Ligue 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Montpellier
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NVVVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 7 wedstrijden met een doelpunt 6 wedstrijden ongeslagen 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 overwinningen op rij 3 overwinningen op rij thuis 3 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 3-0-zege tegen Annecy · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 2 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
2e na 11 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 8e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Montpellier
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,40 uit) · 12,1 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 0,60 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 0,80 uit) · 67% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 21 geel, 0 rood
Discipline · 16,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 41 wedstrijd(en))
Doelman · S. Ngapandouetnbu · 34 redding(en), 87% van de schoten op doel gestopt · 0,56 tegen per 90 min · cijfer 7,3
Trainer · Z. Camara sinds 01/04/2025 · 3 club(s) getraind sinds 2018
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): DWWDLWDWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Montpellier
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Montpellier | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Julien Laporte| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,5 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Lorient | 22 | 1 | 0 | 26 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Lorient | 23 | 0 | 0 | 20 | — | 4 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Théo Sainte-Luce| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 1 | 13 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 20 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Naoufel El Hannach| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Paris SG | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yaël Mouanga Boudzoumou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Montpellier | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Montpellier | 22 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bordeaux | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nicolas Pays| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 3 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Daylam Meddah| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 8 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 7,3 |
| 2025-26 | Pau FC | 25 | 1 | 2 | 44 | — | 12 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Pau FC | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Caen | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Caen | 12 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Florian Tardieu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | St Etienne | 31 | 2 | 4 | 10 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | St Etienne | 32 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 29 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Troyes | 1 | 0 (1 strafsch.) | 0 | 29 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
N. Vidal-Cartoux| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lacine Megnan-Pave| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 19 | — | 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mamadou Camara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | PAOK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | PAOK | 33 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Laval | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Brest | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Rennes | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Laval | 30 | 5 (1 strafsch.) | 1 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | PAOK | 19 | 7 | 1 | 33 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 0 | 0 | 26 | — | 3 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 32 | 7 (1 strafsch.) | 3 | 37 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Young Boys | 29 | 1 | 1 | 43 | — | 13 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 20 | 1 (1 strafsch.) | 2 | 25 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Olympiakos | 17 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Nancy | 8 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | PAOK | — | 0 | 0 | 22 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (19/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 34
- 03/09/2026 Y. BenhattabYassine Benhattab
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nantes 10 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Reims 1 1 0 — — 0 7,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nantes - 02/09/2026 Y. BenhattabYassine Benhattab
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nantes 10 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Reims 1 1 0 — — 0 7,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nantes - 31/08/2026 J. HatchiJérémy Hatchi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Guingamp 25 2 2 24 — 3 6,6 2024-25 Lorient 0 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lorient - 30/08/2026 A. SissokoNelson Alpha Sissoko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 1 0 0 2 — 1 7,2 2025-26 Guingamp 30 0 1 21 — 6 7,0 2024-25 Guingamp 29 0 8 17 — 4 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Guingamp - 27/08/2026 Y. ZouaouiYanis Zouaoui
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 30 1 (1 strafsch.) 1 22 — 7 6,7 2024-25 Le Havre 30 0 2 8 — 3 7,1 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 27 2 0 — — 7 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Le Havre - 26/08/2026 Y. ZouaouiYanis Zouaoui
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 30 1 (1 strafsch.) 1 22 — 7 6,7 2024-25 Le Havre 30 0 2 8 — 3 7,1 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 27 2 0 — — 7 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Le Havre - 01/08/2026 N. MukieleNordan Mukiele
