Serie B ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Mantova
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VDVDN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden ongeslagen uit 3 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Modena · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 6 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
4e na 10 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 4e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Mantova
Aanval · 1,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,00 uit) · 14,0 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 14,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 50 wedstrijd(en))
Doelman · F. Bardi rotatie · 7 redding(en), 58% van de schoten op doel gestopt · 2,50 tegen per 90 min · cijfer 6,5
Trainer · Francesco Modesto sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-3 ×1)
Vorm (API-Football): WWDWDWL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Mantova
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 3-4-2-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Reggiana | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Mantova | 20 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Palermo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Reggiana | 36 | 0 | 0 | — | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Palermo | 30 | 0 | 0 | — | — | 6 | 6,9 |
| 2023-24 | Reggiana | 30 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Palermo | 29 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alessio Castellini| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Mantova | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Pisa | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefano Cella| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,6 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 0 | 20 | — | 5 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bodin Tomašević| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fahem Benaissa-Yahia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Mantova | 13 | 1 | 2 | 10 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Casa Pia | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Casa Pia | 8 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Casa Pia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lorenzo Ignacchiti| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Reggiana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Reggiana | 32 | 0 | 0 | 26 | — | 9 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Empoli | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Simone Trimboli| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 28 | 2 | 1 | 44 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 2 | 0 | — | — | 7 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tommaso Del Lungo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | Virtus Entella | 9 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jonathan Silva Pertinhes| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Padova | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Torino | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
I. Cajazzo| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ettore Gliozzi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Modena | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Modena | 25 | 3 | 0 | 12 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Modena | 17 | 1 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Pisa | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 55
- 29/08/2026 E. KošpoEman Košpo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fiorentina - 27/08/2026 R. KoudaRachid Kouda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 1 1 0 — — 0 7,6 2026-27 Parma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 15 1 1 18 — 5 7,0 2025-26 Spezia 2 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Spezia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Spezia 26 2 2 26 — 8 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Parma - 20/08/2026 V. VlahovićVanja Vlahović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 1 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Spezia 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Atalanta 10 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Atalanta - 11/08/2026 J. MboyoJean-Pierre Longonda Itamba Mboyo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Koper - 05/08/2026 M. GaspariniManuel Gasparini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pescara 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Empoli - 27/07/2026 R. IlieRareş Andrei Ilie
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 1 2 — 1 6,7 2025-26 Empoli 1 1 0 1 — 0 7,0 2024-25 Catanzaro 15 0 3 13 — 2 6,9 2024-25 Nice 7 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Lausanne — 0 0 — — — — 2023-24 Lausanne 34 3 3 22 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nice - 13/07/2026 F. VesentiniF. Vesentini
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Brescia - 13/07/2026 L. IgnacchitiLorenzo Ignacchiti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Empoli 1 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Reggiana — 0 0 — — — — 2024-25 Reggiana 32 0 0 26 — 9 1 6,7 2023-24 Empoli 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Empoli - 12/07/2026 I. CajazzoI. Cajazzo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 1 0 3 — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casarano - 12/07/2026 M. SpinaccèMatteo Spinaccè
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Inter 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Inter 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Inter U23 - 11/07/2026 I. CajazzoI. Cajazzo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 1 0 3 — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casarano - 07/07/2026 S. KeitaSouleymane Keita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Dunkerque 8 2 2 9 — 2 6,8 2026-27 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Boulogne 7 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Boulogne — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villefranche - 06/07/2026 S. KeitaSouleymane Keita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Dunkerque 8 2 2 9 — 2 6,8 2026-27 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Boulogne 7 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Boulogne — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villefranche - 03/07/2026 Federico ChinettiFederico Chinetti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Como - 30/06/2026 A. CastelliniAlessio Castellini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pisa 8 0 0 1 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Catania - 30/06/2026 B. TomaševićBodin Tomašević
