AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Super League Suisse ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis

Young Boys

125wedstrijden (4 seizoen(en) in de database)
50 %overwinningen
2,01doelpunten / wedstrijd
1613ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NNVVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 14 wedstrijden ongeslagen 14 wedstrijden met een doelpunt 8 wedstrijden ongeslagen thuis 6 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen FC ST. Gallen · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 7 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

124681012 J1J5J10J11 Speeldag 1 (26/07/2026): 1e, 3 ptnSpeeldag 2 (01/08/2026): 1e, 6 ptnSpeeldag 3 (08/08/2026): 1e, 7 ptnSpeeldag 4 (23/08/2026): 1e, 10 ptnSpeeldag 5 (29/08/2026): 1e, 11 ptnSpeeldag 6 (01/09/2026): 1e, 14 ptnSpeeldag 7 (05/09/2026): 1e, 15 ptnSpeeldag 8 (12/09/2026): 2e, 16 ptnSpeeldag 9 (19/09/2026): 2e, 19 ptnSpeeldag 10 (11/10/2026): 2e, 22 ptnSpeeldag 11 (24/10/2026): 2e, 25 ptn

2e na 11 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 2e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Young Boys

Aanval · 3,30 doelpunt(en) per wedstrijd (3,40 thuis, 3,20 uit) · 17,3 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (2,40 thuis, 1,20 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 22 geel, 1 rood

Discipline · 12,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 68 wedstrijd(en))

Doelman · M. Keller · 27 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,55 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Gerardo Seoane sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-4-1-1 ×3, 4-4-2 ×2)

Vorm (API-Football): WWDWDWDDWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Young Boys

  • Schorsing Edimilson Fernandes · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Young Boys – FC ST. Gallen) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Composition probable — 4-2-3-1
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Marvin Keller Young Boys · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Switzerland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Young Boys · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Young Boys · 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 FC Winterthur · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Winterthur · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Young Boys · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 1 M. KellerStefan Bukinac Young Boys · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Serbia · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Young Boys · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 33 S. BukinacIsaac Osa's Schmidt Young Boys · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Switzerland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Werder Bremen · 2025-26: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Leeds · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Leeds · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 FC ST. Gallen · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 FC ST. Gallen · 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 22 I. SchmidtCédric Adrian Zesiger Young Boys · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Augsburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Augsburg · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Wolfsburg · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Wolfsburg · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 15 C. ZesigerMoritz Jenz Young Boys · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Wolfsburg · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,6 Mainz · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Wolfsburg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Wolfsburg · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Schalke 04 · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 M. JenzAlvyn Antonio Sanches Young Boys · 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Switzerland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Young Boys · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Lausanne · 2024-25: 28 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 4 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,5 Young Boys · 2024-25: 28 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 4 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,5 Young Boys · 2023-24: 25 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Lausanne · 2023-24: 25 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 10 A. SanchesArmin Gigović Young Boys · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Holstein Kiel · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Young Boys · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Holstein Kiel · 2024-25: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 FC Midtjylland · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Midtjylland · 2023-24: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 8 A. GigovićChristian Andreas Fassnacht Young Boys · 2026-27: 8 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Switzerland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Young Boys · 2025-26: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Young Boys · 2024-25: 18 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Norwich · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Norwich · 2023-24: 42 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Young Boys · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 C. FassnachtAlan Virginius Young Boys · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Young Boys · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Young Boys · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Clermont · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Clermont · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lille · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 7 A. VirginiusDominik Pech 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,1 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 D. PechSamuel Emmanuel Essende Mbongu Young Boys · 2026-27: 10 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,9 Augsburg · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 Young Boys · 2025-26: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Augsburg · 2024-25: 30 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 2 rood, cijfer 6,6 Vizela · 2023-24: 31 wedstrijden, 15 doelpunt(en), 0 assist(s), 59 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Caen · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 99 S. Essende
Marvin Keller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9000—16,8
2026-27Switzerland000——0—
2025-26Young Boys900——06,8
2024-25Young Boys2100——17,3
2024-25FC Winterthur—00————
2023-24FC Winterthur3100——17,0
2023-24Young Boys000——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stefan Bukinac
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9023—16,6
2026-27Serbia300——06,0
2025-26Young Boys14006—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Isaac Osa's Schmidt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9012—16,8
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Werder Bremen19109—26,6
2025-26Leeds3101—17,1
2024-25Leeds12001—06,4
2024-25FC ST. Gallen4111—07,2
2023-24FC ST. Gallen342023—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cédric Adrian Zesiger
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys4107—17,0
2025-26Augsburg200——07,6
2024-25Augsburg150215—67,0
2024-25Wolfsburg70215—47,0
2023-24Wolfsburg230024—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Moritz Jenz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys2000—07,1
2025-26Wolfsburg221031—76,6
2024-25Mainz190027—47,1
2024-25Wolfsburg00027—07,1
2023-24Wolfsburg220126—66,8
2023-24Schalke 04000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alvyn Antonio Sanches
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys103413—17,8
2026-27Switzerland2000—06,5
2025-26Young Boys5004—06,3
2024-25Lausanne2812437—37,5
2024-25Young Boys2812437—37,5
2023-24Young Boys255023—47,0
2023-24Lausanne255023—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Armin Gigović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys101011—37,0
2026-27Bosnia & Herzegovina2102—17,0
2025-26Holstein Kiel110——08,0
2025-26Young Boys—00————
2024-25Holstein Kiel315122—56,7
2024-25FC Midtjylland—00————
2023-24FC Midtjylland270216—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Andreas Fassnacht
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys8512—17,0
2026-27Switzerland100——06,7
2025-26Young Boys7105—16,5
2024-25Young Boys1811012—37,2
2024-25Norwich3003—06,2
2023-24Norwich426219—56,8
2023-24Young Boys000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alan Virginius
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys7204—07,0
2025-26Young Boys6001—06,7
2024-25Young Boys322324—26,8
2024-25Clermont—00————
2024-25Lille000——0—
2023-24Clermont14024—06,7
2023-24Lille2024—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dominik Pech
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279116—26,1
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Emmanuel Essende Mbongu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys1011 (2 strafsch.)322—27,9
2025-26Augsburg141017—26,4
2025-26Young Boys134 (2 strafsch.)117—27,0
2024-25Augsburg307245—4 26,6
2023-24Vizela3115059—57,0
2023-24Caen—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Aanwinsten 45