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 8 1 1 9 — 2 6,8 2026-27 Sunderland 2 0 1 6 — 2 6,3 2025-26 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Rennes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 27 1 0 6 — 4 6,9 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris SG 16 0 0 14 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rennes - 20/07/2026 Daryll BenlahlouDaryll Benlahlou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 1 4 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lyon - 20/07/2026 Gregory AyemGregory Ayem
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 5 0 0 5 — 1 5,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Racing Colombes 92 - 15/07/2026 M. CamaraMamadou Camara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 strafsch.) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 32 7 (1 strafsch.) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 strafsch.) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Laval - 14/07/2026 M. CamaraMamadou Camara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 strafsch.) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 32 7 (1 strafsch.) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 strafsch.) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Laval - 12/07/2026 D. MeddahDaylam Meddah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 8 1 0 14 — 4 7,3 2025-26 Pau FC 25 1 2 44 — 12 1 7,1 2024-25 Pau FC 7 0 0 8 — 1 6,6 2024-25 Caen 6 1 0 8 — 2 6,6 2023-24 Caen 12 0 0 12 — 3 6,9 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van PAU - 11/07/2026 D. MeddahDaylam Meddah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 8 1 0 14 — 4 7,3 2025-26 Pau FC 25 1 2 44 — 12 1 7,1 2024-25 Pau FC 7 0 0 8 — 1 6,6 2024-25 Caen 6 1 0 8 — 2 6,6 2023-24 Caen 12 0 0 12 — 3 6,9 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van PAU - 07/07/2026 F. TardieuFlorian Tardieu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 7 0 1 6 — 1 7,3 2025-26 St Etienne 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 St Etienne 31 2 4 10 — 0 7,0 2023-24 St Etienne 32 1 (1 strafsch.) 0 29 — 4 7,0 2023-24 Troyes 1 0 (1 strafsch.) 0 29 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Saint Etienne - 30/06/2026 Naoufel El HannachNaoufel El Hannach
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 8 0 0 6 — 2 6,9 2025-26 Paris SG 6 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 Montpellier 2 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Paris Saint Germain - 29/06/2026 A. SissokoNelson Alpha Sissoko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 1 0 0 2 — 1 7,2 2025-26 Guingamp 30 0 1 21 — 6 7,0 2024-25 Guingamp 29 0 8 17 — 4 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Guingamp - 29/06/2026 F. TardieuFlorian Tardieu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 7 0 1 6 — 1 7,3 2025-26 St Etienne 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 St Etienne 31 2 4 10 — 0 7,0 2023-24 St Etienne 32 1 (1 strafsch.) 0 29 — 4 7,0 2023-24 Troyes 1 0 (1 strafsch.) 0 29 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Saint Etienne - 29/06/2026 J. NdiayeJunior Ndiaye
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 20 0 0 9 — 0 6,5 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Quevilly - 29/06/2026 M. SagnanModibo Sagnan
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rizespor 8 0 0 16 — 3 6,9 2025-26 Rizespor 20 1 1 31 — 6 6,8 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 13 2 0 19 — 5 7,1 2023-24 Utrecht 13 1 0 8 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rizespor - 01/02/2026 E. MolébéEnzo Anthony Honoré Molébé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 7 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Lyon 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lyon - 29/01/2026 Nabil HomssaNabil Homssa
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Châteaubriant - 17/12/2025 N. Vidal-CartouxN. Vidal-Cartoux
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 0 0 7 — 0 6,7 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Montpellier - 03/12/2025 Alexandre EbenerAlexandre Ebener
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Montpellier - 13/09/2025 I. MohamedIyad Inomse M'Vourani Mohamed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 6 0 0 6 — 1 6,6 2026-27 Metz 5 0 0 6 — 2 6,8 2025-26 Casa Pia 24 1 0 38 — 5 6,7 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pau FC 19 0 0 23 — 5 7,0 2024-25 Casa Pia 10 0 0 7 — 2 1 6,5 2023-24 Pau FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Montpellier - 01/09/2025 A. SishubaAyanda Sishuba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rennes 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Verona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lens 7 0 0 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rennes
Vertrekken 50
- 01/09/2026 J. NdiayeJunior Ndiaye
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 20 0 0 9 — 0 6,5 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Valenciennes - 31/08/2026 K. FayadKhalil Fayad
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hajduk Split 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Montpellier 1 0 0 1 — 1 6,3 2024-25 Montpellier 21 0 0 21 — 5 6,7 2023-24 Montpellier 23 3 0 22 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar HNK Hajduk Split - 30/08/2026 K. FayadKhalil Fayad
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hajduk Split 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Montpellier 1 0 0 1 — 1 6,3 2024-25 Montpellier 21 0 0 21 — 5 6,7 2023-24 Montpellier 23 3 0 22 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar HNK Hajduk Split - 27/08/2026 C. JullienChristopher Jullien
