AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Jupiler Pro League ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis

St. Gilloise

148wedstrijden (5 seizoen(en) in de database)
64 %overwinningen
1,92doelpunten / wedstrijd
1732ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VVNVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 28 wedstrijden ongeslagen thuis 12 wedstrijden ongeslagen 8 wedstrijden met een doelpunt 6 wedstrijden ongeslagen uit 5 overwinningen op rij uit 2 overwinningen op rij
komt van een 2-1-zege tegen Beveren · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (15 gescoord, 4 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121618 J1J5J10 Speeldag 1 (08/08/2026): 1e, 3 ptnSpeeldag 2 (15/08/2026): 3e, 4 ptnSpeeldag 3 (30/08/2026): 6e, 7 ptnSpeeldag 4 (02/09/2026): 2e, 10 ptnSpeeldag 5 (05/09/2026): 1e, 13 ptnSpeeldag 6 (12/09/2026): 1e, 16 ptnSpeeldag 7 (20/09/2026): 1e, 19 ptnSpeeldag 8 (11/10/2026): 4e, 20 ptnSpeeldag 9 (25/10/2026): 3e, 23 ptnSpeeldag 10 (31/10/2026): 2e, 26 ptn

2e na 10 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 6e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

St. Gilloise

Aanval · 2,80 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 3,30 uit) · 15,4 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 0,50 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 0,80 uit) · 63% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 1 rood

Discipline · 12,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 44 wedstrijd(en))

Doelman · H. Koffi · 15 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,43 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · D. Hubert sinds 01/09/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 3-4-1-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-3 ×2, 3-1-4-2 ×2)

Vorm (API-Football): WDWWWWWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

St. Gilloise

  • Schorsing Louis Patris · Rode kaart in de laatste wedstrijd (St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven) waarschijnlijke schorsing 11/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: R. Florucz (Rode kaart), A. Ait El Hadj (Off the roster), A. Zorgane (Tik), I. Hurtevent (Tik), I. Pavlic (Off the roster), K. Mac Allister (Knie), K. Rodriguez (Spierblessure), O. Kricfalusi (Tik), R. Schoofs (Tik), R. Sykes (Schouder)

Composition probable — 3-1-4-2
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Hervé Kouakou Koffi St. Gilloise · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Angers · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Charleroi · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Charleroi · 2023-24: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 12 H. KoffiMassiré Sylla St. Gilloise · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,7 Schalke 04 · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Rodez · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Livingston · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St. Gilloise · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Schalke 04 · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Valladolid · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dundee · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Valladolid · 2024-25: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Schalke 04 · 2024-25: 27 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Arouca · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Clermont · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pau FC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pau FC · 2023-24: 35 wedstrijden, 15 doelpunt(en), 7 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Arouca · 2023-24: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 Valladolid · 2023-24: 29 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Dundee · 2023-24: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Alaves · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Caen · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 7 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Clermont · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 M. SyllaNikki Havenaar St. Gilloise · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Ried · 2025-26: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Ried · 2024-25: 27 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel Ried · 2023-24: 27 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 55 N. HavenaarNohim Chibani 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 4 N. ChibaniKamiel Van de Perre 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 2025-26: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 6 K. Van de PerreBesfort Zeneli St. Gilloise · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Sweden · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 St. Gilloise · 2025-26: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 23 B. ZeneliGuilherme Henriques da Silva Carvalho 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 11 G. Henriques da Silva CarvalhoDarius Dumitru Olaru St. Gilloise · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Romania · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 28 D. OlaruOndřej Kričfaluši St. Gilloise · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Czech Republic · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Czechia · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 80 O. KričfalušiMateo Biondic 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 0 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 9 M. BiondicRelebohile Mofokeng 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 38 R. Mofokeng
Hervé Kouakou Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise700——17,4
2025-26Angers30001—17,3
2024-25Charleroi—00————
2024-25Lens000——0—
2023-24Charleroi3200——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Massiré Sylla
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise7006—27,7
2026-27Schalke 04111——07,9
2026-27Rodez0000—00,0
2025-26Livingston400——0—
2025-26St. Gilloise3001—16,9
2025-26Schalke 04200——06,8
2025-26Valladolid000——0—
2024-25Dundee330042—86,8
2024-25Valladolid295 (4 strafsch.)116—56,7
2024-25Schalke 042716021—37,0
2024-25Arouca000——0—
2024-25Clermont—00————
2024-25Dijon—00————
2024-25Pau FC000——0—
2023-24Pau FC3515 (2 strafsch.)726—47,3
2023-24Arouca323550—87,1
2023-24Valladolid298 (1 strafsch.)228—66,9
2023-24Dundee240230—17,0
2023-24Alaves2001—06,5
2023-24Caen00 (2 strafsch.)726—07,3
2023-24Clermont000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nikki Havenaar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise6007—06,9
2025-26Ried343253—4 17,0
2024-25Ried2760——8—
2023-24Ried2770——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nohim Chibani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kamiel Van de Perre
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781112—17,5
2025-26210233—67,0
2024-25290028—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Besfort Zeneli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise8248—07,3
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26St. Gilloise15368—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Guilherme Henriques da Silva Carvalho
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278115—07,2
2025-26200——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Darius Dumitru Olaru
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise4102—07,0
2026-27Romania2001—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ondřej Kričfaluši
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise6004—17,1
2026-27Czech Republic0000—00,0
2026-27Czechia0000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mateo Biondic
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2772410—07,1
2025-2604217—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Relebohile Mofokeng
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27731——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Aanwinsten 38