  • 07/09/2026 M. JenzMoritz Jenz
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys2000—07,1
    2025-26Wolfsburg221031—76,6
    2024-25Mainz190027—47,1
    2024-25Wolfsburg00027—07,1
    2023-24Wolfsburg220126—66,8
    2023-24Schalke 04000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van VfL Wolfsburg
  • 06/09/2026 M. JenzMoritz Jenz
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys2000—07,1
    2025-26Wolfsburg221031—76,6
    2024-25Mainz190027—47,1
    2024-25Wolfsburg00027—07,1
    2023-24Wolfsburg220126—66,8
    2023-24Schalke 04000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van VfL Wolfsburg
  • 30/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys4012—05,5
    2026-27Nantes4119—06,6
    2025-26Nantes110——07,6
    2024-25Nantes28202—06,7

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Nantes
  • 29/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys4012—05,5
    2026-27Nantes4119—06,6
    2025-26Nantes110——07,6
    2024-25Nantes28202—06,7

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Nantes
  • 07/08/2026 K. SèneMamadou Kaly Sène
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys7228—06,8
    2025-26Middlesbrough282011—26,5
    2025-26Lausanne3304—16,7
    2024-25Lausanne367 (1 strafsch.)529—76,9
    2023-24Lausanne3612 (6 strafsch.)339—8 16,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Middlesbrough
  • 06/08/2026 K. SèneMamadou Kaly Sène
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys7228—06,8
    2025-26Middlesbrough282011—26,5
    2025-26Lausanne3304—16,7
    2024-25Lausanne367 (1 strafsch.)529—76,9
    2023-24Lausanne3612 (6 strafsch.)339—8 16,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Middlesbrough
  • 15/07/2026 I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys9012—16,8
    2026-27Switzerland0000—00,0
    2025-26Werder Bremen19109—26,6
    2025-26Leeds3101—17,1
    2024-25Leeds12001—06,4
    2024-25FC ST. Gallen4111—07,2
    2023-24FC ST. Gallen342023—47,1