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 20 1 0 13 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Dender - 24/08/2026 E. TchatoEnzo Gianni Tchato Mbiayi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 6 — 1 7,1 2026-27 Frosinone 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Montpellier 3 1 0 4 — 1 6,8 2024-25 Montpellier 27 0 0 21 — 3 6,7 2023-24 Montpellier 17 0 0 15 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Frosinone - 23/08/2026 E. TchatoEnzo Gianni Tchato Mbiayi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 2 0 0 6 — 1 7,1 2026-27 Frosinone 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Montpellier 3 1 0 4 — 1 6,8 2024-25 Montpellier 27 0 0 21 — 3 6,7 2023-24 Montpellier 17 0 0 15 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Frosinone - 09/08/2026 T. SavanierTéji Tedy Savanier
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Metz 6 2 2 8 — 1 7,7 2025-26 Montpellier 3 1 (1 strafsch.) 1 11 — 1 7,5 2024-25 Montpellier 32 2 (2 strafsch.) 5 22 — 4 1 7,2 2023-24 Montpellier 32 9 (7 strafsch.) 7 41 — 8 1 7,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Metz - 30/07/2026 C. MamiloCraig Mamilo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Mamilo Craig - 30/07/2026 G. NgossoGlenn Olivier Edwing Peh Ngosso
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sokół Ostróda - 30/07/2026 L. Mincarelli DavinLucas Mincarelli Davin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 23 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 13 1 1 4 — 1 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Estrela - 29/07/2026 G. NgossoGlenn Olivier Edwing Peh Ngosso
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sokół Ostróda - 29/07/2026 L. Mincarelli DavinLucas Mincarelli Davin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 23 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 13 1 1 4 — 1 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Estrela - 21/07/2026 Alexandre MendyAlexandre Mendy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Montpellier 3 2 0 4 — 1 7,1 2024-25 Caen 29 8 (1 strafsch.) 2 38 — 4 7,0 2023-24 Caen 37 22 (5 strafsch.) 1 38 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al-Faisaly FC - 13/07/2026 Alexandre MendyAlexandre Mendy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Montpellier 3 2 0 4 — 1 7,1 2024-25 Caen 29 8 (1 strafsch.) 2 38 — 4 7,0 2023-24 Caen 37 22 (5 strafsch.) 1 38 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al-Faisaly FC - 07/07/2026 M. SagnanModibo Sagnan
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rizespor 8 0 0 16 — 3 6,9 2025-26 Rizespor 20 1 1 31 — 6 6,8 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 13 2 0 19 — 5 7,1 2023-24 Utrecht 13 1 0 8 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rizespor - 06/07/2026 M. SagnanModibo Sagnan
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rizespor 8 0 0 16 — 3 6,9 2025-26 Rizespor 20 1 1 31 — 6 6,8 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 13 2 0 19 — 5 7,1 2023-24 Utrecht 13 1 0 8 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rizespor - 30/06/2026 C. JullienChristopher Jullien
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 20 1 0 13 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Dender - 30/06/2026 Robin Thiland-HerardRobin Thiland-Herard
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Como U20 - 29/06/2026 A. SishubaAyanda Sishuba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rennes 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Verona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lens 7 0 0 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Rennes - 29/06/2026 C. JullienChristopher Jullien
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 20 1 0 13 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Jullien Christopher - 29/06/2026 E. MolébéEnzo Anthony Honoré Molébé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 7 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Lyon 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lyon - 29/06/2026 N. MbukuNathanaël Mbuku
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 St Etienne — 0 0 — — — — 2023-24 St Etienne 19 4 (1 strafsch.) 1 10 — 1 7,1 2023-24 Augsburg 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar FC Augsburg - 29/06/2026 Naoufel El HannachNaoufel El Hannach
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 8 0 0 6 — 2 6,9 2025-26 Paris SG 6 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 Montpellier 2 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Paris Saint Germain - 29/06/2026 T. SavanierTéji Tedy Savanier
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Metz 6 2 2 8 — 1 7,7 2025-26 Montpellier 3 1 (1 strafsch.) 1 11 — 1 7,5 2024-25 Montpellier 32 2 (2 strafsch.) 5 22 — 4 1 7,2 2023-24 Montpellier 32 9 (7 strafsch.) 7 41 — 8 1 7,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Savanier Teji - 15/02/2026 B. OmeragićBećir Omeragić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Basel 1893 7 0 0 7 — 1 6,0 2025-26 FC Basel 1893 8 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Montpellier 3 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Montpellier 23 0 0 13 — 1 6,7 2023-24 Montpellier 28 0 0 18 — 4 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar FC Basel 1893
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Téji Savanier royal pour son retour à Montpellier, Bouna Sarr virevoltant et décisif... les anciens du FC Metz vous saluent bien L'Équipe · vr 23:48
- Ligue 2 : Nancy enchaîne contre Sochaux et passe 2e, Montpellier et Reims chutent Foot Mercato · vr 21:59
- Nancy coleader de Ligue 2 après sa victoire en infériorité numérique contre Sochaux, Metz remporte le choc à Montpellier L'Équipe · vr 21:57
- La Mosson a rendu hommage à Carlo Molinari à l'occasion de Montpellier-Metz L'Équipe · vr 21:09
- CR7, l'adieu au pays et au monde L'Équipe · vr 07:49
- Les obsèques de Carlo Molinari prévues le mardi 10 novembre à Metz L'Équipe · do 19:09
- Les Messins s'appelleront « Carlo » lors de Montpellier-Metz, en Ligue 2, pour rendre hommage à leur ancien président défunt L'Équipe · do 17:44
