Ligue 1 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Le Havre
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 10 wedstrijden zonder overwinning thuis 9 wedstrijden zonder overwinning 5 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning uit 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-5-nederlaag tegen Paris SG · 0 W, 0 G, 5 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 16 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
18e na 9 speeldag(en) · beste 14e, slechtste 18e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Le Havre
Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (0,50 thuis, 1,00 uit) · 11,6 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 61-75e minuut
Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,70 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 11 geel, 2 rood
Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 53 wedstrijd(en))
Doelman · G. Gallon rotatie · 6 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 0,75 tegen per 90 min · cijfer 6,3
Trainer · D. Digard sinds 01/07/2024 · 4 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-3-3 ×3)
Vorm (API-Football): LDLDLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Le Havre
- Blessure A. Toure · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure F. Mambimbi · Achillespees miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure L. Mpasi-Nzau · Achillespees miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure S. Zagadou · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Seko (Rode kaart), E. Jelert (Dij), T. Pembele (Spierblessure)
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Dender | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Rennes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Rennes | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ahmed Touba| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Panathinaikos | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mechelen | 23 | 2 | 0 | 17 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Lecce | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
D. Ouziad| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Junior Mwanga| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Strasbourg | 35 | 0 | 1 | 27 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Le Havre | 11 | 1 | 2 | 19 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Strasbourg | 8 | 0 | 2 | 19 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Strasbourg | 22 | 1 | 1 | 22 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Bordeaux | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mbaye Jacques Ndiaye| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motor Lublin | 11 | 2 | 3 | 20 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Pogon Szczecin | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Levadiakos | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 3,1 |
| 2026-27 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Clermont | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Motor Lublin | 24 | 8 | 2 | 34 | — | 7 | 6,9 |
| 2025-26 | Pogon Szczecin | 13 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Clermont | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Alverca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Clermont | 34 | 0 | 0 | 4 | — | 2 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Motor Lublin | 28 | 3 | 0 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Cremonese | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Estoril | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Motor Lublin | 9 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Clermont | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2023-24 | Pau FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Estoril | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cremonese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michael Amir Junior Richardson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Fiorentina | 34 | 3 | 4 | 48 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2025-26 | FC Copenhagen | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,4 |
| 2024-25 | Fiorentina | 36 | 1 | 1 | 31 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Reims | 28 | 3 | 1 | 30 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Simon Ebonog| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 0 | 0 | 14 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Nancy | 14 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Le Havre | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rassoul Ndiaye| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 19 | 0 | 0 | 11 | — | 3 1 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mbwana Ally Samatta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Le Havre | 27 | 2 | 1 | 35 | — | 4 | 6,5 |
| 2024-25 | PAOK | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | PAOK | 24 | 2 | 4 | 25 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Joshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | West Brom | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,0 |
| 2024-25 | West Brom | 26 | 12 | 2 | 13 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | West Brom | 12 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sota Nakamura| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (18/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 50
