Coupe du monde ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Czechia
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 7 wedstrijden zonder overwinning 5 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 nederlagen op rij thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 0-3-nederlaag tegen England · 0 W, 0 G, 5 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 13 tegen)
Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Czechia
Aanval · 0,57 doelpunt(en) per wedstrijd · 7,9 schoten per wedstrijd, 25% op doel
Verdediging · 2,29 tegen per wedstrijd
Discipline · 11,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 1,30 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 7 wedstrijd(en))
Doelman · M. Kovár
Trainer · Santi sinds 01/10/2026 · 5 club(s) getraind sinds 2018
Systeem: attaque en difficulté
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Czechia
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jiří Sláma| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Robin Hranáč| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vladimír Coufal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Czechia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Czech Republic | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | West Ham | 22 | 0 | 0 | 22 | — | 5 | 6,6 |
| 2023-24 | West Ham | 36 | 0 | 7 | 32 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martin Vitík| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lukáš Ambros| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alex Král| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michal Sadílek| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slavia Praha | 10 | 1 | 3 | 10 | — | 1 | 7,4 |
| 2026-27 | Czech Republic | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Czechia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Twente | 6 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matěj Radosta| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Roman Macek| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ondřej Lingr| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (06/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Harry Kane doubles up on landmark night as England cruise past Czechia The Guardian · di 22:50
- England v Czechia: Nations League football – live The Guardian · di 22:29
- LIVE! Favoritensiege für Spanien und England? kicker · di 19:55
- How Gordon cast off consistency questions to become undroppable for England Sky Sports · di 12:20 · Opstelling
- Pickford, de nuevo, envuelto en una investigación policial Mundo Deportivo · di 10:46
- England to play white-ball warm-up in Australia after pre-Ashes criticism Sky Sports · di 07:31 · Opstelling
- Monday Night Club: England, Alex Scott injury & Robbie Savage on his new job BBC Sport · ma 22:31 · Blessure
- Inglaterra-Rep. Checa: Kane persegue o recorde de Peter Shilton Record · ma 22:29
- Connor out, Lewis in - England's World Cup squad confirmed Sky Sports · ma 21:35
- Jude awakening: how a more fluid England are ‘unlocking’ Bellingham’s full potential The Guardian · ma 20:00
- Ex-England player Carroll names attacker as TV dance coach BBC Sport · ma 19:33
- McDermott explains Connor exclusion and England's World Cup game plan Sky Sports · ma 16:45
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Spain 61 13N 812 Ligue des nations ♂ · zo 20:45 Croatia
Czechia 681 20N 122
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 06/10/2026 | England – Czechia | 3 – 0 |
| 03/10/2026 | Spain – Czechia | 3 – 1 |
| 29/09/2026 | Czechia – England | 0 – 2 |
| 26/09/2026 | Czechia – Croatia | 1 – 2 |
| 25/06/2026 | Czechia – Mexico | 0 – 3 |
| 18/06/2026 | Czechia – South Africa | 1 – 1 |
| 12/06/2026 | South Korea – Czechia | 2 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Jiri SlamaJiří Sláma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 4 | 4 | 331 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Lukas AmbrosLukáš Ambros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 4 | 3 | 215 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | R. HranácRobin Hranáč
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,3 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Matej RadostaMatěj Radosta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 4 | 2 | 198 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Ondrej LingrOndřej Lingr
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 3 | 2 | 181 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. HlozekAdam Hložek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 3 | 2 | 157 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. KovárMatěj Kovář
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | V. CoufalVladimír Coufal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 2 | 2 | 170 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | P. SulcPavel Šulc
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 2 | 2 | 148 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | L. CervLukáš Červ
