 |
| 02/08/2026 | Hibernian – Motherwell | 1 – 2 |
| 16/05/2026 | Hibernian – Motherwell | 0 – 1 |
| 13/05/2026 | Motherwell – Celtic | 2 – 3 |
| 09/05/2026 | Motherwell – Hearts | 1 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | A. PaulsenAlexander Noah Paulsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 6 | 6 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | L. FadingerLukas Fadinger
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 6 | 6 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | J. Girdwood-ReichJake Max Girdwood-Reich
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 6 | 6 | 135 | 0 | 0 | 1 | — | 1 1 | 6,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | I. SaidIbrahim Muhammad Said
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 5 | 5 | 155 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. MoormannMartin Moormann
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 5 | 5 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 5,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | M. EmmanuelEmmanuel Longelo Mbule
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 6 | 4 | 180 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. Charles-CookRegan Evans Charles-Cook
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 6 | 4 | 70 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Tawanda Jethro MaswanhiseTawanda Jethro Maswanhise
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 5 | 4 | 116 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. LowryAlexander Lowry
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 4 | 4 | 146 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | W. VogtWilly Gabriel Vogt Veigantes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 6 | 3 | 44 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | T. SparrowThomas Lance Sparrow
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 4 | 3 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | J. KangaJardell Kanga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 2 | 274 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | E. WilsonEwan Wilson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 5 | 2 | 110 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Jamie Knight-LebelJamie Knight-Lebel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 4 | 2 | 180 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. BoothMikey Booth
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 4 | 2 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Dylan WilliamsDylan Williams
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 3 | 2 | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | O. PriestmanOscar James Moncrieff Priestman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 2 | 2 | 172 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | J. HodgeJoseph Shaun Hodge
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 2 | 2 | 143 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 63 | D. LevittDylan James Christopher Levitt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 5 | 1 | 156 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | S. Palmer-HouldenSebastian Palmer-Houlden
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 2 | 1 | 110 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. KoutroumbisJohn Koutroumbis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 2 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | S. O'DonnellStephen Gerard O'Donnell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. McGheeJordan McGhee
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | A. ThomsonA. Thomson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | B. WatsonB. Watson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. BjörgólfssonEyþór Martin Vigerust Björgólfsson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Jack McConnellJack McConnell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. ConnellyMatthew Connelly
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Z. McAllisterZ. McAllister
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | A. BuchananA. Buchanan Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | C. HendryCallum David Hendry
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | J. DalzielJ. Dalziel Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | L. WeirL. Weir Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | P. McGinnPaul McGinn
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 35 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | R. HunterR. Hunter Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Samuel NganduSamuel Ngandu Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 2
Spelers die dit seizoen voor Motherwell speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olly Whyte | Middenvelder | 6 | 0 | 37 | 0 | 0 | 6,5 |
| L. Ross | Middenvelder | 3 | 0 | — | 0 | 0 | — |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Motherwell tegen:
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.