Primeira Liga ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Guimaraes
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DNDVN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 8 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden ongeslagen thuis 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 0-0-gelijkspel tegen Gil Vicente · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 5 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
14e na 11 speeldag(en) · beste 9e, slechtste 20e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Guimaraes
Aanval · 1,24 doelpunt(en) per wedstrijd
Verdediging · 1,28 tegen per wedstrijd
Doelman · J. Fernandes
Trainer · Gil Lameiras sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: équilibre entre attaque et défense
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Guimaraes
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Konyaspor | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Konyaspor | 34 | 0 | 8 | 28 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Konyaspor | 37 | 5 (1 strafsch.) | 7 | 16 | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Andre Oliveira| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Guimaraes | 16 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Francisco Dias| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Guimaraes | 11 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gonçalo da Silva Braga| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
J. SampaioNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
A. MeirelesNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
F. Silva| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
R. Cunha| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ejike Julius Opara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guimaraes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Guimaraes | 11 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
B. Tendeng WelleNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Fabio Blanco Gómez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Vitória SC | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Guimaraes | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Cultural Leonesa | 18 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 33
- 03/09/2026 Rodrigo MacedoRodrigo Ribeiro de Macedo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 5 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Jong AZ - 02/09/2026 Rodrigo MacedoRodrigo Ribeiro de Macedo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 5 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Jong AZ - 12/08/2026 S. G. DahleS. G. Dahle
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Viking II - 30/07/2026 JotaJoão Pedro Neves Filipe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celtic 2 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AD Ceuta FC 19 1 0 — — 0 1 — 2024-25 Celtic 11 4 2 7 — 0 7,2 2024-25 Rennes 9 1 0 3 — 0 6,7 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 27 2 0 — — 0 — 2023-24 Nacional 10 1 0 — — 1 — 2023-24 Guimaraes 3 3 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Oleksandria - 30/07/2026 Thibault HelouinThibault Helouin
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Tabor Sežana - 28/07/2026 M. KebdaniM. Kebdani
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van FAR Rabat - 23/07/2026 Gonçalo BragaGonçalo da Silva Braga
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 26 0 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lusitânia Lourosa - 22/07/2026 Gonçalo BragaGonçalo da Silva Braga
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 26 0 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lusitânia Lourosa - 15/07/2026 JotaJoão Pedro Neves Filipe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celtic 2 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AD Ceuta FC 19 1 0 — — 0 1 — 2024-25 Celtic 11 4 2 7 — 0 7,2 2024-25 Rennes 9 1 0 3 — 0 6,7 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 27 2 0 — — 0 — 2023-24 Nacional 10 1 0 — — 1 — 2023-24 Guimaraes 3 3 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Oleksandria - 09/07/2026 Adams KoneAdams Kone
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Guimaraes B - 30/06/2026 Enrique LameirasEnrique Lameiras
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Guimaraes B - 29/06/2026 Rodrigo NetoRodrigo Freitas Neto
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van União Lamas - 29/06/2026 T. LopesT. Lopes
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Naval - 29/06/2026 A. CalegariA. Calegari
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van SC Covilha - 29/06/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Trofense - 29/06/2026 CostinhaJoão Pedro Loureiro da Costa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Brighton 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Tondela 8 2 (2 strafsch.) 2 16 — 2 7,5 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — 2023-24 Rio Ave 34 3 (3 strafsch.) 5 55 — 4 7,1 2023-24 Tondela 28 4 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Amora - 02/04/2026 R. VenancioR. Venancio
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Guimaraes B - 19/02/2026 D. SilvaD. Silva
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Guimaraes B - 18/08/2025 Josemar VungeJosemar Vunge
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Interclube - 09/08/2025 H. PintoH. Pinto
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Guimaraes B - 04/08/2025 Duarte CarreiraDuarte Carreira
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Benfica Castelo Branco - 03/08/2025 D. CarreiraD. Carreira
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Ordino - 31/07/2025 CostinhaJoão Pedro Loureiro da Costa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Brighton 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Tondela 8 2 (2 strafsch.) 2 16 — 2 7,5 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — 2023-24 Rio Ave 34 3 (3 strafsch.) 5 55 — 4 7,1 2023-24 Tondela 28 4 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Tondela U19 - 17/07/2025 Daniel CarvalhoDaniel Gaudêncio Carvalho
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 18 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Estrela - 14/07/2025 Guilherme PaulaGuilherme Paula
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van SC Covilha
Vertrekken 35
- 30/08/2026 Miguel VazMiguel Filipe Roque Vaz
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 21 5 0 — — 3 — 2023-24 5 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Atert Bissen - 19/08/2026 A. CalegariA. Calegari
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Atlético CP - 18/08/2026 A. CalegariA. Calegari
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Atlético CP - 31/07/2026 Daniel CarvalhoDaniel Gaudêncio Carvalho
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 18 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fafe - 30/07/2026 T. LopesT. Lopes
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Penafiel U23 - 30/07/2026 Daniel CarvalhoDaniel Gaudêncio Carvalho
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 18 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fafe - 29/07/2026 H. PintoH. Pinto