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Leeds
  • 14/07/2026 I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys9012—16,8
    2026-27Switzerland0000—00,0
    2025-26Werder Bremen19109—26,6
    2025-26Leeds3101—17,1
    2024-25Leeds12001—06,4
    2024-25FC ST. Gallen4111—07,2
    2023-24FC ST. Gallen342023—47,1

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Leeds
  • 02/07/2026 C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys4107—17,0
    2025-26Augsburg200——07,6
    2024-25Augsburg150215—67,0
    2024-25Wolfsburg70215—47,0
    2023-24Wolfsburg230024—56,7

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van FC Augsburg
  • 01/07/2026 C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys4107—17,0
    2025-26Augsburg200——07,6
    2024-25Augsburg150215—67,0
    2024-25Wolfsburg70215—47,0
    2023-24Wolfsburg230024—56,7

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van FC Augsburg
  • 30/06/2026 D. PechDominik Pech
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-279116—26,1
    2025-26—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer van Slavia Praha
  • 30/06/2026 J. MallJoël Yves Mall
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Cyprus200——07,1
    2026-27Young Boys1000—02,3
    2025-26Servette FC2800——16,7
    2024-25Servette FC36002—37,2
    2023-24Servette FC3500——17,1

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van Servette FC
  • 30/06/2026 S. UbakaS. Ubaka
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij van BSC Young Boys
  • 29/06/2026 D. von BallmoosDavid von Ballmoos
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27FC Lugano9020—07,4
    2025-26FC Lugano1500——17,4
    2025-26Young Boys200——06,8
    2024-25Young Boys3600——17,0
    2023-24Young Boys3200——17,3

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van FC Lugano
  • 29/06/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Westerlo2102—06,4
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26Grasshoppers141015—2 16,3
    2025-26Young Boys8001—06,4
    2024-25Young Boys8001—06,4

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Grasshoppers
  • 29/06/2026 J. LüthiJanis Lüthi
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26000——0—
    2024-25000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Rapperswil
  • 29/06/2026 K. ImeriKastriot Imeri
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys3124—17,2
    2026-27Union Berlin2001—06,8
    2025-26FC Thun306828—47,0
    2025-26Young Boys3004—16,8
    2024-25Young Boys31127—36,9
    2023-24Young Boys11015—06,8

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van FC Thun
  • 29/06/2026 L. BlumLewin Blum
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys102312—47,0
    2025-26Charleroi320136—76,8
    2025-26Young Boys301232—66,8
    2024-25Young Boys330333—67,0
    2023-24Young Boys330733—4 17,0

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Charleroi
  • 29/06/2026 L. DalipiLutfi Dalipi
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27FC Vaduz10498—17,7
    2025-26Young Boys000——0—
    2024-25Young Boys000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van FC WIL 1900
  • 29/06/2026 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Oud-Heverlee Leuven600——06,8
    2025-26Oud-Heverlee Leuven323338—66,8
    2025-26Young Boys2001—06,9
    2024-25Young Boys320022—37,1
    2023-24Young Boys332431—36,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van OH Leuven
  • 29/06/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Neuchatel Xamax FC
  • 29/06/2026 Rhodri SmithRhodri Smith
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26FC Winterthur13018—16,4
    2025-26Young Boys100——06,7
    2024-25Young Boys000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van FC Winterthur
  • 29/06/2026 S. CórdovaSergio Duvan Córdova Lezama
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26Young Boys9005—16,6
    2024-25Alanyaspor359328—37,1
    2023-24Alanyaspor183011—16,8
    2023-24Augsburg000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van St. Louis City
  • 08/02/2026 Y. ValeryYan Valery
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26Young Boys140318—26,9
    2023-24Angers350448—46,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Sheffield Wednesday
  • 30/12/2025 A. BajramiAdrian Bajrami
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27SC Braga5007—06,8
    2026-27Sp Braga5007—06,8
    2026-27Switzerland100——0—
    2025-26FC Luzern332132—57,0
    2025-26Benfica2001—16,7
    2025-26Young Boys—00————
    2024-25Young Boys000——0—
    2024-25Benfica000——0—
    2023-24Benfica000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur van Skeid

