LaLiga 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Castellon
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NDVVN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 7 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Burgos · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 3 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
1e na 12 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 4e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Castellon
Aanval · 1,80 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,70 uit) · 14,8 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 20% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 0,40 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 0,50 uit) · 60% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 17 geel, 1 rood
Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,60 rood per wedstrijd (fiches de match, 44 wedstrijd(en))
Doelman · R. Matthys · 27 redding(en), 87% van de schoten op doel gestopt · 0,40 tegen per 90 min · cijfer 7,4
Trainer · Pablo Hernandez sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-4-2 ×2, 3-4-3 ×1)
Vorm (API-Football): WDWWWWWDLW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Castellon
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-4-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | 40 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alberto Jiménez Benítez| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 1 | 7 | — | 3 | 7,5 |
| 2025-26 | 38 | 1 | 1 | 35 | — | 11 2 | 7,2 |
| 2024-25 | 38 | 2 | 0 | 42 | — | 11 | 7,0 |
| 2023-24 | 32 | 2 | 0 | — | — | 11 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Agustín Sienra| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | 26 | 2 | 0 | 19 | — | 4 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jérémy Mellot| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 7,4 |
| 2025-26 | Castellon | 36 | 0 | 1 | 30 | — | 6 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Tenerife | 40 | 0 | 2 | 45 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Tenerife | 34 | 2 | 2 | 41 | — | 6 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Juan José Nieto Zarzoso| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 7 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Huesca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huesca | 38 | 1 | 1 | 33 | — | 8 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Diego Hernández Barriuso| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 10 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Castellon | 41 | 3 | 2 | 59 | — | 10 | 6,9 |
| 2024-25 | Cultural Leonesa | 33 | 2 | 0 | — | — | 8 1 | — |
| 2023-24 | Cultural Leonesa | 33 | 1 | 0 | — | — | 8 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Álvaro Martín de Frías| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Andorra | 19 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Andorra | 33 | 4 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Andorra | 28 | 1 | 3 | 16 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pablo Santiago López| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 34 | 3 | 5 | 33 | — | 3 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iñigo Córdoba Querejeta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Burgos | 4 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 8,1 |
| 2024-25 | Burgos | 32 | 3 | 5 | 15 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | For Sittard | 33 | 4 | 2 | 23 | — | 2 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Israel Suero Fernández| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 4 | 2 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | 34 | 6 (2 strafsch.) | 6 | 11 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | 38 | 11 (2 strafsch.) | 2 | 21 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 18 | 4 | 0 | — | — | 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adam Emil Skaanning Jakobsen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 7 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Castellon | 35 | 4 | 3 | 27 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Waalwijk | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | FC Fredericia | 20 | 6 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 59
- 31/08/2026 M. OrozcoM. Orozco
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 5 1 0 6 — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Brighton - 27/08/2026 F. CeccheriniFederico Ceccherini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 1 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Verona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Verona — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Cremonese - 30/07/2026 I. KostisIlias Kostis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Atletico Madrid - 29/07/2026 I. KostisIlias Kostis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Atletico Madrid - 22/07/2026 D. Muale NzanzaD. Muale Nzanza
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leça - 21/07/2026 D. Muale NzanzaD. Muale Nzanza
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leça - 20/07/2026 A. GalaAntonio Gala
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 6 0 0 3 — 0 6,7 2023-24 Milan 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Campobasso FC - 19/07/2026 A. GalaAntonio Gala