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Felgueiras U23 - 08/07/2026 D. CarreiraD. Carreira
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar SC Covilha - 07/07/2026 D. CarreiraD. Carreira
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar SC Covilha - 06/07/2026 D. RebeloD. Rebelo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Varzim - 05/07/2026 D. RebeloD. Rebelo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Varzim - 04/07/2026 R. PeixotoR. Peixoto
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Trofense - 03/07/2026 R. PeixotoR. Peixoto
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Trofense - 30/06/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Moreirense - 29/06/2026 D. SilvaD. Silva
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Academico Viseu U23 - 29/06/2026 M. DuarteMartim Duarte
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Arouca 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Felgueiras 1932 - 29/06/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Moreirense U23 - 01/02/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Trofense - 01/02/2026 CostinhaJoão Pedro Loureiro da Costa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Brighton 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Tondela 8 2 (2 strafsch.) 2 16 — 2 7,5 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — 2023-24 Rio Ave 34 3 (3 strafsch.) 5 55 — 4 7,1 2023-24 Tondela 28 4 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Amora - 01/02/2026 RucaRui Miguel Gomes Costa
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 24 2 0 — — 5 — 2023-24 24 4 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Trofense - 31/01/2026 RucaRui Miguel Gomes Costa
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 24 2 0 — — 5 — 2023-24 24 4 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Trofense - 30/01/2026 RucaRui Miguel Gomes Costa
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 24 2 0 — — 5 — 2023-24 24 4 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ruca - 01/09/2025 Rodrigo NetoRodrigo Freitas Neto
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar União Lamas - 27/08/2025 T. LopesT. Lopes
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Naval - 31/07/2025 A. CalegariA. Calegari
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar SC Covilha
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Sócios do V. Guimarães aprovam contas de 2025/26 e chumbam proposta de auditoria financeira à SAD Record · vr 23:35
- Vânia Duarte assegura ambição do FC Porto: «Seja qual for a competição e o adversário, queremos entrar para ganhar» Record · vr 19:42
- Técnico de equipamentos do FC Porto suspenso por 30 dias por gesto obsceno Record · vr 19:35 · Schorsing
- Pietuszewski dado com apto para o jogo em Guimarães Record · vr 14:52
- V. Guimarães procura quebrar enguiço caseiro frente ao FC Porto Record · vr 07:18
- FC Porto fica mais perto da fase de grupos da Liga dos Campeões feminina de voleibol Record · do 23:22
- FC Porto esgota bilhetes para o jogo em casa do V. Guimarães Record · do 19:45
- Raphinha renueva y sueña en grande: "Me encantaría terminar mi carrera en el Barça" Mundo Deportivo · do 13:24 · Transfer
- Ricardo Esgaio regressou ao eixo defensivo frente ao V. Guimarães Record · do 05:36
- Lucas Furtado tomou baliza do V. Guimarães de assalto e impacto fez-se sentir Record · do 04:30
- V. Guimarães vive déjá-vu curioso antes de defrontar o FC Porto Record · wo 06:49
- APCVD envia informações ao MP sobre agressões no V. Guimarães-Racing Power e São Mamede-Necessidades Record · di 18:03 · Arbitrage
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Gil Vicente – Guimaraes | 0 – 0 |
| 23/10/2026 | Guimaraes – Maritimo | 5 – 0 |
| 11/10/2026 | Benfica – Guimaraes | 2 – 0 |
| 20/09/2026 | Guimaraes – Moreirense | 1 – 1 |
| 12/09/2026 | Academico Viseu – Guimaraes | 2 – 1 |
| 06/09/2026 | Guimaraes – Casa Pia | 0 – 0 |
| 31/08/2026 | Sp Braga – Guimaraes | 1 – 0 |
| 23/08/2026 | Guimaraes – Nacional | 1 – 0 |
| 14/08/2026 | Sporting Clube de Portugal – Guimaraes | 3 – 2 |
| 14/08/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 3 – 2 |
| 08/08/2026 | Guimaraes – Arouca | 0 – 1 |
| 16/05/2026 | Nacional – Guimaraes | 2 – 0 |
| 11/05/2026 | Guimaraes – Casa Pia | 0 – 1 |
| 04/05/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 5 – 1 |
| 25/04/2026 | Guimaraes – Rio Ave | 2 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | E. OparaEjike Julius Opara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | A. MeirelesA. Meireles Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | A. OliveiraAndre Oliveira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 69 | B. Tendeng WelleB. Tendeng Welle Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | F. DiasFrancisco Dias
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | F. SilvaF. Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Fabio BlancoFabio Blanco Gómez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 | Fernando SilvaFernando Silva Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 87 | G. PaulaGuilherme Paula
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | Gonçalo BragaGonçalo da Silva Braga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | GuilhermeGuilherme Henrique Bernardineli Gomes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | J. FernandesJ. Fernandes Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Doelman | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 83 | J. SampaioJ. Sampaio Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 95 | Josemar VungeJosemar Vunge Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | JotaJoão Pedro Neves Filipe
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | Lucas FurtadoLucas Furtado dos Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | M. KebdaniM. Kebdani Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. TepeM. Tepe Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | R. CarreraR. Carrera Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | R. CunhaR. Cunha
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | R. da SilvaR. da Silva Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | R. RochaRicardo Rocha
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 76 | Rafael AlcobiaRafael Alexandre Vicente Alcobia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | RikaRika Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Rodrigo DuarteRodrigo Silva Duarte
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | Rodrigo MacedoRodrigo Ribeiro de Macedo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Rodrigo NetoRodrigo Freitas Neto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | Rodrigo SilvaRodrigo Magro Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | S. G. DahleS. G. Dahle Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | S. VerdiSimone Verdi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | T. RodriguesT. Rodrigues Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 89 | Thibault HelouinThibault Helouin Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ZeegaZeega Zeega
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Guimaraes tegen:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.