Vertrekken 61

  • 07/09/2026 Rhodri SmithRhodri Smith
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26FC Winterthur13018—16,4
    2025-26Young Boys100——06,7
    2024-25Young Boys000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Baník Ostrava
  • 31/08/2026 K. ImeriKastriot Imeri
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys3124—17,2
    2026-27Union Berlin2001—06,8
    2025-26FC Thun306828—47,0
    2025-26Young Boys3004—16,8
    2024-25Young Boys31127—36,9
    2023-24Young Boys11015—06,8

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Union Berlin
  • 30/08/2026 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys5317—17,2
    2026-27Lecce5006—06,6
    2026-27Switzerland0000—00,0
    2025-26Young Boys311226—16,6
    2024-25Young Boys267239—0 17,0
    2023-24Young Boys3412250—27,0

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Lecce
  • 30/08/2026 K. ImeriKastriot Imeri
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys3124—17,2
    2026-27Union Berlin2001—06,8
    2025-26FC Thun306828—47,0
    2025-26Young Boys3004—16,8
    2024-25Young Boys31127—36,9
    2023-24Young Boys11015—06,8

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Union Berlin
  • 30/08/2026 O. MambwaO. Mambwa
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27FC Thun4002—15,2
    2025-26Young Boys000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar FC Thun
  • 29/08/2026 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys5317—17,2
    2026-27Lecce5006—06,6
    2026-27Switzerland0000—00,0
    2025-26Young Boys311226—16,6
    2024-25Young Boys267239—0 17,0
    2023-24Young Boys3412250—27,0

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Lecce
  • 24/08/2026 D. MalesDarian Males
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Widzew Łódź2002—06,2
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26Young Boys274 (1 strafsch.)719—56,9
    2024-25Young Boys296321—17,1
    2023-24Young Boys333322—37,0
    2023-24Inter—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Widzew Łódź
  • 24/08/2026 J. HadjamJaouen Djimmy Hadjam
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys3006—06,6
    2026-27Brighton1012—16,6
    2025-26Young Boys15016—06,8
    2024-25Young Boys332230—6 17,0
    2023-24Young Boys192019—47,1
    2023-24Nantes8004—06,6

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Brighton
  • 23/08/2026 D. MalesDarian Males
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Widzew Łódź2002—06,2
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26Young Boys274 (1 strafsch.)719—56,9
    2024-25Young Boys296321—17,1
    2023-24Young Boys333322—37,0
    2023-24Inter—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Widzew Łódź
  • 23/08/2026 J. HadjamJaouen Djimmy Hadjam
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Young Boys3006—06,6
    2026-27Brighton1012—16,6
    2025-26Young Boys15016—06,8
    2024-25Young Boys332230—6 17,0
    2023-24Young Boys192019—47,1
    2023-24Nantes8004—06,6

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Brighton
  • 16/08/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Westerlo2102—06,4
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26Grasshoppers141015—2 16,3
    2025-26Young Boys8001—06,4
    2024-25Young Boys8001—06,4

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar KVC Westerlo
  • 15/08/2026 F. TsimbaFelix Emmanuel Tsimba
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Westerlo2102—06,4
    2026-27Young Boys000——0—
    2025-26Grasshoppers141015—2 16,3
    2025-26Young Boys8001—06,4
    2024-25Young Boys8001—06,4

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar KVC Westerlo
  • 30/07/2026 S. CórdovaSergio Duvan Córdova Lezama
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26Young Boys9005—16,6
    2024-25Alanyaspor359328—37,1
    2023-24Alanyaspor183011—16,8
    2023-24Augsburg000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Batman Petrolspor
  • 21/07/2026 Mats SeilerMats Seiler
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar FC Thun
  • 20/07/2026 Mats SeilerMats Seiler
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar FC Thun
  • 17/07/2026 E. RufenerE. Rufener

    Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

    Huur naar SC Kriens
  • 16/07/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Rapperswil
  • 15/07/2026 M. DemeMalík Klaus Modou Deme
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26—00————
    2024-25000——0—
    2023-24000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Rapperswil
  • 14/07/2026 E. ColleyEbrima Colley
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Konyaspor7102—06,7
    2025-26Young Boys100——0—
    2024-25Young Boys242 (1 strafsch.)412—46,8
    2023-24Young Boys243415—17,0
    2023-24Atalanta—00————

