Serie B ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Carrarese
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVDVD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-3-nederlaag tegen Verona · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 7 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
16e na 10 speeldag(en) · beste 10e, slechtste 20e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Carrarese
Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 12,8 schoten per wedstrijd, 29% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 0,70 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 15 geel, 0 rood
Discipline · 13,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,1 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 49 wedstrijd(en))
Doelman · S. Pizzignacco · 9 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 0,60 tegen per 90 min · cijfer 6,6
Trainer · Gabriele Cioffi sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Vorm (API-Football): LDLLLWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Carrarese
- Schorsing Guido Pagliuca · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Carrarese – Modena) waarschijnlijke schorsing 17/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 3-5-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Monza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Monza | 33 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Monza | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filippo Reale| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Juve Stabia | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Avellino | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fabio Andrea Ruggeri| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Carrarese | 32 | 0 | 0 | 29 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Salernitana | 21 | 0 | 0 | 29 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Lazio | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filippo Oliana| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 29 | 1 | 0 | 16 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nicolás Adrián Schiavi| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2024-25 | 29 | 4 (1 strafsch.) | 1 | 41 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 40 | 6 | 0 | — | — | 12 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matthias Braunöder| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Bari | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Como | 36 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Austria Vienna | 16 | 0 | 1 | 4 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Como | 13 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Niccolò Belloni| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Carrarese | 28 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Carrarese | 36 | 1 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Pescara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gabriele Parlanti| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jonas Jakob Rouhi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Carrarese | 15 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Juventus | 33 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tommaso Rubino| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Carrarese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fiorentina | 10 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fabio Abiuso| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Sampdoria | 21 | 2 | 1 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Modena | 16 | 2 | 1 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Modena | 23 | 5 | 0 | 26 | — | 5 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 55
- 02/09/2026 C. DagbaColin Obasanya Dagba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Beerschot VA 19 0 2 13 — 1 7,1 2024-25 Beerschot VA 20 0 1 12 — 5 6,8 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2024-25 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 16 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Beerschot VA - 31/08/2026 N. BonfantiNicholas Bonfanti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Pisa 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 12 0 0 15 — 1 6,6 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — 2024-25 Pisa 14 4 1 3 — 2 6,8 2024-25 Bari 10 1 1 3 — 0 6,8 2023-24 Modena 18 1 0 3 — 0 6,7 2023-24 Pisa 16 5 0 3 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Pisa - 31/08/2026 M. BraunöderMatthias Braunöder
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 4 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Bari 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Como 36 0 0 10 — 3 1 6,3 2023-24 Austria Vienna 16 0 1 4 — 1 1 6,9 2023-24 Como 13 1 0 12 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Como - 31/08/2026 N. RavagliaNicola Ravaglia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 2 0 0 — — 1 6,7 2024-25 Sampdoria 0 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sampdoria - 30/08/2026 M. BraunöderMatthias Braunöder
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 4 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Bari 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Como 36 0 0 10 — 3 1 6,3 2023-24 Austria Vienna 16 0 1 4 — 1 1 6,9 2023-24 Como 13 1 0 12 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Como - 30/08/2026 T. MacchioniT. Macchioni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sassuolo 1 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Carrarese 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sassuolo 1 0 0 1 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sassuolo - 27/08/2026 Gonçalo EstevesGonçalo do Lago Pontes Esteves
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Catanzaro 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Alverca 5 1 0 — — 1 7,2 2025-26 Catanzaro 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Yverdon Sport 10 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2024-25 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Catanzaro - 27/08/2026 S. PizzignaccoSemuel Pizzignacco
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 5 0 0 0 — 0 6,6 2026-27 Monza 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Monza 33 0 0 2 — 3 6,8 2024-25 Monza 38 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Monza - 26/08/2026 J. MartiniJacopo Martini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 6 0 0 6 — 0 6,5 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 0 0 25 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sudtirol - 26/08/2026 L. TopalovićLuka Topalović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 6 0 0 4 — 1 6,4 2025-26 Inter 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Inter 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Inter - 25/08/2026 J. MartiniJacopo Martini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 6 0 0 6 — 0 6,5 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 0 0 25 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sudtirol - 18/08/2026 F. RealeFilippo Reale