- 15/09/2026 A. BodartArnaud Bodart
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lille 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Le Havre 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lille 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Metz 17 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Standard 2 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Standard 34 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Lille - 14/09/2026 A. BodartArnaud Bodart
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lille 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Le Havre 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lille 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Metz 17 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Standard 2 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Standard 34 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Lille - 30/08/2026 R. FofanaRayan Fofana
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 5 2 (1 strafsch.) 0 3 — 0 6,6 2026-27 Lens 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Lens 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Lens 3 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lens - 26/08/2026 A. ToubaAhmed Touba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 6 0 0 5 — 1 6,9 2026-27 Panathinaikos 3 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Mechelen 23 2 0 17 — 7 7,0 2023-24 Lecce 6 0 0 6 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Panathinaikos - 25/08/2026 G. GallonGauthier Gallon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dender - 25/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motor Lublin 11 2 3 20 — 2 7,0 2026-27 Pogon Szczecin 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Levadiakos 1 0 0 1 — 1 3,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motor Lublin 24 8 2 34 — 7 6,9 2025-26 Pogon Szczecin 13 1 0 8 — 2 6,7 2025-26 Clermont 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 Clermont 34 0 0 4 — 2 1 7,0 2024-25 Motor Lublin 28 3 0 28 — 4 6,9 2024-25 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motor Lublin 9 2 0 — — 1 — 2023-24 Clermont 4 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Pau FC — 0 0 — — — — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Alverca - 24/08/2026 G. GallonGauthier Gallon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dender - 24/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motor Lublin 11 2 3 20 — 2 7,0 2026-27 Pogon Szczecin 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Levadiakos 1 0 0 1 — 1 3,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motor Lublin 24 8 2 34 — 7 6,9 2025-26 Pogon Szczecin 13 1 0 8 — 2 6,7 2025-26 Clermont 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 Clermont 34 0 0 4 — 2 1 7,0 2024-25 Motor Lublin 28 3 0 28 — 4 6,9 2024-25 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motor Lublin 9 2 0 — — 1 — 2023-24 Clermont 4 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Pau FC — 0 0 — — — — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Alverca - 20/08/2026 E. JelertElias Jelert Kristensen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 4 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Galatasaray 26 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Southampton 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Galatasaray 20 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Copenhagen 24 0 1 15 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Galatasaray - 31/07/2026 J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 7 1 0 7 — 0 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 5,0 2024-25 West Brom 26 12 2 13 — 2 7,1 2023-24 West Brom 12 1 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van West Brom - 29/07/2026 J. TincresJoan Tincres
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Amiens 6 0 0 3 — 0 6,4 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Monaco - 28/07/2026 J. MwangaJunior Mwanga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 6 0 0 2 — 0 1 6,4 2025-26 Strasbourg 35 0 1 27 — 1 1 6,9 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Le Havre 11 1 2 19 — 1 1 6,8 2024-25 Strasbourg 8 0 2 19 — 0 6,8 2023-24 Strasbourg 22 1 1 22 — 3 6,8 2023-24 Bordeaux 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Strasbourg - 28/07/2026 J. TincresJoan Tincres
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Amiens 6 0 0 3 — 0 6,4 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Monaco - 17/07/2026 A. RichardsonMichael Amir Junior Richardson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 7 0 0 15 — 1 6,7 2025-26 Fiorentina 34 3 4 48 — 6 1 6,7 2025-26 FC Copenhagen 4 0 0 7 — 2 6,4 2024-25 Fiorentina 36 1 1 31 — 6 6,7 2024-25 Reims 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Reims 28 3 1 30 — 4 6,8 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fiorentina - 16/07/2026 S. NakamuraSota Nakamura