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Konyaspor
  • 12/07/2026 K. ThermoncyK. Thermoncy
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Stade Nyonnais
  • 11/07/2026 K. ThermoncyK. Thermoncy
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar Stade Nyonnais
  • 05/07/2026 T. ZoukrouTanguy Xavier Banhie Zoukrou
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27Kocaelispor5008—16,6
    2025-26Young Boys26005—06,7
    2024-25Young Boys23008—2 16,8
    2023-24Troyes311029—46,9

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Kocaelispor
  • 30/06/2026 D. von BallmoosDavid von Ballmoos
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27FC Lugano9020—07,4
    2025-26FC Lugano1500——17,4
    2025-26Young Boys200——06,8
    2024-25Young Boys3600——17,0
    2023-24Young Boys3200——17,3

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfer naar FC Lugano
  • 30/06/2026 H. LindnerHeinz Lindner
    SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2026-27FC Zurich4000—03,1
    2025-26Young Boys500——0—
    2024-25FC Sion200——07,8
    2024-25St. Gilloise—00————
    2023-24St. Gilloise100——0—
    2023-24FC Sion000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Transfervrij naar FC Zurich
  • 30/06/2026 J. LüthiJanis Lüthi
    SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
    2025-26000——0—
    2024-25000——0—

    W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

    Huur naar Neuchatel Xamax FC

Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 23/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
24/10/2026Young Boys – FC ST. Gallen2 – 0
11/10/2026Grasshoppers – Young Boys0 – 2
19/09/2026Young Boys – Servette FC3 – 2
12/09/2026FC Lugano – Young Boys2 – 2
05/09/2026Young Boys – FC Luzern3 – 3
01/09/2026FC Zurich – Young Boys2 – 4
29/08/2026Young Boys – FC Basel 18933 – 3
23/08/2026Young Boys – FC Vaduz4 – 2
08/08/2026Lausanne – Young Boys2 – 2
01/08/2026FC Thun – Young Boys0 – 6
26/07/2026Young Boys – FC Sion4 – 2
17/05/2026Young Boys – FC Sion3 – 3
14/05/2026FC Thun – Young Boys3 – 8
10/05/2026Young Boys – FC Basel 18933 – 0
03/05/2026FC Lugano – Young Boys1 – 0