  • 01/09/2026 D. EgelDennis Egel
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27100——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van FC Astoria Walldorf
  • 01/09/2026 D. AquinoDylan Aquino
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-271001—06,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Lanus
  • 31/08/2026 D. AquinoDylan Aquino
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-271001—06,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Lanus
  • 31/08/2026 Daniel TshilandaDaniel Mpoyi Tshilanda Kabongo
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Sporting Hasselt
  • 30/08/2026 Daniel TshilandaDaniel Mpoyi Tshilanda Kabongo
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Sporting Hasselt
  • 28/08/2026 D. De RoeveDenzel De Roeve
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise610——06,8
    2026-27SK Brann6001—06,3
    2026-27Brann6001—06,3
    2024-25Club Brugge000——0—
    2023-24Club Brugge—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Brann
  • 27/08/2026 D. De RoeveDenzel De Roeve
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise610——06,8
    2026-27SK Brann6001—06,3
    2026-27Brann6001—06,3
    2024-25Club Brugge000——0—
    2023-24Club Brugge—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Brann
  • 31/07/2026 H. KoffiHervé Kouakou Koffi
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise700——17,4
    2025-26Angers30001—17,3
    2024-25Charleroi—00————
    2024-25Lens000——0—
    2023-24Charleroi3200——1—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Lens
  • 22/07/2026 Keo BoetsKeo Boets

    Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

    Transfervrij van Dessel Sport
  • 01/07/2026 R. MofokengRelebohile Mofokeng
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27731——06,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Orlando Pirates
  • 30/06/2026 I. HurteventIlan Hurtevent
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise3001—06,9
    2025-26Kortrijk04118—26,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Union St. Gilloise
  • 30/06/2026 N. HavenaarNikki Havenaar
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise6007—06,9
    2025-26Ried343253—4 17,0
    2024-25Ried2760——8—
    2023-24Ried2770——7—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Ried
  • 30/06/2026 O. KričfalušiOndřej Kričfaluši
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise6004—17,1
    2026-27Czech Republic0000—00,0
    2026-27Czechia0000—00,0

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Baník Ostrava
  • 30/06/2026 R. MofokengRelebohile Mofokeng
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27731——06,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Orlando Pirates
  • 30/06/2026 D. OlaruDarius Dumitru Olaru
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise4102—07,0
    2026-27Romania2001—06,4

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van FCSB
  • 30/06/2026 N. ChibaniNohim Chibani
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-271001—06,3

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van Quevilly
  • 29/06/2026 N. ChibaniNohim Chibani
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-271001—06,3

