Conference League ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Ajax
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NVVDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 8 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij thuis
komt van een 2-0-zege tegen Atalanta · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 9 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
2e na 8 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 30e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Ajax
Aanval · 3,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,20 thuis, 4,00 uit) · 21,9 schoten per wedstrijd, 41% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 0,80 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 18 geel, 0 rood
Discipline · 9,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 1,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))
Doelman · M. Paes rotatie · 9 redding(en), 64% van de schoten op doel gestopt · 1,23 tegen per 90 min · cijfer 7,0
Trainer · Michel sinds 01/07/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2020
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Vorm (API-Football): WDWLWWDDW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Ajax
- Blessure A. Gaaei · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure Caio Henrique · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure D. Blind · Rug miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure K. Dolberg · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure O. Edvardsen · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure S. Adingra · Herstel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure S. Berghuis · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Barcelona | 28 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aaron Bouwman| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Owen Wijndal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 5 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Ajax | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Ajax | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Antwerp | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Antwerp | 29 | 1 | 0 | — | — | 1 1 | — |
| 2023-24 | Ajax | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Oliveira Rosa| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 5 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Ajax | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Valladolid | 21 | 0 | 1 | 35 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Ajax | 14 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Valladolid | 40 | 1 | 1 | 26 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Youri Baas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Ajax | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Ajax | 23 | 1 | 0 | 16 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Nijmegen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nijmegen | 28 | 3 | 3 | 18 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Davy Klaassen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 6 | 5 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Ajax | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Ajax | 31 | 8 (1 strafsch.) | 2 | 20 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Inter | 13 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ajax | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jorthy Mokio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 7 | 0 | 1 | 9 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Ajax | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Gent | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Gent | 17 | 2 | 0 | 14 | — | 4 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sofyan Amrabat| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Betis | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oscar Gloukh| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 6 | 4 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Israel | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Salzburg | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Ajax | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 26 | 10 (1 strafsch.) | 5 | 9 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Salzburg | 29 | 7 | 11 | 14 | — | 3 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Julian Brandt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 5 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 30 | 5 | 10 | 8 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Paderborn | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Dortmund | 32 | 7 | 11 | 8 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marcos Leonardo Santos Almeida| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ajax | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 14 | 7 | 0 | 9 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Oficial: CEO do Ajax diz adeus ao clube... no dia 1 de abril de 2027 Record · vr 20:57
- Klopp confirma a Ter Stegen como su número uno Mundo Deportivo · vr 15:05
- 1-6: Goleada del Ajax de Míchel y Ter Stegen Mundo Deportivo · do 21:26
- Ter Stegen vuelve a sonreír AS · wo 10:32
- Ter Stegen hält Sieg spät fest, Brandt verletzt: Der Ajax-Sieg im Video kicker · zo 01:52 · Blessure
- Ter Stegen spät zur Stelle, Brandt verletzt: Der Ajax-Sieg im Video kicker · zo 01:52 · Blessure
- «Ça donne envie de lui mettre un coup de poing» : la sortie très cash de Tolu Arokodare sur Ter Stegen Foot Mercato · za 13:33
- "Ter Stegen me saca de quicio, dan ganas de darle un puñetazo" Mundo Deportivo · za 12:27
- Ajax : après son transfert raté au Real Madrid, Abdellah Ouazane affole l’Eredivisie Foot Mercato · wo 22:58 · Transfer
- Bayern y Ajax inaugurarán un estadio en Kenia Mundo Deportivo · wo 19:00
- Stadioneinweihung in Nairobi: Bayern trifft auf Ajax kicker · wo 16:44
- Abdellah Ouazane, el fuera de serie de 17 años del Ajax de Míchel que recuerda a Lamine Mundo Deportivo · zo 17:59
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
FC Thun komt eraan Conference League ♂ · do 21:00 St Truiden
Ajax komt eraan Conference League ♂ · do 21:00 Ajax
Getafe komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 22/10/2026 | Ajax – Atalanta | 2 – 0 |
| 15/10/2026 | Hajduk Split – Ajax | 2 – 1 |
| 27/08/2026 | Ajax – FC Sion | 5 – 3 |
| 20/08/2026 | FC Sion – Ajax | 2 – 4 |
| 13/08/2026 | Shelbourne – Ajax | 2 – 2 |
| 06/08/2026 | Ajax – Shelbourne | 3 – 1 |
| 30/07/2026 | Ajax – Vojvodina | 4 – 1 |
| 23/07/2026 | Vojvodina – Ajax | 1 – 4 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | A. BouwmanAaron Bouwman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 7 | 7 | 637 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | D. KlaassenDavy Klaassen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 6 | 6 | 412 | 5 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | S. BerghuisSteven Berghuis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 34 | 5 | 5 | 352 | 1 | 3 | 2 | — | 0 | 7,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | O. GloukhOscar Gloukh