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#SpelerPositieLeeftijdWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijferStatus
99S. EssendeSamuel Emmanuel Essende Mbongu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys1011 (2 strafsch.)322—27,9
2025-26Augsburg141017—26,4
2025-26Young Boys134 (2 strafsch.)117—27,0
2024-25Augsburg307245—4 26,6
2023-24Vizela3115059—57,0
2023-24Caen—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller28101087711322—27,9basisspeler
10A. SanchesAlvyn Antonio Sanches
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys103413—17,8
2026-27Switzerland2000—06,5
2025-26Young Boys5004—06,3
2024-25Lausanne2812437—37,5
2024-25Young Boys2812437—37,5
2023-24Young Boys255023—47,0
2023-24Lausanne255023—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2210108553413—17,8basisspeler
8A. GigovićArmin Gigović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys101011—37,0
2026-27Bosnia & Herzegovina2102—17,0
2025-26Holstein Kiel110——08,0
2025-26Young Boys—00————
2024-25Holstein Kiel315122—56,7
2024-25FC Midtjylland—00————
2023-24FC Midtjylland270216—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder231097601011—37basisspeler
1M. KellerMarvin Keller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9000—16,8
2026-27Switzerland000——0—
2025-26Young Boys900——06,8
2024-25Young Boys2100——17,3
2024-25FC Winterthur—00————
2023-24FC Winterthur3100——17,0
2023-24Young Boys000——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman2399813000—16,8basisspeler
6E. FernandesEdimilson Fernandes Ribeiro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9128—2 17,1
2025-26Young Boys6034—07,1
2024-25Brest19017—16,7
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz210210—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2999724128—2 17,1basisspeler
27L. BlumLewin Blum
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys102312—47,0
2025-26Charleroi320136—76,8
2025-26Young Boys301232—66,8
2024-25Young Boys330333—67,0
2023-24Young Boys330733—4 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger241086862312—47basisspeler
30S. LauperSandro Mike Lauper
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710007—17,0
2025-26241220—16,9
2024-25320121—5 16,9
2023-24311225—1 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger29107680007—17rotatie
23L. BenitoLoris Benito Souto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279004—06,7
2025-26330126—56,9
2024-25260127—37,1
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3496582004—06,7rotatie
33S. BukinacStefan Bukinac
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9023—16,6
2026-27Serbia300——06,0
2025-26Young Boys14006—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2096502023—16,6rotatie
16C. FassnachtChristian Andreas Fassnacht
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys8512—17,0
2026-27Switzerland100——06,7
2025-26Young Boys7105—16,5
2024-25Young Boys1811012—37,2
2024-25Norwich3003—06,2
2023-24Norwich426219—56,8
2023-24Young Boys000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3286538512—17rotatie
7A. VirginiusAlan Virginius
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys7204—07,0
2025-26Young Boys6001—06,7
2024-25Young Boys322324—26,8
2024-25Clermont—00————
2024-25Lille000——0—
2023-24Clermont14024—06,7
2023-24Lille2024—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2275289204—07rotatie
22I. SchmidtIsaac Osa's Schmidt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys9012—16,8
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Werder Bremen19109—26,6
2025-26Leeds3101—17,1
2024-25Leeds12001—06,4
2024-25FC ST. Gallen4111—07,2
2023-24FC ST. Gallen342023—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2694419012—16,8rotatie
15C. ZesigerCédric Adrian Zesiger
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys4107—17,0
2025-26Augsburg200——07,6
2024-25Augsburg150215—67,0
2024-25Wolfsburg70215—47,0
2023-24Wolfsburg230024—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2744346107—17invaller
5G. WüthrichGregory Kwesi Wüthrich
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys4005—06,6
2025-26Young Boys4023—07,1
2024-25Sturm Graz211025—4 17,0
2023-24Sturm Graz283032—4 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3143253005—06,6invaller
13D. PechDominik Pech
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279116—26,1
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder1992303116—26,1rotatie
9K. SèneMamadou Kaly Sène
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys7228—06,8
2025-26Middlesbrough282011—26,5
2025-26Lausanne3304—16,7
2024-25Lausanne367 (1 strafsch.)529—76,9
2023-24Lausanne3612 (6 strafsch.)339—8 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller2472206228—06,8rotatie
18J. MallJoël Yves Mall
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cyprus200——07,1
2026-27Young Boys1000—02,3
2025-26Servette FC2800——16,7
2024-25Servette FC36002—37,2
2023-24Servette FC3500——17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman341190000—02,3invaller
34E. EtoskiE. Etoski
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276010—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder176076010—06,4rotatie
12Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys4012—05,5
2026-27Nantes4119—06,6
2025-26Nantes110——07,6
2024-25Nantes28202—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller1940123012—05,5invaller
4M. JenzMoritz Jenz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Young Boys2000—07,1
2025-26Wolfsburg221031—76,6
2024-25Mainz190027—47,1
2024-25Wolfsburg00027—07,1
2023-24Wolfsburg220126—66,8
2023-24Schalke 04000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger262032000—07,1invaller
17S. JankoSaidy Janko
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—02,3
2025-26260115—6 26,6
2024-25000——0—
2023-24300133—3 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger301010000—02,3invaller
52N. TschanzN. Tschanz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder19102000—00invaller
40D. MarzinoDario Nicola Marzino
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman2900—00——0—niet gebruikt
54S. UbakaS. Ubaka
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger1700—00——0—niet gebruikt
52B. KabeyaBenjamin Kabeya Muteba
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26100——06,7
2024-25—00————
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger22—————————
31F. ConteFacinet Conte
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Young Boys—00————
2024-25Bastia—00————
2024-25Young Boys000——0—
2023-24Bastia216329—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller20—————————

Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.

Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Vertrokken in de loop van het seizoen 3

Spelers die dit seizoen voor Young Boys speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.

SpelerPositieWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsCijfer
Joël MonteiroMiddenvelder55383317,2
K. ImeriMiddenvelder32195127,2
J. HadjamVerdediger32189006,6

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Young Boys tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13