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van Quevilly
  • 29/06/2026 Cristian Makate BokoyaCristian Makate Bokoya
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26RAAL La Louviere6005—06,5
    2025-26St. Gilloise100——06,2
    2024-25St. Gilloise000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van RAAL La Louvière
  • 19/01/2026 S. KeitaSouleymane Keita
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Dunkerque8229—26,8
    2026-27St. Gilloise100——06,7
    2026-27Mantova000——0—
    2025-26Boulogne7004—16,7
    2025-26St. Gilloise100——06,3
    2024-25Boulogne—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Union St. Gilloise
  • 12/01/2026 M. SyllaMassiré Sylla
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise7006—27,7
    2026-27Schalke 04111——07,9
    2026-27Rodez0000—00,0
    2025-26Livingston400——0—
    2025-26St. Gilloise3001—16,9
    2025-26Schalke 04200——06,8
    2025-26Valladolid000——0—
    2024-25Dundee330042—86,8
    2024-25Valladolid295 (4 strafsch.)116—56,7
    2024-25Schalke 042716021—37,0
    2024-25Arouca000——0—
    2024-25Clermont—00————
    2024-25Dijon—00————
    2024-25Pau FC000——0—
    2023-24Pau FC3515 (2 strafsch.)726—47,3
    2023-24Arouca323550—87,1
    2023-24Valladolid298 (1 strafsch.)228—66,9
    2023-24Dundee240230—17,0
    2023-24Alaves2001—06,5
    2023-24Caen00 (2 strafsch.)726—07,3
    2023-24Clermont000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Lyn
  • 12/01/2026 B. ZeneliBesfort Zeneli
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise8248—07,3
    2026-27Sweden2001—06,5
    2025-26St. Gilloise15368—07,1

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van IF Elfsborg
  • 11/01/2026 M. SyllaMassiré Sylla
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise7006—27,7
    2026-27Schalke 04111——07,9
    2026-27Rodez0000—00,0
    2025-26Livingston400——0—
    2025-26St. Gilloise3001—16,9
    2025-26Schalke 04200——06,8
    2025-26Valladolid000——0—
    2024-25Dundee330042—86,8
    2024-25Valladolid295 (4 strafsch.)116—56,7
    2024-25Schalke 042716021—37,0
    2024-25Arouca000——0—
    2024-25Clermont—00————
    2024-25Dijon—00————
    2024-25Pau FC000——0—
    2023-24Pau FC3515 (2 strafsch.)726—47,3
    2023-24Arouca323550—87,1
    2023-24Valladolid298 (1 strafsch.)228—66,9
    2023-24Dundee240230—17,0
    2023-24Alaves2001—06,5
    2023-24Caen00 (2 strafsch.)726—07,3
    2023-24Clermont000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Lyn
  • 02/01/2026 M. BiondicMateo Biondic
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-2772410—07,1
    2025-2604217—06,8

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Eintracht Trier
  • 12/10/2025 J. TeunckensJens Teunckens
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van K. Lierse S.K.
  • 07/09/2025 M. DiangM. Diang

    Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

    Huur van Ranheim

Vertrekken 48

  • 02/09/2026 M. GigerMarc Giger
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-261300——07,3
    2024-251300——07,3

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Gyori ETO FC
  • 02/09/2026 O. NiangOusseynou Niang
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Zulte Waregem2003—16,7
    2026-27Waregem2003—16,7
    2026-27St. Gilloise200——06,9
    2025-26St. Gilloise302134—86,9
    2024-25St. Gilloise302134—86,9
    2024-25Modena000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Zulte Waregem
  • 01/09/2026 O. NiangOusseynou Niang
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Zulte Waregem2003—16,7
    2026-27Waregem2003—16,7
    2026-27St. Gilloise200——06,9
    2025-26St. Gilloise302134—86,9
    2024-25St. Gilloise302134—86,9
    2024-25Modena000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Zulte Waregem
  • 31/08/2026 M. FuseiniMohammed Gadafi Fuseini
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Derby7118—26,8
    2026-27Derby County FC4105—27,0
    2026-27St. Gilloise2011—06,9
    2025-26St. Gilloise9206—06,8
    2024-25St. Gilloise348 (1 strafsch.)126—46,7
    2024-25Randers FC—00————
    2023-24Randers FC159111—37,2
    2023-24Sturm Graz13104—06,6