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 7 0 0 8 — 0 6,8 2025-26 Juve Stabia 3 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Avellino 2 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Roma 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AS Roma - 13/08/2026 David VujevićDavid Vujevic
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 FC Zurich 20 0 1 20 — 5 6,6 2024-25 FC Zurich 5 0 0 4 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Zurich - 12/08/2026 David VujevićDavid Vujevic
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 FC Zurich 20 0 1 20 — 5 6,6 2024-25 FC Zurich 5 0 0 4 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Zurich - 12/07/2026 M. CisséMoussa Cissé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Basel 1893 8 0 0 6 — 2 6,3 2026-27 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2025-26 LASK 26 2 3 15 — 5 7,1 2025-26 FC Basel 1893 2 0 1 0 — 0 6,8 2024-25 FC ST. Gallen 26 2 2 11 — 1 6,6 2024-25 FC Basel 1893 25 0 0 8 — 1 6,8 2024-25 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Atalanta - 09/07/2026 G. MarconiG. Marconi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Dolomiti Bellunesi - 09/07/2026 L. RomaniLorenzo Romani
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fiorentina - 08/07/2026 P. PinelliPietro Pinelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Lazio 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Reggiana 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lazio - 30/06/2026 Filippo LiberatiFilippo Liberati
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Caldiero Terme - 30/06/2026 Giulio CiantiGiulio Cianti
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Carrarese - 30/06/2026 Y. KhafiY. Khafi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Paris SG 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Paris Saint Germain - 29/06/2026 C. DagbaColin Obasanya Dagba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Beerschot VA 19 0 2 13 — 1 7,1 2024-25 Beerschot VA 20 0 1 12 — 5 6,8 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2024-25 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 16 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Beerschot VA - 29/06/2026 Ivan KovalenkoIvan Kovalenko
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Pistoiese - 29/06/2026 Eliman ChamEliman Cham
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Igea Virtus - 29/06/2026 M. CicconiManuel Cicconi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Sampdoria 16 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Carrarese 27 3 5 23 — 6 7,0 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 12 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sampdoria
Vertrekken 59
- 18/09/2026 E. TorregrossaErnesto Torregrossa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Carrarese — 0 0 — — — — 2024-25 Salernitana 11 0 0 4 — 3 7,1 2024-25 Carrarese 8 3 0 4 — 0 7,1 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Pisa 18 2 (2 strafsch.) 2 13 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lumezzane - 31/08/2026 F. MelegoniFilippo Melegoni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Carrarese 10 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Genoa 3 0 1 — — 0 6,4 2023-24 Reggiana 28 1 1 28 — 3 7,0 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juventus U23 - 30/08/2026 F. MelegoniFilippo Melegoni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Carrarese 10 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Genoa 3 0 1 — — 0 6,4 2023-24 Reggiana 28 1 1 28 — 3 7,0 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juventus U23 - 30/08/2026 V. FiorilloVincenzo Fiorillo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 12 0 0 — — 0 1 7,1 2024-25 Salernitana 5 0 0 — — 0 1 7,1 2023-24 Salernitana 4 0 0 — — 1 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Pescara - 29/08/2026 V. FiorilloVincenzo Fiorillo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 12 0 0 — — 0 1 7,1 2024-25 Salernitana 5 0 0 — — 0 1 7,1 2023-24 Salernitana 4 0 0 — — 1 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Pescara - 27/08/2026 M. ImperialeMarco Imperiale
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Catanzaro 5 0 1 2 — 1 6,4 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Carrarese 36 0 0 25 — 3 1 6,9 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Catanzaro - 26/08/2026 Filippo LiberatiFilippo Liberati
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Desenzano Calvina - 26/08/2026 M. ImperialeMarco Imperiale
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Catanzaro 5 0 1 2 — 1 6,4 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Carrarese 36 0 0 25 — 3 1 6,9 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Catanzaro - 19/08/2026 B. SalamonBartosz Salamon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Lech Poznan 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lech Poznan 17 0 1 8 — 3 7,1 2023-24 Lech Poznan 15 0 1 9 — 5 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Salamon Bartosz - 18/08/2026 M. BleveMarco Bleve
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 8,2 2024-25 Carrarese 24 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Lecce — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 46 0 0 — — 1 — 2023-24 Lecce — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lecce - 17/08/2026 M. BleveMarco Bleve
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 8,2 2024-25 Carrarese 24 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Lecce — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 46 0 0 — — 1 — 2023-24 Lecce — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lecce - 16/08/2026 D. BouahDevid Eugene Bouah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cambuur 7 0 0 10 — 3 1 6,6 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 27 3 0 17 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cambuur - 31/07/2026 S. ZanonSimone Zanon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pisa 2 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Carrarese 27 0 4 23 — 2 6,9 2023-24 Carrarese 44 2 0 — — 5 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Pisa - 26/07/2026 E. ZuelliEmanuele Zuelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Carrarese 33 2 3 21 — 3 6,8 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 35 3 0 — — 3 — 2023-24 Pisa — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Padova - 25/07/2026 E. ZuelliEmanuele Zuelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Carrarese 33 2 3 21 — 3 6,8 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 35 3 0 — — 3 — 2023-24 Pisa — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Padova - 22/07/2026 Eliman ChamEliman Cham
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Virtus Francavilla - 14/07/2026 S. LiberaliS. Liberali