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 3 — 1 6,0 2025-26 Bologna 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bologna - 30/06/2026 E. GliozziEttore Gliozzi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Modena 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Modena 25 3 0 12 — 3 6,8 2023-24 Modena 17 1 0 11 — 0 6,9 2023-24 Pisa 5 0 0 11 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Modena - 30/06/2026 F. BardiFrancesco Bardi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Reggiana 37 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Mantova 20 0 0 — — 1 6,8 2025-26 Palermo 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Reggiana 36 0 0 — — 6 6,9 2024-25 Palermo 30 0 0 — — 6 6,9 2023-24 Reggiana 30 0 0 — — 2 7,1 2023-24 Palermo 29 0 0 — — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Palermo - 30/06/2026 F. Benaissa-YahiaFahem Benaissa-Yahia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Mantova 13 1 2 10 — 1 7,0 2025-26 Casa Pia 10 0 0 11 — 1 6,6 2024-25 Casa Pia 8 1 0 8 — 1 6,8 2023-24 Casa Pia 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casa Pia - 30/06/2026 A. MeroniAndrea Meroni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mantova 8 2 0 15 — 2 7,1 2025-26 Reggiana 1 0 0 6 — 0 5,3 2025-26 Bari 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Reggiana 36 0 0 25 — 4 7,0 2024-25 Bari 30 0 0 25 — 4 7,0 2023-24 Bari 27 0 0 19 — 2 7,0 2023-24 Cosenza 23 0 0 19 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bari - 30/06/2026 Jonathan SilvaJonathan Silva Pertinhes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Padova 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Torino 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Torino - 30/06/2026 L. GemelloLuca Gemello
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Torino 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Torino 2 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Perugia - 29/06/2026 G. FedelGiacomo Fedel
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 25 0 0 2 — 0 6,9 2023-24 16 2 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van SS Monopoli - 29/06/2026 A. FioriAntonio Fiori
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cesena 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Frosinone 14 4 0 7 — 3 6,9 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Mantova 30 2 5 26 — 3 6,8 2023-24 Mantova 34 10 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Frosinone - 29/06/2026 B. BayouB. Bayou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Vigasio
Vertrekken 56
- 09/09/2026 B. BayouB. Bayou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Virtus Verona - 08/09/2026 B. BayouB. Bayou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Virtus Verona - 31/08/2026 L. MancusoLeonardo Mancuso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Arezzo 4 1 0 0 — 0 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 10 (2 strafsch.) 1 21 — 3 6,9 2024-25 Monza — 0 0 — — — — 2023-24 Palermo 28 4 3 22 — 1 6,7 2023-24 Monza — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Arezzo - 30/08/2026 Ž. MajerŽan Majer
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Mantova 1 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Cremonese 32 0 1 19 — 4 6,8 2023-24 Cremonese 23 0 1 13 — 9 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Majer Zan - 30/08/2026 L. MancusoLeonardo Mancuso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Arezzo 4 1 0 0 — 0 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 10 (2 strafsch.) 1 21 — 3 6,9 2024-25 Monza — 0 0 — — — — 2023-24 Palermo 28 4 3 22 — 1 6,7 2023-24 Monza — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Arezzo - 29/08/2026 D. MensahDavis Mensah
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 28 1 7 36 — 4 6,9 2023-24 39 5 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cittadella - 28/08/2026 D. MensahDavis Mensah
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 28 1 7 36 — 4 6,9 2023-24 39 5 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cittadella - 12/08/2026 F. ArtioliFederico Artioli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 6 0 1 2 — 0 6,7 2025-26 Bari 13 1 1 7 — 4 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 0 0 5 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juve Stabia - 11/08/2026 F. ArtioliFederico Artioli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 6 0 1 2 — 0 6,7 2025-26 Bari 13 1 1 7 — 4 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 0 0 5 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juve Stabia - 03/08/2026 A. FioriAntonio Fiori
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cesena 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Frosinone 14 4 0 7 — 3 6,9 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Mantova 30 2 5 26 — 3 6,8 2023-24 Mantova 34 10 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Cesena - 03/08/2026 T. MaggioniTommaso Maggioni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mantova 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Mantova 29 3 1 9 — 1 6,7 2023-24 Mantova 14 2 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juve Stabia - 02/08/2026 T. MaggioniTommaso Maggioni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mantova 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Mantova 29 3 1 9 — 1 6,7 2023-24 Mantova 14 2 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juve Stabia - 28/07/2026 L. AndrenacciLorenzo Andrenacci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mantova 32 0 0 — — 0 — 2024-25 Brescia 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Brescia 9 0 0 — — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lumezzane - 23/07/2026 M. FestaMarco Festa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Mantova 38 0 0 — — 2 7,0 2023-24 Mantova 37 0 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cremonese - 10/07/2026 L. SonzogniLuca Sonzogni
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 3 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Dolomiti Bellunesi - 10/07/2026 T. MarrasTommaso Simone Marras
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pisa 1 1 0 — — 0 9,5 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monza — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Pisa - 09/07/2026 L. SonzogniLuca Sonzogni
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 3 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Dolomiti Bellunesi - 09/07/2026 T. MarrasTommaso Simone Marras
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pisa 1 1 0 — — 0 9,5 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monza — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Pisa - 02/07/2026 Cristiano FrattiCristiano Fratti
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Ospitaletto - 29/06/2026 Cristiano FrattiCristiano Fratti