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Derby
  • 20/08/2026 F. LeysenFedde Leysen
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise2002—17,1
    2026-27Sassuolo1001—06,9
    2025-26St. Gilloise352032—46,7
    2024-25St. Gilloise370016—47,0
    2023-24St. Gilloise370016—47,0
    2023-24PSV Eindhoven000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Sassuolo
  • 17/08/2026 P. DavidPromise Oluwatobi Emmanuel Akinpelu
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27St. Gilloise1111—07,3
    2026-27Brighton0000—00,0
    2025-26St. Gilloise3316 (4 strafsch.)444—97,0
    2024-25St. Gilloise3316 (4 strafsch.)444—97,0

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Brighton
  • 14/08/2026 A. KhalailiAnan Khalaili
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Israel100——06,3
    2026-27Crystal Palace000——0—
    2025-26St. Gilloise362423—67,2
    2024-25St. Gilloise362423—67,2

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Crystal Palace
  • 13/08/2026 A. KhalailiAnan Khalaili
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Israel100——06,3
    2026-27Crystal Palace000——0—
    2025-26St. Gilloise362423—67,2
    2024-25St. Gilloise362423—67,2

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Crystal Palace
  • 11/08/2026 Cristian Makate BokoyaCristian Makate Bokoya
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26RAAL La Louviere6005—06,5
    2025-26St. Gilloise100——06,2
    2024-25St. Gilloise000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar K. Lierse S.K.
  • 10/08/2026 Cristian Makate BokoyaCristian Makate Bokoya
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26RAAL La Louviere6005—06,5
    2025-26St. Gilloise100——06,2
    2024-25St. Gilloise000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar K. Lierse S.K.
  • 09/08/2026 A. KhalailiAnan Khalaili
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Israel100——06,3
    2026-27Crystal Palace000——0—
    2025-26St. Gilloise362423—67,2
    2024-25St. Gilloise362423—67,2

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Crystal Palace
  • 31/07/2026 M. BarryMamadou Thierno Barry
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26St. Gilloise100——0—
    2025-26Villarreal000——0—
    2024-25St. Gilloise000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Al Shabab
  • 27/07/2026 K. ScherpenKjell Scherpen
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Ipswich000——0—
    2025-26St. Gilloise8001—06,8
    2024-25Sturm Graz3000——07,0
    2024-25Brighton—00————
    2023-24Sturm Graz1600——17,1

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Ipswich
  • 26/07/2026 K. ScherpenKjell Scherpen
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Ipswich000——0—
    2025-26St. Gilloise8001—06,8
    2024-25Sturm Graz3000——07,0
    2024-25Brighton—00————
    2023-24Sturm Graz1600——17,1

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Ipswich
  • 15/07/2026 S. BerradiSoulaimane Berradi
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Olympic Charleroi
  • 14/07/2026 S. BerradiSoulaimane Berradi
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Olympic Charleroi
  • 30/06/2026 C. BurgessChristian Albert Elliot Burgess
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Gent8101—07,5
    2026-27Swansea City AFC1001—17,3
    2025-26St. Gilloise375033—117,1
    2025-26Swansea City AFC4203—17,2
    2024-25St. Gilloise311227—97,2
    2024-25Ipswich1012—16,9
    2024-25Swansea City AFC1012—16,9
    2023-24Ipswich392110—37,1
    2023-24St. Gilloise311227—97,2

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Gent
  • 30/06/2026 N. HuygeveldeNathan Gauthier Huygevelde
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26St. Gilloise000——0—
    2024-25St. Gilloise—00————
    2024-25Kortrijk000——0—
    2023-24St. Gilloise—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Hvidovre
  • 29/06/2026 A. Van EttenAdriaan Van Etten
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Van Etten Adriaan
  • 29/06/2026 C. BurgessChristian Albert Elliot Burgess
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Gent8101—07,5
    2026-27Swansea City AFC1001—17,3
    2025-26St. Gilloise375033—117,1
    2025-26Swansea City AFC4203—17,2
    2024-25St. Gilloise311227—97,2
    2024-25Ipswich1012—16,9
    2024-25Swansea City AFC1012—16,9
    2023-24Ipswich392110—37,1
    2023-24St. Gilloise311227—97,2