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 2 | 2 | 125 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Adam KarabecAdam Karabec
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 2 | 2 | 118 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Roman MacekRoman Macek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 3 | 1 | 89 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Martin VitikMartin Vitík
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 2 | 1 | 98 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Antonin KinskyAntonín Kinský
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 3,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Michal SáčekMichal Sáček
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. ChaloupekŠtěpán Chaloupek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Alex KrálAlex Král
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 2 | 0 | 55 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Ondrej ZmrzlyOndřej Zmrzlý
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 2 | 0 | 35 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Pavel BuchaPavel Bucha
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Martin ŠubertMartin Šubert
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Vaclav SejkVáclav Sejk
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Ondrej KricfalusiOndřej Kričfaluši
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. SadílekMichal Sadílek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. HornícekLukáš Horníček
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 25/10/2026 · Wikidata, API-Football · 4 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 39
Spelers die dit seizoen voor Czechia speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Souček | Middenvelder | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| L. Krejčí | Verdediger | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,8 |
| L. Krejčí | Verdediger | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,8 |
| T. Souček | Middenvelder | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| V. Černý | Middenvelder | 2 | 2 | 159 | 1 | 1 | 8,5 |
| V. Černý | Middenvelder | 2 | 2 | 159 | 1 | 1 | 8,5 |
| D. Zima | Verdediger | 2 | 1 | 157 | 0 | 0 | 7,1 |
| D. Zima | Verdediger | 2 | 1 | 157 | 0 | 0 | 7,1 |
| P. Schick | Aanvaller | 2 | 2 | 152 | 3 | 0 | 8,3 |
| P. Schick | Aanvaller | 2 | 2 | 152 | 3 | 0 | 8,3 |
| A. Sojka | Middenvelder | 3 | 2 | 149 | 0 | 1 | 6,7 |
| A. Sojka | Middenvelder | 3 | 2 | 149 | 0 | 1 | 6,7 |
| J. Zelený | Verdediger | 2 | 2 | 136 | 0 | 1 | 7,3 |
| J. Zelený | Verdediger | 2 | 2 | 136 | 0 | 1 | 7,3 |
| R. Naderi | Aanvaller | 2 | 1 | 123 | 0 | 0 | 6,5 |
| L. Provod | Middenvelder | 2 | 1 | 119 | 0 | 1 | 7,6 |
| L. Provod | Middenvelder | 2 | 1 | 119 | 0 | 1 | 7,6 |
| T. Chorý | Aanvaller | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| T. Chorý | Aanvaller | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| D. Višinský | Middenvelder | 1 | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,6 |
| D. Višinský | Middenvelder | 1 | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,6 |
| V. Darida | Middenvelder | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,9 |
| V. Darida | Middenvelder | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,9 |
| D. Jurásek | Verdediger | 1 | 0 | 44 | 0 | 0 | 7,2 |
| D. Jurásek | Verdediger | 1 | 0 | 44 | 0 | 0 | 7,2 |
| J. Kliment | Aanvaller | 1 | 0 | 28 | 1 | 0 | 7,3 |
| J. Kliment | Aanvaller | 1 | 0 | 28 | 1 | 0 | 7,3 |
| T. Holeš | Verdediger | 1 | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,9 |
| T. Holeš | Verdediger | 1 | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,9 |
| M. Chytil | Aanvaller | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
| M. Chytil | Aanvaller | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
| J. Kuchta | Aanvaller | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 6,7 |
| J. Kuchta | Aanvaller | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 6,7 |
| D. Vašulín | Aanvaller | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,3 |
| M. Šín | Middenvelder | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,3 |
| M. Šín | Middenvelder | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,3 |
| D. Douděra | Middenvelder | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,2 |
| D. Vašulín | Aanvaller | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 3,4 |
| D. Douděra | Middenvelder | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,2 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Czechia tegen:
- Algeria
- Argentina
- Australia
- Austria
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Brazil
- Canada
- Cape Verde Islands
- Colombia
- Congo DR
- Croatia
- Ecuador
- Egypt
- England
- France
- Ghana
- Mexico
- Morocco
- Norway
- Paraguay
- Portugal
- Senegal
- Spain
- Switzerland
- USA
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.