AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · zo 08 nov 2026 · 15:00

Rennes – Lille

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

45 %1 — Rennes
26 %Gelijk
30 %2 — Lille

Verwachte score 1 – 0 (8 %) · verwachte doelpunten 1,37 – 1,43

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid laag (verlaagd van „gemiddeld”: spannend laatste onderling duel)
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Rennes er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)45 · 26 · 30
Ons model (competitie en Elo)37 · 27 · 35

≈ Klein verschil (7 ptn) op een zege van Rennes: niets verontrustends, maar houd het in gedachten.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Rennes 1 – 2 Lille op 15/03/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Rennes DVDVD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitLyon Ligue 1 ♂0 – 4D
11/10/2026thuisAuxerre Ligue 1 ♂4 – 1V
18/10/2026uitParis FC Ligue 1 ♂3 – 4D
25/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂3 – 0V
30/10/2026uitNice Ligue 1 ♂2 – 5D

Lille DVNNV van oudste naar meest recente

20/09/2026uitNice Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026thuisLe Havre Ligue 1 ♂1 – 0V
17/10/2026thuisBrest Ligue 1 ♂1 – 1N
25/10/2026uitMonaco Ligue 1 ♂1 – 1N
30/10/2026thuisLens Ligue 1 ♂1 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Rennes 9 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-5-nederlaag tegen Nice · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 14 tegen)

Lille 9 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-0-zege tegen Lens · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 4 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Rennes

Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,70 uit) · 16,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 0 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · B. Samba rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · F. Haise sinds 01/08/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×3)

Vorm (API-Football): DWWWLWL

Lille

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 1,30 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 41% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,70 uit) · 57% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 9 geel, 0 rood

Discipline · 10,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · B. Özer · 19 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,67 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · Davide Ancelotti sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): WDWWLWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Rennes

  • Blessure E. Lepaul · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Lille

  • Blessure A. Ueda · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure H. Igamane · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure T. Santos · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: E. Mbappe (Rode kaart), O. Sahraoui (Keuze van de trainer)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,3 voor Rennes, 12,1 voor Lille · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: S. DiaouneSoriba Diaoune

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—03,3
2025-26—00————
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), B. DiaBoulaye Dia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—06,6
2026-27Lazio100——06,3
2025-26Lazio3416 (1 strafsch.)628—47,0
2024-25Lazio379323—26,9
2024-25Salernitana000——0—
2023-24Salernitana174 (1 strafsch.)011—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. BakwaDilane Bakwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Rennes

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5034 %
B. CoulibalyB. Coulibaly

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

4 %00—60 %
K. DongopandjiK. Dongopandji

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

4 %00—60 %
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,9024 %
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0034 %

Lille

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille72 (1 strafsch.)22—16,8
2025-26Lille124 (1 strafsch.)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 strafsch.)831—1 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %220,4562 %
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %100,1872 %
7 D. BakwaDilane Bakwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %210,5543 %
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,2562 %
6 N. BentalebNabil Bentaleb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %010,0072 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Rennes — 5-3-2

Trainer : F. Haise sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Brice Lauriche Samba Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Rennes · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lens · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lens · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 30 B. SambaCharlie Richard Cresswell Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 Toulouse · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Leeds · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 4 C. CresswellMahamadou Aboubakar Nagida 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 18 M. NagidaAbdelhamid Aït Boudlal Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Amiens · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rennes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 48 A. Ait BoudlalBryan Keith Reynolds Jr. Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Westerlo · 2025-26: 39 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Westerlo · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Westerlo · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Roma · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 B. ReynoldsAnthony Rouault Rennes · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,7 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stuttgart · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Stuttgart · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Toulouse · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 A. RouaultMahdi Camara Montpellier · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 PAOK · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Nantes · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PAOK · 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Laval · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Rennes · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Brest · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Laval · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2024-25: 19 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Young Boys · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 7,0 Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 32 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Young Boys · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 13 geel, cijfer 7,1 Monaco · 2023-24: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Olympiakos · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Nancy · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood Lens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PAOK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 M. CamaraValentin Rongier Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Rennes · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 21 V. RongierAdrien Thomasson Rennes · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Lens · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Lens · 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Lens · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Strasbourg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 A. ThomassonMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Montpellier · 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Montpellier · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 11 M. TamariBoulaye Dia Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lazio · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Lazio · 2025-26: 34 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 6 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Lazio · 2024-25: 37 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Salernitana · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Salernitana · 2023-24: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 22 B. Dia
Brice Lauriche Samba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—17,2
2026-27France000——0—
2025-26Rennes200——06,1
2024-25Rennes1500——17,2
2024-25Lens1500——17,2
2023-24Lens33001—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charlie Richard Cresswell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—07,6
2025-26Toulouse1111—18,2
2024-25Toulouse323128—57,0
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds5003—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Keith Reynolds Jr.
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—06,7
2025-26Westerlo392337—86,8
2024-25Westerlo371337—86,9
2023-24Westerlo3300——4—
2023-24Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anthony Rouault
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes1000—03,7
2025-26Rennes3013—07,3
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Stuttgart181019—16,9
2024-25Rennes11007—26,9
2023-24Stuttgart22028—36,8
2023-24Toulouse000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mamadou Camara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier6107—06,8
2026-27Rennes2001—16,6
2026-27PAOK100——06,2
2026-27Nantes000——0—
2026-27Roma000——0—
2025-26PAOK330015—36,6
2025-26Rennes3003—06,8
2025-26Laval1002—06,2
2024-25Rennes345341—57,1
2024-25Brest345341—57,1
2024-25Laval305 (1 strafsch.)141—56,9
2024-25PAOK197133—5 17,0
2024-25Young Boys180026—3 27,0
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Monaco000——0—
2024-25Lens—00————
2023-24Brest327 (1 strafsch.)337—77,1
2023-24Young Boys291143—137,1
2023-24Monaco201 (1 strafsch.)225—47,0
2023-24Olympiakos172022—57,0
2023-24Nancy800——3 1—
2023-24Lens000——0—
2023-24PAOK—0022——7,0
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valentin Rongier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,8
2025-26Rennes2003—08,2
2024-25Rennes303137—57,0
2024-25Marseille253137—57,0
2023-24Marseille100013—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Thomasson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes1003—03,2
2025-26Lens3102—07,1
2024-25Lens333751—77,1
2023-24Lens291216—3 16,7
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Boulaye Dia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—06,6
2026-27Lazio100——06,3
2025-26Lazio3416 (1 strafsch.)628—47,0
2024-25Lazio379323—26,9
2024-25Salernitana000——0—
2023-24Salernitana174 (1 strafsch.)011—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Lille — 4-3-3