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 6 0 0 3 — 0 6,7 2023-24 Milan 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Campobasso FC - 17/07/2026 Rodrigo Miguel Ferreira RêgoRodrigo Miguel Ferreira Rêgo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Benfica 3 0 0 5 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Brighton - 13/07/2026 A. SaipiAmir Saipi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kosovo 3 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Lugano 26 0 0 1 — 3 6,8 2024-25 FC Lugano 35 0 0 3 — 3 7,0 2023-24 FC Lugano 34 0 0 1 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Lugano - 12/07/2026 A. SaipiAmir Saipi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kosovo 3 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Lugano 26 0 0 1 — 3 6,8 2024-25 FC Lugano 35 0 0 3 — 3 7,0 2023-24 FC Lugano 34 0 0 1 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Lugano - 07/07/2026 J. VlakJari Vlak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 ADO Den Haag 38 10 (2 strafsch.) 4 56 — 4 7,3 2024-25 Den Haag 38 10 (2 strafsch.) 4 56 — 4 7,3 2023-24 Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 2023-24 ADO Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van ADO Den Haag - 07/07/2026 H. BellariH. Bellari
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Eldense 3 0 1 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Valencia U21 - 06/07/2026 J. VlakJari Vlak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 ADO Den Haag 38 10 (2 strafsch.) 4 56 — 4 7,3 2024-25 Den Haag 38 10 (2 strafsch.) 4 56 — 4 7,3 2023-24 Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 2023-24 ADO Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van ADO Den Haag - 03/07/2026 Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 9 0 1 8 — 3 6,7 2025-26 Burgos 4 2 0 1 — 1 8,1 2024-25 Burgos 32 3 5 15 — 5 7,0 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 33 4 2 23 — 2 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Burgos - 02/07/2026 Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 9 0 1 8 — 3 6,7 2025-26 Burgos 4 2 0 1 — 1 8,1 2024-25 Burgos 32 3 5 15 — 5 7,0 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 33 4 2 23 — 2 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Burgos - 02/07/2026 F. CastilloF. Castillo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 1 1 4 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Ibiza - 01/07/2026 F. CastilloF. Castillo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 1 1 4 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Ibiza - 30/06/2026 Álvaro MartínÁlvaro Martín de Frías
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 9 0 0 11 — 1 7,0 2025-26 Andorra 19 0 2 15 — 2 6,8 2024-25 Andorra 33 4 0 — — 3 — 2023-24 Andorra 28 1 3 16 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van FC Andorra - 30/06/2026 Axel PerezAxel Perez
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Castellón - 30/06/2026 Juanjo NietoJuan José Nieto Zarzoso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 7 0 1 5 — 1 7,2 2024-25 Huesca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Huesca 38 1 1 33 — 8 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Celje - 29/06/2026 Arafat Al HajArafat Al Haj
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Arenas Getxo - 29/06/2026 A. LottinAlbert-Nicolas Lottin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 15 1 2 14 — 2 6,7 2023-24 11 1 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van União de Leiria - 29/06/2026 José AlbertJosé Albert Andrés
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Ibiza - 29/06/2026 Sergio SanchísSergio Sanchís Hernández
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Unionistas de Salamanca
Vertrekken 53
- 31/08/2026 M. DouéMarc-Olivier Doué Séné
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cadiz 7 0 0 5 — 3 6,6 2026-27 Castellon 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Castellon 33 3 0 17 — 9 6,8 2024-25 Eldense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eldense 9 0 0 6 — 1 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Cadiz - 30/08/2026 M. DouéMarc-Olivier Doué Séné
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cadiz 7 0 0 5 — 3 6,6 2026-27 Castellon 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Castellon 33 3 0 17 — 9 6,8 2024-25 Eldense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eldense 9 0 0 6 — 1 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Cadiz - 29/08/2026 José AlbertJosé Albert Andrés
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Zamora - 29/08/2026 A. AbedzadehAmir Abedzadeh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Castellon 4 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Castellon 3 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Maritimo 17 0 0 — — 3 — 2023-24 CS Marítimo 17 0 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ponferradina - 26/08/2026 Douglas AurélioDouglas Aurélio
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 1 (1 strafsch.) 0 1 — 1 6,7 2024-25 24 3 0 16 — 1 6,9 2023-24 16 4 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Huesca - 19/08/2026 Arafat Al HajArafat Al Haj
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Teruel - 09/08/2026 Mauro CostaMauro Costa Bueso