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Ospitaletto - 29/06/2026 N. MuciNikolas Marcel Cristiano Muci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grasshoppers 10 1 1 20 — 2 6,6 2025-26 Grasshoppers 38 7 1 40 — 3 6,9 2025-26 Mantova 2 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Grasshoppers 38 7 1 40 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Grasshoppers - 29/06/2026 R. KoudaRachid Kouda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 1 1 0 — — 0 7,6 2026-27 Parma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 15 1 1 18 — 5 7,0 2025-26 Spezia 2 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Spezia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Spezia 26 2 2 26 — 8 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Parma - 29/06/2026 Tiago GonçalvesTiago Lisboa Silva Gonçalves
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Mantova 9 0 0 4 — 2 6,6 2025-26 Lyon — 0 0 — — — — 2023-24 Guimaraes 7 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Ujpest - 29/06/2026 F. Benaissa-YahiaFahem Benaissa-Yahia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Mantova 13 1 2 10 — 1 7,0 2025-26 Casa Pia 10 0 0 11 — 1 6,6 2024-25 Casa Pia 8 1 0 8 — 1 6,8 2023-24 Casa Pia 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Casa Pia - 29/06/2026 A. CastelliniAlessio Castellini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mantova 2 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pisa 8 0 0 1 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Catania
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Benevento ko a Cremona. Belotti non basta al Modena contro il Mantova Corriere dello Sport · za 16:53
- De son transfert avorté à 100 M€ à sa renaissance en Serie B, l’incroyable retour en force d’Andrea Belotti Foot Mercato · za 12:45 · Blessure
- OM : les nouvelles révélations dingues d’Ali Zarrak sur Jean-Pierre Papin Foot Mercato · vr 16:43
- Zarrak : «Jean-Pierre Papin a pris certaines libertés qu'il n'aurait pas dû prendre» L'Équipe · do 15:10
- OM : Ali Zarrak fracasse Jean-Pierre Papin après ses lourdes accusations ! Foot Mercato · do 08:19
- En 1991, Jean-Pierre Papin avait dédié son Ballon d'Or au gardien remplaçant de l'OM Alain Casanova L'Équipe · wo 08:15
- Jean-Pierre Papin et sa fille handicapée, l'engagement d'une vie L'Équipe · wo 00:12
- Palermo detta legge, prima fuga per Inzaghi Corriere dello Sport · za 23:54
- Il Palermo è in fuga: Segre e Hernani stendono il Mantova, Inzaghi a +5 sul secondo posto e a +6 sul terzo Corriere dello Sport · za 16:15
- Dove vedere Mantova-Palermo in tv? Dazn o Sky, orario Corriere dello Sport · za 11:21 · Opstelling
- Catanzaro, le ceneri di un sogno e il futuro di Gorgone Corriere dello Sport · ma 00:54
- Il Mantova tiene il passo del Palermo. Verona ko, il Modena vince grazie a Belotti Corriere dello Sport · zo 17:07
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Verona 381 28N 352 Serie B ♂ · za 15:00 Avellino
Mantova 401 28N 332 Serie B ♂ · di 15:00 Mantova
Arezzo komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Sudtirol
Mantova komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Mantova
Ascoli komt eraan Serie B ♂ · di 15:00 Vicenza
Mantova komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Mantova
Benevento komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Juve Stabia
Mantova komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Modena – Mantova | 1 – 1 |
| 27/10/2026 | Mantova – Cremonese | 0 – 2 |
| 24/10/2026 | Virtus Entella – Mantova | 0 – 1 |
| 17/10/2026 | Mantova – Palermo | 0 – 2 |
| 11/10/2026 | Catanzaro – Mantova | 1 – 3 |
| 20/09/2026 | Mantova – Pisa | 2 – 2 |
| 13/09/2026 | Mantova – Sampdoria | 2 – 0 |
| 06/09/2026 | Cesena – Mantova | 1 – 1 |
| 30/08/2026 | Mantova – Empoli | 3 – 1 |
| 22/08/2026 | Carrarese – Mantova | 1 – 2 |
| 08/05/2026 | Frosinone – Mantova | 5 – 0 |
| 01/05/2026 | Mantova – Monza | 3 – 2 |
| 25/04/2026 | Sudtirol – Mantova | 0 – 3 |
| 18/04/2026 | Mantova – Avellino | 0 – 2 |
| 12/04/2026 | Spezia – Mantova | 0 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | A. CastelliniAlessio Castellini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | F. BardiFrancesco Bardi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 33 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | S. CellaStefano Cella
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | F. Benaissa-YahiaFahem Benaissa-Yahia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 2 | 2 | 175 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. IgnacchitiLorenzo Ignacchiti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 2 | 2 | 164 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | E. GliozziEttore Gliozzi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 30 | 2 | 2 | 150 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | R. IlieRareş Andrei Ilie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 2 | 2 | 146 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | S. TrimboliSimone Trimboli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 2 | 2 | 104 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | F. RuoccoFrancesco Ruocco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 2 | 1 | 135 | 2 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Jonathan SilvaJonathan Silva Pertinhes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 2 | 1 | 101 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | I. CajazzoI. Cajazzo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 2 | 1 | 79 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | B. TomaševićBodin Tomašević
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 2 | 1 | 69 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | T. Del LungoTommaso Del Lungo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 1 | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | Federico ChinettiFederico Chinetti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | R. KoudaRachid Kouda
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 0 | 76 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. MeroniAndrea Meroni
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 0 | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | D. BragantiniDavide Bragantini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 0 | 34 | 0 | 2 | — | — | 0 | 7,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | V. VlahovićVanja Vlahović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. MboyoJean-Pierre Longonda Itamba Mboyo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | D. WieserDavid Wieser
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | F. VesentiniF. Vesentini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | N. RadaelliNicolò Radaelli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | E. KošpoEman Košpo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | F. PaolettiFlavio Paoletti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | L. GemelloLuca Gemello
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. GaspariniManuel Gasparini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. SpinaccèMatteo Spinaccè
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | S. KeitaSouleymane Keita
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Yassin BannaYassin Banna
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Mantova tegen:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.