Trainer : Davide Ancelotti sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Berke Özer Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Eyupspor · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lille · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Eyupspor · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Eyupspor · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 1 B. ÖzerAlexsandro Victor de Souza Ribeiro 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,2 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 4 A. RibeiroNathan Ngoy Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Belgium · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Lille · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Standard · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Standard · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 3 N. NgoyCalvin Ronald Verdonk Lille · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Lille · 2025-26: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Nijmegen · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nijmegen · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,2 Nijmegen · 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 24 C. VerdonkMaxima Adeagan Goffi 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 38 M. GoffiNabil Bentaleb Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Lille · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Lille · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lille · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Angers · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 N. BentalebNgal'ayel Mukau Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lille · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lille · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Mechelen · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mechelen · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 17 N. MukauBenjamin Michel Édouard André 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,6 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 7,2 2023-24: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,2 21 B. AndréHákon Arnar Haraldsson Lille · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Iceland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Lille · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Lille · 2024-25: 26 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Lille · 2023-24: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 FC Copenhagen · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 H. HaraldssonDilane Bakwa Lille · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Nott'm Forest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Strasbourg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Strasbourg · 2024-25: 30 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 8 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Strasbourg · 2023-24: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Bordeaux · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 D. BakwaSoriba Diaoune 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 S. Diaoune
Berke Özer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6000—07,4
2025-26Eyupspor100——06,7
2025-26Lille000——0—
2024-25Eyupspor3400——57,2
2023-24Eyupspor13001—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexsandro Victor de Souza Ribeiro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276005—07,4
2025-26300——07,4
2024-25311128—107,2
2023-24290027—6 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nathan Ngoy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6005—06,9
2026-27Belgium4006—0 16,9
2025-26Lille9003—26,7
2024-25Standard170013—17,2
2023-24Standard170013—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Calvin Ronald Verdonk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille5004—16,6
2025-26Lille180014—3 16,7
2025-26Nijmegen4013—07,3
2024-25Nijmegen341127—107,2
2023-24Nijmegen342239—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maxima Adeagan Goffi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—16,9
2025-26100——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nabil Bentaleb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ngal'ayel Mukau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7005—06,8
2025-26Lille2001—07,0
2024-25Lille290119—46,8
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen290119—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin Michel Édouard André
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275007—15,6
2025-263005—17,0
2024-25300350—127,2
2023-24304051—97,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hákon Arnar Haraldsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dilane Bakwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Soriba Diaoune
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—03,3
2025-26—00————
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (21/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Rennes
2gelijk
3overwinning(en) Lille
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Rennes 7 doelpunt(en), Lille 9 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 4,8 geel en 0,4 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: J. Brisard ×2, E. Wattellier, R. Lissorgue

Doelpuntenmakers in deze duels : J. David Lille, 2 · A. Kalimuendo Rennes, 1 · C. Akpom Lille, 1 · E. Lepaul Rennes, 1 · E. Zhegrova Lille, 1 · H. Haraldsson Lille, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
15/03/2026Rennes – Lille Ligue 1 ♂1 – 2Lille
03/01/2026Lille – Rennes Ligue 1 ♂0 – 2Rennes
16/02/2025Rennes – Lille Ligue 1 ♂0 – 2Lille
24/11/2024Lille – Rennes Ligue 1 ♂1 – 0Lille
10/03/2024Lille – Rennes Ligue 1 ♂2 – 2gelijk
16/09/2023Rennes – Lille Ligue 1 ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Rennes – Lille →

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Belgique · DAZN enige uitzender van de competitie

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN enige uitzender van de competitie
AutricheDAZN enige uitzender van de competitie
Canada (Québec)beIN Sports enige uitzender van de competitie
DanemarkViaplay enige uitzender van de competitie
EspagneDAZN enige uitzender van de competitie
États-Unis (New York)beIN Sports enige uitzender van de competitie
GrèceOpen TV enige uitzender van de competitie
IrlandeLigue 1+ enige uitzender van de competitie
ItalieLigue 1+ enige uitzender van de competitie
LuxembourgDAZN enige uitzender van de competitie
MarocbeIN Sports enige uitzender van de competitie
Pays-BasViaplay enige uitzender van de competitie
PologneEleven Sports enige uitzender van de competitie
PortugalSport TV enige uitzender van de competitie
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports enige uitzender van de competitie
TurquiebeIN Sports enige uitzender van de competitie
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13