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 6 | 4 | 318 | 4 | 0 | — | — | 0 | 7,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. BrandtJulian Brandt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 5 | 4 | 326 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | O. WijndalOwen Wijndal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 5 | 4 | 306 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | M. PaesMaarten Vincent Paes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 4 | 4 | 367 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | D. BlindDaley Blind
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 35 | 4 | 4 | 322 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Lucas RosaLucas Oliveira Rosa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 5 | 3 | 299 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Y. BaasYouri Baas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 4 | 3 | 315 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. ter StegenMarc-André ter Stegen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 33 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. GaaeiAnton Gaaei
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 23 | 3 | 3 | 262 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | K. DolbergKasper Dolberg Rasmussen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 28 | 3 | 3 | 194 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | A. OuazaneA. Ouazane
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 6 | 2 | 254 | 0 | 3 | 1 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Marcos LeonardoMarcos Leonardo Santos Almeida
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 6 | 2 | 246 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Caio HenriqueCaio Henrique Oliveira Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 28 | 5 | 2 | 241 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | T. ArokodareToluwalase Emmanuel Arokodare
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 4 | 2 | 200 | 3 | 1 | 4 | — | 0 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. MokioJorthy Mokio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 7 | 1 | 310 | 0 | 1 | 9 | — | 2 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | O. EdvardsenOliver Valaker Edvardsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 26 | 4 | 1 | 195 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. AmrabatSofyan Amrabat
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | T. KehrerJan Thilo Kehrer
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | V. TsygankovViktor Tsygankov
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Jofre TorrentsJofre Torrents Salvat
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 1 | 1 | 75 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | D. JanseDies Janse
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 2 | 0 | 50 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | S. AdingraSimon Adingra
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 23 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Y. BissoumaYves Bissouma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Mohamed AbdallaMohamed Abdalla
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 51 | C. SetfordCharlie Terence Setford
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 | A. HaniAymean El Hani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. HeerkensJoeri Jesse Heerkens
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Rayane BounidaRayane Bounida
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Jinairo JohnsonJinairo Johnson Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 64 | K. KasanwirjoK. Kasanwirjo Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. MuzunguMarvyn Muzungu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | P. NashP. Nash Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | R. van de PavertRyan van de Pavert
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | V. van der VeldeV. van der Velde Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Doelman | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 8 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 4
Spelers die dit seizoen voor Ajax speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Regeer | Middenvelder | 6 | 6 | 435 | 0 | 1 | 7,1 |
| M. Godts | Aanvaller | 3 | 3 | 259 | 1 | 2 | 7,9 |
| M. Carrizo | Aanvaller | 2 | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,3 |
| Don-Angelo Christoffel Annum-Assamoah Konadu | Aanvaller | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | 6,7 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Ajax tegen:
- Aarhus
- AEK Larnaca
- AF Elbasani
- Alashkert
- Aluminij
- Apollon Limassol
- Atalanta
- Atert Bissen
- Atlètic Club d'Escaldes
- Auda
- Austria Vienna
- Ballkani
- Bate Borisov
- Beitar Jerusalem
- Bohemians
- Brann
- Bravo
- Brighton
- Buyuksehyr
- Caernarfon Town
- CFR 1907 Cluj
- Coleraine FC
- CSKA 1948
- Debreceni VSC
- Dečić
- Derry City
- Dila
- Dinamo Minsk
- Dinamo Tbilisi
- Dinamo Tirana
- Drita
- Dukagjini
- Dunajska Streda
- Dynamo Kyiv
- Europa
- FC Astana
- FC Copenhagen
- FC Differdange 03
- FC Iberia 1999
- FC Levadia Tallinn
- FC Lugano
- FC Midtjylland
- FC Noah
- FC Nordsjaelland
- FC Santa Coloma
- FC Sion
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- FC Vaduz
- FCSB
- FK Borac Banja Luka
- FK Jablonec
- FK Kauno Žalgiris
- FK Liepaja
- FK Partizan
- FK Sarajevo
- FK Tobol Kostanay
- FK Zalgiris Vilnius
- Flora Tallinn
- Floriana
- Freiburg
- Gais
- GAP Connah S Quay FC
- Gent
- Getafe
- GKS Katowice
- Glentoran
- Gornik Zabrze
- Gyori ETO FC
- Hajduk Split
- Hammarby FF
- Hamrun Spartans
- Hapoel Tel Aviv
- HB Torshavn
- Hearts
- Hegelmann Litauen
- Hibernian
- HJK Helsinki
- HNK Rijeka
- Hradec Králové
- IFK Goteborg
- Ilves
- Inter Club d'Escaldes
- Inter Turku
- Kairat Almaty
- Kalju Nomme
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- Koper
- KuPS Kuopio
- La Fiorita
- Larne
- Lincoln Red Imps FC
- Linfield
- LNZ Cherkasy
- Ludogorets
- Maccabi Tel Aviv
- Malisheva
- Marsaxlokk
- Milsami Orhei
- Mjallby AIF
- ML Vitebsk
- Monaco
- Mornar
- Motherwell
- Neftchi Baku
- NK Varazdin
- NSI Runavik
- Pafos FC
- Paide
- Paks
- Panathinaikos
- Panevėžys
- PAOK
- Penybont
- Petrocub
- Petrovac
- PFC CSKA Sofia
- Polessya
- Pyunik Yerevan
- Qarabag
- Rakow
- Rangers
- Red Star Belgrade
- Riga
- Rīgas FS
- SC Braga
- Shamrock Rovers
- Shelbourne
- Sheriff Tiraspol
- Shkendija
- Sileks
- SK Rapid
- Spartak Trnava
- St Joseph S Fc
- St Truiden
- Stjarnan
- Sutjeska
- The New Saints
- Torpedo Kutaisi
- Trabzonspor
- Tre Fiori
- Tromso
- Twente
- UNA Strassen
- Universitatea Cluj
- Universitatea Craiova
- US Mondorf-les-bains
- Valletta FC
- Valur Reykjavik
- Vardar Skopje
- Velež
- Vestri
- Vikingur Gota
- Vikingur Reykjavik
- Virtus
- Vllaznia Shkodër
- Vojvodina
- Yelimay Semey
- Železničar Pančevo
- Žilina
- Zimbru
- Zira
- Zrinjski
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.