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 0 1 3 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sanfrecce Hiroshima - 15/07/2026 T. PembéléTimothée Joseph Pembélé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 3 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Le Havre 14 0 0 3 — 2 6,7 2024-25 Le Havre 20 1 0 9 — 2 6,7 2024-25 Sunderland 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sunderland 8 0 0 5 — 0 6,5 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sunderland - 14/07/2026 T. PembéléTimothée Joseph Pembélé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 3 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Le Havre 14 0 0 3 — 2 6,7 2024-25 Le Havre 20 1 0 9 — 2 6,7 2024-25 Sunderland 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sunderland 8 0 0 5 — 0 6,5 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sunderland - 12/07/2026 V. SassoVincent Julien Sasso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 3 0 0 2 — 1 4,0 2025-26 Dunkerque 24 4 1 9 — 3 7,1 2024-25 Dunkerque 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 23 2 0 6 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dunkerque - 11/07/2026 V. SassoVincent Julien Sasso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 3 0 0 2 — 1 4,0 2025-26 Dunkerque 24 4 1 9 — 3 7,1 2024-25 Dunkerque 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 23 2 0 6 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dunkerque - 06/07/2026 K. MizutaKaito Mizuta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 5 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Arminia Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2024-25 Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2023-24 Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 2023-24 Arminia Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Rot-Weiß Essen - 05/07/2026 K. MizutaKaito Mizuta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 5 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Arminia Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2024-25 Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2023-24 Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 2023-24 Arminia Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Rot-Weiß Essen - 30/06/2026 Ebroni GnoanEbroni Gnoan
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Le Havre II - 29/06/2026 A. LogboAndy Élysée Logbo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 1 0 0 — — 0 6,0 2023-24 10 0 0 12 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bourg-en-bresse 01 - 29/06/2026 I. BounebIsmail Bouneb
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 2 0 0 1 — 0 3,3 2025-26 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valenciennes 1 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Quevilly - 29/06/2026 J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 7 1 0 7 — 0 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 5,0 2024-25 West Brom 26 12 2 13 — 2 7,1 2023-24 West Brom 12 1 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van West Brom
Vertrekken 57
- 02/09/2026 É. YoutéÉtienne Ludovic Youté Kinkoué
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 3 0 0 4 — 1 6,2 2025-26 Le Havre 9 0 0 3 — 2 6,9 2024-25 Le Havre 29 0 0 14 — 4 1 6,6 2023-24 Le Havre 22 0 0 11 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lausanne - 31/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Nantes - 31/08/2026 G. KyeremehGodson Kyeremeh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Red Star 5 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Caen 31 2 2 26 — 1 6,7 2023-24 Caen 34 3 7 19 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar RED Star FC 93 - 30/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Nantes - 30/08/2026 G. KyeremehGodson Kyeremeh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Red Star 5 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Caen 31 2 2 26 — 1 6,7 2023-24 Caen 34 3 7 19 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar RED Star FC 93 - 27/08/2026 Y. ZouaouiYanis Zouaoui
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 30 1 (1 strafsch.) 1 22 — 7 6,7 2024-25 Le Havre 30 0 2 8 — 3 7,1 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 27 2 0 — — 7 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Montpellier - 26/08/2026 Y. ZouaouiYanis Zouaoui
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 30 1 (1 strafsch.) 1 22 — 7 6,7 2024-25 Le Havre 30 0 2 8 — 3 7,1 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 27 2 0 — — 7 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Montpellier - 25/08/2026 M. BentoumiMokrane Bentoumi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Roda - 24/08/2026 M. BentoumiMokrane Bentoumi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Roda - 23/08/2026 M. DiawMory Diaw
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Le Havre 30 0 1 — — 1 7,0 2024-25 Rodez 11 0 0 — — 1 6,9 2024-25 Clermont 0 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Clermont 30 0 0 — — 3 7,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Shabab - 11/08/2026 G. LlorisGautier Lloris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Brest 6 0 1 1 — 0 6,9 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 7,7 2024-25 Le Havre 32 2 1 31 — 5 6,9 2023-24 Le Havre 31 2 0 35 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Stade Brestois 29 - 11/08/2026 N. ObougoujacquetNoam Obougou Jacquet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nancy 4 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Le Havre — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Nancy - 10/08/2026 G. LlorisGautier Lloris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Brest 6 0 1 1 — 0 6,9 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 7,7 2024-25 Le Havre 32 2 1 31 — 5 6,9 2023-24 Le Havre 31 2 0 35 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Stade Brestois 29 - 06/08/2026 Benoit SidaBenoit Sida