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Gent
  • 29/06/2026 G. FrançoisGuillaume François
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26330113—2 16,6
    2024-2516002—06,6
    2023-2416002—06,6

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Francois Guillaume
  • 29/06/2026 J. TeunckensJens Teunckens
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Teunckens Jens
  • 29/06/2026 M. DiangM. Diang

    Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

    Huur naar Ranheim
  • 28/01/2026 Y. HamoutaharYoussef Hamoutahar
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27000——0—
    2025-26000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar Hamoutahar Youssef
  • 27/01/2026 Cristian Makate BokoyaCristian Makate Bokoya
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26RAAL La Louviere6005—06,5
    2025-26St. Gilloise100——06,2
    2024-25St. Gilloise000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar RAAL La Louvière

Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
31/10/2026Beveren – St. Gilloise1 – 2
25/10/2026St. Gilloise – Cercle Brugge5 – 2
11/10/2026St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven1 – 1
20/09/2026Antwerp – St. Gilloise0 – 2
12/09/2026St. Gilloise – Lommel SK5 – 0
05/09/2026Charleroi – St. Gilloise2 – 3
02/09/2026St Truiden – St. Gilloise0 – 3
30/08/2026St. Gilloise – Anderlecht3 – 0
15/08/2026St. Gilloise – Waregem0 – 0
08/08/2026Westerlo – St. Gilloise1 – 5
24/05/2026St. Gilloise – Anderlecht5 – 1
21/05/2026Gent – St. Gilloise0 – 0
17/05/2026Club Brugge – St. Gilloise5 – 0
10/05/2026St. Gilloise – Mechelen3 – 0
02/05/2026St Truiden – St. Gilloise2 – 1