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Zamora - 05/08/2026 A. MabilAwer Bul Mabil
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Castellon 30 3 6 27 — 3 6,7 2024-25 Castellon 14 0 6 13 — 1 7,0 2024-25 Grasshoppers 9 1 1 6 — 1 6,6 2023-24 Grasshoppers 19 4 4 11 — 2 7,1 2023-24 Cadiz 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Melbourne City - 31/07/2026 A. LottinAlbert-Nicolas Lottin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 15 1 2 14 — 2 6,7 2023-24 11 1 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar União de Leiria - 22/07/2026 Salva RuizSalvador Ruiz Rodríguez
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 21 0 0 11 — 5 6,6 2024-25 20 0 0 17 — 3 6,6 2023-24 26 1 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Huesca - 15/07/2026 A. AbedzadehAmir Abedzadeh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Castellon 4 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Castellon 3 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Maritimo 17 0 0 — — 3 — 2023-24 CS Marítimo 17 0 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Abedzadeh Amir - 12/07/2026 C. SeguraC. Segura
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Gimnastic - 09/07/2026 Sergio SanchísSergio Sanchís Hernández
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Águilas - 06/07/2026 Ismael FadelIsmael Fadel Pagés
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 2 — 1 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Ibiza - 01/07/2026 Álex CalatravaÁlex Calatrava Torrado
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Castellon 43 15 (3 strafsch.) 8 69 — 5 7,2 2024-25 Castellon 32 6 11 52 — 7 7,2 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Espanyol - 30/06/2026 Toni GabarriAntonio Gabarri Paches
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Gimnastic - 30/06/2026 SellésDavid Sellés López
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Levante 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ústí nad Labem - 30/06/2026 A. LottinAlbert-Nicolas Lottin
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 15 1 2 14 — 2 6,7 2023-24 11 1 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar União de Leiria - 30/06/2026 Alejandro AnesAlejandro Anes
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Guadalajara - 30/06/2026 F. SantamariaF. Santamaria
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Real Madrid II - 30/06/2026 J. VertrouwdJozhua Vertrouwd
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vallecano 2 0 0 2 — 0 3,1 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2024-25 Castellon 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2023-24 Castellon 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rayo Vallecano - 30/06/2026 M. TraoreMamadou Traore
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Castellon 6 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 St. Gilloise 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Castellon 11 0 0 — — 5 — 2023-24 St. Gilloise — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Minija - 30/06/2026 P. MarcoP. Marco
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Gimnastic - 30/06/2026 B. CipengaBrian Kibambe Cipenga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 9 3 4 7 — 1 7,5 2025-26 Castellon 30 6 9 24 — 1 7,2 2024-25 Castellon 15 3 1 9 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Almeria - 29/06/2026 Beñat GerenabarrenaBeñat Gerenabarrena Zendoia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ath Bilbao 7 0 0 12 — 3 5,8 2025-26 Castellon 39 2 2 54 — 7 7,0 2024-25 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Athletic Club
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Oficial: LaLiga aplaza el Castellón-Eibar por el fallecimiento de Jesús de Miguel Mundo Deportivo · do 18:10
- LaLiga no para el fútbol: aplaza solo el Granada-Tenerife, Andorra-Mallorca y Castellón-Eibar AS · do 17:19
- Albiol, sobre Mourinho: “Ha sabido adaptarse; necesita jugadores responsables” AS · do 17:01
- LaLiga atiende a la petición del Castellón y aplaza su encuentro ante el Eibar Mundo Deportivo · do 12:24 · Reactie
- LaLiga aplazará el Castellón-Eibar por el fallecimiento de Jesús de Miguel AS · do 11:32 · Schorsing
- Captan esta conversación Mbappé-Capello sobre el Clásico en la gala del Balón de Oro: ojo a lo que desvela Kylian AS · wo 12:08
- Castellón rinde homenaje a Jesús de Miguel AS · di 19:21
- La VI Gala Femenina del Fútbol Europeo reúne a las grandes protagonistas del deporte Mundo Deportivo · ma tijd nog te bepalen
- Estas son las nueve premiadas en la VI Gala Femenina de Fútbol Europeo Mundo Deportivo · ma 21:42
- Gran éxito de la VI Gala Femenina del Fútbol Europeo Mundo Deportivo · ma 21:24
- Las imágenes más espectaculares de la VI Gala Femenina de Fútbol Europeo Mundo Deportivo · ma 20:52
- Las mejores imágenes de la alfombra roja de la VI Gala Femenina del Fútbol Europeo Mundo Deportivo Mundo Deportivo · ma 20:52
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Castellon 261 27N 472 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Castellon
Eldense 581 24N 192 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Mallorca
Castellon komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Castellon
Almeria komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Cordoba