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sassuolo U20 - 13/07/2026 F. AccorneroFederico Accornero
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Genoa 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Pescara 28 3 0 — — 2 — 2023-24 Genoa — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Trento - 13/07/2026 M. Scheffer BraccoMateo Scheffer Bracco
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 3 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Pineto - 13/07/2026 S. LiberaliS. Liberali
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sassuolo U20 - 12/07/2026 M. Scheffer BraccoMateo Scheffer Bracco
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 3 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Pineto - 06/07/2026 J. IllanesJulián Illanes Minucci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Arezzo 2 0 0 3 — 0 7,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 30 1 0 34 — 9 2 6,9 2023-24 Carrarese 37 1 0 — — 18 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Arezzo - 05/07/2026 J. IllanesJulián Illanes Minucci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Arezzo 2 0 0 3 — 0 7,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 30 1 0 34 — 9 2 6,9 2023-24 Carrarese 37 1 0 — — 18 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Arezzo - 30/06/2026 M. CicconiManuel Cicconi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Sampdoria 16 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Carrarese 27 3 5 23 — 6 7,0 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 12 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sampdoria - 29/06/2026 A. TroiseA. Troise
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Troise Antonio
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Palermo, niente pasti gratis Corriere dello Sport · zo 23:39
- Palermo, continua la fuga in vetta: Carrarese superata 2-1. Pari tra Verona e Pisa Corriere dello Sport · zo 16:58
- Dove vedere Palermo-Carrarese in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · zo 10:15 · Opstelling
- La Carrarese esonera Cioffi: in arrivo Pagliuca Corriere dello Sport · di 14:26
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Sampdoria 381 29N 332 Serie B ♂ · za 15:00 Carrarese
Virtus Entella 531 26N 212 Serie B ♂ · di 15:00 Vicenza
Carrarese komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Carrarese
Juve Stabia komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Cesena
Carrarese komt eraan Serie B ♂ · di 15:00 Carrarese
Pisa komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Cremonese
Carrarese komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Carrarese
Avellino komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Verona – Carrarese | 3 – 0 |
| 28/10/2026 | Carrarese – Arezzo | 2 – 1 |
| 25/10/2026 | Palermo – Carrarese | 2 – 1 |
| 17/10/2026 | Carrarese – Modena | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Padova – Carrarese | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Carrarese – Benevento | 0 – 1 |
| 12/09/2026 | Catanzaro – Carrarese | 1 – 0 |
| 05/09/2026 | Carrarese – Empoli | 0 – 1 |
| 29/08/2026 | Ascoli – Carrarese | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Carrarese – Mantova | 1 – 2 |
| 08/05/2026 | Virtus Entella – Carrarese | 2 – 1 |
| 01/05/2026 | Carrarese – Cesena | 0 – 0 |
| 25/04/2026 | Frosinone – Carrarese | 3 – 0 |
| 19/04/2026 | Carrarese – Pescara | 2 – 2 |
| 12/04/2026 | Reggiana – Carrarese | 2 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | F. RealeFilippo Reale
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 7 | 7 | 605 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Nicolás SchiaviNicolás Adrián Schiavi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 7 | 6 | 473 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | S. PizzignaccoSemuel Pizzignacco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. MartiniJacopo Martini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 6 | 2 | 262 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. TopalovićLuka Topalović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 6 | 2 | 218 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. BraunöderMatthias Braunöder
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 4 | 2 | 212 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | F. RuggeriFabio Andrea Ruggeri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | G. GarofaniGiovanni Gabriele Garofani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | L. RomaniLorenzo Romani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | N. BelloniNiccolò Belloni
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Y. KhafiY. Khafi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. CisséMoussa Cissé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 1 | 82 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | F. OlianaFilippo Oliana
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 1 | 1 | 81 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | G. ParlantiGabriele Parlanti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. RubinoTommaso Rubino
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | C. DagbaColin Obasanya Dagba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 68 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | F. AbiusoFabio Abiuso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 1 | 64 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | J. RouhiJonas Jakob Rouhi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 1 | 1 | 64 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | N. CudrigNicolò Cudrig
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 4 | 0 | 49 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | G. MarconiG. Marconi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | Tommaso GuercioTommaso Guercio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | G. BaroncelliG. Baroncelli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | P. PinelliPietro Pinelli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. FinottoMattia Finotto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 33 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | N. BonfantiNicholas Bonfanti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | N. RavagliaNicola Ravaglia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | T. MacchioniT. Macchioni
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Gonçalo EstevesGonçalo do Lago Pontes Esteves
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Mattia BencasterMattia Bencaster
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | Niccolò RomagnoliNiccolò Romagnoli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | David VujevićDavid Vujevic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Giulio CiantiGiulio Cianti Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Carrarese tegen:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.