- Molinari, le motard qui a mis Metz sur la carte du foot français L'Équipe · do 15:56
- Hinschberger, Kurbos, Meyrieu... Les gloires du FC Metz racontent « leur » Carlo Molinari : « Il était notre président, notre grand-père, notre copain » L'Équipe · wo 19:21
- Carlo Molinari, ancien président emblématique du FC Metz, est mort Le Monde · wo 17:58
- FC Metz: Carlo Molinari, président historique du club, est mort à l'âge de 93 ans RMC Sport · wo 16:32
- Le FC Metz annonce le décès de Carlo Molinari Foot Mercato · wo 16:32
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Montpellier 231 27N 502 Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Montpellier
Nantes komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Sochaux
Montpellier komt eraan Ligue 2 ♂ · za 20:00 Montpellier
Guingamp komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Montpellier
Clermont komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Grenoble
Montpellier komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Montpellier
Rodez komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Red Star
Montpellier komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Annecy – Montpellier | 0 – 3 |
| 26/10/2026 | Montpellier – Red Star | 2 – 1 |
| 19/10/2026 | Rodez – Montpellier | 0 – 3 |
| 09/10/2026 | Montpellier – Grenoble | 2 – 0 |
| 18/09/2026 | Reims – Montpellier | 1 – 1 |
| 11/09/2026 | Montpellier – Pau FC | 1 – 0 |
| 05/09/2026 | St Etienne – Montpellier | 3 – 1 |
| 28/08/2026 | Montpellier – Boulogne | 0 – 0 |
| 21/08/2026 | Dunkerque – Montpellier | 0 – 1 |
| 14/08/2026 | Nancy – Montpellier | 0 – 1 |
| 08/08/2026 | Montpellier – Dijon | 1 – 1 |
| 09/05/2026 | Red Star – Montpellier | 1 – 1 |
| 02/05/2026 | Montpellier – Clermont | 1 – 2 |
| 24/04/2026 | Amiens – Montpellier | 0 – 2 |
| 17/04/2026 | Montpellier – Grenoble | 2 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | J. LaporteJulien Laporte
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | S. NgapandouetnbuSimon Brady Ngapandouetnbu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. PaysNicolas Pays
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 9 | 9 | 802 | 3 | 0 | 10 | — | 0 | 7,3 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | T. Sainte-LuceThéo Sainte-Luce
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 9 | 9 | 789 | 1 | 1 | 13 | — | 1 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | D. MeddahDaylam Meddah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 8 | 8 | 609 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 7,3 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | N. MukieleNordan Mukiele
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 8 | 8 | 597 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | F. TardieuFlorian Tardieu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 33 | 7 | 7 | 625 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Naoufel El HannachNaoufel El Hannach
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 8 | 6 | 505 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Y. MouangaYaël Mouanga Boudzoumou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 7 | 6 | 549 | 1 | 0 | 8 | — | 3 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | N. Vidal-CartouxN. Vidal-Cartoux
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 7 | 6 | 425 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Lacine Megnan-PaveLacine Megnan-Pave
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 7 | 5 | 460 | 1 | 1 | 19 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. CamaraMamadou Camara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 6 | 5 | 456 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | T. ChennahiThéo Chennahi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 4 | 398 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Hichem AbderrebiHichem Abderrebi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 9 | 3 | 297 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | Gregory AyemGregory Ayem
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 5 | 1 | 157 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 5,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Y. ZouaouiYanis Zouaoui
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 2 | 1 | 110 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | A. SissokoNelson Alpha Sissoko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 80 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Daryll BenlahlouDaryll Benlahlou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 7 | 0 | 140 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | J. HatchiJérémy Hatchi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 2 | 0 | 28 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Y. BenhattabYassine Benhattab
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | EversonEverson Junior Pereira da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. MichelMathieu Michel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | M. ChambonM. Chambon
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | V. DžodiÄViktor DžodiÄ
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. GueguinAxel Gueguin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Nabil HomssaNabil Homssa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | O. EyenO. Eyen Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Montpellier speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Tchato | Verdediger | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| Y. Issoufou | Aanvaller | 4 | 0 | 103 | 1 | 0 | 6,7 |
| Y. El Hannach | — | 0 | — | 71 | 0 | 0 | 5,9 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Montpellier tegen:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Laval
- Metz
- Nancy
- Nantes
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Rodez
- Sochaux
- St Etienne
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.