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#SpelerPositieLeeftijdWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijferStatus
6K. Van de PerreKamiel Van de Perre
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781112—17,5
2025-26210233—67,0
2024-25290028—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder21886951112—17,5basisspeler
27L. PatrisLouis Patris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise81013—2 17,1
2025-26St Truiden6017—07,0
2025-26St. Gilloise500——06,6
2024-25St. Gilloise332649—57,1
2024-25St Truiden2910——9—
2024-25Anderlecht000——0—
2023-24Anderlecht200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder24886371013—2 17,1basisspeler
23B. ZeneliBesfort Zeneli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise8248—07,3
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26St. Gilloise15368—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2388618248—07,3basisspeler
11Guilherme Henriques da Silva CarvalhoGuilherme Henriques da Silva Carvalho
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278115—07,2
2025-26200——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2287571115—07,2basisspeler
12H. KoffiHervé Kouakou Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise700——17,4
2025-26Angers30001—17,3
2024-25Charleroi—00————
2024-25Lens000——0—
2023-24Charleroi3200——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman297763000——17,4basisspeler
29M. SyllaMassiré Sylla
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise7006—27,7
2026-27Schalke 04111——07,9
2026-27Rodez0000—00,0
2025-26Livingston400——0—
2025-26St. Gilloise3001—16,9
2025-26Schalke 04200——06,8
2025-26Valladolid000——0—
2024-25Dundee330042—86,8
2024-25Valladolid295 (4 strafsch.)116—56,7
2024-25Schalke 042716021—37,0
2024-25Arouca000——0—
2024-25Clermont—00————
2024-25Dijon—00————
2024-25Pau FC000——0—
2023-24Pau FC3515 (2 strafsch.)726—47,3
2023-24Arouca323550—87,1
2023-24Valladolid298 (1 strafsch.)228—66,9
2023-24Dundee240230—17,0
2023-24Alaves2001—06,5
2023-24Caen00 (2 strafsch.)726—07,3
2023-24Clermont000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2077629006—27,7basisspeler
9M. BiondicMateo Biondic
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2772410—07,1
2025-2604217—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller22765142410—07,1rotatie
5K. Mac AllisterKevin Mac Allister
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276108—47,6
2025-26342057—12 17,2
2024-25342057—12 17,2
2023-24342057—12 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2866518108—47,6rotatie
80O. KričfalušiOndřej Kričfaluši
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise6004—17,1
2026-27Czech Republic0000—00,0
2026-27Czechia0000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2165459004—17,1rotatie
8A. ZorganeAdem Zorgane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise6103—17,5
2025-26St. Gilloise1001—06,3
2024-25Charleroi371634—67,6
2024-25St. Gilloise371634—67,6
2023-24St. Gilloise371634—67,6
2023-24Charleroi2825——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2665453103—17,5rotatie
38R. MofokengRelebohile Mofokeng
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27731——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller217431531——06,9rotatie
30R. FloruczRaul Alexander Florucz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278407—17,1
2025-26110——07,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller2483285407—17,1rotatie
55N. HavenaarNikki Havenaar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise6007—06,9
2025-26Ried343253—4 17,0
2024-25Ried2760——8—
2023-24Ried2770——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3063305007—06,9rotatie
17R. SchoofsRob Schoofs
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise7021—06,8
2025-26St. Gilloise7014—16,6
2025-26Mechelen62 (1 strafsch.)05—16,9
2024-25Mechelen376 (1 strafsch.)525—47,3
2023-24Mechelen376 (1 strafsch.)525—47,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3172228021—06,8rotatie
28D. OlaruDarius Dumitru Olaru
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise4102—07,0
2026-27Romania2001—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2741132102—07invaller
13K. RodríguezKevin José Rodríguez Cortez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27201——07,0
2025-2627108—06,6
2024-2527108—06,6
2023-2427108—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller25219601——07invaller
1V. ChambaereVic Chambaere
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise100——07,3
2025-26St. Gilloise200——05,2
2024-25St. Gilloise000——0—
2024-25Genk000——0—
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman22119000——07,3invaller
4N. ChibaniNohim Chibani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger221156001—06,3invaller
21D. De RoeveDenzel De Roeve
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise610——06,8
2026-27SK Brann6001—06,3
2026-27Brann6001—06,3
2024-25Club Brugge000——0—
2023-24Club Brugge—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger216014910——06,8rotatie
25I. HurteventIlan Hurtevent
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise3001—06,9
2025-26Kortrijk04118—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller20307001—06,9invaller
10A. Ait El HadjAnouar Ait El Hadj
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise100——07,2
2025-26St. Gilloise354613—17,1
2024-25St. Gilloise354613—17,1
2024-25Genk—00————
2023-24St. Gilloise354613—17,1
2023-24Genk210——0—
2023-24Anderlecht000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder23102300——07,2invaller
20D. AquinoDylan Aquino
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller201023001—06,9invaller
32S. KeitaSouleymane Keita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8229—26,8
2026-27St. Gilloise100——06,7
2026-27Mantova000——0—
2025-26Boulogne7004—16,7
2025-26St. Gilloise100——06,3
2024-25Boulogne—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller19101900——06,7invaller
33D. EgelDennis Egel
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2010100——0—invaller
18G. KavelashviliGiorgi Kavelashvili
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26100——0—
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman1800—00——0—niet gebruikt
14I. PavlićIvan Pavlić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise000——0—
2025-26St. Gilloise8002—16,6
2023-24Estoril000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2400—00——0—niet gebruikt
71K. BoetsKeo Boets
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St. Gilloise000——0—
2023-24St Truiden000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman2200—00——0—niet gebruikt
39Y. HamoutaharYoussef Hamoutahar
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller1900—00——0—niet gebruikt
43Daniel TshilandaDaniel Mpoyi Tshilanda Kabongo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26—00————
2024-25000——0—
2023-24—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger19—————————
26R. SykesRoss James Sykes
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26342112—26,8
2024-25302114—57,0
2023-24302114—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger26—————————

Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.

Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Vertrokken in de loop van het seizoen 4

Spelers die dit seizoen voor St. Gilloise speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.

SpelerPositieWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsCijfer
F. LeysenVerdediger22180007,1
M. FuseiniAanvaller21120016,9
O. NiangMiddenvelder2187006,9
P. DavidAanvaller1160117,3

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van St. Gilloise tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13