Castellon komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Castellon
Granada komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Oviedo
Castellon komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Castellon
Cadiz komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Burgos – Castellon | 1 – 1 |
| 25/10/2026 | Castellon – Sp Gijon | 4 – 0 |
| 17/10/2026 | Las Palmas – Castellon | 0 – 3 |
| 11/10/2026 | Andorra – Castellon | 1 – 0 |
| 04/10/2026 | Castellon – Ceuta | 1 – 1 |
| 28/09/2026 | Leganes – Castellon | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Castellon – Tenerife | 5 – 0 |
| 12/09/2026 | Girona – Castellon | 1 – 2 |
| 06/09/2026 | Castellon – Albacete | 2 – 0 |
| 31/08/2026 | Celta B – Castellon | 1 – 2 |
| 23/08/2026 | Castellon – Sabadell | 0 – 0 |
| 14/08/2026 | Sociedad B – Castellon | 0 – 1 |
| 31/05/2026 | Castellon – Eibar | 2 – 1 |
| 24/05/2026 | Huesca – Castellon | 0 – 1 |
| 15/05/2026 | Castellon – Cadiz | 1 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | R. MatthysRomain Matthys
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Alberto JiménezAlberto Jiménez Benítez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 10 | 10 | 855 | 0 | 1 | 7 | — | 3 | 7,5 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | BarriDiego Hernández Barriuso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 10 | 10 | 813 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | A. SienraAgustín Sienra
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 9 | 9 | 810 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. MellotJérémy Mellot
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 9 | 8 | 757 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 7,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Álvaro MartínÁlvaro Martín de Frías
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 9 | 7 | 670 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Pablo SantiagoPablo Santiago López
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 9 | 7 | 567 | 3 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Ousmane CamaraOusmane Camara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 7 | 7 | 609 | 4 | 1 | 11 | — | 1 | 7,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Juanjo NietoJuan José Nieto Zarzoso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 7 | 7 | 509 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 9 | 6 | 503 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Israel SueroIsrael Suero Fernández
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 8 | 6 | 542 | 4 | 2 | 2 | — | 0 | 7,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. JakobsenAdam Emil Skaanning Jakobsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 7 | 6 | 484 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. OrozcoM. Orozco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 5 | 4 | 296 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Raúl SánchezRaúl Sánchez Sánchez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 7 | 3 | 276 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | F. CastilloF. Castillo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 6 | 3 | 309 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Lucas AlcázarLucas Alcázar Moreno
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 6 | 3 | 265 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. GalaAntonio Gala
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 6 | 1 | 149 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Varo GarcíaÁlvaro García Arana
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 6 | 1 | 148 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Rodrigo Miguel Ferreira RêgoRodrigo Miguel Ferreira Rêgo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 5 | 1 | 146 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | F. CeccheriniFederico Ceccherini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | J. VlakJari Vlak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 4 | 0 | 53 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Hamza BellariHamza Bellari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 3 | 0 | 57 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | D. Muale NzanzaD. Muale Nzanza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 2 | 0 | 19 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | I. KostisIlias Kostis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. WillmannMichał Willmann
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Martín CondeMartín Conde Gómez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. SaipiAmir Saipi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Axel PerezAxel Perez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Miguel Ferrer AlarteMiguel Ferrer Alarte
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | O. AlbiolO. Albiol
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Sergi TornerSergi Torner Rosell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | F. BrignaniFabrizio Brignani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Castellon speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Doué | Middenvelder | 2 | 0 | 48 | 0 | 0 | 6,8 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Castellon tegen:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.