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Servette FC 1 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Servette FC - 05/08/2026 Benoit SidaBenoit Sida
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Servette FC 1 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Servette FC - 11/07/2026 Y. KechtaYassine Kechta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leganes 10 0 0 22 — 4 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Le Havre 33 2 0 42 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 32 2 1 30 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Leganes - 10/07/2026 Y. KechtaYassine Kechta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leganes 10 0 0 22 — 4 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Le Havre 33 2 0 42 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 32 2 1 30 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Leganes - 08/07/2026 L. NégoLoïc Négo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Omonia Nicosia 3 0 0 0 — 0 3,8 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Le Havre 34 0 0 27 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 28 0 3 22 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Omonia Nicosia - 07/07/2026 L. NégoLoïc Négo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Omonia Nicosia 3 0 0 0 — 0 3,8 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Le Havre 34 0 0 27 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 28 0 3 22 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Omonia Nicosia - 30/06/2026 A. SanganteArouna Sangante
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sevilla 4 0 0 5 — 0 1 6,3 2025-26 Le Havre 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Le Havre 18 3 0 22 — 4 1 6,4 2023-24 Le Havre 30 0 0 54 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sevilla - 30/06/2026 I. SoumaréIssa Soumaré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rennes 1 0 0 0 — 0 3,1 2025-26 Le Havre 1 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 Le Havre 29 5 4 17 — 0 7,0 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 17 0 0 9 — 0 2 6,7 2023-24 Le Havre 7 0 0 6 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rennes - 30/06/2026 K. QuetantK. Quetant
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Werder Bremen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Werder Bremen - 29/06/2026 A. SanganteArouna Sangante
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sevilla 4 0 0 5 — 0 1 6,3 2025-26 Le Havre 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Le Havre 18 3 0 22 — 4 1 6,4 2023-24 Le Havre 30 0 0 54 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sevilla - 29/06/2026 É. YoutéÉtienne Ludovic Youté Kinkoué
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 3 0 0 4 — 1 6,2 2025-26 Le Havre 9 0 0 3 — 2 6,9 2024-25 Le Havre 29 0 0 14 — 4 1 6,6 2023-24 Le Havre 22 0 0 11 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Youte Kinkoue Etienne - 29/06/2026 I. SoumaréIssa Soumaré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rennes 1 0 0 0 — 0 3,1 2025-26 Le Havre 1 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 Le Havre 29 5 4 17 — 0 7,0 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 17 0 0 9 — 0 2 6,7 2023-24 Le Havre 7 0 0 6 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rennes
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Les confidences du nouveau président du HAC sur la crise Foot Mercato · vr 22:58
- Le Havre étudie la piste Mipo Odubeko Foot Mercato · vr 21:05 · Transfer
- Le Havre : un nouvel entraîneur espéré pour le 21 ou 22 novembre Foot Mercato · vr 18:23
- Le nouveau président du Havre Yacine Sossé Alaoui revient sur une semaine chaotique : « Les parties ne pouvaient plus travailler ensemble » L'Équipe · vr 15:19 · Persconferentie
- Jaïr Karam, entraîneur intérimaire du Havre avant le match contre Lorient : « Ça ne reste que du foot » L'Équipe · vr 15:13
- Le Havre: le nouveau président justifie le départ de Digard et promet un entraîneur rapidement RMC Sport · vr 15:04
- Discrétion, parcours atypique, attachement à la Guyane et au football amateur : qui est Jaïr Karam, l'entraîneur intérimaire du Havre ? L'Équipe · vr 05:40
- Le Havre : Yacine Sossé Alaoui nommé président-directeur général Foot Mercato · do tijd nog te bepalen
- Yacine Sossé Alaoui nommé président-directeur général du Havre L'Équipe · do 18:56
- Le Havre devrait nommer son entraîneur la semaine prochaine L'Équipe · wo 18:12
- Antoine Kombouaré est en passe de rebondir au Havre Foot Mercato · wo 12:54
- Le Havre : Vikash Dhorasoo se porte candidat pour remplacer Didier Digard Foot Mercato · wo tijd nog te bepalen · Transfer
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Lorient 341 29N 372 Ligue 1 ♂ · vr 20:45 Troyes
Le Havre 461 26N 282 Ligue 1 ♂ · za 20:45 Le Havre
Strasbourg komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Lens
Le Havre komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Le Havre
Le Mans komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Paris FC
Le Havre komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Nice
Le Havre komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Le Havre
Rennes komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Le Havre – Paris SG | 1 – 5 |
| 25/10/2026 | Marseille – Le Havre | 4 – 3 |
| 18/10/2026 | Le Havre – Auxerre | 1 – 3 |
| 10/10/2026 | Lille – Le Havre | 1 – 0 |
| 19/09/2026 | Toulouse – Le Havre | 3 – 2 |
| 12/09/2026 | Le Havre – Angers | 0 – 0 |
| 05/09/2026 | Le Havre – Brest | 1 – 2 |
| 29/08/2026 | Lyon – Le Havre | 1 – 1 |
| 23/08/2026 | Le Havre – Monaco | 0 – 1 |
| 17/05/2026 | Lorient – Le Havre | 0 – 2 |
| 10/05/2026 | Le Havre – Marseille | 0 – 1 |
| 03/05/2026 | Lille – Le Havre | 1 – 1 |
| 26/04/2026 | Le Havre – Metz | 4 – 4 |
| 18/04/2026 | Angers – Le Havre | 1 – 1 |
| 12/04/2026 | Nice – Le Havre | 1 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | A. RichardsonMichael Amir Junior Richardson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 7 | 7 | 614 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | S. EbonogSimon Ebonog
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 7 | 7 | 614 | 0 | 0 | 14 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. SamattaMbwana Ally Samatta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 33 | 7 | 7 | 608 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. ToubaAhmed Touba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. SekoAyumu Seko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 6 | 6 | 511 | 0 | 0 | 8 | — | 1 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 7 | 5 | 400 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | R. NdiayeRassoul Ndiaye
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 6 | 5 | 407 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | D. OuziadD. Ouziad
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 6 | 5 | 400 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. MwangaJunior Mwanga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 6 | 4 | 358 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | G. GallonGauthier Gallon
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 5 | 4 | 361 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | S. NakamuraSota Nakamura
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 7 | 3 | 294 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | E. JelertElias Jelert Kristensen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 4 | 3 | 279 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | L. MpasiLionel Mpasi-Nzau
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 31 | 3 | 3 | 269 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | T. PembéléTimothée Joseph Pembélé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 3 | 3 | 208 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | K. MizutaKaito Mizuta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 5 | 2 | 165 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | V. SassoVincent Julien Sasso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 35 | 3 | 2 | 168 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | R. FofanaRayan Fofana
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 5 | 1 | 173 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | E. Koffi VinetteEnzo Koffi Vinette
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 6 | 0 | 151 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | I. BounebIsmail Bouneb
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | D. MosengoDaren Nbenbege Mosengo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | G. ZohouriGuy Noël Prince Zohouri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | H. DongopandjiH. Dongopandji
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. BodartArnaud Bodart
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Alex TeixeiraKabangu Alex Teixeira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | A. DiabateAdams Diabaté
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Ebroni GnoanEbroni Gnoan Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | F. MambimbiFelix Khonde Mambimbi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. TincresJoan Tincres
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Karamokho CamaraKaramokho Camara Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. BodmerMathéo Bodmer
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | Paul ArgneyPaul Argney
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Rory DavidsonRory Davidson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Stephan ZagadouStephan Zagadou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Thomas RousseauThomas Rousseau
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Yanis Beau DjellelYanis Beau Djellel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 9 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 2
Spelers die dit seizoen voor Le Havre speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Doucouré | Middenvelder | 2 | 1 | 95 | 0 | 1 | 6,4 |
| Y. Zouaoui | Middenvelder | 1 | 1 | 40 | 0 | 0 | 6,5 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Le Havre tegen:
- Angers
- Auxerre
- Brest
- Le Mans
- Lens
- Lille
- Lorient
- Lyon
- Marseille
- Monaco
- Nice
- Paris FC
- Paris SG
- Rennes
- Strasbourg
- Toulouse
- Troyes
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.